חייזרים - מישהו באמת מאמין? - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייזרים - מישהו באמת מאמין?

A-L-o-n

Recommended Posts

אלא אם כאן אתה צילמת את הכל ויצרת קולאז' אני לא מבין מה הבעיה להביא קישור לאתר שממנו לקחת את התמונה.

יש בכמויות בגוגל, בבקשה:

http://www.google.co.il/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ahe%3Aofficial&channel=s&hl=iw&q=alien+in+history&meta=&btnG=%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9+%D7%91-Google

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://www.crystalinks.com/ufohistory.html

פאק בנאדם!!!!!!!!!!!!!!!!! עכשיו אני לא ארדם בלילה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תגיד לי שאין לי ממה לפחד =[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שחפשתי קטע ששודר כבר פעם בחדשות של שעה 8 לפני לדעתי כ 4-5 שנים שצולם צילום ברור של בדיוק כאשר בוצע תיקון -חיצוני- ואחד אסטרונאוטים פשוט צילם את זה ...

מדובר בקטע האחרון ששודר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה פשוט בורות להאמין שיש רק חיים בחור הזה שאנו חיים בו,גם מבחינה מדעית וגם מבחינה מנטלית.

היי, היתה לך גם שגיאת כתיב שהחלטתי להתעלם ממנה, אבל אני לא יכול להתעלם מהשימוש הלא נכון שלך במונח בורות. המשמעות היא לא לדעת. בהתחשב בזה שאין הוכחות חותכות אתה יכול לקרוא לזה בהרבה שמות (חוסר אמונה וכו') אבל לא בורות, המינוח פשוט לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סרטון שאסטרונאוט צילם מתוך החללית שלו. שם נראה כלי טייס שסט במהירות אדירה לעבר כדור הארץ. לאחר מכן נוצר בכדור הארץ, הכלי טייס נראה "בורח" ממשהו שנורה אליו מכדור הארץ.

את הסרטון הזה חקרו עד כה כמה שנים וניתן לקבוע בוודאות כי הסרט מקורי, לא מזוייף ומכיל מידע על כלי טייס מהיר במיוחד ובעל יכולת לשינוי כיוון מטורפת.

את הסרט הזה חקר מומחה למעלה מ7 שנים והגיע למסקנה כי הכלי לא יכול להיות שום דבר פרט לכלי שמונע ע"י מישהו או משהו אינטיליגנטי. כלומר, זהו לא אסטרואיד או משהו כזה, אלא כלי שמונע בכיוון מסויים ואכן הכלי "בורח" ממשהו שנורה עליו.

את הסרטון ניתן למצוא ב . לצערי אני לא זוכר את שמו.

בהצלחה!

:)

חבל :-\

http://www.youtube.com/watch?v=DxaegClR05I

http://www.youtube.com/watch?v=g9AFs67Xjes&feature=related

והנה הסרטונים הכי מדוברים והכי אמיתיים ואפילו הודתה שהם אמיתיים! בבקשה:

http://www.youtube.com/watch?v=l_zMaSPPdpQ&feature=related

וזהו סרטון שמראה את ההוכחה שקיימים כלי טיס מעופפים. אבל כאן רואים כמות ענקית ובגלל שNASA יודעת מהו הגודל של המקל (זהו חיישן ענקי למעשה ויש לציין כי אורכו הוא 12 מייל!) ניתן לעמוד בערך את גודלם של צלחות מעופפות אלו. ולכן ניתן להבין כי חלקם עצומות בגודלן:

http://www.youtube.com/watch?v=jweyBDap878

וזהו הסרט שעליו עשו מחקרים רבים (זהו הסרטון החשוב ביותר):

http://www.youtube.com/watch?v=83drOPwYdHs&feature=related

והגיעו למסקנה שאותה תראו בסרט.

תהנו

:)

עריכה: כל התראד הזה קשור לעבמים, כלומר עצם בלתי מזוהה. לא לחייזרים... ולכן כדאי לשנות את הכותרת.

בעניין חייזרים, זה כבר נושא כבד אחר.

