Prototype - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה מתעקש...בקרוב :)

ביקורת שלישית וטובה לגירסת ה מאת GameZone והציון 90

שורה תחתונה:

Prototype is an excellent game for any action lover, without any of the guilty pleasure provided by lesser titles. Its smart, stylish, offers tons of fun for your money. The developers should be lauded for their efforts on every aspect of the game. A perfect way to start the summer.

http://pc.gamezone.com/gzreviews/r33175.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי ברשת את התמונות הללו. וצריך להיות עיוור ולומר שהגרפיקה אפילו חמודה-כי היא לא. אלו ששמו אותם אמרו שזה על שיא הגרפיקה ,אז עד שלא יעלו לפה לא ידע ב 100אחוז.

זה נכון שהגרפיקה לא הכי חשובה ,אבל במצב כזה- אבדנו.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלהים אנשים, גרפיקה זה לא הכל במשחק.

אז נכון, כולנו היינו רוצים שכל משחק ייראה כמו קרייסיס ויעבוד חלק כמו COD אבל זה לא אפשרי, לא צריך לקטול משחק רק ע"פ זאת שהגרפיקה שלו לא הכי הכי. אני יכול להפעיל כל משחק על הכי גבוה וזה לא מזיז לי אם המשחק הוא לא הכי מרשים גרפית, אם משקיעים בעלילה ובגיימפליי ונותנים חווית משחק כוללת שמספקת את הסחורה אז שוכחים משאר הדברים. זה העיקר פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזו איכות טובה? לדעתכם?

זו גרפיקה לא מדהימה אם זה מה שאתה שואל

אבל היא טובה באופן יחסי ולא היא הסיבה שתניא שחקנים מלשחק

בסך הכל, מרוב האקשן אין כמעט זמן להתעמק בגרפיקה אלא לשחק ולהנות מהמשחק.

לכן כל ענין הגרפיקה שולי לטעמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה לא בשמיים אבל סבירה בהחלט. שיש גרפיקה טובה מדי אז אנשים מתלוננים שהמחשבים שלהם חלשים מדי והם מקבלים 20FPS. שיש גרפיקה סבירה מתלוננים שזה לא משחק next gen. מה לעשות שזה משחק מולטי פלטפורם וצריך להתפשר כדי שהמשחק יעבוד כמו שצריך על כל פלטפורמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו גרפיקה אני עדיין לא מצליח להבין אם אני אוהב את המשחק(הגיימפליי) או לא :smile1:

הוא חמוד ,אבל אני אהבתי יותר משום מה את וולברין (בהתחלה)

נשחק מחר עוד קצת נראה חחח אולי יחדש משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...