רובה הסער הטוב בעולם - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רובה הסער הטוב בעולם

approx

Recommended Posts

• תגובות 260
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקשר ללטעון עם מכה בכתף, בהחלט אפשרי

היה לנו איזה מדריך שהתעקש שכל אחד יצליח לפתוח את התריס עם מכה בכתף (הכוונה שהמכלול ילך מספיק אחורה)

אומנם לנו זה לא היה הכי קל הוא בקלות עשה עשה ואני מאמין שהוא יכל לדרוך ככה את הנשק

בקשר לאם זה חכם או לא, זה אני כבר לא יודע, הוא חפר קצת על הנושא אבל זה היה מזמן

אתה לא חייב להזיז את המכלול אפילו במילימטר כדי לפתוח את התריס. מספיק לתת מכה על הצד הנגדי של הנשק (או מכה קצת יותר חזקה על הקת) כדי לגרום לתריס להשתחרר ולהפתח (תלוי כמובן במידת הבלאי של התריס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

כל מה שאמרת מדוייק.

:xyxthumbs: - ויק חסך לי הרצאה שלמה (אולי חוץ מהחלק על העוזי שבאמת יש עליו מיתוסי פליטה מוגזמים בצה"ל).

מעבר לזה - אין שום מצב שבו יש שימוש יעיל לירי אוטומטי מלא. לא לש"ב, לא חיפוי ולא נעליים.

ולig לפני כמה דפים - מטרתו להרוג. נקודה. אתה לא מכוון על מחבל כדי לנטרל אותו אלא כדי להרוג אותו (ע"ע וידוא

הריגה). אם בכל זאת נשאר מחבל כלשהו בחיים לאחר סיום האירוע לוקחים אותו בשבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לזה - אין שום מצב שבו יש שימוש יעיל לירי אוטומטי מלא. לא לש"ב, לא חיפוי ולא נעליים.

ולig לפני כמה דפים - מטרתו להרוג. נקודה. אתה לא מכוון על מחבל כדי לנטרל אותו אלא כדי להרוג אותו (ע"ע וידוא

הריגה). אם בכל זאת נשאר מחבל כלשהו בחיים לאחר סיום האירוע לוקחים אותו בשבי.

ירי אוטומט יעיל רק במקרה אחד (ובגלל זה משתמשים בו ביחידה שלי):

תרגול אימון בירי אגרסיבי ומהיר, זה נקרא ירי תחושה.

נותנים לחיילים לירות באוטומט בשביל שמאוחר יותר במצבים שהוא ירה ירי לוט"ר (שונה לחלוטין מירי חי"ר) הוא יעמוד בהדף.

במצב אמת הוא ירה רק בבודדת אבל יתן מטחים של 5-10 כדורים בשניות בודדות.

אגב, וידוא הריגה (AKA "להקפיץ גופות"), זה אסור ממזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא דופק כדור במחבל לוודא הריגה? (לא מדובר בירי לשם הירי). אני לא יודע למה מבזבזים אצלכם אימון על אוטומט בשביל ירי מטחים,

בטח כשעבודת האצבע על ההדק מאוד חשובה בסוג הירי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא דופק כדור במחבל לוודא הריגה? (לא מדובר בירי לשם הירי). אני לא יודע למה מבזבזים אצלכם אימון על אוטומט בשביל ירי מטחים,

בטח כשעבודת האצבע על ההדק מאוד חשובה בסוג הירי הזה.

לא, לא מוודאים הריגה. לפחות לא כמו פעם כשהיית פוגע מרחוק, רץ אליו ונותן 2-3 כדורים בגופה מ5 מטר רק בשביל לוודא, אולי מטווחים רחוקים כן עושים את זה עדיין.

ולא מבזבזים שום אימון, זה לא שזה בא במקום תרגול של עבודת אצבע. זה בנוסף. כמו שאמרתי "ירי תחושה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווידוא הריגה באופן כללי עושים רק למחבלים שיכולים להיות ממולכדים או למטרות שרוצים לחסל.

במלחמה של חיילים VS חיילים לא מוודאים הריגה. זה חסר טעם לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ווידוא הריגה באופן כללי עושים רק למחבלים שיכולים להיות ממולכדים או למטרות שרוצים לחסל.

