כמה מילים על האייפון (iPhone) - בטרם רוכשים מכשיר אחר. - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מילים על האייפון (iPhone) - בטרם רוכשים מכשיר אחר.

xena

Recommended Posts

תראו לי אין ניסיון לא אם הIPHONE ולא אם המתחרים שלו

אבל לא צריך להיות גאון שמסתכלים במפרט ורואים שיש לו יתרונות וחסרונות ברורים

סתם לדוגמה דיברו פה על משחקים שזה תחום שאני חובב

לIPHONE אין לא D-PAD ולא ידית אנלוגית ואם כל הכבוד לזיהוי תנועה זה לא מספיק

אז נכון יש מסך מגע הבעיה שבניגוד לDS לדוגמה אין מסך שני ואם משתמשים במסך מגע זה מסתיר חלק מהמסך

בקיצור כבר הייתי מעדיף סלולרי אחר לזה

עוד חיסרון זה שאין לו מקלדת נישלפת

ראיתי כבר מתחרים גם אם מסך מגע וגם אם מקלדת נישלפת זה יתרון ברור

המצלמה שלו גם ברמה הרבה פחות טובה מחלק מהמתחרים

ופיתרון של "אפשר לקנות ניפרדת" לא רלוונטי באחד מול אחד

אני כן חושב לפי ביקורות ומפרט שזה מכשיר חמוד ומתאים לחלק מהאנשים

אבל לכתוב בצורה נחרצת שזה הכי טוב לכולם ? זה מוגזם ביותר

הכי טוב למה ?

לשיחות וSMS יש זולים יותר

לטקסט יש אם מקלדת שטובים בהרבה

וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם אנשים מפגרים שפולטים שטויות חסרי כל ניסיון וידע כולל דובי זובי,קרירין, וMARKLAR וכל מי שהגיב פה. 99% ממה שכתבתם לא נכון, דוגמא אחת, MMS, למה אחת? שתיים, BT סטריאו למה שתיים?, שלוש, מולטי טסקינג, למה שלוש?, ארבע, copy and paste. אני יכול להמשיך ככה עד מחר וגם אתם עם הטיעונים הלא נכונים והשגויים שלכם, תמשיכו לחשוב שכל מה שיש באייפון זה App store

זה בדיוק כמו שאני אגיד לכם: "מה?! Firefox? חרא דפדפן! מה כבר שונה בו מIE?", ב-ד-י-ו-ק! כי תכלס, לא היה שווה עשירית ממה שהוא שווה בלי הextensions.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכסתי, קראתי ועכשיו התגובה

זה נכון, האייפון מהדור הראשון לא מושלם...ואפשר להוסיף לו כמעט הכל ובחינם!!!

ה3G עבר מקצה שיפורים ועדיין חסרים לו כמה פיצ'רים

אוטוטו יוצא האייפון השלישי במספר עם מצלמה יותר טובה, צילום ,MMS ועוד...(ואני אגלה לכם סוד,גם הוא לא יהיה מושלם)

בא בן אדם ותאמינו לי שרק עושה לכם טובה ומנסה לפתוח לכם את העיניים

ואתם מתווכחים עם עובדות ,מתנצחים ומדברים מתוך בורות ומירמור.

מה שאף אחד מכם לא השכיל להבין הוא את אלמנט החוויה בשימוש בפלא הטכנולוגי הזה

אני אפילו לא ארחיב בנושא ובאמת שאין צורך בתגובה

לא מצפה מאנשים אטומים כ"כ לתגובה,

חג שמח ויום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם אנשים כמוכם שאתם אטומים, הרי אתם כל כך חכמים ומושלמים שאיך בדיוק דעה אחרת יכולה להשקל אצלכם?

ובגלל שאתם כל כך חכמים ולא מוכנים לקבל שום דבר אחר אתם ממשיכים לטעות בידיעה שאתם צודקים, מטעים את כולם ואוספים עדר שלם של אנשים טועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שאת כל הדיון הזה נדחה ליוני, שם תצא הגרסה החדשה של האייפון...

99% שתהיה מצלמה יותר טובה, תהיה בטוח תמיכה בהעתק הדבק, צילום גם רוב הסיכויים שיהיה, BT סטריאופוני ועוד כמה דברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני מאוד לא מחבב את השיטת פעולה של ,

אבל גם לי יש ותקשיבו לבחור שפתח את הטראד.

