זה פשוט מדהים, איזו חוצפה יש לאנשים!!! - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה פשוט מדהים, איזו חוצפה יש לאנשים!!!

amir85

Recommended Posts

הבית חולים אנגלי והבית חולים צרפתי בנצרת שלא לדבר על בית חולים סורוקה שמוצף בבני המגזר הבדוואי .

יואב את ה כזה שמאלן - לא נימאס לך ? "סרדין"

זה עוד דיון על "ערביי ישראל" אנחנו כבר מאחרים את הרכבת איתם , מי שרוצה קידמה ורוצה "מערביות " כבר טיפס על הרכבת הזו , הנבערים יהיו מוסתים ע"י האיסלם הקיצוני ,

כלומר אני רואה את החלוקה של המגזר הערבי בארץ כמו החלוקה במגזר הפלסטיני :

א.אנשים שרוצים קידמה (חופשיים) ( יהיו בעלי נטיות מערביות / דמוקרטיים ,פרו ישראלים וחילוניים ) נראים כמו יהודים

ב.אנשים שרוצים איסלם (חאמס) ( שורשיים / תחושת קורבן / חסרי השכלה ונבערים / לאומיים ערביים / דתיים ) מזוקנים

ג.אנשים חילוניים לאומיים (פתח) ( חילוניים / נהנתניים /משכילים / לאומיים / ריגשיי נחיתות ותחושת קורבן / אופורטיוניסטים ) לבוש מערבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל מי שאומר שזאת אפליה ולערבים לא מגיע יחס כזה:

חארטה. הערבים לא שייכים לפה בכלל. אין דבר כזה "פלסטיני", ואין איזכור לזה לא בתנ"ך ולא בקוראן ולא בשום מקור היסטורי אחר. אין שום איזכור לגבי פלסטין ואין שום איזכור לכך שמוחמד אמר שהערבים המוסלמים צריכים להתיישב בארץ . אני לא גזען, אבל במקרה הספציפי הזה של ערביי אני חושב שצריכים להעיף אותם קיבינימט מפה; ואם מגבילים אותנו (בין אם זה השמאלנים המזדיינים בכנסת המחורבנת שלנו ובין אם זה האו"ם) אז לפחות להראות להם מי שולט פה ומה קורה למי שלא מציית לחוקים. אין לי כבר מילים לתאר את מה שאני מרגיש, זאת האמת. אני לא יכול להביע את זה במילים, ניסיתי כל כך הרבה ולא הצלחתי. זה פשוט גועל נפש. הם רוצחים אותנו ואנחנו נותנים להם חשמל ומים. הם זורקים אבנים על החיילים שעומדים על משמר ארצנו ואחר כך מודיעים הכלי התקשרות שערבי קיבל רימון בראש. מתי אנשים יבינו שזה על הזין שלנו? למי איכפת? עוד ערבי מת? - שימות כוס אמק. אם הוא רוצה שנמות וחפץ בזה בכל ליבו השחור משחור למה שזה יזיז לנו? למה צריכים לעשות על זה כתבות? הדו קיום פה פשוט לא נועד להיות בשום אופן. הערבים פלשו לתוך הארץ שלנו, לא ההפך. מבחינתי, כשאני אתגייס בעזרת השם לצבא בעוד כשנה, לא תהיה לי שום בעיה לירות בערבי על מנת להרוג ואני אעשה את זה בלב שלם אם אלה יהיו הפקודות. ככה כל יהודי צריך להרגיש. ולא, זה לא גזעני, אחרי הכל הם פלשו לארץ שלנו ואין להם זכות להיות פה. ככה שאם ערבי בא לעשות לי רע או לזרוק עליי אבנים לא תהיה לי בעיה לירות בבן זונה הקטן ולפוצץ לו את המוח. את האמת, אחרי כל הכאב (הפיזי והריגשי) שספגתי מערבים שונאי יהודים ואחרי כל הניסיון שלי איתם (ויש לי פאקינג הרבה, לי ולכל החברים שלי) אני כבר דיי מצפה להתגייס לקרבי.

בבקשה, רשימת אפליות נגד מיעוטים בישראל:

1. אפלייה תקציבית (בעיקר בכל הקשור לאזורי עדיפות לאומית וחינוך).

2. קבלה לצבא (הטיעון של "ענייני ביטחון" לא מקובל, אתה לא יכול לבצע אפליה כנגד אוכלוסיה שלמה בדיוק כפי שאתה לא מפלה נער שיש לו הורה עבריין).

