חייזרים - מישהו באמת מאמין? - עמוד 8 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייזרים - מישהו באמת מאמין?

A-L-o-n

Recommended Posts

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כבר לא יכול לחכות לינואר 2013, אחרי שכלום לא יקרה, כדי לשמוע מה יאמרו כל תומכי הקונספירציה המטופשת הזאת.

השאלה אם תוכל לשמוע מה הם אומרים??? אולי לא יהיה באמת כלום ואולי הם צודקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא יכול לחכות לינואר 2013, אחרי שכלום לא יקרה, כדי לשמוע מה יאמרו כל תומכי הקונספירציה המטופשת הזאת.

זה מאד פשוט, הם יאמרו שהם פירשו משהו לא נכון וזה יהיה ב2023.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני תמיד ראיתי את הסירטונים ואמרתי שזה בולשיט שאפשר לפברק.

אבל ראיתי בעצמי עב"ם עם 5 חברים ועוד מלא אנשים שהיו במגרש באותו היום, אני לא אומר שזה חייזרים כן? זה יכול ליהיות הרבה דברים...אולי מזל"ט מיוחד של צה"ל שהוא בשלביי פיתוח(זה הריי לא רחוק מפלמחים) אולי תופעת טבע נדירה שלא הוסברה...ואוליי באמת חייזרים שמשו נדפק להם במערכות><

בקיצור ראיתי פעם סירטון של מ"זלט אמריקאי שהיה נראה דיי דומה אבל אני לא מצליח למצוא תסירטון, אני חושב שקראו לזה uav pod או משו כזה...

אבל מה שאני ראיתי היה יציב לחלוטין טס נמוך ולאט! לא גרם היה חירשי לחלוטין ולא הוציא אורות, סתם כזה עצם שנע לו..אני בטוח שמלא אנשים ראו אותו כי הוא בלט בשמיים הבהירים ובגובה הנמוך שלו לא היה צריך להסתכל למעלה.

האם זה גרם לי להאמין בחייזרים? לא, זה יכול ליהיות הרבה דברים, זה שראיתי עב"ם לא אומר שראיתי חייזר.

אבל סביר להניח שקיימות צורות חיים מפותחות מאיתנו במיליוניי שנה ועם מספיק להגיע לכאן, למה לעשות את זה אבל?xD

אולי יש להם ערוץ כמו ngc שחוקר את האנושות כמו חיות חחחח. בכל מקרה, לא יודע אם להאמין או לא אבל הינה הת'ראד הפדחני שפתחתי זמן קצר לאחר שקרה המקרה

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=359494.msg3105192#msg3105192

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ראיתי פעם וגם חברים שלי ראו באותו היום ובאותה השעה (רק שהם היו במיקום אחר בעיר).

העניין הוא שאתה כל כך מופתע, שלהוציא או טלפון בכדי לצלם, לוקח לך יותר מידי זמן.

בהתחלה אתה מנסה לראות יותר בברור, אחר כך אתה אומר לחברים שלך לראות, וכשאתה רואה שהם מופתעים גם כן, זה כבר מאוחר מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רואה משהו בשמיים, מה גורם לך לחשוב שזה לא מטוס / מסוק / טיל איראני , ולהתחיל לפנטז על חייזרים :screwy:

תגיד, לא קראת את מה שרשמתי נכון? זה זז לאט, נמוך זה היה חירשי ולא אירודינמי מכך זה לא יכול ליהיות מטוס לא מסוק ולא טיל איראני..יש יותר סיכויים שזה היה E.T מאשר פאקינג טיל איראני שהיינו יודעים אם היה משוגר :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...