אפל יצרו מכשיר + מערכת הפעלה מדהימה , עם אין ספור לכל דבר שאתה רוצה

משחקים ותוכנות

הפריצה שלו זה מתנה לקבל גישת ROOT זה פשוט הדבר שגורם למכשיר הזה להיות מספר אחד בארה"ב היום.

אני מוכן שתעלו כל צורך ממכשיר סלולארי ואני בטוח ב 99% שיש כזאת.

אז כן יש חסרונות, אבל המכשיר הזה מהווה פריצת דרך בתחום הסלולאר, עובדה שגם וגם סמסונג וגם וגם גוגל לקחו את אותו הקונספט.

ויקר הוא לא .. בטח שלא לעומת המכשירים האחרים, בדקתם כמה עולה N86 או OMNIA יקר מאוד !!!

וכשתצא בקיץ OS 3.0 שאגב לה כבר יש SDK וכבר מפתחים בשבילה המון (וגם פרצו אותה כבר) אז המכשיר הזה יסיים את המחלת ילדות שלו.

וכל השטויות של MMS ו - COPY PASTE ו MULTI TASK לפי הבטא יהיה קיים.

אז אני באמת אומר יש חסרות בעיקר ספיקר, אבל כמה שאפל חברת מונופול , זה מרגיש שהיא כן חדשנית וכן מקשיבה לצרכנים שכן

כל גירסה חדשה של ה OS שממש קל לעדכן , הביאה שיפור.

למי שאין לא לשלול סתאם. (אגב גם אני שללתי לפני שהיה לי ... ולמזלי גם כמעט ולא עלה לי כסף :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה, מאיפה לך שיש? אתה איזה סוכן פרסום ויראלי של איי דיג'יטל או סתם על מנת יתר של תפוחים?

בקיצור, עזוב, המכשיר מתיימר להיות פלטפורמה להכל אבל לשימושים מסויימים (שמה לעשות, כוללים קצת יותר מג'ימייל ויוטיוב), הוא פשוט לא טוב מספיק.

אני מבין שזה ממש מגניב כל היום לשחק עם האייטיונז, אבל האייפון בסה"כ צעצוע עם הרבה הייפ; אל תיעלב, אבל your fanboy is showing.

עריכה: עצם העובדה שבשביל דברים בסיסיים ומובנים מעצם צריך להוריד ולקמבן קומבינות כבר מוזרה. וגם, אין expansion slots? מה, אפל מפחדים שנזהם את המכשיר במשהו שאינו בורך ע"י סטיב?

אין ייבוא של הIדרעק הזה לארץ, אז הוא לא סוכן של אף אחד פשוט שטוף מוח של סטיב ג'ובס שסוף סוף מרגיש שהוא חלק ממשהו.

נישת האפל הפכה לכת של ממש, עד לרמה שהם באמת מאמינים שאפל המציאו את הכל, הכשרון היחידי שהיה לסטיב ג'ובס, בדיוק כמו שהיה לביל גייטס זה לדעת לאן השוק הולך ולהכנס בזמן הנכון לזה, כן היו פאשלות פה ושם אבל עדיין אפל תחת סטיב ג'ובס רכבה על הגל של כל גימיק אפשרי..

Apple לא המציאה שום דבר חדש, הבסיס למ"ע נלקח מXerox הם הוציאו את הIPOD בדיוק כשהטכנ' הייתה מספיק זולה לספק נפח נורמאלי, ועידן האינטרנט המהיר צבר תאוצה, אם אחפש מספיק זמן אמצא את RIO עם ה8MB זכרון מובנה + כרטיס CF של 32MB שעלה לי 180 דולר בזמנו, אם הם היו משיקים את הנגן שלהם בשנות ה2000 במקום 97 לא בטוח שהIPOD היה הופך לכזה פופולארי. הIPOD יצא כאשר סוני ופיליפס ניסו להחזיק את המינידיסק שלהם בחיים בכל צורה אפשרית, וכל מפעל אלקט' בעולם היה עסוק בלייצר דיסקמנים קוראי MP3.

כנ"ל הIphone אפשר לחשוב שזה המכשיר הראשון ששילב מסך מגע, משום מה זכור לי סמארטפון של SE מ91 או 92 שנראה דיי דומה...

