כמה מילים על האייפון (iPhone) - בטרם רוכשים מכשיר אחר. - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מילים על האייפון (iPhone) - בטרם רוכשים מכשיר אחר.

xena

Recommended Posts

זה לא מסתמך על WIFI של המדפסת, זה מדפיס דרך הרשת האלחוטית שאליה המכשיר מחובר.

למה אין מולטי טסקינג נורמלי? Backgrounder עובד מעולה.

זה ברור שהולך לצאת מכשיר חדש עוד חודשיים שלושה, בengadget יש המון שמועות לגבי זה + זה שאפל הזמינה 4 מיליון iPhone חדשים מסין.

לשכוח לקבל אחריות? אם המכשיר פרוץ ואתה בא לחנות של , טוב אתה מפגר, אבל אם המכשיר פרוץ ויש בעיה אתה לוחץ Restore בiTunes והופה יש לך אחריות שוב. (מניסיון + זה ידוע ברשת)

אופיס נכון אין פתרון נורמלי, אפשר לקרוא מסמכי DOC, PDF, PPT ועוד ועוד אבל לערוך, נצטרך לחכות מספר שבועות לDocuments to go ואם לא בא לך עליו, בקרוב מאוד גם QuickOffice מציע.

שים לב שבנתיים לא ציינת פרט אחד שאין באייפון (כרגע נכון יש דברים שאין אבל עד 3 חודשים, הכל יש באייפון, ותזכור כמה זמן הוא קיים וכמה זמן סימביאן קיים, אז נחכה 3 חודשים)

היופי שגם הכל כל כך פשוט, אתה נכנס לCYDIA/APP STORE רושם את השם של הAPP שאתה רוצה, לחץ INSTALL, וזהו הוא מופיע על הSPRINBOARD (הדסקטופ של המערכת הפעלה), לקח לי לפחות חצי שעה להבין איך להתקין חינמית על E71.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מבין שאתה מאוד מנוסה בעניין, כשאת לא מסכים לפחות תנסח את הטענה שלך עם טענה נגדית, אחרת אתה סתם נראה כמו טרול דגנרט ממוצע.

שמור על שפה נקייה

אתה חוזר על דברים שאמרו פה

ושוב אני אסביר להוד אטימותו....ולכל אחיו...תפנימו יש COPY PASTE באייפון, תוכנת צד שלישי חינמית ובקרוב תמיכה מובנית.

למי אכפת מה היה בשנת 97

מה אתה מבלבל לי תביצים על סטיב ג'ובס והיסטוריה?

אתה רואה אותי כבול למישהו? אולי למיטה בזמן שזוגתי מענגת אותי...אבל זה נשאיר לשיחה אחרת

30דק אחרי שקיבלתי את המכשיר,דור ראשון נעול, הוא כבר עבד ברשת סלקום

אז קראתי איזה שעה שעתיים לפני...ועשיתי מה שכתוב לפי ההוראות, היום כל ילד יכול לעשות את זה

למי אכפת מאפל? מעניינת לי את הביצה, הוציאו מכשיר מדהים, הם חראות שהם לא משווקים בישראל

מזלנו שיש אנשים טובים שמפתחים לנו עברית ופריצות לגרסאות

מזל שאני לא אתה, אחרת הייתי ממורמר ונשאר עם איזו קופסא משעממת שמגיעה פתוחה ולא צריך לפרוץ כלום

מדברים איתך על המכשיר עצמו למי אכפת מסבתא שלו?

זה נכון מעצבנים, אבל למה לנגן לי על זה? תן לי להנות מהמכשיר...בעצם אל תתן..אני נהנה כל יום מחדש

ואיך החלטת שאין תמורה? עשרות מליוני אנשים שקנו את המכשיר הזה הם פאנבויים?

ומה הקטע עם להדפיס תמונה דרך WIFI או בלותוט'? מה אתה ילד? זה מה שחשוב לך?

