צבא והחיים שאחרי.... - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא והחיים שאחרי....

חן מ

Recommended Posts

אני מנסה להבין,אם לכל מקום שאני אלך בעתיד לעבוד בו,בין אם זה לעבוד בבית קפה בסגנון ארומה,ובין אם זה לעבוד באלביט,בראיון העבודה ישאלו אותי את השאלה "מה עשית בצבא"?ונגיד ואני אגיד להם "לא הייתי בצבא" בגלל סיבות X Y וZ הם יכולים להחליט לא לקבל אותי לעבודה?

הם יכולים להחליט שלא לקבל אותך, בין אם זה בית קפה ובין אם זו חברת הייטק.

לדעתי צריך לחוקק חוק שיאסור עליהם להעסיק אותך. אין שום סיבה שאתה תתפרנס בכבוד אם אתה לא מכבד את עצמך ואת המדינה ושם פס על כולם פה.

באלביט יכול להיות מצב שאתה תגיע לראיון לתפקיד מסויים רק אם יהיה לך נסיון רלוונטי לתפקיד, ואז בטח הם ידברו איתך על זה.

אני מנסה להבין למה אתה אגואיסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 348
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מנסה להבין' date='אם לכל מקום שאני אלך בעתיד לעבוד בו,בין אם זה לעבוד בבית קפה בסגנון ארומה,ובין אם זה לעבוד באלביט,בראיון העבודה ישאלו אותי את השאלה "מה עשית בצבא"?ונגיד ואני אגיד להם "לא הייתי בצבא" בגלל סיבות X Y וZ הם יכולים להחליט לא לקבל אותי לעבודה?

[/quote']

זה לא שלא יקבלו אותך לשום מקום כמו שאתה אומר

זה כאילו אם תיהיה משרה טובה בעבודה כלשהי שיהיה רק מקום אחד או משו בסיגנון ויובוא אתה ועוד אחד עם קורות חיים זהה

תיהיה העדפה מתקנת לטובתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים להחליט שלא לקבל אותך, בין אם זה בית קפה ובין אם זו חברת הייטק.

לדעתי צריך לחוקק חוק שיאסור עליהם להעסיק אותך. אין שום סיבה שאתה תתפרנס בכבוד אם אתה לא מכבד את עצמך ואת המדינה ושם פס על כולם פה.

זה יפגע לרעה שלא בצדק באנשים שיצאו/לא עושים מסיבות מוצדקות. קשה מאוד להבדיל ולהבחין בין האנשים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יפגע לרעה שלא בצדק באנשים שיצאו/לא עושים מסיבות מוצדקות. קשה מאוד להבדיל ולהבחין בין האנשים האלה.

כמו שאמר IG, אדם שקיבל פטור מצבא מסיבות כלשהן הוא בד"כ אדם שגם לא יתאים לרוב מסגרות העבודה, אלא אם יש לו בעיה רפואית.

לדעתי צריך לחייב כל אדם שקיבל פטור לעשות שלוש שנות שירות לאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך כי יש אנשים שיוצאים על נפשי שהם יכולים להיות אנשים תותחים בעבודה כלשהי אבל מה עם לא הסתדרו

אולי בגלל הגינה יש את האנשים האלו שפשוט לא סובלים ליכלוך ומה מקום מגעיל

או לא יודע להתקלח במקלחת משותפת או כל סיבה אחרת...

אלא יש את האנשים האלו שבכוח משתמטים מעשנים סמים מול הרסר או פשוט אומרים על הזיין שלי הצבא ופשוט לא באים

והולכים לכלא כי כל העולם על הזין שלהם אנשים אלו הם האנשים שבאמת דפוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין כאילו את המדינה...מה הקשר בכלל בין אי קבלתי למקום עבודה לבין זה שלא עשיתי צבא?מה כאילו אם אני לא עשיתי זאת אומרת שאני לא מתאים להשתלב בשוק העבודה?ובואו נגיד מדובר על בן אדם עם כישרון,עשה הכל 5 יחידות וכל הדברים האלה והוא מאוד מוכשר,זה לא פייר בכלל שלא יקבלו אותו למקום שבו הוא יוכל מאוד לתרום,לקדם את המקום ולקדם גם את עצמו באופן אישי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוס הוא חובה.

תספר את זה ל... משהו כמו 50% ממחזור הגיוס בשנת 2008.

חן, אל תקשיב לשטויות שPrincess Peach וחבר מרעיו הפטריות מספרים לך. הם סתם פנאטים מורעלים שמנסים להפחיד אותך, בפועל כמעט אף אחד לא שם על אם התגייסת לצבא או לא ומי שכן עובר על החוק ואתה יכול לתבוע אותו. למי שלא שירת בצבא יש את אותן זכויות כמו שיש למי ששירת וזה לא הולך להשתנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין כאילו את המדינה...מה הקשר בכלל בין אי קבלתי למקום עבודה לבין זה שלא עשיתי צבא?מה כאילו אם אני לא עשיתי זאת אומרת שאני לא מתאים להשתלב בשוק העבודה?ובואו נגיד מדובר על בן אדם עם כישרון,עשה הכל 5 יחידות וכל הדברים האלה והוא מאוד מוכשר,זה לא פייר בכלל שלא יקבלו אותו למקום שבו הוא יוכל מאוד לתרום,לקדם את המקום ולקדם גם את עצמו באופן אישי...

