איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

קראתי את הדיון במשך כמה זמן ואני חייב לומר שנהנתי ממנו מאוד.

אני חושב שזה אחד הדיונים הרעים והטובים ביותר שנראו כאן מזה זמן רב.

רציתי להגיב על כל מיני דברים, אבל עם הזמן שכחתי.

יש כמה דברים שאני זוכר, אז אני אגיב עליהם.

1. קרירין -

אתה לא צריך להנמיך סטנדרטים, אתה צריך לשנות סטנדרטים.

זה לא שהסטנדרטים שלך לא הגיוניים או גבוהים מדי, הם סתם רעים ממש.

לא רק שסוג הבחורות שאתה מתאר לא כ"כ קיימות, הן גם די זבל.

באמת שיש לך טעם ממש רע בבחורות :yelclap:

איך מישהו יכול לחשוב שהבחורה מ"לא רק בלונדינית" היא ממש מושכת ולא מצועצעת ומזוייפת(קרי, טובה לסטוץ ולא יותר) בצורה מוגזמת Is beyond me.

2. סקס -

דן, אני אמרתי שמבחינתי בחורה עם כמה שיותר ניסיון, גם חיים וגם פיזי/מיני.

אתה אמרת שזה מבחיל אותך ושהפנטזיה שלך היא בחורה בתולה שאתה הראשון שפותח אותה.

אז ככה:

א. אני מאמין גדול בהדדיות, אם אני דורש משהו ממישהו/מישהי - אני דורש אותו גם מעצמי. אם הייתי רוצה להתחתן עם בתולה, הייתי גם "שומר את עצמי" בתול. אני מעוניין בבחורה עם כמה שיותר ניסיון בכל תחומי החיים וגם בזה המיני, כפי שגם לי יש ניסיון(אומנם מועט, אך עדיין שריר וקיים).

ב. אפשר להסתכל על זה באופן לוגי ומתמטי לחלוטין.

אני חושב שסקס הוא דבר שמורכב משני גורמים שמשפיעים על טיבו: רגשות וביצועים.

נאמר ויש לך 0 רגשות כלפי מישהי(נגיד, נערת ליווי שאתה לוקח מדי פעם כפי שאמרת) אבל היא כ"כ מנוסה שזה כמו לנהוג על פרארי. אז למרות ה0 רגשות כלפיה, הסקס עצמו יהיה טוב, בזכות הניסיון שלה.

כמובן שאין שום תחליף לרגשות, ואם אתה באמת אוהב מישהי, גם אם מבחינת "ביצועים" נטו הסקס היה מעפן, אתה תהנה ממנו מאוד.

אני מניח שעד פה אתה מסכים איתי.

עכשיו, קח את שני הגורמים האלו, ושלב אותם! דמיין לך סקס עם בחורה שיש לה ניסיון והיא יודעת לעשות סקס כמו שצריך(כמובן שכל אחד זה שונה ובכל זאת לוקח זמן עד שמתרגלים לגוף אחד של השני, יאדה יאדה) ואפילו יותר מכך ושיש לך רגשות עזים בלפי אותה בחורה. הרי יהיה זה הסקס המהנה ביותר.

לכן, מסיבה לוגית טהורה זו, לא רק שאינני נרתע מבחורות שעשו הרבה סקס, אלא אני אפילו מקבל זאת בברכה, כיוון שאני יודע שהסקס איתן יהיה טוב גם ללא/לפני התפתחות רגשות, ולאחר התפתחות הרגשות הוא יהיה עוד יותר טוב.

3.

איך רואים בחורה - דן, שאמרתי שאתה לא מעוניין בבחורה שהיא בן אדם אלא בשפחה, לא התכוונתי במובן התנ"כי של עבד. התכוונתי במובן המודרני של בן אדם מעניין.

אם האידיאל שלך בנישואים/מערכת יחסים הוא עקרת בית שכל מה שהיא עושה זה לראות איראנית, לעשות כביסה ולבשל - אתה לא באמת מעוניין באדם עצמו, ב"מוח" שלו, במנטליות שלו - אלא מעוניין באיזשו "טבולה ראסה" שתוכל לעצב כאוות נפשך. יש בכך משהו קורץ, אני לא אומר שלא. אבל בסופו של דבר -זה ממש לא מעניין אותי.

אם אני רוצה לעשות סקס עם מישהו בדיוק כמוני, תמיד יש לי את יד ימין.