תבין, שום דבר לא יכול להתחרות בקלות התפעול הנוחות והמהירות של המכשיר הזה אבל שום דבר!!!!

עם איזה מכשיר אתה יכול להתחבר בעזרת LOGMEIN? כמובן שאני מדבר על להתחבר בצורה מכובדת...:)

אני מתקין תוכנות ומשחקים בעודי צועד ברחובות ת"א..מחובר בשניות לרשתות שסביב לי.

יש לי מסך ענק והכל אינטואיטיבי...מוריד סרטונים מיוטיוב והכל במהירות כאילו אני יושב על המחשב בבית

בשבתות בבוקר אני קם ולא יוצא מהמיטה...תופס את האייפון וקורא חדשות, משוטט באתרים...קורא מיילים..מפעיל טורנטים, מפעיל את המוסיקה באייטונס במחשב דרך אפליקציית השלט ממש כאילו אני על המחשב שלי,טוב אני עייף ולמרות שיש לי הרבה מה להגיד אני אסכם:

תבין, מכשיר סלולארי ראשון של ...ובום הצלחה מטורפת, זה רק עושה תיאבון למה שהולך לבוא...תן להם את הקרדיט

אתה לא חייב לקנות אם הוא לא מתאים לצרכים שלך...אבל לפחות אל תזלזל במוצר חדשני ואיכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דיון :lol:

יופי xena תראה מה עשית עכשיו :silly:

בכל מקרה כמו שאמרתי, אני שמח בחלקי עם ה HD שלי ולא היתי מחליף אותו בשום פנים לאייפון,

אייפון הוא מכשיר סגור שבשביל כל דבר שלא מגיע איתו מהחברה, צריך להתקין או לפרוץ, שלא נדבר על פריצת שסתם ככה עולה 300 ש"ח +-, אני אוהב מכשירים שמגיעים עם הכל מהחברה, וואלה ה HD עושה בדיוק את העבודה שאני צריך. אני לא צריך קונסולת משחקים בשביל זה יש PSP, וזה שהאייפון מציג משחקים בצורה מטורפת ויפה זה נחמד מאוד, אבל גם הסוללה נחמדה מאוד שאחרי חצי שעה - שעה עבודה במשחק אתה צריך להטעין, למי יש זמן בשביל זה? במיוחד אם אני באוטובוס.

נכון של HD אין גרפיקה מדהימה, אבל יש לו מספיק בשביל להציג 3D מעולה בעבודה או במשחקונים נחמדים להעביר את הזמן, והסוללה שלו מחזיקה הרבה יותר.

בנוגע לאומניה HD החדש כבר שמעתי עליו רשמים גרועים, שהמסך לא מגיע טוב והרזולוציה לא בשמיים, אבל עד שלא יגיע לא נדע.

רזולוציה של 800X480 עם מסך 3.8 מספיק לי בהחלט, במיוחד שהוא אותו הגודל כמו ה , מצויין לסרטים תמונות ואינטרנט במיוחד, שלא נדבר שהוא מלא בזכרון ככה אפשר לפתוח מליון תוכנות ועדיין להשאר עם 20-30 אחוז פנוי, (אישית לא הגעתי מעל ה 50).

אגב, שמעתי שמועות על דגם חדש שהולך לצאת בשנה הקרובה, אם הפעם הם יפציצו בכל מה שלא היה בקודמים אני מוריד בפניהם את הכובע, ואפילו יקנה מכשיר כזה ברגע שיגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפריצה עולה 300 שח?! חחח הiphone dev team בעצמם אומרים שהפריצה חינמית 100% וכל מי שדורש עליה כסף הוא רמאי.

בקשר לקלות הפריצה, זה דורש לחיצה על 3 כפתורים, אפילו סבתא שלי יכולה לעשות את זה.

ולסוללה, תגיד את זה לiPod touch שלי שהחזיק כמו גדול 6 של feildrunners (משחק tower defense מעולה) עם מוזיקה וגם אחרי זה נשארתי עם 30% בטריה.