לדעתי 2 הנושאים הללו לא חייבים להיות קשורים. (למרות שאני חושב שכן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין,אין לי שום ספק שהם קיימים.הרי הם היו "האלים" שלנו בעת העתיקה.מבחינתי זה די ברור.(להזכיר את "מרכבות האלים"),וגם היום זה יכול לקרות,אם למשל נגלה אי שכוח אל ושם תהיה תרבות אינדיאנים שלא ראתה ציווליזציה מערבית ויום אחד נשלח לשם משלחת עם כלי אווירי כלשהו,ושם יהיה אינדיאני שרועה את צאנו ופתאום ינחת שם ההליקופטר של אנשי המשלחת והם יצאו מתוכו עם המשקפי השמש וסיגריות וכל מיני מכשירים שיבדקו את השד יודע מה ואחר כך יסמנו את המקומי עם איזשהוא תג וכו' וכו', מה נראה לכם שהאינדיאני יספר לכפר שלו? תוך דקה יעשו ממנו שליח ויתתפתח מיתולוגיה וימצאו כל מיני חוקים הזויים שחלקם יהיה מפחד שמא יחזרו הייצורים/אלים וכל אסון/בצורת יישויך לאלים,וכל מי שזה ישתלם לו יתעקש לתת לסיפור הזה להימשך כי זו הסיבה שיש בעיות ועלטה על כל מיני סיפורים כי תמיד יש מישהו שזה משתלם לו.חוץ מזה זה די יהיר מצד האנושות לחשוב שאנחנו יחידים ביקום או פסגת הבריאה.לפי דעתי החיים התפתחו בצורה שונה בכל מערכת למשל בשביל החלב היונקים הגיעו להגשמה ובמערכת אחרת הגיעו מינים שונים להגשמה.ואני חושב שזו הסיבה שהמדענים לא מצאו חיים אחרים עדיין,כי הם מסתכלים על החיים כאן(מבוססי פחמן)ומשליחים את זה על פלנטות אחרות,לא חייב שיהיה חמצן כדו שיהיו חיים,למה לא חיים מבוססי גופרית מה דעתכם?

מי אמר שחייב שיהיה חמצן?צריך לחשוב הפוך מכל מה שהכרנו

לא רחוק היום שבו הם יתגלו,רק אני מקווה שה"ייצורים" הנכונים יתגלו.כו שיש ארצות בכדור שהם קצת יותר חיוביים ומועלים כך נראה לי שיש ציווליזציות אי שם בחלל(כאלה שרוצים לשלוט וכאלה שמעוניינים בשיגשוג והיתפתחות)

לפי דעתי אנחנו (מדינות) בקשר איתם כבר מתחילת המאה ה-20,תנו דעתכם שהתפתחנו במאה(1900-2000) שנה כמו שלא התפתחנו ב2000 שנה.כזו קפיצה בטכנולוגיה תוך מאה שנה קצת תמוהה.כי מה עיכב בעדנו באלפיים השנה האחרונות??

בכל אופן חג שמח לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין,אין לי שום ספק שהם קיימים.הרי הם היו "האלים" שלנו בעת העתיקה.מבחינתי זה די ברור.(להזכיר את "מרכבות האלים"),וגם היום זה יכול לקרות,אם למשל נגלה אי שכוח אל ושם תהיה תרבות אינדיאנים שלא ראתה ציווליזציה מערבית ויום אחד נשלח לשם משלחת עם כלי אווירי כלשהו,ושם יהיה אינדיאני שרועה את צאנו ופתאום ינחת שם ההליקופטר של אנשי המשלחת והם יצאו מתוכו עם המשקפי השמש וסיגריות וכל מיני מכשירים שיבדקו את השד יודע מה ואחר כך יסמנו את המקומי עם איזשהוא תג וכו' וכו', מה נראה לכם שהאינדיאני יספר לכפר שלו? תוך דקה יעשו ממנו שליח ויתתפתח מיתולוגיה וימצאו כל מיני חוקים הזויים שחלקם יהיה מפחד שמא יחזרו הייצורים/אלים וכל אסון/בצורת יישויך לאלים,וכל מי שזה ישתלם לו יתעקש לתת לסיפור הזה להימשך כי זו הסיבה שיש בעיות ועלטה על כל מיני סיפורים כי תמיד יש מישהו שזה משתלם לו.חוץ מזה זה די יהיר מצד האנושות לחשוב שאנחנו יחידים ביקום או פסגת הבריאה.לפי דעתי החיים התפתחו בצורה שונה בכל מערכת למשל בשביל החלב היונקים הגיעו להגשמה ובמערכת אחרת הגיעו מינים שונים להגשמה.ואני חושב שזו הסיבה שהמדענים לא מצאו חיים אחרים עדיין,כי הם מסתכלים על החיים כאן(מבוססי פחמן)ומשליחים את זה על פלנטות אחרות,לא חייב שיהיה חמצן כדו שיהיו חיים,למה לא חיים מבוססי גופרית מה דעתכם?

