מחר בגרות במתמטיקה-בהצלחה לכולם:) - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר בגרות במתמטיקה-בהצלחה לכולם:)

eran256

Recommended Posts

עשיתי 04 ואני צריך לגשת מועד ב' :kopfpatsch:

בשאלה של טריגו היה לי זוית שהיא 70 ובקשו בסוף השאלה לחשב שטח של מקבילית ("a*b*סינוס הזוית שבניהם", למי שלא זוכר) שהזוית בין 2 הצעלות שווה ל 70 מעלות (זויות מתאימות בין מקבילים). כתבתי SIN60 במקום SIN70 :pissed: זה סעיף של משהו כמו 11 נקודות :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עשיתי 04 ואני צריך לגשת מועד ב' :kopfpatsch:

בשאלה של טריגו היה לי זוית שהיא 70 ובקשו בסוף השאלה לחשב שטח של מקבילית ("a*b*סינוס הזוית שבניהם", למי שלא זוכר) שהזוית בין 2 הצעלות שווה ל 70 מעלות (זויות מתאימות בין מקבילים). כתבתי SIN60 במקום SIN70 :pissed: זה סעיף של משהו כמו 11 נקודות :'(

אם זה רק טעות הצבה מורידים נראלי בערך 3 נקודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לפחות אתה יודע נגזרות

המורה שלנו הגישה אותנו בלי שהיא לימדה חצי מהחומר בערך

אני לא מבין איך מורה עושה כזה דבר :nixweiss:

אני עשיתי את 006. היה סביר. יש לי שתי טעויות מעצבנות ועוד סעיף שלא הצלחתי... :s07: אבל לפחות יש מועד ב'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

005 היה קשה..

אתה רציני?

פתרתי את רוב המבחנים של 005 מהשנים האחרונות - וזה ללא ספק הכי קל שהיה. עשיתי את 2, 3 ו-5.

אגב, ב-006 לא שמתי לב שנתונה פונקצית האם בשאלה 3, ונאלצתי למצוא לבד את האינטגרל (ושכחתי איך מוצאים אותו באותו הרגע, למרות שהוא מאוד פשוט). מזל שפתרתי את כל שאר הבחינה אחרי יחסית מעט זמן, כי נשאר לי הרבה מאוד זמן לשחק עם הזהויות, ובסוף מצאתי את השטות הזאת (אחרי חצי שעה שכמעט השתגעתי בה... :S).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, ב-006 לא שמתי לב שנתונה פונקצית האם בשאלה 3, ונאלצתי למצוא לבד את האינטגרל (ושכחתי איך מוצאים אותו באותו הרגע, למרות שהוא מאוד פשוט). מזל שפתרתי את כל שאר הבחינה אחרי יחסית מעט זמן, כי נשאר לי הרבה מאוד זמן לשחק עם הזהויות, ובסוף מצאתי את השטות הזאת (אחרי חצי שעה שכמעט השתגעתי בה... :S).

גם לי קרה אותו דבר, רק שאני לא הצלחתי למצוא את האינטגרל הזה :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את 005 לאחר שלא למדתי את החומר כחצי שנה(למדנו רק 006 ומי שרצה לשפר 005 עשה על הדרך) והלך לי ממש מעולה.

עשיתי את שאלות 1,3,4.האלגברה היה דיי פשוט והגאומטריה הראשון היה דיי קשה אבל הצלחתי הכל.

ב 006 הלך דיי סביר,מקווה לקבל ציון באזור ה80.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעלה לפה תיכף פתרון. בעיקרון אתה מוצא את ההסתברות שגרפולוג ימצא מישהו כאמין (0.6, אתה מוצא את זה בסעיף א'), ועושה לפי נוסחת ברנולי (נראה לי שזה השם שלה) את ההסתברות של 2 מ-3 ושל 3 מ-3, ועושה איחוד (במקרה הזה איחוד = חיבור, כי אין קבוצת חיתוך). אם יהיה לי כוח אני אסרוק לך את הפתרון היום...

עריכה: סרקתי, יש לי כתב זוועת עולם. תתמודד :)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...