בדיוק כתבתי איזשו קטע על האידיאל של בחורה בעיניי, הנה הוא לפניכם(כי זה מתאר בדיוק מה אני מחפש בבחורה):

מראה של בחורה יגרום לי להתעניין בה לראשונה, אבל בשביל באמת לחבב מישהי/לאהוב אותה

כאן נכנסת האישיות לשיקול.

היא צריכה לצחוק.

זה הדבר הראשון החשוב, והמשמעותי ביותר.

צריך שיהיה לה חיוך כזה שמאיר את החדר, חיוך כזה שממתיק ומפזר כמויות מסרטנות של סוכר גם מעל מילים כואבות ופוגעות.

צריך שיהיה לה חוש הומור.

אבל ההגדרה שלי לחוש הומור טיפה שונה משל רוב האנשים

החלק הכי חשוב ב"צריך שיהיה לה חוש הומור" = היא צריכה לצחוק מהשטויות שלי ולחשוב שאני מצחיק אותה.

אני ארגיש לא בנוח עם בחורה שלא חושבת שאני מצחיק/משעשע.

כמו כן, היא צריכה להיות מצחיקה בעצמה.

מה זה אומר? זה אומר שהיא צריכה להיות דומה לי באופן ההומור שלי. זה אומר שהיא צריכה להיות שנונה ועוקצנית, שתדע להאיר באור קומי סיטואציות שהן לאו דווקא מצחיקות או תגרום לסיטואציות מצחיקות כבר ככה להיות עוד יותר מצחיקות.

לחלוטין אין לי בעיה להיות גם המטרה של העקיצות הללו,

מבחינתי זה הרבה יותר אמיתי ואנושי מאשר מישהי שתאמר לי שאני מושלם.

בונוס נחמד הוא שתהיה לה שריטה כלשהי, עדיף ממש עמוקה בנוגע לדברים שמצחיקים אותה,

יהיה זה צבע או צליל או מראה מסויים נגיד, בחורה שהצבע כתום ממש מצחיק אותה.

באופן כללי, צריך שהיא תהיה טיפה(מאוד) שרוטה, עם כל מיני תסביכים לא פתורים

זה מעניין אותי, מאתגר אותי ומונע ממני להשתעמם.

אין דבר שאני שונא יותר מאשר להיות עם בחורה ולהרגיש שאני המעניין מבין שנינו.

זה כמו משחק מחשב שבו אתה כל הזמן מנצח, זה כיף בהתחלה אבל בסופו של דבר זה כבר לא מעניין.

בקטע של תחומי עניין היא חייבת לאהוב .

זה יכול להיות או לאהוב דומה למה שאני אוהב(שזה די הרבה סגנונות, אבל באופן כללי רוק-מטאל) או לאהוב אחרת(היפ הופ/ג'אז/אלקטרוני) עם תשוקה מיוחדת ולא סתם "אני שומעת את זה כי זה נחמד לי".

אם היא גם מנגנת/שרה מדובר בפלוס מטורף.

זו משוואה נורא פשוטה בחורה זה סקסי. גיטרה זה סקסי.

בחורה + גיטרה(או כל כלי נגינה אחר פייבוריטים שלי הם באס וסקסופון) = סקסי+סקסי = סקסי.

תחומי עניין נוספים כמה שיותר יותר טוב!

קולנוע? אחלה! טלוויזיה? גרובי! פוליטיקה? יאללה!

ספורט? מגניב! אוכל? בכיף! משחקי מחשב? גזעי!(מתחילים להיגמר לי הביטויים).

ואני יכול לדבר איתה על זה ואני ארצה לדבר איתה מבחינתי בחורה איכותית זו בחורה עם תחומי עניין איכותיים והבנה טובה שלהם ולא מישהי שמה שמעניין אותה זה רק בגדים(למרות שזה נושא עניין לגיטימי אך לא נושא שיחה לגיטימי מבחינתי, זה פשוט משעמם אותי =/) ו... כוכב נולד או האח הגדול או משהו כזה.

בחורה שראתה "עולם" ויש לה מחשבות כאלו ואחרות עליו היא מעניינת לאין שיעור ועקב כך גם סקסית לאין שיעור מבחורה שצריך "ללמד" אותה הכל ושיחה איתה מתמקדת רק ב"איך עבר עלייך היום?".

