לימודים גבוהים בארה"ב - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לימודים גבוהים בארה"ב

id3232

Recommended Posts

• תגובות 124
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה כמו שתלך לטכניון לעשות מנהל עסקים כאשר בתל אביב יותר טוב.

הוא מתכוון לכך שעדיף בקטע הזה ללכת להארוורד, סטנפורד וכו', אחרי הכל MIT היא מכון מחקר טכנולוגי, ועל זה הדגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו שתלך לטכניון לעשות מנהל עסקים כאשר בתל אביב יותר טוב.

הוא מתכוון לכך שעדיף בקטע הזה ללכת להארוורד, סטנפורד וכו', אחרי הכל MIT היא מכון מחקר טכנולוגי, ועל זה הדגש.

היא אולי לא הטופ של מנהל עסקים (פה אני מסכים )

אבל להגיד שהרמה של MIT במנהל עסקים נמוכה , זה בגדר טיפשות לשמה .

עשרות חברות ביקרו אותם בינהם גוגל מיקרו סופט דל בנקים חברות השקעות ואחי כבר חתום על חוזה עם אחת מהם .

בבקשה אחד מהמחזור של אחי מדבר פה

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=skira20090507_1083501&log=true

מתוך 12 לומדים ישראלים ב MIT רק ל3 אין עדיין חוזה . (והכתבה נכתבה כאשר עוד לא סיימו ללמוד ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שנחזור לנושא...

עברתי על הת'רד

דבר ראשון אזרחות יש לי אין מה להסתבך

דבר שני בנוגע לכסף מה שכמה חברים פה אמרו על סיוע כלכלי נכון בהחלט יש המון תוכניות לסיוע.

חוץ מזה ששמעתי שיש הלוואות מופחתות ריבית מהמדינה לאזרחים.

בעקרון רציתי קצת אינפורמציה כללית של תנאי הקבלה לאונ' היוקרתיות בארה"ב.

אם למישהו יש מידע על כך אפילו לינקים לאתרים של אונ' אלו אשמח מאוד

ד"א הכיוון שלי הוא מחשבים והנדסה.

תודה ושבוע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שנחזור לנושא...

עברתי על הת'רד

דבר ראשון אזרחות יש לי אין מה להסתבך

דבר שני בנוגע לכסף מה שכמה חברים פה אמרו על סיוע כלכלי נכון בהחלט יש המון תוכניות לסיוע.

חוץ מזה ששמעתי שיש הלוואות מופחתות ריבית מהמדינה לאזרחים.

בעקרון רציתי קצת אינפורמציה כללית של תנאי הקבלה לאונ' היוקרתיות בארה"ב.

אם למישהו יש מידע על כך אפילו לינקים לאתרים של אונ' אלו אשמח מאוד

ד"א הכיוון שלי הוא מחשבים והנדסה.

תודה ושבוע טוב

לדעתי אם יש לך אפשרות ללמוד בארץ עשה זאת. אוניברסיטאות ישראליות נחשבות ברמה גבוה מאד בהנדסה ומדעי המחשב. הלימודים משמעותית יותר זולים ותהנה מתמיכה של המשפחה בארץ. אם אתה ממש אבל ממש לא רואה את עצמך לומד באוניברסיטה ישראלית ויש לך גב כלכלי טוס ללמוד בארצות הברית.

בכל אופן יותר מידי תמיכה לא תקבל כאן. דבר עם קרובי משפחה בארצות הברית. אני בטוח שיש להם יותר מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף אחרי זה לא בעייה, חבר שלי מקבל משכורת חייל של 360 ש"ח לחודש ולמרות המצב הכלכלי הקשה הוא נוסע על טנק ולא על אופניים!

אם אהבתם משפט זה אנא העתיקו אותו לחתימתכם.

תשמע מקס...זה ש2-3 אנשים הוסיפו משפטים שלך לחתימה (ואל תבין אותי לא נכון, המשפטים לא שנונים או משהו), לא אומר שכולם חייבים לצטט אותך לחתימה עכשיו כל פעם, כל היופי בציטוטים של החתימה זה שאותו אדם בכלל לא התכוון שיצטטו אותו ולא היה מודע לזה, וכשאתה עושה את מה שאתה עושה עכשיו אתה בעצם הורס את הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הטעם בללמוד בחול?האוניברסיטאות בארץ אחלה,אפשר לגור במרכז בת"א,לעבוד,לשכור דירה והחיים אחלה

אין מוגבלות בעבודה רק בתוך הקמפוס...אפשר למלצר,לעבוד בחנות מחשבים וכו'

דא:אוניברסיטאות מחייבות 4 יח' במתמטיקה כדי להתקבל אליהן?

מה לגבי אנגלית?5 יח' אנגלית מספיק בשביל ללמוד בחול אם יתנו לבן אדם מאמר הוא יבין על מה הוא מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין אם תקבל תואר באוניברסיטת ת''א או טכניון, לבין אם תקבל את אותו התואר אבל באוניברסיטה בארה"ב?

נשער וקבילתי תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה באוניברסיטת ת''א, אדם אחר קיבל את אותו התואר ב MIT , ואדם שלישי קיבל את אותו התואר באוניברסיטה בארה"ב בינונית, כלומר לא כזאת יוקרתית ופופולרית כמו MIT , האם רק זה שקיבל את התואר מMIT יוכל להתקבל לכל עבודה במקצוע שלמד (בהנחה והוא באמת למד באוניברסיטה ויודע את המקצוע שלו) , וכמובן שבשלושת המקרים אני מתכוון שהם בלי ניסיון , רק יצאו מהאוניברסיטה.

ושאלה שנייה, האם זה שקיבל את התואר באוניברסיטת ת''א יוכל להתקבל לעבודה בארה"ב או בכל מקום אחר בעולם ? (או שפה כבר נכנס לתמונה עניין הויזות ואזרחות וכו'..?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...