מחר בגרות במתמטיקה-בהצלחה לכולם:) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר בגרות במתמטיקה-בהצלחה לכולם:)

eran256

Recommended Posts

אתה צריך חומר של 5 יח' לפיסקה 5 יח'....

אבל אתה יכל לומר גם על פיסקה שזה מקצוע חסר תועלת....(לדעתי ממש לא)

HuGeMouTh- אחי מצד אחד אין ספק שאתה צודק... מצד שני אותי מלמדת מורה ממש טובה!

אבל רק 3 מוגשים על 100 ויש 8 שנגשים על 50 ומטה...

אז וואלה יש כאלה שצריך ללכת ל5 ויש כאלה שצריכים ללכת 4 לא משנה מה, ויש את אלה שרק אם הם מוכנים להשקיעה הרבה יכולים ללכת ל5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לכל הילדים, לעשות 3 זה לא כ"כ רע כמו שמי שעושה 5 חושב..

לי אישית יש ציון סופי 90 ב-5 יחידות אבל לא לכולם יש כוח לזה בתיכון.

למי שמעניין אותו, קיימת עוד אופציה של המרכז הארצי (אותו גוף שהביא לנו את הפסיכומטרי)

כל אוניברטיסה/מוסד לימוד בארץ מאפשר להחליף את ציון המתמטיקה במבחן שנקרא - בחינת מיון במתמטיקה (ממ"י)

המבחן הנ"ל בנוי במבנה של 60 שאלות במשהו כמו 3 וחצי שעות, כל השאלות אמריקאיות עם 5 אפשרויות לסימון.

היתרון של המבחן הזה שהוא מחליף בגרות אבל לא מבטל אותה (הגבוה לוקח) ואפשר לעשות אותו כמה שרוצים

מי שעושה 3 יחידות, יכול לגשת למבחן כזה בהמשך במידה והוא צריך עם קורס של כ-3 חודשים בכל מכון טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש טמבל לידכם :silly:

הייתי ב4 ולפני חודשיים ירדתי ל3 מחוסר השקעה ועצלות.

אז היום 02.

בהצלחה לכולם :)

ואתם יודעים... לא כל מקצוע שקיים בעולם מתבסס על מתמטיקה של 5 יחידות.

ואני לא מדבר על פועלי בניין, ניקיון ודברים בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניגש היום ל 001...

בעיקרון אני ככה בגלל שבכיתה ח' לא הקשבתי בשיעורים והתעצלתי וככה זה נמרח עד עכשיו...

יש כאלה שאומרים לי שכדאי עכשיו 5 כי להשלים אחרי זה לוקח זמן, אז אני תמיד אומר להם שלא אכפת לי לקחת כמה חודשים אחרי צבע בשביל לעשות 4 או 5 יחידות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התועלת הפרקטית היחידה לתעודת הבגרות בכלל היא קבלה למוסדות להשכלה גבוהה. אם מישהו מתכוון לעבוד בעסק המשפחתי כנראה שיוכל להסתדר בלעדיה - ויש גם די והותר מקומות עבודה אחרים שם זה באמת לא משנה.

עם זאת, למי שכן מתכוון ללמוד הלאה מומלץ ביותר להשקיע מעבר ל3 יחידות מתמטיקה. יש מוסדות שסף הקבלה הוא 4 יחידות, וגם אז כנראה תצטרך להביא ציונים מעולים בשאר המקצועות כדי להסתדר בלי הבונוסים של 5 יח'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש טמבל לידכם :silly:

הייתי ב4 ולפני חודשיים ירדתי ל3 מחוסר השקעה ועצלות.

אז היום 02.

בהצלחה לכולם :)

ואני לא מדבר על פועלי בניין, ניקיון ודברים בסגנון.

רוב האוניברסיטות בכלל דורשים בסך הכל 3 יחידות, מיעוט דורש 4 וקמצוץ קטן דורש 5. זה לא כזה ביג דיל.

