Prototype - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

עכשיו שאני חושב על זה .. למה באתר הזה לא עושים ביקורות משחקים?

אתר HW מספר 1 בישראל לדעתי וחבל שאין..

כי זה אתר Hardware (חומרה) ולא Software/Games...

גם ככה יש מצוקה של אנשי צוות שיערכו ביקורות חומרה אז אתה רוצה שעוד יעשו גם ביקורות למשחקים?

חוץ מזה , ברוב המקרים עד שהמשחקים מגיעים לארץ כבר חרשו עליהם בכל אתר ביקורת אפשרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הציון לא ירד אף על פי בעיית השליטה,כנראה שהשלם עולה על סך חלקיו והעניין קיים אך לא מצליח לגרוע מההנאה הכללית מהמשחק..וזה כמובן מעולה..

בכל מקרה,האתר היחיד ברשת שאני באמת באמת מעריך הוא EUROGAMER.NET..ביקורות מעניינות,מצחיקות שקולעות כמעט תמיד לטעמי ונקודת מבטי..אתר הביקורות נאמבר וואן..

אתה צודק, גיליתי את האתר לפני כשנה וחצי והוא בהחלט עדיף על פני אחרים,

במיוחד לאור העובדה שIGN וGS מנוולים מקבלים שוחד ::)

וכן יש את gametrailers שהוא נהדר לסרטונים וגם הפורומים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה אתר Hardware (חומרה) ולא Software/Games...

גם ככה יש מצוקה של אנשי צוות שיערכו ביקורות חומרה אז אתה רוצה שעוד יעשו גם ביקורות למשחקים?

חוץ מזה , ברוב המקרים עד שהמשחקים מגיעים לארץ כבר חרשו עליהם בכל אתר ביקורת אפשרי...

אם אתרים אחרים יכולים לקבל משחקים לבדיקה גם הם יוכלו..

לא יצא לי לראות אתר ישראלי מעניין של משחקים ואני חושב שאם פה יעשו את זה אז זה יהיה מושקע ומעניין כמו הביקורות שיש פה.. זה לא חייב להיות על כל משחק שיוצא

אלה רק על משחקים עיקריים שכולם מחכים להם ורוצים (לרוב) לתת לזה פינה קטנה לא יהיה כזה נורא וגם ככה יוצא משחק טוב פעם בחודש בהגזמה..

העיניין שיהיה כמובן אתר בעיברית. סבבה אני יודע אנגלית אבל זה דורש ממני מאמץ מסווים מאשר לקרוא בשפת אם שלי.

ומבחינה כספית אפשר להכניס כסף מפרסומות למשחקים, כי תכלס הרבה פה משקיעים במחשב בשביל לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ליראות ש RADICAL הוציאו עוד משחק מצויין ולא נפלו :yelclap:

לא מבין למה אתם אומרים הגפיקה לא טובה, תנסו ליראות את ה GAME PLAY ב HD ולא SD. חוץ מזה שהפיסיקה במשחק הזה מאוד מרשימה יחסית ל SAND BOX. הגרפיקה לא חזקה במיוחד אבל באמת שהיא לא צריכה להיות. בסה"כ המשחק נראה טוב ויזואלית, במיוחד הקרבות.

IGN לא אהבו כל כך את המשחק, היחידים שנתנו מתחת ל 90 (עד עכשיו, בטוח יהיו עוד כמה כאלה)

http://xbox360.ign.com/articles/992/992950p2.html

את IGN הפסקתי די מזמן לקחת ברצינות , הביקורות שלהם תמיד היו חשודות.

ביקורת חדשה לגירסת ה של PGNx Media מעניקה למשחק 95

http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/prototype

ויש גם חדשות רעות (למי שאין ברשותו גיימפד ):

Control

Pulling off Mercer's maneuvers is an absolute dream. Forcing you will upon the world is just a few button presses away. PC players need to make sure they invest in a controller.

זה מ cheatcc.com, תאמת הייתי מוריד את הניקוד יותר על דבר כזה, לא מבין איך הם השאירו את הציון 98.(ראה הערה קודמת )

מדובר במשחק לא פחות מ מ-ד-ה-י-ם :yelclap:

כמה דם, כמה אקשן, כמה כיף להתעופף בין בניינים ולרחף, שידרוגי הדמות מגניבים ובקיצור, אני לא מאוכזב SO FAR

אם יתחיל לשעמם, מבטיח לעדכן ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה אבל אין לי קול =SS

40650893.jpg

מה הוא רוצה?!

אליהו,

כנראה שלא התקנת את הדיירקס בהתקנה של המשחק.

תנסה את הפעולות הבאות:

If you choose not to install 9.0c when you install the game, you can manually install it later. To do so, use the following instructions:

1. Place your Prototype disk in the -ROM drive. The Launch screen should appear. (See the AutoPlay section above if it does not appear.)

2. Click on the "Extras" button.

3. Click on "DirectX" and follow the installation process. When installation finishes, you will need to restart your computer for the new drivers to work.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מ-ד-ה-י-ם! לפחות מה10 דקות ששיחקתי בו.

הוא לא כבד. עובד על 8800GT על MAX חלק.

יש לו גרפיקה מדהימה.

לפי איך שזה נראה עד כה, יש לו גם עלילה נחמדה.

אפשר לעשות הכל, פשוט הכל במשחק.

משחק מדהים כבר אמרנו?

בכל מקרה יש לי בעיה אחת במשחק, הקול מישומה ממש חלש, אני בקושי שומע מה אומרים. אומנם יש אחלה כתוביות, אבל זה נורא מפריעה.

למישהו יש מושג איך לפתור את זה? כמובן שבאפשרויות הsound אצלי, במשחק ברמקולים ובמחשב, הכל על MAX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליהו,

כנראה שלא התקנת את הדיירקס בהתקנה של המשחק.

תנסה את הפעולות הבאות:

If you choose not to install 9.0c when you install the game, you can manually install it later. To do so, use the following instructions:

1. Place your Prototype disk in the DVD-ROM drive. The Launch screen should appear. (See the AutoPlay section above if it does not appear.)

2. Click on the "Extras" button.

3. Click on "DirectX" and follow the installation process. When installation finishes, you will need to restart your computer for the new drivers to work.

תודה אבל אתה בטוח שאז לא ימחק ה DIRCETX 10 שבא עם הויסטה? כאילו 10 להחליף ב9 ..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...