Prototype - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה זה כמו בGRID, תיקח תמונה תראה הכל מצועצע אבל כשתראה סירטון תחשוב שזה אמיתי. האפקטים והאקשן מכפרים על הגראפיקה

מסכים , סביבה פתוחה וניתנת להריסה ומשחקיות מכפר על גרפיקה "נחותה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק במשחק הזה כבר כמה ימים וזה המשחק הכי טוב שראיתי עד עכשיו!!! עם 9800GTX+ הכל עובד חלק על הגדרות הכי גבוהות והכל מרשים מאוד!!! הגרפיקה אולי לא מדהימה כמו בCRYSIS אבל מאוד איכותית. המשחק עצמו דומה לASSASINS CREED יש הרבה מאוד אנשים ומכוניות בכל מקום אבל פה אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה!!! לשבור הכל להרוג את מי שאתה רוצה בדרכים שאתה לא מדמיין.

בקיצור ממולץ בחום!

ציון 10\10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק במשחק הזה כבר כמה ימים וזה המשחק הכי טוב שראיתי עד עכשיו!!! עם 9800GTX+ הכל עובד חלק על הגדרות הכי גבוהות והכל מרשים מאוד!!! הגרפיקה אולי לא מדהימה כמו בCRYSIS אבל מאוד איכותית. המשחק עצמו דומה לASSASINS CREED יש הרבה מאוד אנשים ומכוניות בכל מקום אבל פה אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה!!! לשבור הכל להרוג את מי שאתה רוצה בדרכים שאתה לא מדמיין.

בקיצור ממולץ בחום!

ציון 10\10

כמה ימים?

הוא יצא רק אתמול לPC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצות של חברי הפורום הם לפי טעמם לא לפי טעמי

ואני לא אומר שביקורות תמיד צודקות אבל זה כן נותן אינדיקציה מסוימת על המשחק

וכן אם גימספוט יתנו 80 אני ישחק ואם פחות אז לא

אה אבל כנראה הטעם שלך הוא כמו של המבקר בGS? קרירין, יותר מדי BS זה לא בריא.

כמה ימים?

הוא יצא רק אתמול לPC...

בחייך ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מדוע מתלוננים על הגרפיקה, אומנם, כאשר אתה מסתכל מגובה בנייה כלפי מטה לא תתלהב, אבל בסביבה הקרובה שלך, הגרפיקה מעל ומעבר. בכלל הגרפיקה בפעלולים, בפיצוצים, במעוף, בחיתוכים וכו' נראית מעולה.

ואם כבר המשחק מתחיל להיות מהנה אחרי חצי שעה. כיוון שלאט לאט אתה רוחש כוחות שבאמת תורמות לשחקן.

בכל מקרה, מישהו ביקש צדדים חיוביים וצדדים שליליים במשחק.

צדדים שליליים:

AI - היו לי קצת בעיות בקטע הזה. למשל בתחילת המשחק קרעתי לגזרים את המפקד ושינתי את דמותי אליו, ליד מספר חיילים. אבל לא קיבלתי שום תשומת לב מיותרת. למרות, שבהמשך המשחק כשניסתי לעשות זאת שוב זה לא הלך.

או שהשמדתי מפקד במוצב לעיניי חיילים רבים,שלבוש שונה מכולם. ברחתי וחזרתי לאחר מכן למוצב, אבל לחיילים לא ניראה מוזר שהמפקד מסתובב לו במוצב לאחר שהוא ככל הנראה שרוע על הריצפה חצוי לחצי.

Sound - אני לאיודע אם זה קורה דווקא במשחק הפרוץ, אבל אני מרגיש כאילו הם לוחשים, אני בקושי שומע מה הולך. וזה מקשה על ההתמקדות בעלילה.

מקשים - ההסברים כיצד לבצע את הפעלולים שאתה לומד קצת מעורפלים, ולפעמים אתה קונה כוח שאתה לא מצליח להשתמש בו.

צדדים חיוביים:

עלילה - סוף סוף משחק שהתמקד גם בעלילה, אני אישית מרגיש שאני צופה בסרט בקטעים. בסגנון שחר המתים, אני אגדה וכו'. מה שמכניס אותך למשחק.

גרפיקה - הגרפיקה מרהיבה לטעמי, העלתי למטה. לשיפוטכם. והדבר הכי טוב, שהוא לא כבד. אפשר להריץ אותו על ההגדרות הגבוהות ביותר בכיף. מי שזה לא מספיק לא, הוא סתם זונת גרפיקה.

