זה פשוט מדהים, איזו חוצפה יש לאנשים!!! - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה פשוט מדהים, איזו חוצפה יש לאנשים!!!

amir85

Recommended Posts

יואב תזהר שלא יזרקו לך לחדר ותמצא את עצמך עם אזיקון בידיים וסמרטוט על הראש, אתה תזמר את יונתן הקטן בזמן שלא תצליח לשלוט בשלפוחית שלך.

איך אמר לי זקן סיני? הנקניקים של היום זה השמאלנים של פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשקל ?

אתה גם נעשת כמו הדתיים ?

לא שומע מה לא מוצא חן בעינייו - שמיעה סלקטיבית קוראים לזה .

עצם העובדה שאתה חושב שאתה יכול לאחוז במקל בשתיי קצותיו מעיד על כך סובל מתסמונת משיחית - אתה פשוט חושב שאם היו נותנים לך להיות ראש ממשלה הכל היה מסתדר - אמת או לא ? אם לא אמת אני חושב שאתה תצטרך ניתוח פסיכולוגי יקר יותר - חחח .

אני יודע שאתה הומני וכו' ובאמת אני לא חושב שאתה קיצוני , אבל איך זה אתה תמיד מוצא את עצמך בצד הנגדי של כל ויכוח ו / או דיון על .... ?

אישית אני לא ממש ניכנס לפרטים כי הבעיה היהודית ערבית היא הרבה יותר רחבה והרבה יותר עתיקה ממטול גז בבילעין ולכן צריך לבחור עמדה ונקודת מוצא - עד כדי כך זה פשוט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסכימו עם מטרת ההפגנות או לא, אבל אתם לא יכולים להתכחש לכך שירי על מפגינים לא אלימים (מהיכרות קלילה עם אבו-רחמה) הינו צעד פשיסטי לחלוטין.

אין דבר יותר בסיסי בדמוקרטיה (כמובן, מהסוג שאתם מכירים ולא דמוקרטיה אמיתית) מאשר הזכות להפגין.

ובכלל, תחשבו כמה מגוכחת הסיטואציה - ההפגנה היא בשטחים, יש שם 3 גדרות ואת הראשונה בקושי עוברים (השנייה מלאה בתייל) וגם ככה מי שרוצה לעבור את הגדר לא יעשה את זה מול הפנים שלהם אלא יש 1001 דרכים אחרות לעשות זאת, הפגנה לא אלימה, לא נורה אף לא כדור אחד מבילעין או ניעלין, אז מה לעזאזל הצבא עושה שם? :s07:

אין לי רעיון אחר חוץ מלנסות להמשיך לדכא את הרוח הפלסטינית ולהראות 'נוכחות' במשחק העלוב של למי יש זין גדול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה השמאלני הזה שיגיב עכשיו על המקרה של ערבים ישראלים שניסו לחטוף חיילים. :pissed:

לא בטוח לגבי החטיפת חילים אבל יש איזה שמאלני חדש פה, תראה החזיר 2 תגובות מעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...