America's Army 3 - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

America's Army 3 - הדיון הראשי

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 430
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניסיתי שוב, הכל עובד מצויין. כניראה זה היה כי היו להם בעיות בשרתים כי כולם הורידו :-\ בכל זאת כולכם הגבתם בערך שעה אחרי שאמרתי שזה לא עובד :lol:

עריכה:

זה נוראי, אני הפעלתי את המחשב מחדש פעמיים כי המשחק לא יציב :kopfpatsch: חובה לשחק בחלון. גם לכם זה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רץ חלק על מקסימום אבל ברזולוציה 1024X768 .. אם אני משנה ל1280X1024(הרזולוציה הטבעית שלי), המסך עושה לי OUT OF RANGE(של הREFRESH RATE) ונדפקו לי ההגדרות.. אז כרגע אני נשאר על 1024X768..

מסכים מסורבלים קצת.. נקווה לטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה , אני מסיים את שני הTRAINING הראשונים , זאת אומרת מסלול מכשולים + Basic marksmanship והכל טוב ויפה מראה לי את ההתקדמות שלי ואז כשאני מסיים את הירי ולוחץ CONTINUE זה חוזר לי לMAIN MENU ומראה כאילו לא עשיתי כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לסיים את האימון הראשון כי כל הזמן המשחק נתקע :pissed:

אתה לפחות מצליח להכנס לאימון הראשון, יש כאלה שלא.

מה הקטע שהמשחק פשוט נתקע איך שמנסים להכנס לאימון?

אני מקווה שהם תיכננו שאנשים אשכרה ישחקו...

ולמה יש שם enable punkbuster ? אם זה זה לא אמור להיות VAC ?

יש בעיה עם WIN7 ו PB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל המשחקים ב משתמשים ב VAC, חלק לא קטן מהם משתמשים ב PB. זה המפתחים בוחרים מה לקנות אין מגבלה בגלל ה (גם ל COD יש PB).

גם אצלי הוא לא תמיד מצליח להינכס, אבל פעם אחת סיימתי אותו וכמו שאמרו זה לא עשה שום דבר :pissed: בקיצור צריך לחקות ל PATCH....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש מלא בעיות...

אני לא מצליח לעשות login עם השם שלי, זה אומר שהשרת לא עובד או שהאינטרנט שלי לא פעיל.

גם באתר שלהם יש לי שגיאה כשאני מנסה להיכנס עם המשתמש שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לאחר שפתחתי כבר משתמש ללא VETERAN של AA2 ונזכרתי שפעם היה לי ( אבל אני לא זוכר את הפרטים אולי רק את האימייל ) אפשר לעשות משהו אם אני מצליח להחזיר את הAA2? אוש אני צריך להרשם מחדש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...