Prototype - הדיון הראשי - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Prototype - הדיון הראשי

David_Beckham

Recommended Posts

טוב התחלתי קצת לשחק

זה לא המשחק העיקרי שלי כרגע כי אני רוצה לסיים קודם את MGS2 בPC וליטל קינג סטורי בWII

בכל מקרה אני משחק אם גימפאד 360 ועל רמת קושי קלה -סך הכל ההתחלה טובה

מה שמעצבן אותי זה לא הגרפיקה עצמה אלה שבהתחלה יש סירטון CG שניראה מצוין ואז נכנסים למשחק והוא ניראה הרבה פחות טוב שזה מאכזב

אל תבינו לא נכון אני מרוצה מהגרפיקה וגם ככה בגלל הWII אני משחק במשחקים שניראים הרבה פחות טוב

פשוט המעבר מי CG לגרפיקה בפועל מעצבנת חבל שלא ישתמשו בגרפיקה של המנוע הגרפי וזהו

בכל מקרה נקווה שההמשך יהיה טוב כמו ההתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 580
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל הגראפיקה בסדר גמור,ובמיוחד אתה,קרירין,שטוען שהגראפיקה של הWII היא לא רעה,לא אמור להתלונן על הגראפיקה של המשחק(האמת היא שאף אחד לא אמור להתלונן..מה הייתם מעדיפים? גראפיקה כמו של קרייסיס ושאף אחד לא יוכל להריץ את המשחק..?)

ודבר שני..מה היית מעדיף? שהסרטון יהיה באיכות יותר גרועה מהמשחק?(סטייל WANTED...)הסרטונים תמיד היו הרבה יותר מרשימים מהגיימפליי עצמו,ודווקא במשחק הזה הסרטונים דומים מאוד לגראפיקה במשחק עצמו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין אתה צודק, כי המשחק באמת אחד הטובים ובאמת מהנה, אבל הגרפיקה על הפנים ובמיוחד מבאס שעוברים מסרטון בגרפיקה ממש טובה לגרפיקה על הפנים.

לא אמרתי שהגרפיקה על הפנים בכלל לא רק שהמעבר מסריח

קודם כל הגראפיקה בסדר גמור,ובמיוחד אתה,קרירין,שטוען שהגראפיקה של הWII היא לא רעה,לא אמור להתלונן על הגראפיקה של המשחק(האמת היא שאף אחד לא אמור להתלונן..מה הייתם מעדיפים? גראפיקה כמו של קרייסיס ושאף אחד לא יוכל להריץ את המשחק..?)

ודבר שני..מה היית מעדיף? שהסרטון יהיה באיכות יותר גרועה מהמשחק?(סטייל WANTED...)הסרטונים תמיד היו הרבה יותר מרשימים מהגיימפליי עצמו,ודווקא במשחק הזה הסרטונים דומים מאוד לגראפיקה במשחק עצמו..

תלמדו לקרוא

דיברתי על המעבר המעצבן בין הסרט למשחק אני מרוצה מהגרפיקה אבל המעבר מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סירטון CG שניראה מצוין ואז נכנסים למשחק והוא ניראה הרבה פחות טוב שזה מאכזב

אהמ אהמ.

אם אתה לא מבין את משמעות הדברים שאתה כותב אז..אמ..נו טוב,אצלך זה לא עניין חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כמה שעות משחק - וואו, זה פשוט אחד המשחקים הכי כיפיים ששיחקתי אי פעם.

הדמות שלך הולכת ומתחזקת וזה מורגש. זה כ"כ כיף.

ההתקדמות של הדמות אפילו יותר מעניינת מזו שהייתה בDMC3. פשוט תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כמה שעות משחק - וואו, זה פשוט אחד המשחקים הכי כיפיים ששיחקתי אי פעם.

הדמות שלך הולכת ומתחזקת וזה מורגש. זה כ"כ כיף.

ההתקדמות של הדמות אפילו יותר מעניינת מזו שהייתה בDMC3. פשוט תענוג.

אתה רציני? יותר מ- DMC3? לפי דעתי אין מצב, צריך משהו מיוחד ע"מ לגבור על המשחק הזה והכיפיות שלו.. וזה לא יהיה Prototype...

שיחקתי שעה +- והתאכזבתי קשות, המשחק עצמו בסדר ודיי מהנה, אבל לא כמו שחשבתי.. מה גם שהגרפיקה מגעילה בטירוף... הכל על HIGH +AAx4 והמשחק ניראה כמו איזה TOMB RIDER ישן נושן... הגרפיקה של NFSMW ניראית טוב יותר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל 2 עמודים אחורה ותראה שגם אני אמרתי שאני מאוכזב.

אח"כ זה נהיה פשוט מעולה. וכמו שאמרו פה - המשחק הזה פשוט מגניב.

אחרי שאתה קופץ מבניין, נופל דרך כל המדרגות שלו, נוחת על הרצפה בבום מטורף שמקפיץ את כל הקהל למטה ומס' שניות אחר כך כל המדרגות שפירקת בדרכך למטה נוחתות למטה ומוחצות אנשים ורכבים, אתה מבין כמה המשחק הזה מגניב :P [וזה בלי לתאר את כל הכוחות שיש שם, את האקשן, הפיצוצים והדםםםםםםםםםםם ]

וכן, אני גם שונא את הגראפיקה, אבל מתרגלים.

אומנם DMC3 מדורג ראשון אצלי במשחקי פעולה H&S, כי אף משחק לא הצליח לעלות על רמת הכיף, העלילה והסינמטיות שלו, אבל זה בהחלט התברג במקום שני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם DMC3 מדורג ראשון אצלי במשחקי פעולה H&S, כי אף משחק לא הצליח לעלות על רמת הכיף, העלילה והסינמטיות שלו, אבל זה בהחלט התברג במקום שני.

את זה אני כבר יותר אוהב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה וכן, אני פסיכי, סיימתי את DMC3 על כל הרמות האפשריות ;D

זה היה חתיכת פרויקט, וזה בערך המשחק השני בחיים שלי שסיימתי אותו יותר מפעם אחת [ובמקרה הספציפי - הרבה יותר מפעם אחת]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח לחסל את המפלצת הזאת בשלב על הספינה של המרינס... הוא אוכל טילים לפנים מכל מקום אני מפוצץ על תחמושת של מסוקים , מסוקים , מפוצץ אותו עם הלהב ואז שנשאר לו קצת יש לי 1:45 לחסל אותו וזה בלתי אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שומע כל פעם טענות על הגראפיקה ובאמת,מבלי לשחק אותה ולהתמם ש"גראפיקה לא מעניינת אותי",לא מבין מה הבעיה..הגראפיקה נראית בסדר+,המשחק רץ חלק..מה עוד צריך?? הדבר היחידי שנראה לעין,מבחינתי,הוא חוסר הפירוט של "הולכי הרגל",שנראה לעין כאשר אתה הופך לאחד מהם ויכול להסתכל על המודל מקרוב(מצחיק גם שכל הדמויות-צעיר בחולצת הוקי,פרופסור מזוקן ובלונדינית צעירה-רצים וקופצים כמו איזה דוב גריזלי מגושם :lol:)

בכל מקרה,אני לא ממש רואה סיבה להתאמץ ולהתעצבן ולנסות לסיים את כל הEVENTS בזהב,כי נראה שאין חוסר כלשהו בנקודות EP ממילא..אז למה להתאמץ?

מה שכן,אני נהנה מאוד לחפש את הLANDMARKS והHINTS..מצאתי בנתיים 155 LANDMARKS..מישהו מצא יותר? זה ממש קשה למצוא את האחרונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...