Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים. - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים.

uzi_sch

Recommended Posts

• תגובות 488
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מגיע לוילה מדבר עם הבן אדם שם שליד המודל של הוילה הוא שואל אותך מה אתה רוצה "לשדרג", משלם כסף ומשדרג בסוף אתה הולך לאחותו של אצ'יו שיושבת בשולחן ליד ואוסף את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו.. למה צריך לקנות את התמונות האלו מהצייר? האם הם נותנים משהו למשחק?

או שרק רק "רשות" ולא חובה.. כאילו זה לא נותן לי שום שיפור או משהו.. (רייטינג או משהו כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו.. למה צריך לקנות את התמונות האלו מהצייר? האם הם נותנים משהו למשחק?

או שרק רק "רשות" ולא חובה.. כאילו זה לא נותן לי שום שיפור או משהו.. (רייטינג או משהו כזה)

זה מעלה את הערך של העיר שלך, וכל הציורים שאתה קונה נמצאים בחדר למעלה בוילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתקעתי בקטע שבו אני צריך להרוג את כל המפקדים בעיר , אני צריך להרוג מישהו שנימצא על ספינה בלי שאף אחד ישים לב.

עכשיו יש 2 שומרים שהולכים בצד אחד , 2 שהולכים בצד שני שלה , 2 למעלה ועוד 2 בשיריון על הסיפון הראשי.

אני הורג את 2 השומרים שמהלכים בצד השמאלי ומפיל אותם מהספינה בלי שאף אחד יראה , כשאני מנסה את אותו הדבר מהצד השני השומרים בשיריון כל פעם שמים לב אליי ואני צריך להתחיל הכל מהתחלה

איך עברתם את הקטע הזה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שהנ"ל ספויילר אבל anyhow:

אופציה 1:

לך ליד החומה עד שתגיע לגנבים, תשכור אותם. תחזור לספינה ותגיד להם להיכנס בהם. חכה. ברגע שהם יחסלו את כולם אז תתגנב ותהרוג אותו.

אופציה 2:

תחסל את החברה מחוץ לספינה. תתלה על הסיפון. תלך מאחורה, תארוב לשניים שעושים פטרולים. יופי. תוריד את אלו שעומדים מאחורה.

ברגע שכל החברה בירכתיים מחוסלים(+המפטרלים). אתה קופץ עליו מאחורה.

בגדול, זה דורש המון סבלנות(שתי האופציות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שהנ"ל ספויילר אבל anyhow:

אופציה 1:

לך ליד החומה עד שתגיע לגנבים, תשכור אותם. תחזור לספינה ותגיד להם להיכנס בהם. חכה. ברגע שהם יחסלו את כולם אז תתגנב ותהרוג אותו.

אופציה 2:

תחסל את החברה מחוץ לספינה. תתלה על הסיפון. תלך מאחורה, תארוב לשניים שעושים פטרולים. יופי. תוריד את אלו שעומדים מאחורה.

ברגע שכל החברה בירכתיים מחוסלים(+המפטרלים). אתה קופץ עליו מאחורה.

בגדול, זה דורש המון סבלנות(שתי האופציות).[/

color]

הבעייה היא שיש גם את השניים שעושים את הפטרולים מאמצע הספינה ולהתחלה שלה , אחרי שאני הורג את שני אלה שעומדים מאחורה הם שמים לב ואני מפסיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...