Zeno Clash - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Zeno Clash - הדיון הראשי

Los

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב בשעה טובה סיימתי את המשחק..

יש הרבה דברים שעדיין לא ברורים בסיפור, אבל סך הכל משחק נחמד ויחיד במינו.

מבחינה גראפית הוא מושך וגם מאוד קל על המחשב, נראה מאוד מצויר אבל אפקט הBlur תורם הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי. יש את הקרב מול ה"גנב" (ההוא שהבחורה בחדר שולחת אותך להביא - זה שנמצא מייד אחרי הדלת המדברת עם הסיסמה). עברתי את השלב הראשון של הקרב, הבעייה שהוא עובר לשלב השני של הקרב עם החיים שנשארו לי מהשלב הראשון (ונשאר לי רק חצי חיים) מה שאומר שהקרב הופך לבלתי אפשרי. למשיהו יש טיפים לקרב הזה או יות רטוב שמיר המייד אחריו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מביא לך אבל עברתי את זה מזמן,

תנסה לשמור על רווח ממנו ולהכות אותו עם MOUSE 2 כל פעם עד שהוא מת... פשוט תשחק הרבה פעמים עד שאתה מצליח אין טקטיקה מיוחדת P:

הרגע הרגתי את FATHER MOTHER חחח איזה משחק מוזר, אבל אהבתי P=

ממליץ לכל מי שיש ראש פתוח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מביא לך אבל עברתי את זה מזמן,

תנסה לשמור על רווח ממנו ולהכות אותו עם MOUSE 2 כל פעם עד שהוא מת... פשוט תשחק הרבה פעמים עד שאתה מצליח אין טקטיקה מיוחדת P:

הרגע הרגתי את FATHER MOTHER חחח איזה משחק מוזר, אבל אהבתי P=

ממליץ לכל מי שיש ראש פתוח :)

אולי תחביא את הספויילרים? אנשים פה עדיין לא סיימו את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה הפיראטיות הורסת לאלה שרוכשים משחקים

ומשחקים מתחילים לבוא עם הגנות מעצבנות כמן וכדומה /ובכלל אני מאמין ששיקולים של חברה כיום זה גם "אם שווה לכתוב משחק" למרות כל הפיראטיות הצפה ברשת.

וככה זה שהחברה שפיתחה את המשחק המקסים הזה Zeno Clash לא תפתח משחק נוסף מכל סוג שהוא בגלל ההכנסת הדלות .

ואני לא רוצה לשער כמה השקעה וזמן ומה שמסביב נתנו אותה קבוצה למשחק הזה [שהוא באמת ברמה אחת מעל מה שבדרך כלל רואים ממשחקים שהם תחת קבוצת הפצה קטנה כמו World of goo ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שחקתי בו כמה שעות בינתיים, משחק חמוד אבל פחות מרשים ממה שציפיתי. הגרפיקה כמובן לא מדהימה, אבל אין מה לצפות מחברת אינדי, וגם לדעתי זה אף פעם לא הדבר הכי חשוב במשחקים.

הצד החזק הוא באמת העולם של המשחק (setting אם תרצו). סוף סוף עולם פנטזיה אמיתי ולא פנטזיית נוסחה סטייל טולקין\מבוכים ודרקונים שכבר ראינו ב1001 משחקים עד היום. סיפור מעניין ויוצא דופן.

אבל הבעיה שמדובר במשחק מאוד ליניארי (אפילו הדמות שמלווה אותך אומרת באיזה שלב שהיא מרגישה ש"אנחנו כל הזמן הולכים בקו ישר". אין לי מושג אם זה בדיחה של המפתחים של המשחק או שזה יצא ככה במקרה).

השלבים מאוד מאוד קטנים בהשוואה למה שהמנוע של HL2 מסוגל. יש יותר תחושה של קרבות אחר קרבות, סטייל סטריט פייטר, מאשר חקירה של עולם אמיתי. אתה הולך כמה מטרים, פתאום מתחיל קרב, אתה מסיים אותו, ואז יש טעינה של המשחק ואתה מופיע באיזור אחר.

גם המסך של VS שיש לפני כל קרב די מפריע והורס את החוויה לדעתי.

הנשקים לטווח ארוך מגניבים בצורה שלהם, אבל מבחינת משחקיות מדובר פשוט באקדח\רובה שגרתי רק במראה שונה. קרבות הפנים-מול-פנים הם באמת הצד החזק של המשחק.

סה"כ אני מרגיש יותר שאני משחק במשחק מכות שמכיל סדרה של קרבות אחד אחרי השני, מאשר במשחק אקשן\הרפתקאות כמו שציפיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...