ותגיד את זה לאייפון הבא שככל הנראה יכיל מסך שצורך הרבה פחות סוללה ולמערכת הפעלה 3.0 שיש לה שיפור של כ20% בסוללה.

סהכ המכשיר מכיל את רוב רוב הפונקצוית של סימביאן/ mobie ארוז באריזה דקה מעוצבת ע"י , אז למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אנשים מפגרים שפולטים שטויות חסרי כל ניסיון וידע כולל דובי זובי,קרירין, וMARKLAR וכל מי שהגיב פה. 99% ממה שכתבתם לא נכון, דוגמא אחת, MMS, למה אחת? שתיים, BT סטריאו למה שתיים?, שלוש, מולטי טסקינג, למה שלוש?, ארבע, copy and paste. אני יכול להמשיך ככה עד מחר וגם אתם עם הטיעונים הלא נכונים והשגויים שלכם, תמשיכו לחשוב שכל מה שיש באייפון זה App store

זה בדיוק כמו שאני אגיד לכם: "מה?! Firefox? חרא דפדפן! מה כבר שונה בו מIE?", ב-ד-י-ו-ק! כי תכלס, Firefox לא היה שווה עשירית ממה שהוא שווה בלי הextensions.

בדיחה טובה. תשווה פיירפוקס עירום מול כל גירסת איכספלורר שתרצה ואז תחזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מסתמך על WIFI של המדפסת, זה מדפיס דרך הרשת האלחוטית שאליה המכשיר מחובר.

למה אין מולטי טסקינג נורמלי? Backgrounder עובד מעולה.

זה ברור שהולך לצאת מכשיר חדש עוד חודשיים שלושה, בengadget יש המון שמועות לגבי זה + זה שאפל הזמינה 4 מיליון חדשים מסין.

לשכוח לקבל אחריות? אם המכשיר פרוץ ואתה בא לחנות של , טוב אתה מפגר, אבל אם המכשיר פרוץ ויש בעיה אתה לוחץ Restore בiTunes והופה יש לך אחריות שוב. (מניסיון + זה ידוע ברשת)

אופיס נכון אין פתרון נורמלי, אפשר לקרוא מסמכי DOC, PDF, PPT ועוד ועוד אבל לערוך, נצטרך לחכות מספר שבועות לDocuments to go ואם לא בא לך עליו, בקרוב מאוד גם QuickOffice מציע.

שים לב שבנתיים לא ציינת פרט אחד שאין באייפון (כרגע נכון יש דברים שאין אבל עד 3 חודשים, הכל יש באייפון, ותזכור כמה זמן הוא קיים וכמה זמן סימביאן קיים, אז נחכה 3 חודשים)

היופי שגם הכל כל כך פשוט, אתה נכנס לCYDIA/APP STORE רושם את השם של הAPP שאתה רוצה, לחץ INSTALL, וזהו הוא מופיע על הSPRINBOARD (הדסקטופ של המערכת הפעלה), לקח לי לפחות חצי שעה להבין איך להתקין חינמית על E71.

שים לב שאין פרט אחד שבאמת מספק את מלוא הסחורה, אפילו הAIR PRINT הזה, בN95 או כמעט כל טלפון אחר מדובר על הדפסה ללא כל מחשב, כאן סה"כ מדובר על ממשק לספולר הממוצע..

כל מילה שניה שלך היא עדכון FW3 או תוכנת צד שלישי, מי שמסתמך על הטלפון שלו לעבודה לא יכול להסתמך על שטויות כאלה.

ואם לקח לך חצי שעה על להבין איך להתקין בE71 אז יש לך בעיה, דאבל קליק במחשב זה מתקין, או כניסה לקובץ דרך סייר הקבצים של המכשיר ושוב בחירה וזה מתקין.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני צחקתי על אח שלי שסיפר לי על האיפון...

אבל אחרי שראיתי באינטרנט מה הדבר הזה ואיך המערכת הפעלה שלו בנוייה ומה אפשר לשים לו. הייתי מהופנט.

