Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים. - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים.

uzi_sch

Recommended Posts

• תגובות 488
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה שהשינוי אווירה יזרים דם חם למשחק- דבר שחשוב מאוד למשחק המשך.

אם שמתם לב, כל הסצינה של סרטון הפתיחה התרחשה בלילה, כך שאולי נזכה להילחם גם בעיר המוארת בחשיכה, לעומת המשחק הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במהלך הלילה עלו קטע GAMEPLAY וטריילר חדשים של AC2:

http://www.gametrailers.com/game/assassins-creed-2/11094

תענוג לעיניים ולנשמה. היוצרים הוספו תוכן וגיוון (כמו כל משחק המשך) והתוצאה: אסאסין קריד שוב גונב את הלב.

אני מעריץ ענק של UBISOFT!

חייבים לציין שב השנה מוצגים כל כך הרבה להיטים חזקים!

לאחרונה אני שם לב לדיי הרבה משחקי PS3 בלעדיים ואיכותיים.

שמתם לב כמה משחקי המשך ישוחררו? חחחח, בקצב הזה נקבל -20.

עוד MARIO ועוד METROID ועוד ZELDA... איך לא נשבר לנינטנדו למחזר את אותם כותרים 20 שנה?

לדעתי זו בושה. ה הוא CASUAL כל כך שזה עצוב לראות שהמשחקים המושקעים הם שוב אותם משחקים מהעבר!

אים ה נמכר כל כך טוב (אפילו שהוא פחות חזק) אז למה ללעוס שוב ושוב את אותם הקונספטים? איפה המעוף, איפה היצירתיות, איפה ההשקעה?

הקונסולה הזו רוצה להיות שונה, נגישה לכולם, קלה וזולה... ומה יצא לנו? עוד משחק MARIO GALAXY? עלוב.

הניחוש שלי הוא שהקונסולות החזקות (XBOX360, PS3) יתעצמו השנה.

לפי E3 הגיימינג ב PC לא מאכזב בכלל. להפך, יש הרבה שחרורים מקבילים לקונסולות הטלויזיה ו ישחררו מספר להיטים גדולים למחשב.

הרבה משחקי FPS (למי שעוד יש סבלנות אליהם) והרבה משחקי רשת... ה עדיין נותן בראש! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נראה ממש טוב!!!

אני רק מקווה שהם יתנו משימות מגוונות הרבה יותר מהמשחק הקודם

לפי המפתחים של המשחק אכן יהיו הרבה יותר משימות מגוונות. במשחק הראשון זה באמת היה אחד הדברים החלשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולחשוב שאני אחד האנשים הבודדים שממש אהב את AC1 וסיימתי אותו...

רק חושב כמה אני הולך לאהוב את AC2!

אתה לא אחד האנשים שאהב וסיים אותו וגם לא האיש המיליון ואחד...אחרת המשחק השני לא היה בא בכזו התלהבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...