כמה מילים על האייפון (iPhone) - בטרם רוכשים מכשיר אחר. - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מילים על האייפון (iPhone) - בטרם רוכשים מכשיר אחר.

xena

Recommended Posts

ניתן לסכם את האייפון בכמה מילים

מכשיר מדהים טלפון זבל

מבחינת מכשיר מולטימדיה אין ממש מה להתווכח המכשיר יודע לעשות די הרבה (וידאו נוחות וזה - כלומר פחות או יותר אייפוד טאץ')

אפילו די הרבה משחקים ראויים לשבח!

כל העניין של הטלפון באייפון הם גרוע מהגרועים

אין בלוטוט, נוראית בלי תכונות,צורך בתוכנה טיפשית כדי להעביר דברים..ועוד הרבה דברים שלא עלו לי

וביחס לממשק הטלפוני וכל מה שקשור לטלפוניות סימביאן לא רואה שום טלפון ממטר

החסרון היחידי כל השנים של הסימביאן היה איטיות בגרסאות האחרון האיטיות נעלמה ואני יכול להגיד בתור

משתמש שהשתמש באייפון די הרבה זמן והשתמש בסימביאן המון זמן וגם בסוני אריקסון קצת

סימביאן היא תוכנה ההפעלה הטובה ביותר נקודה

הטלפון N85 שיש כיום ויש לי אותו משלב באמת את כל התכונות שאפשר לבקש בפלאפון אבל ממש הכל (אפילו למשתמשי קצה)

והמחיר שלו באמת שווה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בגל לזה אמרתי שהאייפון הוא מכשיר מעולה מבחינת כל התלת מימדיות שלו מולטימדיה וכו', זה לאנשים שמחפשים את זה, יש אנשים שקונים את השאר כי מה לעשות מחפשים מכשיר לעבודה אינטנסיבית, וה HD עושה את זה יותר טוב.

אם האייפון היה כל כך טוב לאנשי עסקים מן הסתם הם היו קונים אותו אבל בשטח הזה כל מה שמדובר על סמסונג וחברים שולטים בקטע הזה, למרות שזה נתח שוק קטן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, מסך מגע, אייטיונז, בלאגן. רק מה, אין העתקה והדבקה של טקסט. אה, והוא חד-משימתי.

עזוב אותך.

יש. תתעדכן באפליקציות שמאפשרות כל מה שלא חלמת, ובין היתר בהעתקה והדבקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור משתמש ב-5800 אני יכול להגיד לך שהוא טלפון סבבה אבל לא יותר מזה.

יחסית לטלפון של נוקיה השרידות שלו נמוכה (מבחינת המסך מגע שזה הדבר הכי חשוב).

אם לא תשתמש בניילון מגן על המסך הוא ישרט לך יחסית מהר מהשימוש בסטיילוס/ציפורניים.

דבר שני, החיישנים שלו ממש דפוקים יחסית לשל האייפון וזה נורא מציק. אתה יכול לשים לב לזה אם תשחק ב-MARBLE MAZE של לעומת הזה של ה-5800.

חוץ מזה, אחלה טלפון יחסית למחיר שלו. רמקול פשוט אדיר ממש, כזאת עוצמה עוד לא ראיתי משום טלפון של והשתמשתי בהרבה...

אני מקווה שנוקיה יתקנו את הבאגים שלו הקשורים למסך מגע לקראת ה-N97 ויוציאו באמת מכשיר מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת יש לי N95 ואם הייתם שואלים אותי לפני שבוע אם יותר שווה האיפון או הN95 הייתי אומר שה N95.

אבל שבוע שעבר גם בידי נפל איפון לשבוע וזה פשוט עולם אחר הכול חלק נוח יפה והכי חשוב, עובד!

קיצר אם יש לכם התלבטויות בין איפון לנוקיה על תחשבו פעמיים ולכו על איפון. (BTW אני שונא את כול שאר המוצרים האחרים של .)

וסתם שאלה.. מה בדיוק יש לכם לעסקים שצריך בפלאפון (שאין באיפון)????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בלוטוט

אין BT? למה לך לחשוב כזה דבר? חחח יש BT ואפשר לעשות דברים עם הBT שאי אפשר לעשות בשום טלפון אחר. (peer to peer, bt accessories, a2dp, tethering, obex, avrcp)

. (BTW אני שונא את כול שאר המוצרים האחרים של .)

אני חייב להסכים חוץ מהiPod Classic120GB כל השאר דיי מעפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפון הוא מהפכה, מהפכה לא קוראת ביום אחד. הם לא היו יכולים להוציא על ההתחלה את הפלאפון המושלם, זה פשוט לא אפשרי מאף מבחינה. אז הם עשו את ההחלטה החכמה (ונכונה בדיעבד), ליצור את הבסיס עם יסודות חזקים (שאולי לא מכילים את כל הפונקצינליות שיש למתחרים) ואחרי זה לעשות שיפורים שנתיים בין אם זה בחומרה (שהשנה הולכת בכבוד לעמוד מול הרבה מהתחרות) ובין אם זה בתוכנה (שבחלקים מקדימה שנות אור את התחרות ובחלקים אחרים עדיין לא).