זה גורם לך לכעוס איך כל יצרני הטלפוניה עשו את המכשירים שלהם כמו שהם היום ולמה לא ככה.

המכשיר עובר כל טלפון היום ברמה אחרת לגמרי, כל פעם שאני נוגע ב N95 אני פשוט עוצר את עצמי מלצחוק כדי לא להעליב אנשים. (תסלחו לי כל חברי הפורום עם המכשיר הזה)

המכשיר פשוט לתפעול.

אלגנטי.

לא עושה בעיות.

לא מספיק להתקדם.

כיף לשימוש.

יפה ונוח.

אפשר להמשיך ככה עוד ועוד...

הזכרתם כאן את הפריצה ככה שאין אחריות, טוב גם ככה אין אחריות בארץ אז למי אכפת :s07:

וגם אם כן אז זה לא שונה מפריצה של שאתה מבין את מה שאתה עושה כדי לשחק בכל מה שיש.

מולטיטסקיניג?! למה שאני ארצה דבר כזה??? המכשיר עושה את העבודה מצויין כמו שהוא, לוקח שניה להפעיל כל .

עבודה עם , אף פעם לא רציתי שיהיה ולא אכפת לי אם יהיה בכלל. זה שאפשר לפתוח קבצי ידוע לי אך מעולם לא יצא לי לעשות בזה שימוש.

אני גם לא ממש מבין איך אפשר להשתמש באופציות של דרך הפלאפון, לא חבל לקבל כאבי ראש עצבניים ???

מקלדת מלאה הוזכרה כאן מאחד המשתמשים, אני לא מבין למה שמישהו ירצה מקלדת שלמה במכשיר טלפון מדובר בעשרות כפתורים... אחד הדברים היפים במכשיר זה שאין כפתורים מעצבנים בכל מקום, אני אישית לא הסתדרתי עם כתיבת הודעות SMS עם המקלדת 9 ספרות עד היום.

ובקשר לשיווקיות של , כן הם חכמים, כן הם דואגים שהכל יעבור דרכם, והם עושים מה שחברה שרוצה להצליח צריכה לעשות.

אותי מצער שאני חייב להשתמש ב Itunes בשביל לדבר עם המכשיר.

היא מכריחה אותי להתחבר עם המכשיר שלי רק ממחשב אחד, למה?! בטח יש להם סיבות כלכליות.

האמת שמדובר בתוכנה לא רעה כל כך. שקל לסדר בה רצעות שמע, וחלק שירים לסיפריות.

ואני בספק שהתוכנות של שאר החברות ממש מצטיינות בתחום. שזה חצי נחמה.

אני חושב שהמסקנה שהגעתי אליה היא ככה אחרי ניסיון של הצגה של המכשיר להרבה אנשים:

המכשיר הזה מתאים לאופי מסויים של אנשים.

כדי לדעת אם זה מתאים או לא צריך כמו שנאמר בתחילת הדיון הזה, פשוט לנסות אחד.

אם המכשיר טוב או לא, זו החלטה אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דיון :lol:

יופי xena תראה מה עשית עכשיו :silly:

האמת, אני דיי שמח לראות איך הדיון התפתח. זובי קיבל תגובה עניינית וספציפית לכל בעיה השציג (הוא אמנם הציג את זה כקביעות, אך אפשר לקרוא את כל מה שהוא אמר עם סימן שאלה בסוף). לא הייתי זוכר לפרט את כל זה בנושא שפתחתי.

בכל אופן, אין לי שום בעיה לדבר על חסרונות האייפון, ויש כאלה כמו לכל מכשיר. אם מתרחקים אחורה, לא ברמת הדובים אלא ברמת היער, אין ספק שחווית השימוש באייפון עולה על כל מכשיר אחר, וודאי שעל מכשירי WM6 - בעיקר מבחינת הממשק ומערכת ההפעלה ומבחינת מסך המגע. לא ראיתי משהו שמתקרב, שוב ברמת היער ולא ברמת הדובים, לאייפון (אפל? מי אלה?). חסרונות ספציפיים יש לכל מכשיר.