מאז חזרתו של ג'ובס לאפל הדבר היחידי שהוא באמת עשה מבחינה עסקית זה להבדיל את החברה מכל השאר, רוצה להיות כמו כולם תקנה X Y Z רוצה להיות שונה, צעיר, ומעוצב תקנה אפל.

מבחינת התמורה לכסף אין מוצר אחד של שאפילו מתקרב להיות שווה, אולי הIpod Nano אבל גם יחסית למחיר שלו יש מוצרים הרבה יותר טובים, heck הקליפס של sandisk נותן איכות סאונד עדיפה פי כמה וכמה ועולה חצי...

מכל הבחינות הIphone זה צעצוע ממותג לחלוטין; כבילה לספקית, כבילה למוצרי תוכנה מורשי בלבד, כבילה לתוכנות תפעול של , הצורך בלפרוץ אותו בשביל להפעיל תוכנות צד שלישי לא מאושרות, הצורך בלפרוץ אותו בשביל להשתמש בספקית לא רשמית, ומ"ע מגושמת ביותר. וכן זה שהוא לא נתקע לא אומר כלום, גם הN95 שלי לא היה מקרטע אף פעם אם הGPS, הדפדפן, נגן המוזיקה והMail for Exchange לא היו פתוחים בו זמנית. הקטע הזה פשוט מגוחך להחריד, והדבר העצוב הוא שפאנטים של אפל עוד ממליצים עליו כתחליף לסימביאן או עוד יותר גרוע ל-WM6?! מהצהרה כזאתי אפשר להבין בקלות שאותו אדם מעולם לא השתמש בטלפון מעבר לסמסס לפאקצה התורנית ולשמוע MP3 באיכות של נגן שמקבלים במתנה כשפותחים חשבון בבנק באוצר החייל..

אף אחד, אבל אף אחד לא קונה WM6 בשביל הכיף, קונים את זה כי צריכים אופיס, אאוטלוק, דפדפן נורמאלי ואפליקציות רבות אחרות, פותוחות בו זמנית!

אני כלכך רוצה לראות את הבחור המסכן למעלה כותב מייל כאשר הוא צריך להוציא מידע מדף אינטרנט וגליון כלשהו של אופיס בזמן שהוא שומע מוזיקה להנאתו.. הא הוא לא יכול, אופס הפסדת לקוח, אופס הפסדת חוזה שנתי של 40 אלף שקל, אבל העיקר שיש לך מולטי טאצ' ואפליקציה של ציצים קופצים.

Iphone כמו כל מוצר אחר של אפל הוא מוצר נישה, הוא מתאים לאנשים שצורכים מוצרי נישה, ולא באמת זקוקים למכשיר הסלולארי שלהם לעבודה.

האמת שאם כבר קונים עדיף לטעמי לקנות את הIpod Touch מקבלים אותה פלטפורמה מבחינת משחקים וגלישה(WIFI בלבד) במחיר נמוך בהרבה, אפשר להביא Ipod 32GB בבערך חצי מהמחיר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד, אבל אף אחד לא קונה WM6 בשביל הכיף, קונים את זה כי צריכים , אאוטלוק, דפדפן נורמאלי ואפליקציות רבות אחרות, פותוחות בו זמנית!

אני כלכך רוצה לראות את הבחור המסכן למעלה כותב מייל כאשר הוא צריך להוציא מידע מדף אינטרנט וגליון כלשהו של בזמן שהוא שומע מוזיקה להנאתו.. הא הוא לא יכול, אופס הפסדת לקוח, אופס הפסדת חוזה שנתי של 40 אלף שקל, אבל העיקר שיש לך מולטי טאצ' ואפליקציה של ציצים קופצים.

Iphone כמו כל מוצר אחר של הוא מוצר נישה, הוא מתאים לאנשים שצורכים מוצרי נישה, ולא באמת זקוקים למכשיר הסלולארי שלהם לעבודה.

אני ממש לא יודע למה אתה חושב שאי אפשר לעשות את זה, אבל לידיעתך אני עושה את זה המון על הiPod touch שלי, חוץ מזה שבiPod/iPhone עם FW סטוק, בלי שום שינוי אפשר לשמוע + לעשות כל דבר, הנגן תמיד נשאר פתוח ברקע אלא אם כן אתה עושה לו kill process.