ותחשבו על זה שבניגוד לכל שאר יצרניות הפלאפון, נמצאת בשוק רק 3 שנים, ומרבית עדכוני התוכנה שיצאו ויוצאים מאז תומכים בכל הפלאפונים שלהם, כולל המכשיר הראשון שיצא. תראו לי עוד חברת פלאפונים שמוציא עדכונים ברמות שכאלו לפלאפנים ישנים שלהם.

נכון שהפלאפון הזה לא מתאים לכל אחד (ובהחלט לא זול), אבל זה בסדר, אין כזה דבר, טלפון אחד שיכול לקלוע לטעם של כולם ושעונה על כל הבעיות שיש.

אין ספק שתמיד יהיו את השטויות של מתוקף זה שהם סוג של שכזה, אבל עד כה אנחנו רואים רק עוד ועוד נקודות אור ככל שהזמן עובר.

ובל לא נשכח את מהפכת המשחקים שמתרחשת והולכת להתקדם עם הזמן עם המכשיר הזה, ואת מהפכת החנות הקלה לשימוש שלהם שהחודש הולכת לעבור את ביליון ההורדות (והיא קיימת רק כחצי שנה), דברים ששאר המתחרים יכולים פשוט להסתכל מהצד ולבכות.

---

ולכל מי שרשם פה שאין את זה או את זה או לא יודע מה, כדאי לכם להתעדכן במה שיש היום ובמה הולך להיות ביוני השנה עם החומרה והתוכנה החדשים שלדעתי הולכים לענות על רוב הטענות שהיו נגד המכשיר (אבל כמובן לא כולם).

---

ונכון שזה בגדרת שמועות, אבל כנראה שאפל לא סתם הוסיפה תמיכה רשמית בעברית בגירסה 3.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהאייפון מהפכה

הוא הביא את המסך המגע הטוב ביותר והאיכותי ביותר שניתן למצוא היום במכשירים .

מבחינת טלפון הוא לא משהו

מבחינת מולטימדיה = מעולה

רק מעצבן שהכל עובד על תוכנות צד שלישי! זה מה שמעצבן אותי וזה למה שלא קניתי אותו, היתי כל כך קרוב החזקתי ביד ובאתי לשלם מזומן, חזרתי לבית חשבתי עוד קצת ולקחתי בקצת יותר יקר את ה HD

ואני שמח מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה למישהו איכפת אם זה צד ראשון, שני, שלישי או רביעי, כאילו מחפשים בכח מה לא טוב ? העיקר שיש תמיכה והיא טובה מאוד בסוף.

חוץ מזה, בעדכון הבא, הרבה מהדברים יהיו צד ראשון:

- MMS ושליחת יותר מתמונה אחת במייל.

- STEREO .

- העתק הדבק.

- עברית.

- עדכונים מתוכנות מבלי שהם רצות ברקע (כמו הודעות במסנגר וכו').

- צילום וידאו.

- אפשרות לתוכנות נורמליות.

- חיפוש בכל המכשיר.

- כל התוכנות יעבדו גם במצב רחב.

וגם גירסה בסיסית של פלאש תגיע מתישהו (אומנם כנראה רק למולטימדיה של וקבצי אודיו ולא ממשק מלא).

כמובן שכמעט כל העדכונים הנ"ל תקפים לכל מכשירי האייפון ואייפוד טאץ שקיימים בשוק (למעט מגבלות חומרה של חלק מהדגמים).

וזה כמובן חלק קטן מאוד מהעדכון (אלו סה"כ הדברים שהם השלמת פערים מול התחרות). האפשרויות שגלומות ב API החדש שאפל חושפים בגירסה הזו הולכת ליצור כל כך הרבה אפשרויות שהראש יכול להתפוצץ.

אז אולי קנית HD (גם אני התלבטתי לפני בינו לבין האייפון, אבל אחרי שחבר שלי הדגים לי את ה HD, והוא נתקע 4 פעמים, והתחמם כאילו אני מחזיק טוסטר, וגם המסך מגע היה ממש מסורבל), אבל המכשיר שלך מוגבל בערך לתכונות שקיבלת כשקנית אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהאייפון מהפכה

הוא הביא את המסך המגע הטוב ביותר והאיכותי ביותר שניתן למצוא היום במכשירים ניידים.