אופציות - שלא כמו בassassins creed הכוחות שאתה רוחש, באמת מוסיפות למשחק, באמת הופכות אותך להרבה יותר טוב, ולמשחק להרבה יותר מהנה. ולכן יש רצון להמשיך ולהתקדם כמה שיותר, וכל רגע ורגע לומדים משהו חדש.

משחקיות - אתה נורא נורא זריז, ולאט לאט עם השלבים אתה נהייה זריז אף יותר. אפשר לבצע כל דבר במשחק, אם זה לטפס על כל מבנה לאורכו ולרוחבו (מה שמשאיר שובל זכוכיות מנופצות באזורים שצעדת). אם זה להרים כל דבר, אם זה להפוך לכל דמות וכו'.

סרטונים - יש הרבה סירטונים, באמת מגניבים, שמכניסים לעלילה. אם זה כשאתה מסיים משימה או כשאתה משמיד דמות מפתח ורואה דברים שעברו עליה. שמלמדים אותך על העלילה.

והטריילר מדהים. אני מאמין שרק מצפייה בטריילר הספציפי הזה, אנשים יתחילו להוריד/לקנות את המשחק.

צפו בו בHD.

http://www.gametrailers.com/video/opening-cinematic-prototype/48999?type=wmv

אני רואה את המשחק כשילוב טוב של assassins creed מבחינת הטיפוס והזריזות. מבחינת המשימות ההרס והסביבה. קצת התגנבויות. תוסיפו לזה עלילה טובה.

וקיבלתם משחק מעולה. אחד מהטובים ששיחקתי בהם, אם לא הטוב שבהם.

תמונות מהמשחק:

z2nkromzddmk.jpg

jzzywzkdhdnz.jpg

ny2njmgw21mn.jpg

gd2yobmmyhct.jpg

mtcmnunt45q3.jpg

xnzwzjtghjk2.jpg

1zzznmthzwwc.jpg

dogxxdrmjnuw.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה מאכזבת והמשחקיות גורמת לי להתגעגע לולברין.

מצד שני, האווירה נהדרת, והטיפוס על הבניינים כ"כ מגניב! יש סיכוי שזה יהיה משחק לא רע בכלל ברגע שאני אשתלט על השליטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלהים אנשים, גרפיקה זה לא הכל במשחק.

אז נכון, כולנו היינו רוצים שכל משחק ייראה כמו קרייסיס ויעבוד חלק כמו COD אבל זה לא אפשרי, לא צריך לקטול משחק רק ע"פ זאת שהגרפיקה שלו לא הכי הכי. אני יכול להפעיל כל משחק על הכי גבוה וזה לא מזיז לי אם המשחק הוא לא הכי מרשים גרפית, אם משקיעים בעלילה ובגיימפליי ונותנים חווית משחק כוללת שמספקת את הסחורה אז שוכחים משאר הדברים. זה העיקר פה.

:goodposting:

לצערי, חלק גדול מקהילת הגיימרים היום מושתת על אנשים/ילדים שמה שעושה להם את זה במשחק זה הסיטואציה שבאים חברים שיגידו:

"בוא'נה אחי איזה גרפיקה לפנים!! נראה ממש אמיתי! חזק! איזה כרטיס מסך חייתי יש לך אחי!!"

ואיך שהחברים הולכים, אתה חוזר ל DESKTOP כי המשחק לא כזה מעניין... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני אמור לחדור לבנין בהתחלה בלי שיגלו אותי?? הדברים האלה כל הזמן מזהים אותי לפני שאני מספיק להפוך לחיל בדרגה גבוהה ולצאת מהטווח שלהם :P

יש לך שתי אפשרויות, או ללכת למתקן ולנטרל אותו (תתקרב אליו ולחיצה ימנית) או לחכות קצת לפינה שקטה בפטרול

שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת..... אכזבה

חוץ מקפיצות ובלאגן על המסך לא מובן יותר מידי במשחק הזה.. המשחקיות שלו די מעפנה והוא קל מאד, אין כמעט שום אתגר...

בקיצור המשחק הזה מסתמך על אפקטים, פיצוצים וקפיצות (שהם לא ברמה הכי גבוהה מבחינת הגרפיקה) ותו לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...