עב"מ בשמיי ראשון לציון ב4/9 בשעה 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עב"מ בשמיי ראשון לציון ב4/9 בשעה 7

zombie

Recommended Posts

אני ובערך 5 חברים נסענו על סקייט בראשון לציון....וכשהתיישבתי לנח ראיתי בשמיים עצם שחור טס לאט ויחסית נמוך וטס בצורה יציבה..

נכנסתי לפאניקה וברחתי מהמקום עם חבר ורק כשהגענו לבית שלי ונרגעתי אמרתי לו לצאת ולראות את השמיים....בנתיים צלצלתי לחברים שעוד היו שם(במגרש)ואמרתי להם להציץ לשמיים...גם הם ראו ונלחצו....ה"עצם" הזה היה באויר שם לפחות 15 דקות...ובצורה ברורה...כולנו נלחצנו וברחנו אליי...

צעקתי עליהים שירדו לצלם אותו ואמרו לי לרדת אבל אני פחדתי אפילו להציץ מהחלון.....(ועכשיו זה אוכל אותי כי יש לי מצלמת וידיאו טובה)

למחרת חבר שלי מזכרון יעקוב שלח לי במסן הודעה על זה שב9 הוא ראה עב"מ והוא תיאר אותו בדיוק כמו שאנחנו ראינו אותו.....

יש לציין שהשמש הייתה בחוץ כשראיתי את העצם והסתקלתי עליו כמה דקות בניסיון להבין מה זה ואז נכנסתי לפאניקה........

תמיד כשראיתי סירטונים חשבתי שזה מפוברק....אבל אחריי שראיתי מה שראיתי אני חוזר על הסירטונים וחושב שחלקם יכולים ליהיות אמיתיים....

בקיצור לא יודע אם זה צה"ל או חייזרים.....אבל זה לא היה אירודינמי ולא נראה משו שמעשה אדם וגם לא תופעת טבע.....אפשר לומר מין גוש שחור ששינה את צורתו לאט ועף לאט בצורה יציבה

בקרוב אני יעלה שחבר שלי צילם(העניין שזה בחושך צריך לחדד אותן קצת)

האם אנחנו היחידים או שעוד מישו ראה?אם כן שיפרט ושישלח אם יש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה פחדתה?

מה חשבתה שזה יפציץ אותך ? יחטוף אותך ?

אני באמת לא יודע מה חשבתי ואף פעם לא חשבתי שזה יפחיד אותי ולא הכי התעסקתי בזה....(ראיתי סירטונים ותמונות כמו כולם אבל לא לקחתי ברצינות כי ניתן לפברק) אבל ברגע שריאיתי את זה מול עיניי והבנתי שאני לא יודע מה זה הרגשתי מאויים לא פחדתי שזה יעשה לי משו האמת אבל גם אני וגם החברים שלי ניכנסנו לפאניקה(בעיקר אני! ממשש ממש נלחצתי) כנראה כל עוד לא רואים את זה מול העניים ומבינים שזה אמיתי לא חושבים שזה מפחיד.....אבל באותו רגע אני בטוח שכל אחד ירגיש מבועט....בחיים לא הזעתי ופחדתי כל כך[br]פורסם בתאריך: 5.09.2008 בשעה 22:41:17

תגובה לשוקו!

לך לגמילה ממצחיק!

אם אין לך מה לספר אל תגיד כלום אתה סתם מרגיז וחושב שאתה מצחיק מישו....

אני לקחתי את זה קשה ואני עוד טרוד מזה, ועצבני שלא צילמתי. והודעות מפגרות כאלה לא תורמות כלום....

כאילו מה נראה לך שהחלטתי וואלה בוא נמציא סיפור על עב"מ ונפרסם בHWZONE?איזה אינטרס יש לי לעשות את זה?