1.מראיין בעבודה\מעסיק לא תמיד רוצה להעסיק משתמט ו\או אגואיסט שחושב רק על התחת שלו.

2.מספר יחידות לא מעיד בהכרח על כשרון. אני מכיר עשרות אנשים שעושים 40 יחידות ולא הייתי נותן להם להיות פקידים בקרייה.אני מכיר מישהו שהולך להיות לו ממוצע מינימלי של 95 ב-5 יחידות ערבית והוא לא הולך להיות בצבא בתפקיד שקשור לזה מהסיבה שאין לו קב"א מתאימה (כלומר מבחינת הצבא הוא לא מתאים).

באיזה כיתה אתה? מתי אתה מתגייס? לאן רוצה?[br]פורסם בתאריך: 13.04.2009 בשעה 16:59:58

חן, אל תקשיב לשטויות שPrincess Peach וחבר מרעיו הפטריות מספרים לך.

אה הא, אבל להקשיב לאדם שהעיד על עצמו שאין לו חברים ושהוא לא מסתדר עם אף אחד - זה ממש יעזור. :nixweiss::silly::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיץ',דבר ראשון כמו שאתה יודע גבר חייב להיות המפרנס,ככה שעל זה אין וויכוח וחייבים להעסיק גברים בכל מקום עבודה שאתה רוצה לעבוד,כמובן אם אתה יכול ומתקבל לשם...

לגבי אגואיסט או לא-כשאתה במקום עבודה,אתה עובד בקבוצות,ככה שבנוסף למשכורת שאתה מקבל אתה גם חוב על המקום ואיך אתה יכול לקדם אותו ולעזור לו להתפתח ולהתקדם,ככה שזה כן בסדר..

אני בסוף יב,מתגייס אוגוסט 09,רציתי למודיעין אבל בגלל שעשיתי את הצו הראשון גרוע,כי חשבתי שאם אני לומד ערבית מוגבר אז זהו,אני בטוח מתקבל למודיעין,לא לקחתי בחשבון שהם מסתכלים גם על נתוני הצו הראשון שלי,ולכן אני אקבל כנראה תפקיד לא משהו בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה?

אני לא בטוח אם אתה הוא אדם הראוי למתוח ביקורת על אחרים.

אני אתעלם מהטענה האומללה בדבר היותי פאנט מורעל, כי אין לך מושג מי אני.[br]פורסם בתאריך: 13.04.2009 בשעה 17:16:01

פיץ',דבר ראשון כמו שאתה יודע גבר חייב להיות המפרנס,ככה שעל זה אין וויכוח וחייבים להעסיק גברים בכל מקום עבודה שאתה רוצה לעבוד,כמובן אם אתה יכול ומתקבל לשם...

:kopfpatsch: :kopfpatsch:

תצא כבר מהמערה שאתה חי בה :screwy:

וגם תפסיק לחיות לפי נורמות ומסגרת שאתה מקבע את עצמך לתוכה. אתה בן 18 מה אתה כבר חושב על חתונה.

רציתי למודיעין אבל בגלל שעשיתי את הצו הראשון גרוע,כי חשבתי שאם אני לומד ערבית מוגבר אז זהו,

נו אתה רואה, נתתי לך דוגמה דומה על מישהו שאני מכיר שהוא מצטיין בערבית אבל בגלל הנתונים שלו הוא לא יעשה עם זה כלום בצבא.

לא לקחתי בחשבון שהם מסתכלים גם על נתוני הצו הראשון שלי,ולכן אני אקבל כנראה תפקיד לא משהו בכלל

רק אל תגיד לי שעשית בכוונה במבחנים וניחשת רק כדי לסיים עם זה כמה שיותר מהר :-X

עם זילזול בכל משימה שאתה מקבל לא תגיע רחוק בחיים, באף תחום. עצה חשובה להמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח אם אתה הוא אדם הראוי למתוח ביקורת על אחרים.

אני אתעלם מהטענה האומללה בדבר היותי פאנט מורעל, כי אין לך מושג מי אני.

אני לא צריך להכיר אותך, מה שכתבת בדיון הזה מספיק.

[br]

:kopfpatsch: :kopfpatsch:

תצא כבר מהמערה שאתה חי בה :screwy:

וגם תפסיק לחיות לפי נורמות ומסגרת שאתה מקבע את עצמך לתוכה. אתה בן 18 מה אתה כבר חושב על חתונה.

סוף סוף יש משהו שאנחנו מסכימים לגביו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך להכיר אותך, מה שכתבת בדיון הזה מספיק.

מה כתבתי בדיון הזה שגרם לך לחשוב שאני מורעל ופנאט?

היותי אדם שמציית לחוק? אם כך גם אתה פנאט כי אתה לא גונב ולא מרביץ לזקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...