Prototype - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

ראיתי כמה סירטונים אבל המשחק נראה זול קצת...

זאת אומרת הפיזיקה נראית לי על הפנים...

תראו איך הוא זז, איך הוא רץ איך הוא משנה כיוון.

זה נראה כאילו שזה משחק מ2003

והדבר הכי חשוב...

הגראפיקה נראית בכלל בלתי נסבלת

אני מקווה וממש מקווה שאני טועה

נראה איך זה יהיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי כמה סירטונים אבל המשחק נראה זול קצת...

זאת אומרת הפיזיקה נראית לי על הפנים...

תראו איך הוא זז, איך הוא רץ איך הוא משנה כיוון.

זה נראה כאילו שזה משחק מ2003

והדבר הכי חשוב...

הגראפיקה נראית בכלל בלתי נסבלת

אני מקווה וממש מקווה שאני טועה

נראה איך זה יהיה...

כל הסרטונים הם מגירסת ה360 אם אני לא טועה לכן יש סיכוי טוב שהגירסה לPC תהיה יותר טובה (מבחינה גרפית)

בכל מקרה , המשחק הזה מושך יותר בגלל הגיימפליי שלו ולא בגלל הגרפיקה.

זה אמור להיות סוג של משחק פרקור משולב בFPS (או יותר נכון OTS) שיהיה קצת יותר אקשן מMIRROR'S EDGE.

עריכה:

דרך אגב , יצא גם לPC לפני מס' שעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורות(המעטות שיצאו) בהחלט מהללות:

CHEAT CODE CENTRAL הביאו לכל שלושת הגרסאות(PC,,PS) 4.9/5

כאשר כולם מדברים כמובן על ההשוואה הבלתי נמנעת לINFAMOUS שיצא לא מזמן..ולמרות שכולם מסכימים שלכל משחק הייחודיות שלו,רוב הקולות מדברים על כך שהמשחק הזה טוב יותר..בקיצור חדשות מעולות![br]פורסם בתאריך: 10.06.2009 בשעה 07:24:54

הביקורות(המעטות שיצאו) בהחלט מהללות:

CHEAT CODE CENTRAL הביאו לכל שלושת הגרסאות(PC,,PS) 4.9/5

כאשר כולם מדברים כמובן על ההשוואה הבלתי נמנעת לINFAMOUS שיצא לא מזמן..ולמרות שכולם מסכימים שלכל משחק הייחודיות שלו,רוב הקולות מדברים על כך שהמשחק הזה טוב יותר..בקיצור חדשות מעולות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ליראות ש RADICAL הוציאו עוד משחק מצויין ולא נפלו :yelclap:

לא מבין למה אתם אומרים הגפיקה לא טובה, תנסו ליראות את ה GAME PLAY ב HD ולא SD. חוץ מזה שהפיסיקה במשחק הזה מאוד מרשימה יחסית ל SAND BOX.

IGN לא אהבו כל כך את המשחק, היחידים שנתנו מתחת ל 90 (עד עכשיו, בטוח יהיו עוד כמה כאלה), או שלא שילמו להם או שגירסת ה מאוד לא ניראת טוב.

http://xbox360.ign.com/articles/992/992950p2.html

ויש גם חדשות רעות:

Control

Pulling off Mercer's maneuvers is an absolute dream. Forcing you will upon the world is just a few button presses away. PC players need to make sure they invest in a controller.

זה מ cheatcc.com, תאמת הייתי מוריד את הניקוד יותר על דבר כזה, לא מבין איך הם השאירו את הציון 98.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

לא חדשות רעות ולא נעליים..מדובר ב"מבקרים"(בתכל'ס סתם עורכים זוטרים שמקבלים הוראות לאיזה ציון לחתור ע"פ כמות הכסף שמפיצי המשחק "משקיעים" בהם) שרגילים לשחק עם שלט ומבלים את רוב זמנם במשחק עם שלט..ובגלל זה בכל משחק בהוא פורט מקונסולה למחשב הם טוענים ש"אי אפשר להסתדר בלי שלט"..אבל מישהו כמונו,שדווקא כן משחק במשחק,אמור להסתדר בצורה מעולה בלי שום צורך בשום שלט שהוא.

בזמנו,כשיצא DMC 3 למחשב כולם טענו שפשוט ב-ל-ת-י אפשרי לשחק בו בלי שלט,ואני שיחקתי בו עם מקלדת,ואחרי תרגול והתרגלות שיחקתי בלי שום בעיות והגעתי לSSS בלי בעיות..כנ"ל לגבי RE4 למחשב..

