אווווף איזה עצבים!!! מהרגעים האלה שבא לי לשבור על מה שזז! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אווווף איזה עצבים!!! מהרגעים האלה שבא לי לשבור על מה שזז!

Invisible person

Recommended Posts

שאתה באמצע המתח של המשחק ואז:

-האנטי-וירוס מחליט להודיע לך שהוא מתעדכן

-הוינדוס מחליט להיתעכן (ועוד בשיא חוצפתו רוצה להפעיל את המחשב מחדש!!! :pissed:)

-בלי שום סיבה יש לך vpu recover(לבעלי ATI כמובן)

-שולחים לך הודעה באייסיי ויש את הקול המעצבן

-ההורים מתחילים לשאול אותך שאלות ולבקש בקשות

-אם אתה משחק בחושך מדליקים לך את האור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שאתה כותב במשך 3 שעות עבודה באנגלית 5 יח' מוגבר בבצפר ופתאום איזה זונה באה ומכבה את המחשב שלך בטעות .. וגם אם שמרת זה הולך כי בבצפר הכל נמחק ..

שבאמצע החורף יש כאפות של היסתנוורות מהשמש ואין לך משקפיי שמש בהישג יד

שהVOD נתקע על "אנא המתן" במשך חצי שעה

הכי מעצבן:

שאתה הולך באמצע הלילה על קצות האצבעות ואמא שלך צועקת "תהיה בשקט!!"

ויום אחרי זה אתה מפרק ת'אמאמא של איזה ישנה עם 8 קאטרים ו3 פטישי אוויר ושואל יום אחרי זה את אמא אם עשית רעש והיא אומרת "לא .. היית ממש בשקט .."

:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני חוזר הביתה בשעת לילה מאוחרת, עובר על קצוות האצבעות, אבל עדיין אמא שלי אומרת תוך כדי שינה משהו בסגנון "אל תשכח לשתוף ידיים" "תאכל משהו לפני השינה אם אתה רעב" "תבדוק אם נעלת את הדלת" "מה השעה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי מקרה ממש מבאס -

ההיתי באיזה אירוע במסעדה והזמנתי איזה מרק שפשוט יש לו טעם של גן עדן,ניסיתי להוציא את המתכון או השם של המנה אבל השף(הפלצן במיוחד) לא נתן לי כלום.

בסופו של דבר אחרי שבוע של חפירות,שיחות וכו' הצלחתי להשיג את המתכון באותו יום קמתי בבוקר שעתיים מוקדם יותר כדי להכין את אותו מרק לעבודה(אני טבח גרוע אז לוקח לי זמן) לאחר הכנות רבות המוצר היה מוצלח ולקחתי אותו לעבודה בהפסקת האוכל,קרתה שרשרת אירועים (בערך כמו שרואים בסרטים מצוירים שבטעות נתקלים במשהו ומתחילה תגובת שרשרת) הכל התחיל שנתקלתי במגירה (לא אפרט יותר על מנת לא לבזבז את זמנכם) בסופו של דבר הסוללה של המחשב הנייד פגעה בשפה של הקערה וכל המרק נשפך על השולחן...ההיתי כל כך מבואס שלא ניקיתי את השולחן שבוע וההיתי עובד על שטח של דף וחצי A4 (השולחן עצמו ענק) ולקח עוד חודש וחצי עד שהכנתי מרק חדש.

:|

כמו כן קורה לי שאני מעביר קבצים ענקיים דרך המסנג'ר ובדקה האחרונה האינטרנט מחליט שנמאס לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

ושאלעד שולח לי כל מני מילים מוזרות שהוא בישל על המקום כמו "קינגיי"... ?

עריכה:

ציטוט מהשיחה שתארתי לו איך הוא ענה לרופאה שעשתה לו CT(לבדוק אם העצמות שלו בנויות מקרבון או שהוא סתם שמן בלי סיבה), אז היא שאלה אותו - קוראים לך amari? יענו עמרי=עומרי.

ואז הוא ענה לה את הנ"ל ^

וואי ואחד הדברים המעצבנים זה שלא סוגרים פקקים ומכסים כמו שצריך ואז אני מוציא מהמקרר איזה פריגת(בקבוק קרטון עם פקק מעצבן כזה) ומערבב וכל הבית תפוזים או שאני מוציא את החומוס והוא נופל לי מהידיים כי החזקתי מהמכסה ולא סגרו אותו טוב :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...