כרטיס מסך חדש . למחשב 4 ליבות עצמתי..ב 600-800 שח... למי&# - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חדש . למחשב 4 ליבות עצמתי..ב 600-800 שח... למי&#

איציק1231995

Recommended Posts

איציק, אני מקווה שתלמד משהו מכל הסיפור הזה. במקום לקנות מחשב לפי המלצת המוכר בחנות כמו אייבורי (ואגב, לפי המפרט היה ברור שזה אייבורי, גם לפני שציינת זאת), לאכול את כל הלוקשים שהוא מוכר לך ("מחשב 4 ליבות עוצמתי..." - ובמקרה גם אחד הפחות משתלמים בשוק) ואז לנסות ולשדרג "רק כרטיס מסך" כי נתנו לך כרטיס זבל רק כדי לגלות שבעצם אתה צריך לשדרג חצי מחשב -

מתייעצים לפני הקניה עם מישהו שמבין במחשבים. לא מסובך, נכון?

ואגב, כל השאלות הנוספות שאתה שואל כאן (לגבי החיבור לטלויזיה, למשל) נענו בפורום כבר עשרות פעמים. הידעת? כפתור החיפוש הוא חברך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

המחשב שלי עובד מעולה את הווינוס היתקמתי בחצי שעה! יש מחשבים שאפשר להגיד טודה לאל עם זה יהיה 3 שעות!!

9400gt הוא כרטיס להספק נמוך מאוד. בתחלס יכולתי מההתחלה ליקנות אחד אחר אבל אז הייתי צריך לבתר על 4 ליבות ועם הייתי עושה את זה היה עולה לי כפול להחליף מאבד והייתי צריך ליקנות גם חדש .........ואז זה היה סיפור

כרטיס מסך ו זה לא כול המחשב המחשב בנויי מהרבה יותר חלקים ועגב הספק שלי מספיק חזק בסוף אז אני מחליף רק כרטיס מסך!!

אגב להיתייעץ באינטרנט זה דבר דפוק בתכלס ניכנסתי לפו רק כדי לדעת עם הספק מספיק כי לא הייתי בטוח !!

אה וליפני זה ניראה לך שלא חיפשתי באינטרנט אין שם שום דבר על הספק וגם אתם לא נתתם לי תשובה חד משמאית לגבב אז תודה על כלום

ומנהל סגור כבר את הפורום שפתחתי !!! כמה זמן!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. באמת רצוי שתלמד עברית.

2. בהבדל מכפתור החיפוש, סימני קריאה כפולים ומשולשים הם לא חבריך, ובטוח שלא חברינו.

3. חוסר היכולת שלך למצוא תשובות היכן שהן קיימות זו בעיה שלך, לא שלנו.

4. אני מבין שחבל לך להתבאס כי כבר קנית את המחשב, אבל זה לא אומר שלא צריך להסיק מסקנות לעתיד. לא אמרתי שקיבלת מחשב שלא "עובד מעולה". פשוט קיבלת מחשב שעובד "מעולה" בדיוק כמו מחשב שהיית משלם עליו כמה מאות שקלים פחות, או לחילופין חלש בהרבה ממחשב שאפשר היה לבנות באותו תקציב עם קצת ידע בתחום.

5. אל תשכח שהחבר'ה פה מנסים לעזור בהתנדבות - מה שאומר שאף אחד כאן לא חייב לך כלום.

6. לאור הסעיף הקודם ולאור צורת ההתבטאות שלך, אני מקווה שיסגרו לך לא רק את הדיון הזה אלא גם את היוזר - ובא לציון גואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 לא קוראים לי איציק

2 אתה לא ראיתב את המחשב שלי ואתה לא ראיתה ביצועים והמחיר שלו נמוך בהרבה ממחשבים חלשים יותר בחברות אחרות

3 לאף אחד שאני מכיר אין מחשב יותר טוב משלי

4 רוב החברה פו משעמם להם כניראה

5 התאבתאות שלך לא יותר טובה ואתה לא יודעה מה אמרתי זה לא היה כזה נורה !

6 למה אתה משחק אותה מורה להבעה ?