אני הלכתי ל5 מתוך בחירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידעתי שיש בפורום כאלה שפיצים!!

יפה יפה,אני רואה כאן שהרוב מוגש על +90 ב 006 ויש כאלו אפילו על 100.

בהצלחה לכולם הבגרות מתחילה עוד חצי שעה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו ב4 יחידות כל הכיתה נכשלים כמעט, אז היא לא מגישה אף אחד במועד הזה, אלא במועד הבא. אנחנו נצטרך אבל לעבור איזה קורסים מהבצפר בקיץ. שאלון 04

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האוניברסיטות בכלל דורשים בסך הכל 3 יחידות, מיעוט דורש 4 וקמצוץ קטן דורש 5. זה לא כזה ביג דיל.

אני הלכתי ל5 מתוך בחירה.

בשביל קבלה לאונ' נורמאלית למסלול נורמאלי צריך 5 יחידות, או 4 בציון ממש טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו ב4 יחידות כל הכיתה נכשלים כמעט, אז היא לא מגישה אף אחד במועד הזה, אלא במועד הבא. אנחנו נצטרך אבל לעבור איזה קורסים מהבצפר בקיץ. שאלון 04

זה קרה בגלל הרמה הגבוה של הלימודים בארץ ובזכות כל המורים עם התארים המשובחים שלהם ורמת המשכל הגבוה שלהם. :nono:

רמת המורים בארץ ירודה. אצלנו יש בערך 3 כיתות של 3. 2 מוגבר ואחד רגיל. הרגיל נכשלים לגמרי. כולם שם קיבלו 50 במתכונת מתוך 150. [שליש!!!].

חוץ מזה יש כאלה עם ראש מתמטי מעולה אבל חלש ולא יצירתיים ולא מסוגלים לראות משהו מחוץ לריבוע.

אבל יש כאלה לעומת זאת שהראש מתמטי שלהם עוזר להם רק שזה קשור לשטויות. אבל יש להם ראש יצירתי ואולי אפילו קונספט טוב לעתיד.

ככה שהמתמטיקה לא קובעת הכל בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור ראש, יש הרבה תלמידים חכמים , לא גאונים ולא כאלה שלא צריכים מורה בשביל לדעת הכל , אלא פשוט חכמים שצריכים מורה נורמלי שיסביר להם את הנושא. לצערי בארץ זה די קשה למצוא כאלה מורים...

ובפיזיקה בכלל...=SSSSS מהמגמה שלמה , 7 תלמידים עברו את המגן , ז"א קיבלו 55-70 , רק 2 או 3 קיבלו מהם מעל 80(שהם הגאונים האלה שלא צריכים מורה) וכל השאר, שזה בערך 20 ומשהו תלמידים קיבלו נכשל. 55 היה ציון חלומי ומעולה אצלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

005.

אצלנו יש מורה שכל השנה נותן במבחנים תרגילים מאוד קשים, וככה רוב הכתה מקבלת באיזור ה 50-60 והוא מוריד לך את הביטחון.

אבל מה, אני למשל כל השנה הייתי על 55-60, ובסוף הוגשתי על 80, שזה לא רע בכלל לדעתי.

פתרתי בגרויות של שנים קודמות, וזה פשוט קל לי.

כנראה שהשיטה שלו טובה דווקא. נראה עוד כמה שעות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל קבלה לאונ' נורמאלית למסלול נורמאלי צריך 5 יחידות, או 4 בציון ממש טוב

בשביל להתקבל לאוניברסיטה למסלול יוקרתי צריך ממוצע בגרויות גבוה ופסיכומטרי גבוה. ציון גבוה ב-4/5 משפיע על הממוצע של הבגרות. לא חובה 4/5. מומלץ. אם אין במקרה הכי גרוע המוסד דורש לעשות מכינה לפני הלימודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...