מי אמר שחייב שיהיה חמצן?צריך לחשוב הפוך מכל מה שהכרנו

לא רחוק היום שבו הם יתגלו,רק אני מקווה שה"ייצורים" הנכונים יתגלו.כו שיש ארצות בכדור שהם קצת יותר חיוביים ומועלים כך נראה לי שיש ציווליזציות אי שם בחלל(כאלה שרוצים לשלוט וכאלה שמעוניינים בשיגשוג והיתפתחות)

לפי דעתי אנחנו (מדינות) בקשר איתם כבר מתחילת המאה ה-20,תנו דעתכם שהתפתחנו במאה(1900-2000) שנה כמו שלא התפתחנו ב2000 שנה.כזו קפיצה בטכנולוגיה תוך מאה שנה קצת תמוהה.כי מה עיכב בעדנו באלפיים השנה האחרונות??

בכל אופן חג שמח לכולם :)

:goodposting:

כל הכבוד... רק ראש פתוח יביא אותנו לשיגשוג טכנולוגי והבנה אמיתית.

כל הקישקושים על אלוהים ודת יביאו אותנו למלחמות ובורות.

כמו שכתבת בעצמך, האמת על חוצונים ועב"מים נמצאת עמוק בהיסטוריה ובתנ"ך.

אלו שלא מאמינים עכשיו יקבלו את ההלם של החיים, אנחנו שמאמינים רק נתחזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכתבת בעצמך, האמת על חוצונים ועב"מים נמצאת עמוק בהיסטוריה ובתנ"ך.

אלו שלא מאמינים עכשיו יקבלו את ההלם של החיים, אנחנו שמאמינים רק נתחזק.

רק אני שם לב להקבלה עם הדת במשפט שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה

למה תמיד כל הסירטונים באיכות נמוכה ותמיד יש צילום מרחוק מאוד

למה אין איזה תמונה ברורה או משהו ואיך זה שעד עכשיו הם לא ניסו ליצור קשר איתנו הרי הם בטוח יודעים שאנחנו פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה

למה אין איזה תמונה ברורה או משהו ואיך זה שעד עכשיו הם לא ניסו ליצור קשר איתנו הרי הם בטוח יודעים שאנחנו פה

כי כנראה חייזרים הם לא דוגמני צמרת ולא פוטוגנים אז אין תמונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה

כי קל יותר להוכיח שזה זיוף אם מתיימרים "לצלם" מקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו, אם מישהו מעז לפלוט איזו שטות כמו "נאס"א הודו" (דבר שהם אף פעם לא עושים, כי המדיניות המוכרזת שלהם היא לא להתייחס לכל מיני תיאוריות קונספירציה והזיות של הציבור, ולמעשה לא ממש להתייחס לציבור בכלל), שיתן מקור אמין, רצוי מהאתר של נאס"א עצמם.

כל אחת ואחת מההכרזות הכי קטנות של נאס"א נמצאות באתר שלהם, אם זה לא שם- הם לא אמרו את זה, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...