4.

בלי קשר/עם קשר אני שוב חוזר על כך שאני שאישיות היא משהו שפורץ החוצה ומשפיע על המראה באופן ניכר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חופר ואני אוהב בחורות שחופרות גם כן.

בעניין זה - רוצה שאני אחפש עכשיו בכמה דיונים אתה זיינת את השכל על אמא שלך, על הבית שאתה רוצה לקנות, על הפנטזיה הנשית שלך, על זה שהיית טבח בצבא ועל זה שאתה רוצה לאנוס דמויות מצויירות?

יש לי דברים יותר חשובים לעשות, כמו לחפור על נושאים מעניינים בשבילי כמו אהבה :)

שפוט את עצמך לפני שאתה שופט אחרים קרירין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Judas, אני מסכים עם רוב מה שאמרת.

נכון, אין ספק שה"אישה הישראלית" היא דבר שיכול להיות דיי מעצבן. רובן מתנשאות, "סנוביות", חוצפניות ועוד.

אז האם זה אומר שצריך ללכת לחפש אי שם אחר אישה שתעשה כל מה שאתה אומר לה? לא. אם הייתי אם אישה שהייתה עושה כל מה שאני אומר לך הייתי מתאבד.

זה משעמם. איפה האקשן פה? איפה האתגר האינטלקטואלי? איפה הערך המוסף?

בגלל זה אני ממש לא ממהר להיכנס לקשר שוב. אני לא מבין את האנשים האלה שכאילו תמיד צריכים להיות בקשר.

אני רוצה להיות בקשר רק כי זה משהו שאני באמת רוצה להיכנס אליו. משהו שיביא לי דברים שאין לי בתור בן אדם יחיד. עד אז אני מעדיף להיות לבד וכן- גם להסתפק לצערי ב"עבודה עצמית". חבל, אבל כרגע אני דיי משלים עם זה.

בנוגע לדרישות למינהן:

אין ספק שזה שהבחורה תצחק זה הכרח. בחורה שלא מחייכת (אבל חיוך טוב, לא סתם) ולא צוחקת היא פשוט משעממת.

אני מודע לזה שאני לא שלום אסייג, אבל עדיין, אינטראקציה טובה בין אנשים כוללת הצחקה אחד של השני.

אני גם מסכים עם זה ש"שריטה" מסויימת עוזרת. אנשים רגילים מדי הם פשוט משעממים.

בנוגע לתחומי העניין- אני לא בטוח שהם צריכים להיות חופפים ב 100% לשלי, אבל חייבים להיות כאלה.

כשאני יוצא עם בנות שאין על מה לדבר איתן אני פשוט משתגע. יש הרבה בנות שאצלן שיחה זה "מה עשית היום?", "מה אתה עושה?" וכו'.

גם כאשר מנסים לפתח איתן שיחה זה פשוט לא אפשרי. כשאני יוצא עם בחורה אני רוצה שתהיה אינטראקציה אינטלקטואלית כלשהי.

אני לא חייב שהיא תדבר איתי בדיוק על מה שאני אוהב, אבל שתדבר. שתביע דעה, שתראה ידע, שתראה אינטלגנציה.

אין טעם, בגדול, להיות עם בת זוג שהיא פלקט. זה פשוט משעמם וחסר טעם.

עוד דבר שבדר"כ מתעלמים ממנו (כולל אני), זה נימוס.

אני שונא בנות שמקללות, שמתנהגות מגעיל, בנות שאין להם נימוסים בסיסיים.

ביום שני האחרון היה דייט. כשהיא ראתה ששילמתי עליה היא פשוט אמרה "תודה".

לפעמים לא יאמן כמה מילה פשוטה מוסיפה לבן אדם.

(ד"א, שכחתי את הארנק בבית ושמתי לב לזה רק כשיצאנו מהאוטו. היא ממש לא נלחצה ואמרה שיש לה כסף (מדהים, באמת).

למזלי היה לי כסף ברכב, כי זה בכל זאת לא נעים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין של תחומי עניין לא התכוונתי שהם יהיו חופפים, למרות שבכל זאת צריך חפיפה מסויימת(כי אם אני פריק והיא לא סובלת טלוויזיה/קולנוע זה יהיה בעייתי).

התחומי עניין כדאי שיהיו יחסית משותפים(נאמר, פוליטיקה) - אך דווקא להפך, אני אעדיף בחורה שבתחום העניין היא יחסית מנוגדת לי כדי ש... יהיה מעניין.