אגב, הדב הגדול ביותר כאן הוא באמת מולטיטסקינג, עד כמה שמנסים להגן על האייפון עם תוכנת ה BACKGROUNDER. ישנם כמה קומבינציות שלא עובדות, והתוכנה הזו לא תמיד עוזרת. אבל זיכרו שזה לא באמת שרק תוכנה אחת עובדת. כבר אמרתי, יש לאייפון לגבי מצבים אחרונים שהשארתם חלק מהתוכנות. למשל, משחקים לרוב לא. אבל אם תרצו שתוכנה תשאר ברקע (כמו נאמר ICQ) זה לא הולך טוב בכלל.

אגב, שמעתי שעובדים על אלטרנטיבה לכך בצורה של עבודה עם PUSH (מהלך אדיר, והמבין יבין).

המכשיר עובר כל טלפון היום ברמה אחרת לגמרי, כל פעם שאני נוגע ב N95 אני פשוט עוצר את עצמי מלצחוק כדי לא להעליב אנשים. (תסלחו לי כל חברי הפורום עם המכשיר הזה)

קרה לי עם קרוב משפחה עם אומניה. ממש לא נעים לצחוק... אבל ההרגשה שממש דפקו אותו. לא מבין איך אפשר להשוות. אני משווה את האומניה ל JASJAM שלי, וה JASJAM מהיר יותר ונוח יותר (כמובן, עם ROM מעולה מ XDA).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שאין פרט אחד שבאמת מספק את מלוא הסחורה, אפילו הAIR PRINT הזה, בN95 או כמעט כל טלפון אחר מדובר על הדפסה ללא כל מחשב, כאן סה"כ מדובר על ממשק לספולר הממוצע..

כל מילה שניה שלך היא עדכון FW3 או תוכנת צד שלישי, מי שמסתמך על הטלפון שלו לעבודה לא יכול להסתמך על שטויות כאלה.

ואם לקח לך חצי שעה על להבין איך להתקין בE71 אז יש לך בעיה, דאבל קליק במחשב זה מתקין, או כניסה לקובץ דרך סייר הקבצים של המכשיר ושוב בחירה וזה מתקין.. ::)

ונכון אני כל הזמן מסתמך על FW3, אני מודה חסרים המון דברים בFW2, האייפון והIPOD TOUCH הם בדיוק כמו הPS3 שהוא יצא היו חסרים בו מיליוני דברים וחוץ מקופסא שחורה שמננגנת RESISTANCE וMOTORSTORM הוא לא עשה יותר מדי (אבל בבקשה אל תפתחו את הדיון הזה פה בבקשה).

נכון כל אלו היו צריכים להגיע בגרסא הראשונה של האייפון, אבל זה לא הגיע וצריך להגיד תודה לאפל שהם מביאים את העדכון הזה לאייפונים וIPODים קיימים ולא מוצאים דגם חדש שרק הוא תומך בעדכון. גם כן יש המון דברים בעדכון שלא הזכרתי כמו משחקי אונליין דרך BT, תוספות DLC למשחקים, אפשרות לחבר Accessories בBT או דרך החיבור DOCK ומתירים תוכנות TURN BY TURN מישהו אמר צ'יפ לIPOD TOUCH שמתחבר בBT ועובד עם iGo?

אם נחפש עוד 5 דקות אני בטוח שנמצא עוד APP להדפסה מרחוק, אבל תכלס, אתה באמת משתמש בזה?

ובקשר ללהתקין את האפלקיציה על הE71 אני ניסתי להתקין מהטלפון עצמו, כי כל הזמן חיפשתי מנהל התקנות כמו הCYDIA או הAPP STORE.

