חייזרים - מישהו באמת מאמין? - עמוד 13 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייזרים - מישהו באמת מאמין?

A-L-o-n

Recommended Posts

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל מכל הדברים שאמרו פה שעלולים להיות קיימים אין שום דבר שכל כך הרבה מדענים יצאו להגנתו כמו ה Flying Spaghetti Monster.

בתור פסטפרי גאה אני לא מוכן שישימו את הקיום של האל שלי בספק יותר גדול מחייזרים כו'.

(דרך אגב לטעון שאתה פסטפרי זה אחלה דרך לאכול חמץ עקב אמונות דתיות)

דוגמאות של מדענים שמגינים על ה FSM:

http://www.venganza.org/evidence/endorsements1/

http://www.venganza.org/evidence/endorsements2

http://www.venganza.org/evidence/endorsements3

http://www.venganza.org/evidence/endorsements4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה פסטפרי?

האל קיים,אבל קודם אנחנו צריכים להגדיר מהו האל,מה תפקידו ואיך הוא משתלב בחיינו..כי יש די הרבה ;) וכל אחד מגדיר את האל בצורה שונה

דבר שני כל אחד יכול ל"פגוש" חוצן,אבל אני מחלק אותם לשניים יש חוצנים ויש חייזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדברים כבר על דייטים

צורת הרביה של בעלי החיים היא נושא מעניין כלעצמו , האם מישהו חשב מדוע הרביה זקוקה לזוג כדי להתרבות ? מדוע זה זוג ספציפי שכזה ? כיצד התפחו הגזעים שצריכים להתרבות אחד עם השני ? מהיא צורת הרביה הקדומה ביותר ? אלו הן שאלות שיכולות לפתוח את השכל של המשיב לתשובות שקיימות , כלומר , צורת הרביה יכולה להיות יחידנית כלומר מבוצעת ע"י גוף אחד בלבד ( התחלקות ) וכאשר יש מספר מספיק של פרטים הרביה תוכל להיות מבוצעת ע"י שיתוף במאגר גנים של זוג .

נכון לכרגע עולה בי השאלה , האם קיימת אפשרות רביה של יותר משני פרטים ? כלומר האם יש בארץ צורת רביה שמשתפת שלושה הורים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רציני

יכולה להיות רביה ע"י יחיד - כלומר חלוקת תאים ואולי איזה סוג של חילזון שיכול להיות זכר ונקבה ואולי הפריה עצמית בצמחים , הפריה רגילה חלק מכירים ( כלומר אלו שלא מאוננים ) כלומר בין בני זוג , ( מדוע אין רביה של שניים מאותו מין ? מדוע ישנה חשיבות לשוני בין הכרומוזומים ? מדוע חייבים בני אותו סוג להיות בני מין שונה ) אז מדוע שלא תהיה רביה בין שלוש הורים , האם זו העובדה שהמבנה של היקום הוא דואלי - או אולי המבנה של כדור הארץ שלנו דואלי , אז אולי במקומות שיש שלוש שמשות , האם יתכן שתהיה שם התפתחות של מין חיזרים שמתרבים ע"י שלושה הורים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש ... סחטיין על המחשבה המעמיקה.

ואמנם כמה שהיא מעמיקה ורצינית ( והיא אכן כזו ), אני רוצה גם ממה ששתית / אכלת / שאפת / הזרקת / אחר.

יש לי שימושים מגוונים לחומר ... יוצר מחשבות :smile1:

אגב, איזו סיבה העלית בדעתך לרבייה תלת מינית ואיך התהליך יתרחש בפועל ?

אני רואה פוטנציאל לסרט ( בידיוני ) חדש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באחד מהSTAR TREKS היה גזע של שניים או שלוש מינים שאחד מהם היה כמו חפץ ששוכרים כדי ליצור ילד משני המינים האחרים או שניים מהמין השני.

מכיוון שהמין המתאם היה נדיר יחסית לאחרים, זה היה כל מטרת חייהם ולא לימדו אותם אפילו לקרוא ולכתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספיק מינים שהם אנדרוגניים, רביה הפוכה, החלפת מין, ודברים הזויים אחרים. בשביל להבין שזכר ונקבה(ומה עוד שיש גם זנים עם יותר מ2 כרומוזומי מין, וכמה קומבינציות של "זכר" "ונקבה" ככה שבפועל יש להם יותר מ2 מינים) זאת סתם דרך פשוטה לגרום לגיוון גנטי, ובמקרה של מחלות תורשתיות מוריד את הסיכוי להעביר את המחלה בתורשה ב50% מבחינת הזכר, אצל הנקבה זה קצת יותר מסובך.

נשים וגברים מתחילים מאותה תבנית, בגלל זה לגברים יש פטמות ולנשים יש דגדגן שזה אבר מין זכרי לא מפותח, יש מספיק מקרים של עיוותים שעובר נולד עם 2 אברי מין מזוהים.

יש מספר לא קטן של מיני דו חיים שמחליפים את המין שלהם במהלך החיים, וכן גם יותר מפעם אחת, רוב הרכיכות הם דו מיניים לגמרי.

ושלא נדבר על זה שיש זנים עם רביה חד מינית לגמרי, ולא ברמה של חיידקים, במינים של חרקים, דגים, זוחלים, ואפילו זוחלים גדולים מאוד(דרקוני קומודו למשל) הנקבה יכולה לייצר עוברים ללא שום התערבות חיצונית.. והם דיי יוצאי דופן במקרה הזה, הם בין הזנים היחידים שבהם הנקבה יכולה לייצר עוברים גם עוברים זכרים, ברוב הזנים בעלי שיוך מיני המסוגלים לערוך רביה אוטונומית הנקבות מסוגלות לייצר נקבות בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה דיי צאו מהפילוסופיה

אני עכשיו עובד באבטחה ותאמינו לי יש הרבה חייזרים ב ת ו כ נ ו.

מיסתבר שיש המון חייזרים שיוצאים ממחילותיהם עם פרוץ השמועה שיש הופעה חינם והם באים בהמוניהם ויעקרו גדרות תייל וצורחים וצווחים כל היום...ורוקדים

ושרים לא ברורה בחג המימונה.אני הייתי עד לחייזרית אחת שצרחה כמו איזה אחוזת אמוק איזה שם של זמר "איציק קלה איציק קלה" וטסה עליו

עם כסא גלגלים.

ביום העצמאות בואו לראות הרבה חייזרים שרואים הופעות חינם וצורחים וצווחים לא ברורה ..

אגב - אני כרגע עובד כמאבטח.... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...