America's Army 3 - הדיון הראשי - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

America's Army 3 - הדיון הראשי

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 430
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 7 חודשים מאוחר יותר...

הדיון של המשחק מת, ובצדק.

אך החבר'ה שם לא ישבו בחיבוק ידיים! (טוב לא ממש) ובשמונה חודשים בלבד הביאו את המשחק למצב "שחיק". עכשיו אפשר לעבור את כל האימונים בפעם אחת, המשחק הרבה יותר יציב והיי, לא צריך לרוקן על מישהו מחסנית של מקלע בשביל לראות אותו דופק את הרובה שלו בפנים שלך. יש שינויים נחמדים באימונים ובמשחק עצמו (המפה ALLEY שונתה).

בקיצור- המשחק עושה את צעדיו הראשונים בדרך הישר, ממליץ לחבר'ה שהצירוף AMERICAS ARMY מעלה בהם מהעבר לחזור, אני כבר בפנים.

פה ושם צצו שרתים ישראליים עם פינג טוב וחווית משחק חלקה.

דמאיט שמונה חודשים לקח להם לעשות מערימת באגים משחק, ניפגש בשדות הקרב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שלום רב,

לא שיחקתי במשחק במשך כחצי שנה ועכשיו כאשר אני רוצה לשחק בו הוא עושה עדכון של שנייה ומסיים ולא נכנס למשחק.

כשאני נכנס דרך הסטים אתם יודעים ל-Library הוא כותב Update Paused וכשאני עושה Update הוא חוזר על התהליך של העדכון לשנייה אך לא נכנס למשחק.

*האם המשחק נסגר או משהו?

*איך לתקן את זה?

אשמח אם מישהו יסביר לי איך להכנס למשחק.

שוב סליחה אם יש תת פורום.

בתודה מראש mystery

תודה למנהל שהעביר את זה לפה פשוט לא מצאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

סליחה על ההקפצה. אבל עזבו אתכם מ-AA3

AA2 חי וקיים. בגירסת 2.8.5 עדיין משחקים לא מעט אנשים.

הנה ההורדה: http://forum.i3d.net/downloads.php?do=file&id=2307&act=down&actionhash=guest

עכשיו שיחקתי איזה 3 שעות ב- SF-Hospital, סרבר מלא תמיד ב-26 אנשים, וזה היה כיף לא נורמלי.

חבל מאוד שהקהילה כמעט מתה. למשחק הזה היה פוטנציאל אדיר, ו-AA3 הרס הכל.

אז כל מי ששיחק בעבר ומכיר את המשחק, אני קורא לו לחזור כי עדיין משחקים בו הרבה אנשים.

וכל מי שעדיין לא שיחק, אני ממליץ להוריד (חינם אין כסף), ולראות מה זה משחק FPS אמיתי בלי הרבה חארטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...