3. אפלייה בעמדות מפתח במערכת המשפט (יש במדינה כמעט 20% מוסלמים ואף לא שופט עליון מוסלמי אחד, ולפני שתאמר משהו - סלים ג'ובראן הוא נוצרי וגם אם נקבל את הטיעון הזה מדובר באחד מתוך 14 כאשר ע"פ חלקה של האוכלוסיה הערבית במדינה צריכים להיות 2-3 שופטי עליון ערבים).

4. אפלייה בשלטון - כמה בכירים ערבים או ערבים באופן כללי אתה רואה במוסדות השלטון? (ואני לא מדבר על הכנסת שנבחרת ע"י האזרחים)

5. נישואים וקבורה - 300,000 חסרי דת והומולסביים אינם יכולים להתחתן כלל ולהיקבר בצורה נורמלית.

6. שיעור העוני אצל הבדואים הוא הגבוה במדינה ומצב התשתיות והטיפול הסוציאלי הוא מחפיר.

7. הפקעת קרקעות הבדואים.

8. אפלייה באפשרות לרכישת קרקעות והצטרפות ליישובים קהילתיים.

9. פתיחת עסקים בשבת, רוב העסקים סגורים בשבת ע"פ חוק מה שפוגע באוכלוסיה המוסלמית שעבורה זהו יום רגיל.

רוצה עוד? וכל זה כמובן מבלי להתחיל לחפור ולהוציא חרא מהעבר.

אתה בושה לעם היהודי.

מדינת היא מדינה יהודית, לא מדינת כל אזרחיה. אם למדת אזרחות קצת אתה אמור לדעת את זה. בתור מדינה יהודית (לא מדינת היהודים, יש הבדל) צריך להיות פה רוב יהודי. המיעוט הלא יהודי צריך לסתום את הפה ולהקשיב להוראות הממשלה, בדיוק כמו שכל יהודי אחר במדינה הזו עושה. זה שהוא ערבי והוא כועס על דברים מסויימים זה לא נותן לו את הזכות לזרוק אבנים ולטפס על גדר הפרדה שנבנתה ע"מ להפריד בינינו לבינם ע"מ למנוע פיגועים ומהומות.

זה פשוט בושה.. למה אתה מצדד בהם? יש להם כלכך הרבה מדינות ללכת אליהן ולגור בהן, למה דווקא פה? כי הם רוצים להרוג אותנו? אולי גם אתה רוצה להרוג אותנו ותעדיף לגור איתם פה לבד? בכיף, כולנו נתפנה ונשאיר לפיקודך את הארץ המובטחת.

ד"א יהודי זה יהודי ולא איכפת להם מכלום. אם תיכנס לתוך כפר ערבי הם יהרגו אותך במכות בדיוק כמו שהם יהרגו כל יהודי אחר. זה לא משנה את השקפת עולמך? לא איכפת להם אם אתה מצדד בהם או לא. אם היית לומד את ההיסטוריה שלנו איתם היית רואה שאת העובדה שאנחנו יהודים אי אפשר "לתקן" בכך שנתאסלם, תמיד נישאר יהודים בעינם, ולכן צריך להרוג את כולנו ושום דבר לא יעזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בושה לעם היהודי.

מדינת היא מדינה יהודית, לא מדינת כל אזרחיה. אם למדת אזרחות קצת אתה אמור לדעת את זה. בתור מדינה יהודית (לא מדינת היהודים, יש הבדל) צריך להיות פה רוב יהודי. המיעוט הלא יהודי צריך לסתום את הפה ולהקשיב להוראות הממשלה, בדיוק כמו שכל יהודי אחר במדינה הזו עושה. זה שהוא ערבי והוא כועס על דברים מסויימים זה לא נותן לו את הזכות לזרוק אבנים ולטפס על גדר הפרדה שנבנתה ע"מ להפריד בינינו לבינם ע"מ למנוע פיגועים ומהומות.

זה פשוט בושה.. למה אתה מצדד בהם? יש להם כלכך הרבה מדינות ללכת אליהן ולגור בהן, למה דווקא פה? כי הם רוצים להרוג אותנו? אולי גם אתה רוצה להרוג אותנו ותעדיף לגור איתם פה לבד? בכיף, כולנו נתפנה ונשאיר לפיקודך את הארץ המובטחת.