זה מה שמעצבן עם אנשים כמוך, הם חושבים שהם חכמים בהכל למרות שהם באמת חכמים בהמון נושאים לעומת זאת בנושאים שלא, הם עדיין בטוחים שכן ועושים טעויות שטוטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ייבוא של הIדרעק הזה לארץ, אז הוא לא סוכן של אף אחד פשוט שטוף מוח של סטיב ג'ובס שסוף סוף מרגיש שהוא חלק ממשהו.

מתנצל על הבורות, אבל מי זה סטיב ג'ובס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אפשר לשמוע מוזיקה + לעשות כל דבר אחר, מסויים, אחד(חוץ מכמה פונקציות פנימיות, היי אני יכול לקבל שיחה בזמן שהמחשבון או וואט אבר פתוח, אבל לגשה לvoice mail המוזר הזה כבר לא עד כמה שזכור לי), שיחקתי עם הIphone מספיק, מכשיר שמספק הרבה דברים, אבל לא תחליף לשום דבר אמיתי, וכמובן שרחוק מלהיות שווה את הכסף שלו, עם תג מחיר של 500-600 דולר בממוצע לאחד פרוץ ומעודכן, אפשר בקלות למצוא מכשיר שבאמת עונה על כל הצרכים שהIPHONE מתיימר לענות, האמת שהIPHONE לא מתיימר לענות על שום דבר, אפל לא משווקים אותו בתור שום דבר מעבר לנישה, מי שמנסה לדחוף אותו למשל בתור תחליף למשרד נייד זה חברי כנסיית ג'ובס כמו פותח השרשור הזה.

אם נרחיב קצת אז.. אין לו חבילת אופיס נורמאלית, הדפדפן לא תומך בFLASH וראיתי בעיות עם Java פה ושם גם(הOutlook web access לא רצה לעבוד, משום מה הוא לא הכיר בסרטפיקציה של גו דאדי בתור משהו מוכר(הN95 תמך ללא בעיות) וגם הציג לי בעיות עם ממשק הJAVA שלהם. איכות סאונד שלא עולה על הN95 שלי, בMP3 של 192KPS, הייתרון היחידי שהIPOD על הנייר לפחות אמור לתמוך בAAC לוסלס, אבל אין לי שום דבר מקודד לזה, ושניהם נבדקו עם הCX300 שלי. אין כרטיס זכרון, המצלמה באיכות הרבה יותר נמוכה מהN95, אין שיחות ווידאו, אין MMS, אין נורמאלי(לפחות לא בארץ, WAZE לא עובד על IPHONE, וכנ"ל כל פתרון אחר כמו Orange או Cellcom Navigator גם בגרסאות הJAVA הלא ממותגות והפתוחות שלהם לכאורה).

וזה לא שאני אנטי אפל ללא סיבה, אני פשוט שונא אנשים שפוטים של המותג הזה, וכן אני חושב שכנסיית ג'ובס שמשום מה כמעט כל האנשים בעלי מוצר שלהם שייכים אליהם היא דבר מגוחך, ד"א אני חושב לקנות Touch בתור מכשיר אינטרנט נייד, אם אני אמצע דרך להשתמש בN95 שלי בתור מודם סלולארי איכשהו, כיוון שלהסתמך על WIFI בלבד לא מתאים לי. אם לא אני פשוט אחכה עד לאומניה הסימביאני החדש שאמור לצאת.

אני גם לא מצהיר שהN95 זה המכשיר האולטמטיבי, הוא היה יקר להחריד בזמנו, היו לו בעיות, עדיין יש לו בעיות, אבל יש לו ספריה ענקית של תוכנות צד שלישי שלא צריך לקנות מהחנות של אפל, אני לא מוגבל לתוכנות של , הוא תומך בהתחברות בתקן כמכשיר מדיה, כHD נייד, כמדפסת ככמעט כל דבר אפשרי.. לא יודע מה איתך אבל כשאתה קונה מכשיר ב3000 שקל ומעלה, העובדה שהוא יכול להתחבר למדפסת בUSB/BT/WIFI בשביל להדפיס את התמונה שכרגע צילמת(שגם נראה לא רע בכלל) זה בונוס לא קטן, ובהתחשב שזה פיטשר שקיים בכמעט כל פלאפון עם ממשק בתקן מלא, זה עצוב לראות מכשיר ב600 דולר שלא רוצה לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נישת האפל הפכה לכת של ממש, עד לרמה שהם באמת מאמינים שאפל המציאו את הכל, הכשרון היחידי שהיה לסטיב ג'ובס, בדיוק כמו שהיה לביל גייטס זה לדעת לאן השוק הולך ולהכנס בזמן הנכון לזה, כן היו פאשלות פה ושם אבל עדיין אפל תחת סטיב ג'ובס רכבה על הגל של כל גימיק אפשרי..