אני אמנם מסכים שרוב הפורטים למחשב "מרגישים מוזר" בשליטה שלהם..כאילו הרגישות של המקשים אינה טבעית..אבל עם זאת,לגרוס ולהגיד שבגלל זה "חייבים לשחק רק עם שלט"? רק שחקן יכול להגיד זאת..זה כמו שמי שבחיים לא שיחק בקונסולה יגרוס ויגיד "איך אפשר לשחק FPS עם שלט?!?"

בכל מקרה,אני ארטון עוד קצת..IGN,מבחינתי,כבר לא פאקטור מזמן..מדובר באתר לא מקצועי ומתלקק שכל קשר בין ציוניו למשחקים לטיב המשחקים הינו מקרי בהחלט..ודוגמאות מעולות לכך היו ה3 שקיבל GOD HAND המעולה לPS2 בזמנו(כשהמבקר לא טרח אפילו להתקדם קצת במשחק בכדי להבין ולראות עד כמה המשחקיות עמוקה,מאתגרת ומעניינת),או הציון הנמוך שקיבל FOOTBALL MANAGER 2009 כי מי שביקר אותו היה אמריקאי טיפש שניסה להשוות את הגראפיקה שלו לפיפא( :lol:,הביקורת גם נגנזה בתוך כמה שעות,והאתר התנצל על כך..).

בכלל,אין ספק שכיום רוב אתרי הביקורות מושחתים לחלוטין..זה הרי ברור לכל אחד שה-גורם העיקרי אשר משפיע על מכירות משחקים הוא הביקורות שהם מקבלים..ועל כן החברות יודעות זאת,ו"עוזרות" למשחקים שלהם לקבל ציונים חיוביים-ולמכור יותר.

עוד דוגמא לכך היא הפיאסקו שהיה בגיימספוט לפני שנתיים,כאשר אחד מהמבקרים האהובים והוותיקים באתר "העיז" להביא ציון נמוך וביקורת שלילית למדי לKANE&LYNCH,ופוטר מהאתר בשל כך..אתם מוזמנים להיכנס לביקורות המשחק הנ"ל ולראות את ציוני הUSER REVIEWS שסובבים סביב 2-3 מתוך 10,כמחאה על מה שגיימספוט עשו..

סורי על החפירה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסליחה התקבלה... חעחעחעחעחע :lol:

סתם סתם :hat:

נראה לי שהgameplay יהיה בסדר אבל הגראפיקה אני חושב תבאס בנקודה כלשהי...

אני חושש מאוד כי יש המון ציפיות מהמשחק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודע לזה שרוב האתרים לא נותנים ציונים כמו שצריך, במיוחד הגדולים.

CHEAT CODE CENTRAL מרבים לעשות ביקורות על משחקי מחשב, אני מאמין שהם משחקים עם עכבר ומקלדת. בגלל זה התיחסתי להערה שלהם, אם זה היה אתר אחר הייתי מסכים איתך, במקרה הזה יכול להיות שיש משהו בדברי הכותב.

ניראה לי שהם גם פספסו בציון כי בשליטה בגירסת המחשב הם נתנו 4 ולא 4.8 אז הציון אמור לרדת. לפי מה שראיתי באמת השליטה עם מקלדת לא תיהיה הכי נוחה אבל מי שמשחק הרבה במחשב יסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הציון לא ירד אף על פי בעיית השליטה,כנראה שהשלם עולה על סך חלקיו והעניין קיים אך לא מצליח לגרוע מההנאה הכללית מהמשחק..וזה כמובן מעולה..

בכל מקרה,האתר היחיד ברשת שאני באמת באמת מעריך הוא EUROGAMER.NET..ביקורות מעניינות,מצחיקות שקולעות כמעט תמיד לטעמי ונקודת מבטי..אתר הביקורות נאמבר וואן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך את האמת, אני לא יכול לקרוא כל כך הרבה אז אני תמדל למספרים בסוף למרות שבדרך כלל הם לא אומרים שום דבר :-\ בגלל זה אני רואה ביקורות , הרבה יותר נוח לשמוע את הביקורת מלקרוא אותה ואז גם אפשר לעשות משהו אחר באותו זמן :P

מוזר שהביקורת של GT על SIMS3 הגיע כל כך מהר ול PROTOTYPE עוד לא העלו ביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...