במלחמה של חיילים VS חיילים לא מוודאים הריגה. זה חסר טעם לחלוטין.

+1

וזה גם מבזבז זמן ותחמושת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להשאיר אויב מאחוריך שיוכל לעשות נזק ו\או לחבור לכח אחר אתה מוזמן. אותי לימדו לא להשאיר אף אחד שיכול לגרום נזק

במלחמה, לא אם עוד חמש דקות או חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי אתה נלחם בערבים מטומטמים שלא ממש לעניין אותם חילופי שבויים או הצלת חיי אדם באופן כללי... כמו שכתבתי כבר- במלחמה נורמאלית המטרה שלך זה לפגוע בתשתיות ולהשתלט על נקודות אסטראטגיות. בשביל זה אתה לא חייב להרוג את השומרים אלא רק לגרום להם להיות "לא שמישים" ולמלא עוד מיטה בבית חולים עד סוף המילחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להשאיר אויב מאחוריך שיוכל לעשות נזק ו\או לחבור לכח אחר אתה מוזמן. אותי לימדו לא להשאיר אף אחד שיכול לגרום נזק

במלחמה, לא אם עוד חמש דקות או חודש.

ויקי על וידוא הריגה

תראה את החלק הקצרצר על , וידוא הריגה הוא נושא בעייתי מאוד. כבר לא מלמדים אותו אפילו בביה"ס ללוט"ר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי תפסיקו להביא ציטוטים מויקיפדיה, בטח בנושאים כאלה? אני יכול להבטיח לך שלמרות שזה לא חלק רשמי מהתו"ל מפקדים מעברים

זאת לחיילים בצורה לא רשמית. זה שיושבים חבורה של אנשים במשרדים ממוזגים ומחליטים מה מוסרי ומה לא לא צריך לעלות בחייו של חייל.

אני לא רוצה להרחיב כדי לא לחטוף את הת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מנסה את זה - כלי נשק הם לא צעצוע. יותר מזה, בכלי נשק ישנים (סטן, עוזי) הבנתי שנפילה על הרצפה עלולה לגרום לנשק לפלוט את כל המחסנית.

מישהו לקח את גורלי יותר מדי קשה...

לא מדויק, זה עלול לקרות בנשק עם מכנס פתוח ומנגנון הדק פגום/שחוק. ידוע לשמצה היה תת-מקלע PPSh הרוסי. סבא שלי, עליו השלום, כמעט נהרג שנשק כזה נפל מכתף של קצין ופלט צרור ברחבי החדר. דוגמא אחרת ומוכרת יותר מימינו של מכנס פתוח שעלול לצאת משליטה זה "מא"ג משתולל"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מא"ג משתולל זה בכלל כינוי של מצב שבו אחרי תחילת הירי במאג, הוא לא מפסיק. הפיתרון לכך הוא פשוט לחתוך את השרשיר באמצע או לכוון לכיוון מטרות ולתת לו להיגמר.

אין שום קשר לנפילה/ירי בטעות, זה לא שהמאג נופל על הריצפה ואז תופס קריזה ומתחיל "להשתולל" לכל עבר. אם לא תתחיל לירות באופן יזום, זה לא יקרה למאג מעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מא"ג משתולל זה בכלל כינוי של מצב שבו אחרי תחילת הירי במאג, הוא לא מפסיק. הפיתרון לכך הוא פשוט לחתוך את השרשיר באמצע או לכוון לכיוון מטרות ולתת לו להיגמר.

אין שום קשר לנפילה/ירי בטעות, זה לא שהמאג נופל על הריצפה ואז תופס קריזה ומתחיל "להשתולל" לכל עבר. אם לא תתחיל לירות באופן יזום, זה לא יקרה למאג מעצמו.

אכן. מצב של מאג משתולל יכול להגרם עקב פינים שחוקים מאוד או עקב התרחבות חלקים מסויימים בגלל החום הנוצר בזמן הירי ותקיעתם כתוצאה מכך - אבל בכל מקרה מדובר על דברים שיכולים למנוע הפסקת ירי יזום ולא להתחיל ירי בעצמם (למרות שאני מאמין שגם זה יכול לקרות אם אתה מרביץ לנשק מספיק חזק במקום הלא נכון וממש אין לך מזל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...