זה כמו המעבר מWINDOWS לLINUX, בWINDOWS אם אתה רוצה תוכנה לך לגוגל וחפש לך את השם ואז לינק, בלינוקס אתה כותב את השם/פירוט של התוכנה במנהל התקנות, דאבל קליק וזה אצלך במחשב.

אגב, הדב הגדול ביותר כאן הוא באמת מולטיטסקינג, עד כמה שמנסים להגן על האייפון עם תוכנת ה BACKGROUNDER. ישנם כמה קומבינציות שלא עובדות, והתוכנה הזו לא תמיד עוזרת. אבל זיכרו שזה לא באמת שרק תוכנה אחת עובדת. כבר אמרתי, יש לאייפון לגבי מצבים אחרונים שהשארתם חלק מהתוכנות. למשל, משחקים לרוב לא. אבל אם תרצו שתוכנה תשאר ברקע (כמו נאמר ICQ) זה לא הולך טוב בכלל.

Backgrounder עובד ממש טוב, אני כל הזמן משאיר את Fring פתוח ברקע, נכנס למשחק, נגיד Rolando, משחק, מקבל הודעה אני יוצא מהמשחק לגמרי, יוצא לגמרי, לא משאיר פתוח, נכנס לFRING קורא את ההודעה מגיב, וחוזר למשחק וזה מתחיל מאותה השניה בדיוק שעזבתי בזכות הAPI שקוראים לו iSave שנותן למפתחים אופציה לשמור את המשחק מאותה השניה בדיוק כאילו בכלל לא סגרתי אותו אף פעם, ואם באמת בא לי, מכל סיבה שהיא, אני יכול להשאיר את המשחק פתוח ברקע ללכת לFRING ולחזור למשחק.

הנה כמה משחקים שתומכים בISAVE אצלי בIPOD, אמ : fieldrunners, rolando, idracula ויש עוד שלא עולים לראש כרגע.

בדיחה טובה. תשווה פיירפוקס עירום מול כל גירסת איכספלורר שתרצה ואז תחזור.

ואתה, תלמד לקרוא אני לא אמרתי שIE ערום יותר טוב מFF ערום, אני אמרתי שFF לא היה שווה עשירית ממה שהוא שווה בלי התוספים.

FF בלי תוספים עדיין יותר טוב מIE אבל לא בהבדל שMS לא יכולה לצמצם בקלות (וגם בואו לא נכנס לדיון הזה יש מספיק מלחמות דפדפנים וזה לא לפורום גאדג'טים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונכון אני כל הזמן מסתמך על FW3, אני מודה חסרים המון דברים בFW2, האייפון והIPOD TOUCH הם בדיוק כמו הPS3 שהוא יצא היו חסרים בו מיליוני דברים וחוץ מקופסא שחורה שמננגנת RESISTANCE וMOTORSTORM הוא לא עשה יותר מדי (אבל בבקשה אל תפתחו את הדיון הזה פה בבקשה).

נכון כל אלו היו צריכים להגיע בגרסא הראשונה של האייפון, אבל זה לא הגיע וצריך להגיד תודה לאפל שהם מביאים את העדכון הזה לאייפונים וIPODים קיימים ולא מוצאים דגם חדש שרק הוא תומך בעדכון. גם כן יש המון דברים בעדכון שלא הזכרתי כמו משחקי אונליין דרך BT, תוספות DLC למשחקים, אפשרות לחבר Accessories בBT או דרך החיבור DOCK ומתירים תוכנות TURN BY TURN מישהו אמר צ'יפ לIPOD TOUCH שמתחבר בBT ועובד עם iGo?

אם נחפש עוד 5 דקות אני בטוח שנמצא עוד APP להדפסה מרחוק, אבל תכלס, אתה באמת משתמש בזה?

ובקשר ללהתקין את האפלקיציה על הE71 אני ניסתי להתקין מהטלפון עצמו, כי כל הזמן חיפשתי מנהל התקנות כמו הCYDIA או הAPP STORE.