Apple לא המציאה שום דבר חדש, הבסיס למ"ע נלקח מXerox הם הוציאו את הIPOD בדיוק כשהטכנ' הייתה מספיק זולה לספק נפח נורמאלי, ועידן האינטרנט המהיר צבר תאוצה, אם אחפש מספיק זמן אמצא את RIO עם ה8MB זכרון מובנה + כרטיס CF של 32MB שעלה לי 180 דולר בזמנו, אם הם היו משיקים את הנגן שלהם בשנות ה2000 במקום 97 לא בטוח שהIPOD היה הופך לכזה פופולארי. הIPOD יצא כאשר סוני ופיליפס ניסו להחזיק את המינידיסק שלהם בחיים בכל צורה אפשרית, וכל מפעל אלקט' בעולם היה עסוק בלייצר דיסקמנים קוראי MP3.

כנ"ל הIphone אפשר לחשוב שזה המכשיר הראשון ששילב מסך מגע, משום מה זכור לי סמארטפון של SE מ91 או 92 שנראה דיי דומה...

מאז חזרתו של ג'ובס לאפל הדבר היחידי שהוא באמת עשה מבחינה עסקית זה להבדיל את החברה מכל השאר, רוצה להיות כמו כולם תקנה X Y Z רוצה להיות שונה, צעיר, ומעוצב תקנה אפל.

מבחינת התמורה לכסף אין מוצר אחד של שאפילו מתקרב להיות שווה, אולי הIpod Nano אבל גם יחסית למחיר שלו יש מוצרים הרבה יותר טובים, heck הקליפס של sandisk נותן איכות סאונד עדיפה פי כמה וכמה ועולה חצי...

מכל הבחינות הIphone זה צעצוע ממותג לחלוטין; כבילה לספקית, כבילה למוצרי תוכנה מורשי בלבד, כבילה לתוכנות תפעול של , הצורך בלפרוץ אותו בשביל להפעיל תוכנות צד שלישי לא מאושרות, הצורך בלפרוץ אותו בשביל להשתמש בספקית לא רשמית, ומ"ע מגושמת ביותר. וכן זה שהוא לא נתקע לא אומר כלום, גם הN95 שלי לא היה מקרטע אף פעם אם הGPS, הדפדפן, נגן המוזיקה והMail for Exchange לא היו פתוחים בו זמנית. הקטע הזה פשוט מגוחך להחריד, והדבר העצוב הוא שפאנטים של אפל עוד ממליצים עליו כתחליף לסימביאן או עוד יותר גרוע ל-WM6?! מהצהרה כזאתי אפשר להבין בקלות שאותו אדם מעולם לא השתמש בטלפון מעבר לסמסס לפאקצה התורנית ולשמוע MP3 באיכות של נגן שמקבלים במתנה כשפותחים חשבון בבנק באוצר החייל..

אף אחד, אבל אף אחד לא קונה WM6 בשביל הכיף, קונים את זה כי צריכים אופיס, אאוטלוק, דפדפן נורמאלי ואפליקציות רבות אחרות, פותוחות בו זמנית!

אני כלכך רוצה לראות את הבחור המסכן למעלה כותב מייל כאשר הוא צריך להוציא מידע מדף אינטרנט וגליון כלשהו של אופיס בזמן שהוא שומע מוזיקה להנאתו.. הא הוא לא יכול, אופס הפסדת לקוח, אופס הפסדת חוזה שנתי של 40 אלף שקל, אבל העיקר שיש לך מולטי טאצ' ואפליקציה של ציצים קופצים.

Iphone כמו כל מוצר אחר של אפל הוא מוצר נישה, הוא מתאים לאנשים שצורכים מוצרי נישה, ולא באמת זקוקים למכשיר הסלולארי שלהם לעבודה.

