סקירה: Intel Core 2 Duo E7300 VS Core 2 Quad Q6700 - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה: Intel Core 2 Duo E7300 VS Core 2 Quad Q6700

djelectric

Recommended Posts

אורי... לא לכל איש היום יש תקציב של 6000 שקל למחשב על עם I SEVEL... יש אנשים שיש להם 2500-3500 שקלים ולדעתי אם מרכזים נכון את התקציב לכיוון הE למיניהם במקום לדחוף איזה QUAD ולחנוק את השאר החלקים זה לא מוצדק משום סיבה לשים את הQUAD הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אורי... לא לכל איש היום יש תקציב של 6000 שקל למחשב על עם I SEVEL... יש אנשים שיש להם 2500-3500 שקלים ולדעתי אם מרכזים נכון את התקציב לכיוון הE למיניהם במקום לדחוף איזה QUAD ולחנוק את השאר החלקים זה לא מוצדק משום סיבה...

דווקא בעניין הזה אני מסכים איתך, כבר אמרתי למי שיש תקציב מוגבל, עדיף להשקיע בכפול במיוחד למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד ליאור!!! עשית המון השקעה פה... ממש כל הכבוד.

דבר אחד מאוד מציק לי... הכותרת היא בעצם מה יותר חזק/טוב... אבל אתה בדקת כמעט רק משחקים... וגם ההתיחסות שלך בסוף הסקירה הייתה רק למשחקים... בקיצור, אני ממליץ שתשנה את הכותרת או שתוסיף עוד מבחנים... :xyxthumbs:

שורה תחתונה - כל הכבוד!! :yelclap:

עריכה: עוד דבר... אתה עשית בחלק מהמבחנים מה שהמון אתרים אחרים עושים - בדקת ברזולוציות נמוכות ופירוט נמוך... ואם המחשב מיועד למשחקים, אז הבדיקות האילו ממש לא רלוונטיות... כי אם המחשב הוא למשחקים אז ההגדרות יהיו גבוהות וגם הרזולוציה. במקרה כזה, ההדבל בין המעבדים אפילו יותר זניח... ולכן, המרובע ליבות יותר כדאי במקרה שהבנדאם לא רק משחק במחשב אלא עושה עוד כמה דברים כמו פתיחת רבים, המרות לנגן\DVD\הדבקת כתוביות... וכ'ו... אנשים כאלו, הם הרוב המוחץ.

^זו דעתי בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע... אבל זה לא תורם... כי זה לא משקף את המצב שאליו הסקירה מכוונת - מפרט למשחקים (הגדרות גבוהות ורזולוציה גבוהה) - מה כדאי לשים? - מרובע או דו ליבה?...

אני יודע שהאופן בו אתה ועוד אתרים רבים אחרים היא דרך להראות יותר טוב את ההבדלים, אבל ההבדלים האלו נהיים כל כך קטנים וחסרי משמעות במציאות שזה פשוט טעות מטעה לעשות זאת כך... אני מקווה שאתה מבין למה אני מתכוון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, סחטיין על ההשקעה. :xyxthumbs:

שאלה לי, אני רואה בכמה סקרינשוטים שעשית שהמעבד Q6700 רץ ב 1600 מגה ( לדוגמא ב )

לא התבלבלת במקרה והרצת את מרובע הליבות בתדר נמוך משמעותית ?

CPU Z מדווח על מהירות אחרת מ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקירה מעולה ליאור, כל הכבוד על ההשקעה :xyxthumbs:

מה שכן, יש לי שאלה קטנה. במידה והתקציב פה פתוח, מה עדיף-מעבד בינוני כגון E5200/E6300 עם או כפול כגון Q66/Q67 עם אוברקלוק? אני מדבר על ביצועי משחקים מודרניים נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...