זה כמו המעבר מWINDOWS לLINUX, בWINDOWS אם אתה רוצה תוכנה לך לגוגל וחפש לך את השם ואז לינק, בלינוקס אתה כותב את השם/פירוט של התוכנה במנהל התקנות, דאבל קליק וזה אצלך במחשב.

Backgrounder עובד ממש טוב, אני כל הזמן משאיר את Fring פתוח ברקע, נכנס למשחק, נגיד Rolando, משחק, מקבל הודעה אני יוצא מהמשחק לגמרי, יוצא לגמרי, לא משאיר פתוח, נכנס לFRING קורא את ההודעה מגיב, וחוזר למשחק וזה מתחיל מאותה השניה בדיוק שעזבתי בזכות הAPI שקוראים לו iSave שנותן למפתחים אופציה לשמור את המשחק מאותה השניה בדיוק כאילו בכלל לא סגרתי אותו אף פעם, ואם באמת בא לי, מכל סיבה שהיא, אני יכול להשאיר את המשחק פתוח ברקע ללכת לFRING ולחזור למשחק.

הנה כמה משחקים שתומכים בISAVE אצלי בIPOD, אמ : fieldrunners, rolando, idracula ויש עוד שלא עולים לראש כרגע.

ואתה, תלמד לקרוא אני לא אמרתי שIE ערום יותר טוב מFF ערום, אני אמרתי שFF לא היה שווה עשירית ממה שהוא שווה בלי התוספים.

FF בלי תוספים עדיין יותר טוב מIE אבל לא בהבדל שMS לא יכולה לצמצם בקלות (וגם בואו לא נכנס לדיון הזה יש מספיק מלחמות דפדפנים וזה לא לפורום גאדג'טים)

אני מניח שלא היה לך מושג מה יהיה בFW3 כשקנית את המכשיר שלך, וגם אם כן אז עשית טעות חמורה שקנית אותו אז ולא עם יציאת הקושחה החדשה.

מכשיר קונים בגלל מה שמקבלים מהקופסא, ולא מה שאפשר להדביק עליו ממרחבי הרשת, ושוב פעם שים לב כמעט לכל פיטשר שדיברתי עליו צריך להתקין תוכנת צד שלישי, ואני יכול להבין שאף פעם לא עבדת עם הפצה אמיתית של לינוקס, רובן לא יודעות אפילו מה זה apt-get אז שלא נדבר על מנהל חבילות מאונדקס חבילות האלה פשוט לא מותקנות על שום קופסאה שבאמת עושה משהו, אז צריך לשבת שעה ולהתקין את כל החבילות בצורה ידנית בסדר הנכון, ויש סיבה טובה מאוד למה מנהלי החבילות האלה קיימים, המשתמש הממוצע לא יכול להתחיל לבדוק בדיוק איזה חבילות החבילה שהוא צריך דורשת, בדיוק באיזה גרסאה, אם הן מותקנות, ואם לא להתקין אותם בסדר הנכון(בתקווה שהן לא יידרשו שום דבר בשביל לעבוד גם כן :smile1:), כלומר זה מסובך, בדיוק שעם כל הכבוד הApple Store מסובך יותר, צריך כרטיס אשראי בין לאומי בשביל להרשם אם זה כמו Itune, כלומר גם צריך לספק פרטים אישיים, צריך גישה למחשב ואינטרנט בשביל להתקין תוכנות.. סימביאן\WM6 כל מערכת הפעלה אחרת, כל מה שצריך זה את קבצי ההתקנה זמינים לגישה מהפלאפון(זכרון מובנה, כרטיס , NAS, או הורדה ישירה מהאינטרנט) בוחרים את הקובץ ומתקינים.

אבל מצד שני הסתבכת בלהתקין קובץ SIS אז מה כברא ני יכול להגיד במצב שבו להתקין תוכנה על סימביאן לא דורש שום דבר, לא גוגל ולא נעליים, יש Suit מותקן יופי, דאבל קליק מהמחשב וזהו, אין גם יופי, או שמעתיקים את קובץ ההתקנה לטלפון, או שמתחברים מהטלפון לכונן המשותף במחשב כך או כך זה עובד.