האמת שאם כבר קונים עדיף לטעמי לקנות את הIpod Touch מקבלים אותה פלטפורמה מבחינת משחקים וגלישה(WIFI בלבד) במחיר נמוך בהרבה, אפשר להביא Ipod 32GB בבערך חצי מהמחיר של .

IGNORANCE IS BLISS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

)לפחות לא בארץ, WAZE לא עובד על IPHONE, וכנ"ל כל פתרון אחר כמו Orange GPS או Cellcom Navigator גם בגרסאות הJAVA הלא ממותגות והפתוחות שלהם לכאורה).

WAZE לIPHONE? אתה אומר שאין? אני מקווה שאתה צוחק http://www.waze.co.il/download/iphone/

העובדה שהוא יכול להתחבר למדפסת בUSB/BT/WIFI בשביל להדפיס את התמונה שכרגע צילמת(שגם נראה לא רע בכלל) זה בונוס לא קטן, ובהתחשב שזה פיטשר שקיים בכמעט כל פלאפון עם ממשק USB בתקן מלא, זה עצוב לראות מכשיר ב600 דולר שלא רוצה לעשות את זה.

יש APP שעושה את זה דרך WIFI, קוראים לו Air Photo Wifi Printing.

אוקיי מגניב שיחקת מלא עם , מגניב, מרגש.

שיהיה ברור אני מסכים איתך שIPHONE בFW STOCK הוא מכשיר מעפן מאוד ולא שווה את הכסף.

אבל ברגע שאתה משקיע עליו את העוד 5 דקות, פורץ אותו, אתה יכול לעשות לו SSH דרך WIFI ולשנות בו כל דבר, להוסיף כל תוכנה שאי פעם תרצה, נגן FLAC, XVID,DIVX 3GP ועוד עוד, להפוך אותו למודם, להפוך את הIPOD TOUCH שלך לWIFI TRANSMITTER. ועוד כל כך הרבה דברים.

ובקשר לGPS נורמלי בארץ, עוד חודשיים iGo לאייפון, נראה את הסימביאן שלך מריץ iGo.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ייצא WAZE לאייפון מאז שבדקתי כנראה, וטוב אז יש הדפסה, עדיין אין הדפסה דרך כנראה שזה מה שיותר חשוב כיוון שכמות המדפסות שיש להם WIFI היום היא עדיין זניחה, ושוב אתה נטפל לטפל. אין מולטי טאסקינג נורמאלי כרגע, ולא אכפת לי מה יהיה בגרסאה 3, עם הרקורד של אפל חודש אחרי זה יוצא אייפון דור שלישי. אבל עדיין העובדה שאני צריך לפרוץ מכשיר שעולה 600 דולר, כלומר לשכוח מלקבל אחריות ושרות עבורו, עם חבילת כמעט ולא קיימת כרגע, ועוד בעיות לא קטנות שדורשות התעסקות ותוכנות צד שלישי רבות, זה רחוק מלהפוך את האייפון למכשיר ששווה את הכסף, רכישה ששווה את הכסף זה על מה אתה מקבל מהקופסא, ברגע שאתה צריך להתעסק עם זה ועוד ברמה של לאבד אחריות(בסדר לא תקף לארץ, את הN95 שלי כבר החלפתי פעמיים, פעם עקב אובן ללא תשלום, ופעם עקב טוטל לוס ללא תשלום שוב) והסתמכות על קושחות ותוכנות צד שלישי ועל עדכונים עתידיים זה ממש לא שווה את הכסף. כשלאייפון תיהיה חבילת מעולה, מולטי טאסקינג, טובה יותר, ועוד כל ההבטחות של קושחה שלוש, כנראה ייצא גם דור חדש, או שהמחיר ייפול בהרבה.

כשאתה קונה מכשיר WM6 למשל אתה יודע בדיוק מה אתה מקבל, ועם מכשיר טוב אתה מקבל המון, בלי להסתמך על פריצה, ובלי להסתמך על הבטחות של עדכוניים עתידיים. אם מחר הונדה משיקים סיביק חדשה בהבטחה שאת מערכת הABS הם יוצאים בעדכון למחשב הרכב עוד חצי שנה אף אחד לא ימהר לקפוץ ולקנות את הרכב הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...