7 ביי ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 לא קוראים לי איציק

2 אתה לא ראיתב את המחשב שלי ואתה לא ראיתה ביצועים והמחיר שלו נמוך בהרבה ממחשבים חלשים יותר בחברות אחרות

3 לאף אחד שאני מכיר אין מחשב יותר טוב משלי

4 רוב החברה פו משעמם להם כניראה

5 התאבתאות שלך לא יותר טובה ואתה לא יודעה מה אמרתי זה לא היה כזה נורה !

6 למה אתה משחק אותה מורה להבעה ?

7 ביי ביי

חבוב, אתה פשוט גרוע.

אני באמת מציע לך להשקיע את הכסף בלימוד עברית ופחות במשחקי מחשב.

המחשב שלך קקהמייקה, לא מאוזן בשיט מבחינה תקציבית, מכרו לך בחצי מסכום הקניה שלך מעבד ובחצי השני את שאר המחשב, רווח לאייבורי, הפסד אדיר לך.

אין לך מה להתעצבן על חברי הפורום, אף אחד לא חייב לעזור לך ,אנשים פה עושים את זה נטו מטוב ליבם ואחרי זה עוד יש לך את החוצפה והיהירות לצאת עליהם ולבוא בטענות, אתה רוצה שיאכילו אותך בכפית? תקנה גרבר ותבקש מאמא. כאן יתנו לך נקודות למחשבה, אפחד לא יכריע לך מה אתה צריך לעשות בכסף שלך, פה לא אייבורי ואף אחד לא יגיד לך פה "זה כרטיס אחושרמוטה עצומתי, תותח על ברמות",תירגע, תקרא שוב את כל השירשור ותעצור שניה כשאתה מקליד כדי לבדוק איות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא יותר חזק (ל dan9 )

ל Igrosh

צוטט במקרה על ידי ארנב:

way wont you kis my big fat fore

שוב דיי לשחק אותה מורה

קנאות היא המחלה הכי גרוע שיש

אמא שלך חבוב

אני לא מאשים אף אחד אני מעביר ביקורת וזה מותר לי

!!!

הייתה מת שיהיה לך חצי מהמפרט שלי ! (כולל hd 4770 שעובד מצויין גם בספק 300W )

ונגיד וכולם רוצים לעזור אתה שונה אתה פו בישביל לרדת עלי והכול מטוב ליבך הרכב נכון ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שלי רשום בצד, אין לי מה לקנא במחשב באלפיים שקל מאייבורי

אני אנסה לתרגם את מה שניסית לכתוב באנגלית (אני מניח) לאנגלית

why won't you kiss my big fat... מה זה לעזאזל fore? אפילו ניסיתי לחפש בויקי, http://en.wikipedia.org/wiki/Fore

זה לא הגיוני מבחינה תחבירית

נורא נורא נורא מתסכל לראות מהצד בור כמוך שאפילו לא למד לאיית נכון בגיל שלך (אני מניח שאתה בין 9 עד 12) יוצא על אנשים שכן מבינים וכן מנסים לעשור לו, חינם, ללא שום תמורה נטו מרצון טוב ואתה עוד טוען שהיציאות שלך צודקות ושמישהו חייב לך משהו יא חתיכת אפס, תגיד תודה, סתום תפה ותשלים עם מה שאומרים לך, סבבה רצת על הצעה של מוכר מאייבורי וקנית מחשב שמגדיל את הרווח שלהם על חשבונך, עכשיו אנשים נותנים לך עצות ובמקום להגיד תודה אתה מתחיל להתנצח פה. מה נראה לך שאמור לקרות אנחנו אמורים להגיד לך גבר גבר שקנית לוח G31, ספק 300 וואט ג'נרי ו Q8200, לטפוח לך על השכם ולהגיד שהמחשב שלך הוא הכי פצצה בעולם, פצצות לגבות?

וכן העובדה שאני יודע לאיית נכון נותנת לי את הזכות לתקן אותך, שלא נדבר על זה שאני מבוגר ממך לפחות ב12 שנים ונוסיף לזה שאני מצליח להקליד ללא טעויות כתיב במקלדת ללא עברית עליה

עריכה:

יש לך מחשב מעולה, רק בחלומות שלי יש לי מחשב כמו שלך

המחשב הכי תותח שיש, אם הייתי יכול היתי מקים מזבח וסוגד לו

לאף אחד אין מחשב כמו שלך

Happy?

קראת את מחשבותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"ש למעבדה באייבורי.