Iphone זה צעצוע יקר ושיקי, לא תחרות לכל מכשיר סלולארי רציני, מקסימום מלך מכשירי הסטטוס..

אין משרד , אין מולטי טאסקינג, אין קופי פייס מהקופסא אפילו, ואין שרות בארץ, לא יודע מה איתך אבל כשאנשים משלמים כלכך הרבה כסף על מכשיר שהם מתבססים עליו ואפילו לא יכולים לבטח אותו בארץ באמת שיש להם יותר מידי כסף לבזבז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רק מחכה שבאמת תקנה iPod touch תבין מה המכשיר הזה יכול לעשות, גם אם זה כרוך בהתקנת תוכנות צד 3, וגם אם זה כרוך ביצירת משתמש iTunes (שאגב ההרשמה מבקשת ממך להכניס כרטיס אשראי מקומי - ישראלי, אם אתה מתחכם ואתה רוצה חנות אמריקאית אז אתה מסבך הכל ואתה צריך כרטיס אשראי אמריקאי / Gift Card אמריקאי, אבל שמדובר במשתמש ישראלי רגיל עם גישה לApp Store, כל כרטיס אשראי מקומי יעבוד).

ואתה מדבר כאילו כל APP שאני מוריד צריך ליצור משתמש iTunes, אני יצרתי פעם משתמש אמריקאי, ברגע שקיבלתי את הIPOD חיברתי למחשב הוא ישר "שאב" את המשתמש מITUNES, נכנסתי לAPP STORE לחצתי INSTALL על כל מיני משחקים והתחלתי לשחק

בקשר ללינוקס, יש לי ניסיון עם Ubuntu מגרסא 6.10 עד עכשיו 8.10 והבטא של 9.04 אבל שוב מכיוון שזה פורום גאדג'טים נשאיר את זה למקום אחר, אני יודע שיש דברים שלא מגיעים עם APT GET תאמין לי שאני יודע, בזבזתי שעות ארוכות לגרום למערכת הפעלה לבצע פעולה כמו ICS בWindows ולגרום לכרטיס טלוויזיה הלא ידוע שלי לעבוד שם.

חזרתי לשחק Fantastic Contraption בiPod שלי. (מישהו אמר ספריית משחקים עצומה? נראה את הסימביאן שלך מריץ ספריית משחקים כזאת עצומה ומשובחת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר המדהים ביותר לדעתי באייפון הוא מסך המגע. אין שום מסך שמתקרב היום לדבר הזה. אין לי מושג איך הם עשו את זה, אך יש לאפל פטנט עליו, כך שלא נראה בקרוב מכשירים עם רגישות שכזו. שוב, אתם חייבים להרגיש. זה באמת מסך מגע, מה שבכל המכשירים האחרים אפשר לכנות כמסך לחיצה. צריך ללחוץ. כאן לא לוחצים, פשוט נוגעים והרגישות מדהימה.

לי אישית אין ניסיון באייפון, אלא רק ניסיון של כמה דקות עם IPOD TOUCH, ומה שהרשים אותי באמת הוא התפקוד של המסך מגע. אין מה להשוות בינו לבין מסכי מגע אחרים כגון האומניה, PALM TREO. אני חושב שהסיבה היא סוג מסך המגע - כמעט בכל הטלפונים (או אולי אפילו בכולם) עם מסך מגע שקיימים בשוק יש מסך מגע מסוג Resistive בעוד לIPHONE ול-G1 (משמע שזה לא פטנט של אפל) יש מסך מגע מסוג Capacitive. ברגע שעוד טלפונים יהיו מצויידים במסך מגע מסוג Capacitive אז הם יהיו כמו שאתה אומר "מסכי מגע ולא לחיצה".

למי שמעוניין לדעת יותר:

http://en.wikipedia.org/wiki/Touchscreen

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...