Prototype - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, תיקנתי.

Game Chronicles מעניקים לגירסת הXבוקס של המשחק את הציון הנאה 9.4

שורה תחתונה:

The best way I could describe Prototype is a mix of GTA meets Wolverine with a dash of Spider-Man thrown in. I havent had this much visceral fun and carnal bloodletting since Wolverine, and Prototype is on an entirely different level when it comes to scale, scope of story, and total originality. I cant recommend it enough this is a must-own, must-play game that is easy to play and impossible to put down.

http://www.gamechronicles.com/reviews/360/prototype/prototype.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית ל SAND BOX בגודל הזה עם מספר ה NPC שיש בכל רגע נתון ופיצוצים המוגזמים שיש במשחק (ובשלב מאוחר יותר גם הכוחות המוגזמים שרואים על כל המסך), הגרפיקה לא רעה בכלל. בנוסף הוא עובד דיי טוב על המחשבים מה שאומר שהם מוגבלים בגלל ה XBOX וה PS (אני מאמין שיותר ה XBOX כי הוא חלש כמו חרא). ב רוקנו את העיר בשביל לשפר את הביצועים לרמה שיהיה אפשר לשחק, פה הורידו את הגרפיקה, לדעתי טוב יותר.

חוץ מזה צריך לזכור שהמשחק בפיתוח כמה שנים אז המנוע לא הכי חדיש שיש היום, יכול להיות שאם הם היו מתחילים את הפיתוח עכשיו עם מנוע טוב יותר אז גם הגרפיקה הייתה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית ל SAND BOX בגודל הזה עם מספר ה NPC שיש בכל רגע נתון ופיצוצים המוגזמים שיש במשחק (ובשלב מאוחר יותר גם הכוחות המוגזמים שרואים על כל המסך), הגרפיקה לא רעה בכלל. בנוסף הוא עובד דיי טוב על המחשבים מה שאומר שהם מוגבלים בגלל ה XBOX וה PS (אני מאמין שיותר ה XBOX כי הוא חלש כמו חרא). ב רוקנו את העיר בשביל לשפר את הביצועים לרמה שיהיה אפשר לשחק, פה הורידו את הגרפיקה, לדעתי טוב יותר.

חוץ מזה צריך לזכור שהמשחק בפיתוח כמה שנים אז המנוע לא הכי חדיש שיש היום, יכול להיות שאם הם היו מתחילים את הפיתוח עכשיו עם מנוע טוב יותר אז גם הגרפיקה הייתה טובה יותר.

אמנם אתה הגראפיקה ראיתי רק בסרטונים ותמונות(וגם שם היא לא נראתה מדהימה במיוחד),אבל בכל מקרה הייתי מציע שכולנו(שחקני המחשב) נתחיל להתרגל,כי מה לעשות..הבוקס והPS3 מתקרבים במהירות לסף היכולות החומרתיות שלהם(לפחות כאלו שיאפשרו משחק חלק של לפחות 30 FPS),וסביר להניח שבשנים הבאות לא נראה משחקים מתקדמים גראפית באמת(אלא אם כן יהיה מדובר במשחק שיצא למחשב האישי בלבד,כמו קרייסיס,שגם כמעט שנתיים אחרי יציאתו מהווה עדיין את הבנצ'מארק החזק ביותר לגראפיקה ולביצועי חומרה..)..המגבלות של הPS3 והבוקס יבלמו גם את המחשב במקומו..לטעמי זה לא נורא בכלל,כל עוד למשחקים יהיה תוכן ועניין..כך לא נצטרך לשדרג חומרה כל חצי שנה בכדי לעמוד בקצב התקדמות המשחקים,וגם יש סיכוי גבוה שכל המשחקים הללו(שיגיעו למחשב ולקונסולות במקביל-זאת אומרת 95 אחוז מהמשחקים) יעבדו בצורה חלקה על המחשב..נשמע בPROTOTYPE הוא בדיוק כזה..נראה לא מפוצץ,אבל לפחות עובד חלק בלי לעשות קונצים..וכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה סימון נכון שהגרפיקה היא לא הכי חשובה אבל תלוי עד כמה- ראיתי את התמונות ששמת -וזה רע.