ה4770 חזק מה8800GTS 640/320MB הוא עומד בסטוק מול ה8800GTS 512MB.

בבנצ'ים ברוב המבחנים הוא לא מגיע מ4850 / 9800GTX+ גם בOC, בכמה מבחנים הוא כן עובד אותם, אבל ברוב הוא קצת מתחתם. אבל בהתחשב בירידה במחיר של 4850 ובכך שלא כל כרטיס מסוגל להגיע לאותו מקום בOC, זה בכל מקרה לא נשמע שווה את ההימור.

איציק1231995, מה הקשר בין משימה אלמנטרית כמו התקנת לבין העובדה שהספק הג'נרי שלך + 4770 = פצצת זמן מתקתקת?

האם ברור לך שמהמפרט שלך משתמע שקנית מחשב מבלי להבין כלום?

זה לא אומר שהמחשב שלך לא עובד טוב כרגע, זה גם לא אומר שהוא לא יעבוד אחרי שתכניס כרטיס 4770. ולרגע זה לא אומר שהמחשב שלך דפוק / רע / כל ביטוי שלא מוצא חן בעיניך. אבל, הספק הוא כל כך פשוט שלא ניתן אפילו לראות את הספסיפיקציות שלו כדי לקבוע את הנצילות שלו, וכמובן שEZCOOL לא תתחייב לכלום, כי מדובר בספק ג'נרי, וזה לא שהעובדים בEZCOOL משוכנעים בטעות שהם ENERMAX או משהו. היתרון הגדול של ה4770, זה שהוא לוקח יחסית לשקולים לו בביצועים מעט חשמל, לכן אני לא חושב שיש סיבה להשקיע מעל ומעבר בספק, וגם 390W של CM היה לוקח את זה בלי בעיה, אבל ה300W של EZCOOL הוא בהחלט נקודה חלשה, יתכן וכולנו סתם מקשקשים, וזה יעבוד מצוין, יתכן שאיך שתשחק פעם ראשונה זה ימות, ויתכן ועוד שלושה חודשים זה ימות ויקח איתו את הלוח ואת כרטיס המסך, כשהספק הוא ג'נרי הרבה דברים יכולים לקרות.

רגע של רצינות,

עכשיו, אז לבנאדם יש שגיאות כתיב, קורה, אין טעם בלחזור וללעוג.

איציק1231995 זה שאתה לא שומע את מה שאתה מקווה לשמוע, לא אומר שמותר ו/או צריך לקלל ולהשתולל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום לעג. דעה כנה.

אם הוא יודע איזה כרטיס מסך הוא רוצה אבל לא יודע לדבר/לאיית נכון בשפה הרשמית של המדינה שהוא גר בה, השפה שבה הוא לומד, השפה שתלווה אותו כל ימיו במדינה זו אז אולי הוא צריך לחשוב על דברים קצת חשובים יותר מכרטיסי מסך, בשיא הרצינות זאת דעתי הכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הוא היה משתמש בכרטיס מובנה על הלוח אם הוא היה מוכרח להחליף ספק,שכן כל ספייק במתח/תדר של ח"ח מסכן לא רק את הספק שלו אלא גם את הרכיבים האחרים במחשב..וכשאפשר לקנות ב250 שקל ספק איכותי אין סיבה לשבת ולחכות מתי יהיה כשל בספק ואיזה נזק יגרם מכך..

ה300 וואט של הספק הזה מתבטאים ב..(אני מנחש) כ8-10 אמפר על מסילת ה12 וולט..מה שאומר שגם עם 4770 "צנוע" המחשב יהיה מעוד למסכים כחולים וניתוקים פתאומיים באמצע משחקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו, אתם מבזבזים את הזמן שלכם. מיודעינו איציק בטוח שהוא קיבל , וכל עצה או ביקורת אפשרית הן רק ביטויים לקנאה.

אפשר להוביל סוס אל המים, אי אפשר להכריח אותו לשתות. אני רק מקווה שהגישה הזו תעבור עם הגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9400GT הוא למעשה 8500GT, לא לייד ולא כאילו אלא אחד לאחד 8500GT

המספר החשוב בסדרה שצריך להסתכל עליו הוא יותר המשני מאשר הראשי.

מה הכוונה משני/ראשי?

אתה מתכוון שצריך להסתכל יותר על ספרת המאות מאשר על ספרת האלפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...