איזה דרך הכי טובה למות? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דרך הכי טובה למות?

factor

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למות מנשיקות המעריצות שלך אחרי שטיגנתה את אחמדיניג'אד וכל אנטישמי אחר על מחבת שמן, למות משמחה אחרי שגיליתה את התרופה למחלת הסרטן, למות אחרי שגיליתה את סוד האלמוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגעילה?

תן לי לילה אחד איתה ואני מצידי דקה אחרי זה מת

אם אתה כ"כ בטוח במשאלת המוות שלך אני לא חושב שתהיה בעיה למצוא איזה סאדיסט עשיר שיממן לך לילה איתה ואחרי זה יענה אותך למוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגיל 70-80

אחרי שיש לך ילדים

אולי נכדים

ושאתה מרגיש שעשית הכל בחיים :silly:

אחי אתה מיסכן .

אתם חייבים להבין ,שאם לא נמות ממלחמות או תופעות טבע למיניהן סביר להניח שרובכם תחייו עד גיל 100 עם לא יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה, אז אתה חושב שתוך דור תוחלת החיים הממוצעת של בני האדם תקפוץ ב30%? הלוואי.

איך אתה יודע שזה שלושים אחוז ?

אתה אפילו לא יודע את תוחלת החיים של הדור של ההורים שלך (שאני משער שעדיין חיים)אז איך אתה אמור לדעת את שלך .

אתה מודע לעובדה שבמאה (טוב אולי שניי מאות ) תוחלת החיים עלתה פי שניים ,וזה עוד לפני ספירה של דורות הסבים \ הורים \ אנחנו , שנחשפו לכל ההתפתחויות התכנולוגיות שהובילו לתוחלת חיים זו .

לפי מגמת עלייה זו ,ולעצם העובדה שאנחנו חיים בדור ובמדינה שנהנת מכל היתרונות שגרמו לבניי האדם לחיות יותר (היגיינה מפותחת , אוכל בשפע , תרפות) סביר להניח שהדור הזה יחייה לפחות 100 שנה (מבלי להיתחשב בגורמים כמו :מלחמות ,זיהום , ואסונות טבע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסיבה לא ברורה אתה שוכח את העובדה שהמון מחלות שלא היו קיימות פעם פוגעות בחלק גדול מהאנשים כיום.

שלום סכרת מבוגרים! ושלום גם לכן מחלות לב! ומה קורה איתכן מחלות כלי דם וסרטן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסיבה לא ברורה אתה שוכח את העובדה שהמון מחלות שלא היו קיימות פעם פוגעות בחלק גדול מהאנשים כיום.

שלום סכרת מבוגרים! ושלום גם לכן מחלות לב! ומה קורה איתכן מחלות כלי דם וסרטן?

שכחתה גם hiv שהורידה את הממוצע באפריקה בשנים האחרונות .

אני דיברתי על צמיחה ולא על גורמים שיכולים לעצור אותה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...