America's Army 3 - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

America's Army 3 - הדיון הראשי

Milk-Inc

Recommended Posts

צא מהמשחק ותחזור מאוחר יותר. המשחק הזה הוא המשחק הגרוע ביותר שראיתי בחיים שלי. אולי עוד כמה ימים הוא יעבוד כמו שצריך.

עוד בעיה קשה עם המשחק זה שאת החלק השלישי של האימונים בקושי אפשר לעבור, הכל מתבסס על וממש לא על לדעת לכוון :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 430
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מרוב שאני אוהב לשחק ב-AA, חשבתי לשדרג את המחשב רק בשביל שאני אוכל לשחק בו, אבל לפי התגובות שלכם ושל אנשים אחרים ברחבי הרשת - זה לא יקרה.

לפחות עד שלא יתקנו את כל הבלאגן שהולך שם.

איך המחשבים שלכם מריצים את המשחק? (מבחינת הכרטיס מסך בעיקר) הוא לא עושה בעיות גם שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך המחשבים שלכם מריצים את המשחק? (מבחינת הכרטיס מסך בעיקר) הוא לא עושה בעיות גם שם?

המשחק רץ בסדר אבל לא מצדיק את הכבדות שלו ביחס לגרפיקה שלכל המתלוננים היא לא גרועה, היא סבבה.

אני לא מאמין שאתם אומרים שאין הבדל בין AA2 מבחינה גרפית למשחק הזה.יש.

בכל מקרה, 1920X1200 הגדרות מקסימליות מקבל 35-60FPS אבל זה בינתיים רק בתוך אימונים

אפרופו אימונים, התחושה שלה M16 ממש טובה ונוחה, נאלצתי לשחק קצת עם הגדרות הרגישות של העכבר אבל מאוד נוח ואני צולף.

לגבי משחק באונליין, עוד לא מצליח לפתור את בעיית התקיעות באימונים כך ש... :pissed:

הם חייבים לשחרר איזה פאץ' ומהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשקה הכי זוועה שראיתי בחיים שלי... המשחק לא זז ואי אפשר פשוט לעשות כלום... גועל נפש!

ואשאל שוב:

אם יש לי שחקן ששיחקתי בו בגירסא 2.6, אני יכול לשחק איתו גם ב- 3 או שעליי להירשם מחדש???? אני מבקש להתייחס לזה, מי שיודע... תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצליחו לפתור שום בעיה. אתה מדבר איתי על סוף אימון? אני לא מצליח להתחבר למשתמש שלי בכלל :nixweiss:

ובקשר לסיסמא, מה הבעיה לשנות אותה? כנס לפה: http://login.aa3.americasarmy.com/home

תתחבר למשתמש שלך בצד שמאל, אחרי זה בתפריט שבצד שמאל, תכנס ל ACCOUNT SETTINGS ואתה כבר תראה את זה. מקווה שהבנתי אותך נכון ולסיסמא הזאת אתה מתכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...