אני פה בשביל למצוא מידע ולתרום את שלי(תמונות בקרוב)

אז שוקו כמו שאמרתי "אין לך מה לספר אז אל תגיד כלום"שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אם אתם מזלזלים בנושא הזה או שאין לכם מה לומר וסתם רוצים לזרוק משהו לדיון,תחסכו מאיתנו,תהיו רציניים לשנייה.

זומבי,

וואו זה נשמע ממש מצמרר X: גם אני הייתי סקפטי בנוגע לדברים האלו, עד לפני 4 חודשים בו ראיתי באור יום עב''מ שהוא בפרוש לא מטוס ולא מסוק... הצלחתי לצלם אפילו. למזלי הייתי באוטו.

ואגב ממש באסה שלא הספקת לצלם את זה,אני מבין אותך כי במקרה כזה אתה בפניקה ואין לך מושג איפה זה צפון ודרום.

אגב,יש מצב אתה מתאר את העצם קצת יותר מעצם שחור גדול? מה הצורה העיקרית שלו הייתה? האם הוא הקרין אורות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

נראה לי שקלריק בחופש או משהו

:lol: :lol:

כמה דיונים מטופשים נפתחים היום :lol::kopfpatsch:

מה מטופש בדיון בידיוק??!!

ראיתי משו שאין לי מוסג מה זה!!!!!(עב"מ)אז פתחתי על זה דיון לראות אם עוד מישו ראה ואולי צילם כי אני ברחתי הביתה :s07:

מה טיפשי פה?!??!זה לא בפורום אוברקלוקינג!זה בכללי...אז מה הבעיות?

לניטרו....שום אורות שום כלום היה לו צורה שקצת מזכירה קרס

ותודה רבה שאתה מגבה אותי!כבר קשה למצוא אנשים נחמדים ולא מציקים במדינה הכושלת הזאת....כאילו מילא סקפטיות!גם אני הייתי סקפטי...אבל לבוא לדיון ולעקוץ?למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

zombie,עזוב אחי סתם מריצים שטויות פה... סתכל בפוסט הקודם שלי בדיון הזה יש שם שאלה O:

עריכה: ראיתי את התשובה :]

צורה זו באמת מוזרה, עוד דבר, האם היה לו עוד מאפיינים בולטים חוץ מהיותו שחור? כאילו האם השמיע קולות והקרין אורות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה חושב שראית עב''ם

מה יש לחשוב?!

עצם בלתי מזוהה..לא זהיתי את זה!זה לא נראה כמו אף שאני ראיתי או שמעתי עליה...ולמה אני כל כך בטוח שאני לא הוזהה???כי הייתי עם 5 חברים והיה במגרש עוד 20 אערסים ששיחקו כדורגל וגם ראו את זה.....

אז אין פה מה לחשוב ואין פה שום דבר טיפשי חוץ מתגובות כמו שלך

אתה יכול להמשיך עם תגובות מפגרות כמה שאתה רוצה אני לא הולך לקחת אותך ברצינות אני לא פה בשביל הישראליות הזאת....אני פה בשביל לקבל מידע ואולי גם .....עשה כרצונך.....

ולמנהלים...אני מבקש לא ליסגור את הדיון....

זה שאתם לא ראיתם לא אומר שלא קרה....אני חייב לדעת אם עוד מישו ראה את זה ואולי צילם......

הדיון לא נוגד את חוקי הפורום....תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, ונגיד שחייזרים באו ומכל אדם בעל חשיבות בעולם- החליטו להתגלות דווקא אליך.

מה אתה מצפה להשיג מפתיחת דיון פה?

אף אחד אחר לא ראה את זה, סביר מאוד להניח שמה שראית היה איזו שטות או מטוס/מסוק שעבר מעליך, או עפיפון גדול במיוחד של מישהו, או שאתה הוזה/על סמים/מה שלא יהיה.

כבר הבהירו שדיונים סתמיים וטיפשיים כגון זה ינעלו ברגע שמנהל רואה אותם, אז.... למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...