אין בקושי AA וגם הגרפיקה בכלליות לא משהו ,צילמת לי את הקטע עם האש [נראה כמו של שנת 06 עם שידרוג קל]

מי שיכול לשחק ככה- שיבורך לו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זונת גרפיקה :P

בהרבה מקומות המליצו גיימפאד, התחלתי לשחק ואני מבין למה, אבל בכל זאת אני עם עכבר ומקלדת ואחרי שמתרגלים זה בסדר גמור.

הגרפיקה לא כזו גרועה וההתאמה למחשב מאוד טובה. חשבתי שעם HD4670 לא יהיה אפשר על יותר מ MED ובפועל זה עובד מצויין גם על יותר מזה, מידי פעם מרגישים נפילה של ה FPS אבל זה לא כל כך מפריע. מה שכן צריך מעבד חזק.

נ.ב.

אל תתיחסו למפרט בצד, יש לי מחשב חדש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה עדיף לשחק...?

מקלדת+עכבר או גיימפאד של X360 ?

גיימפד חד וחלק.

תראה סימון נכון שהגרפיקה היא לא הכי חשובה אבל תלוי עד כמה- ראיתי את התמונות ששמת -וזה רע.

אין בקושי AA וגם הגרפיקה בכלליות לא משהו ,צילמת לי את הקטע עם האש [נראה כמו של שנת 06 עם שידרוג קל]

מי שיכול לשחק ככה- שיבורך לו....

סלח לי אבל או שאתה צריך או שאתה זונת גרפיקה חסרת מעצורים,

מה נראה רע בתמונות? :screwy:

אתה חושב שתהיה לך בכלל את הפריבילגיה להתחיל להסתובב ברחובות ולבחון את הגרפיקה ואת ה AA ?

לשמחתי, לא.

75 מIGN ביקורת ווידיאו בלינק

http://pc.ign.com/dor/objects/956075/prototype/videos/prototype_trl_e3trailer_60109.html

אני יחכה לעוד ביקורות לראות אם זה ניראה לי מעניין או לא

ואם גיימספוט יתנו 50 לא תשחק?

ואם 80?

בשביל חוות דעת על משחקים מספיק הפורום שלנו וההמלצות של החברים כאן,

כל הביקורות שוות לת..ת לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא קורא ביקורות של משחקים , אני רואה תמונות/סרטונים של גיימפליי ולפי זה מחליט אם לשחק בו או לא...

אי אפשר לקבל ביקורת אובייקטיבית אלא רק את דעתו האישית של המבקר.

גם אם הוא היה מקבל 30 ולדעתי הוא היה כיפי הייתי משחק בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם גיימספוט יתנו 50 לא תשחק?

ואם 80?

בשביל חוות דעת על משחקים מספיק הפורום שלנו וההמלצות של החברים כאן,

כל הביקורות שוות לת..ת לדעתי

המלצות של חברי הפורום הם לפי טעמם לא לפי טעמי

ואני לא אומר שביקורות תמיד צודקות אבל זה כן נותן אינדיקציה מסוימת על המשחק

וכן אם גימספוט יתנו 80 אני ישחק ואם פחות אז לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי אבל או שאתה צריך או שאתה זונת גרפיקה חסרת מעצורים,

מה נראה רע בתמונות? :screwy:

אתה חושב שתהיה לך בכלל את הפריבילגיה להתחיל להסתובב ברחובות ולבחון את הגרפיקה ואת ה AA ?

לשמחתי, לא.

כנראה מישהו ביננו צריך תמשקפיים.

אין שום בעיה עם גרפיקה טובה [ולא בשמים] אבל פה זה בכלל לא מתאים ל09. הסביבה נראת מיושנת האנשים כמו בובות AA על הפנים.

כל אחד וטעמו, התמונה האחרונה ששמת תראה איך נראת הסביבה מה זה משחק של 06 משודרג?

אבל יכול להיות שזה ככה בתמונות ובמשחק עצמו זה יהיה יותר נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...