ד"א יהודי זה יהודי ולא איכפת להם מכלום. אם תיכנס לתוך כפר ערבי הם יהרגו אותך במכות בדיוק כמו שהם יהרגו כל יהודי אחר. זה לא משנה את השקפת עולמך? לא איכפת להם אם אתה מצדד בהם או לא. אם היית לומד את ההיסטוריה שלנו איתם היית רואה שאת העובדה שאנחנו יהודים אי אפשר "לתקן" בכך שנתאסלם, תמיד נישאר יהודים בעינם, ולכן צריך להרוג את כולנו ושום דבר לא יעזור...

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה שום סיבה לסגור את הנושא הזה, גם אם יוצא מה שאתה מכנה "השד העדתי". זה לא ספאם. אותי דווקא זה מאוד מעניין כל העניין הזה של יהודים שמצדדים בערבים ושאשכרה איכפת להם מאנשים שהורגים את אחיהם בדם קר. מעניין אותי מה לעזאזל יכולות להיות הסיבות. זו עילה לסגירת הנושא? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסיכי

לא מכיר עדה כזאת, אתה מדבר מהכרות אישית עם עצמך?

אני לא רואה שום סיבה לסגור את הנושא הזה, גם אם יוצא מה שאתה מכנה "השד העדתי". זה לא ספאם. אותי דווקא זה מאוד מעניין כל העניין הזה של יהודים שמצדדים בערבים ושאשכרה איכפת להם מאנשים שהורגים את אחיהם בדם קר. מעניין אותי מה לעזאזל יכולות להיות הסיבות. זו עילה לסגירת הנושא? :nixweiss:

אתה לא אח שלי ואני לא הורג אותך.

אני בנאדם לפני כל דבר אחר, אולי אתם קודם יהודים ורק אחרי זה בני-אדם.

אההה , הוא בושה למחשבה .

כי דווקא לעם היהודי יש הרבה כאלו "נאורים" (ואמיצים) - חחח

חילזון, תעשה לאנושות טובה ותלך לאכול איזה עלה לפני שאני זורק עליך מלח.

מעניין אותי מה העדה שלו.

הוד נקניקותך, מה העדה שלך?

טמגוצ'י, תחזור לשחק פינג פונג כיס. זה לא עניינך.

אתה בושה לעם היהודי.

אני שם זין על התיכון, מערכת החינוך הישראלית ופי כמה וכמה על כל מה שמלמדים אותכם על מדינתכם הנאורה בשיעורי אזרחות. תצא מהבועה שכלאו אותך בה מלידה ותתחיל להפעיל את המוח.

אני מצדד בצדק, ולא משנה מי צודק.

תוציא לך מהראש את השטות של "רוצים להרוג אותנו", מחבלים יש בשני הצדדים, גזענים יש בשני הצדדים, פנאטים יש בשני הצדדים(ואתה עדות חיה לכך).

תגיד לי, מתי בפעם האחרונה היית בכפר ערבי? כי נראה לי שאף פעם לא היית. אז כדי להראות לך שאתה טועה אני מזמין אותך לקפוץ איתי לכל אחד מהכפרים כאן באזור שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אנחנו סוטים מהנושא, זאת לא שאלה של מוצא דת עמדה פוליטית וכדומה...

יש לנו פה מקרה של פגיעה שיטתית בשלטון החוק, כאשר שבוע אחר שבוע מתפרעים יוצאים להפגנה בלתי חוקית

עולים על הגדר פוגעים ברכוש ומסכנים חיי אדם.

מצד שני יש לנו התעלמות מוחלטת של העיתונות השמאלנית, שמיצרת כתבות שמתאימות לאגנדה הפוליטית שלה.

בדיוק כמו פעם אחרונה, המקרה שבאו לעצור מתפרעים בלילה ונפגע אחיו הלוקה בשכלו של אחד הפושעים

וישר עשו לינץ לכוחות הבטחון שרק עשו את העבודה, עם ידים קשורות, כשהם קורבן על מזבח האגנדה השמאלנית הכושלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אתה לא מוסיף לדיון שום דבר וזה לא עניינך שהערבים מופלים לרעה. אלא אם אתה ערבי ;)

אז תעשה טובה לכולנו ותפסיק לזיין ת'שכל ותפסיק להיות נגד המדינה שלך.

אגב, איפה שירתת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה אתה רוצה מימנו?

גם אני לא מסכים איתו ולדעתי ערבים לא מופלים לרעה כמו שהוא טוען שהם

ואני בטוח שאנחנו ממש לא נסכים על דרך הפתרון למצב שבו הם נמצאים

אבל גם אני נגד הפליה של ערבים, כי בסופו של דבר רק מטומטם ינסה לדחוק אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...