כי שיחה שהולכת ככה:

"אני חושב שצריך להפציץ את הכור האיראני"

"כן אני מסכימה עם כל מה שאתה חושב מותק"

היא די משעממת.

דוגמא פשוטה אך ממצה, בנושא של למשל.

אני אוהד מכבי, אקסית שלי אוהדת הפועל.

היו לנו שיחות מרתקות בנושא, וגם ככה זה ידוע שכל אוהד הפועל הוא סתם שונא מכבי ולא יודע אהבה מה היא.

+

רק צהובים משיגים אדומות... :smile1:

בקטע של נימוס - אני חושב שזה משתמע אוטומטית ממה שכתבתי... אני מחפש בחורה שבסופו של דבר היא בן אדם טוב... אם היא מקללת מדי פעם ושוכחת לומר סליחה תודה, זה קורה לכולנו כמובן. אם זה משהו שבשגרה לא רק שהיא לא תעניין אותי היא גם תדחה אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

81956-pic3.jpg

חה,חה,חה

תגיד מאיפה הבאת את התמונה הזאת?

תן לינק בבקשה.

אבל.....

אחי,אנחנו מנסים לפתח כאן דיון רציני,

זה לא היה מכוון כלפי,ולא נראה לי שכוונתך הייתה להעליב,אלא יותר בקטע הומריסטי,

אבל בכל זאת, זה מתפרש כלעג.

אודה לך אם תערוך את תגובתך ותוריד את התמונה....

אני חופר ואני אוהב בחורות שחופרות גם כן.

בעניין זה - רוצה שאני אחפש עכשיו בכמה דיונים אתה זיינת את השכל על אמא שלך, על הבית שאתה רוצה לקנות, על הפנטזיה הנשית שלך, על זה שהיית טבח בצבא ועל זה שאתה רוצה לאנוס דמויות מצויירות?

יש לי דברים יותר חשובים לעשות, כמו לחפור על נושאים מעניינים בשבילי כמו אהבה :)

שפוט את עצמך לפני שאתה שופט אחרים קרירין.

עזוב,אל תיקח ללב,בסך הכול קצת הומור לא מזיק.

אין צורך להגיב בהתגוננות ובתוקפנות נגדית,אחרת הדיון הזה ידרדר לדו-קרב מילולי מיותר.

ואני מאמין שכולנו ,לא רוצים שזה יקרה,נכון?

אני,גם סבור שכדאי לזנוח גישה מיתנשאת,שיפוטית וביקורתית מהסיבה הפשוטה שהיא לא מקדמת דבר

ולא תורמת ל-"סיעור המוחין" שאני מנסה לפתח פה.

אגב,בן כמה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חה,חה,חה

תגיד מאיפה הבאת את התמונה הזאת?

תן לינק בבקשה

גוגל -אין יותר פשוט מזה

אחי,אנחנו מנסים לפתח כאן דיון רציני,

זה לא היה מכוון כלפי,ולא נראה לי שכוונתך הייתה להעליב,אלא יותר בקטע הומריסטי,

אבל בכל זאת, זה מתפרש כלעג.

אודה לך אם תערוך את תגובתך ותוריד את התמונה....

זה בדיוק מה שזה היה

אני חושב שהוא הבין את זה אחרי התגובה שלו

חוץ מזה זה לא היה נגד הטיעונים שלו אלה נגד ה"ספר אב כרכים " שהוא רשם

זה פורום לא הרצאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לצאת נגד העלילה שאתם מעלילים את דן על זה שהוא רוצה "שיפחה" אני לא הבנתי את זה מתוך דבריו ( מודה לא את הכול קראתי ) האם כך באמת דן שאתה היית רוצה שפחה ?

אני בכל אופן בכלל לא . מעדיף אישה עצמאית ומשוחררת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוגל -אין יותר פשוט מזה

זה בדיוק מה שזה היה

אני חושב שהוא הבין את זה אחרי התגובה שלו

חוץ מזה זה לא היה נגד הטיעונים שלו אלה נגד ה"ספר אב כרכים " שהוא רשם

זה פורום לא הרצאה

אם זה לא מעניין אותך, אל תקרא :)

גם ככה קהל היעד של מה שאני כותב הוא אנשים שיודעים לקרוא, אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...