מבחינת טלפון הוא לא משהו

מבחינת מולטימדיה = מעולה

רק מעצבן שהכל עובד על תוכנות צד שלישי! זה מה שמעצבן אותי וזה למה שלא קניתי אותו, היתי כל כך קרוב החזקתי ביד ובאתי לשלם מזומן, חזרתי לבית חשבתי עוד קצת ולקחתי בקצת יותר יקר את ה HD

ואני שמח מאוד

בגלל זה כבר אמרתי שעדיף Ipod Touch + הסימביאני הפשוט ביותר של נוקיה את שניהם אפשר לקנות בארץ במחיר של Iphone בחו"ל ולקבל עליהם אחריות מלאה. ואם קונים מחו"ל ומבטחים\מקווים שIDigital לא תתנער מהאחריות הבין לאומית של אפל זה יוצא אפילו יותר זול.

IPod touch 16GB עולה כ1500 שקל בארץ 6120 עולה משהו כמו 800 שקל בארץ היום, קומבו עדיף בהרבה מIphone, כל תכונות המולטימדיה כשצריך, וכשרק צריך טלפון אז לא צריך להסחב עם המגנט סקרנים\גנבים הזה.. כשיוצאים עדיף בהרבה טלפון קטן שלא מרגישים בכיס וגם שלא מושך יותר מידי אנשים מציקים אליך.. וביום יום לא ממש מרגישים עוד מכשיר עליך, רוב האנשים מסתובבים עם תיק גם ככה.

אני לא מבין למה למישהו איכפת אם זה צד ראשון, שני, שלישי או רביעי, כאילו מחפשים בכח מה לא טוב ? העיקר שיש תמיכה והיא טובה מאוד בסוף.

חוץ מזה, בעדכון הבא, הרבה מהדברים יהיו צד ראשון:

- MMS ושליחת יותר מתמונה אחת במייל.

- STEREO .

- העתק הדבק.

- עברית.

- עדכונים מתוכנות מבלי שהם רצות ברקע (כמו הודעות במסנגר וכו').

- צילום וידאו.

- אפשרות לתוכנות נורמליות.

- חיפוש בכל המכשיר.

- כל התוכנות יעבדו גם במצב רחב.

וגם גירסה בסיסית של פלאש תגיע מתישהו (אומנם כנראה רק למולטימדיה של וקבצי אודיו ולא ממשק מלא).

כמובן שכמעט כל העדכונים הנ"ל תקפים לכל מכשירי האייפון ואייפוד טאץ שקיימים בשוק (למעט מגבלות חומרה של חלק מהדגמים).

וזה כמובן חלק קטן מאוד מהעדכון (אלו סה"כ הדברים שהם השלמת פערים מול התחרות). האפשרויות שגלומות ב API החדש שאפל חושפים בגירסה הזו הולכת ליצור כל כך הרבה אפשרויות שהראש יכול להתפוצץ.

אז אולי קנית HD (גם אני התלבטתי לפני בינו לבין האייפון, אבל אחרי שחבר שלי הדגים לי את ה HD, והוא נתקע 4 פעמים, והתחמם כאילו אני מחזיק טוסטר, וגם המסך מגע היה ממש מסורבל), אבל המכשיר שלך מוגבל בערך לתכונות שקיבלת כשקנית אותו.

כי אנשים משלמים על מה שהם מקבלים מהקופסא, הרבה אנשים לא רוצים לטרוח לחפש בגוגל איך גורמים לIphone לדעת לעשות Copy&Paste חוץ מזה שחלק מהתוכנות צד שלישי דורשות פריצה מה שמסבך עוד יותר את העניין. מכשיר טוב מספק דברים מהקופסא, כשהמכשיר לא יכול לספק שרותים בסיסיים מהקופסא זה הופך אותו להרבה פחות טוב לחלק גדול מהאוכלוסיה, ומוריד את יחס התמורה למחיר שלו בצורה דרסטית. בן אדם שקונה מכשיר לא רוצה להתחיל לעבוד עליו בשביל שהוא ייספק את הדברים שהוא צריך, ושלא נדבר על זה שהרבה פשוט לא יכולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה טוב להתעלם מדברים קודמים שנרשמו. פגמים אפשר למצוא בכל מכשיר. לקהל בארץ, גם ככה אין ברירה אלא לפרוץ את המכשיר אם הוא רוצה תמיכה בעברית. גם ככה רוב הקונים של המכשיר או שקונים אותו פרוץ עם עברית או שמשלמים לאיזה חנות 200 שקל בשביל פריצה + עברית ואז על הדרך אפשר בלי בעיה לשים מה שרוצים. ודרך אגב, לפרוץ את המכשיר זה סה"כ להריץ עוד תוכנה במחשב וללחוץ 3 כפתורים (עד כדי סימ-פרי).

ושוב, עוד 3 חודשים אף אחד לא יצטרך לעשות את זה יותר.

אבל אתה צודק, הרבה יותר קל למצוא את המגרעות ולקטול משהו שלא אוהבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...