איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

התגובה שלי היא כוללנית ולא מתייחסת רק לדברייך אלא גם לאחרים כאן:

הגירושין הובילו אותי למסקנה שאני לא מעוניין בפמיניסטית ,אלא דווקא באחת שחונכה להיות צייתנית,כנועה ושמטרתה העיקרית בחיים היא לספק

את בעלה,כמו כמעט כל הנשים בעולם (3.25 מיליארד מתוך כ-3.5 מיליארד הנשים שחיות על פני כדור הארץ).

אתה יודע ... תמורת בין 10 ל20 אלף דולר תוכל לארגן לעצמך אחת כזאת , ולא תצטרך לצאת , להכיר , לבלות , לבזבז זמן יקר וכסף יקר , ואם היא תעצבן אותך , תוכל פשוט לנפנף מולה בדף עם הטלפון של משטרת ההגירה , והיא תסתום את הפה שלה , ותלך לבכות בפינה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

איזה שרשור קורע!

קראתי עכשיו את כולו, ופשוט נקרעתי. אחד השרשורים היותר מגניבים בפורום

פותח השירשור קבל ח"ח!

מה שהכי מצחיק זה שהסתכלתי על השרשור הזה מנקודת מבט של הצד השני. וזה פשוט מצחיק.

עשיתי כמה בליינדיטים בחיים שלי, והצד השני לא נראה מיליון דולר.. (יותר בכיוון של שקל 20)

בקיצור, לפותח השרשור, אם אתה מחפש מישהיא יפה, רזה, עם שיער ארוךךך תלתלים, שמאוד אובת ג'נסים צמודים, חולצות מחויטות, ואיך אפשר בלי מגפוני עקב! תמשיך לקרוא את המפט המלא.

המפרט המלא שלי:

גובה 172

משקל 46

שיער חום שטני, ארוך תלתלים

עיניים חומות

מאוד אוהבת ג'נסים צמודים

ומאוד אוהבת חולצות מכופתרות מחויטות.

חולה על נעלי עקב לא משנה מיזה סוג (עכשיו קניתי מגפוני עקב חמודים אני אני מכורה אליהם :))

בדרך כלל אני הולכת עם לק בהיר אבל לפעמים גם עם לק אדום!

אוהבת מחשבים, תכנות, , ולינוקס! וכמובן ורוד!

אני מאיזור המרכז.

אם אתה מעוניין, שלח לי הודעה פרטית ונתאם בליינדייט.

לפחות שיצא משהו מהשרשור הזה ;-)

אווף איתכם!!

היא רצינית??

היא לא רצינית??

היא חצי רצינית??

תרגעו!

אני רק מחפשת את המכסה שליי.

וכן אני רצינית.

עוד תמונה שלי (אני נראת בה קצת בעע אבל זה מה יש..)

31191179.jpg

הממממ....

מצד אחד יש לנו צעירה חמודה, שלא מפחדת ליזום ולחפש מישהו

ויש פה כמה וכמה חברה שמכירים אותה ומתים עליה... :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

כל מה שיש לי לומר לך שיהיה לך בהצלחה :yelclap:

וכניגוד אליה יש לנו את קרירין, שפשוט לא מנסה וחיי באיזה עולם פנטזיה.

הדבר היחיד שיש לי להגיד לך שלצערך כשתמצא את האחת (או יתכן וכבר מצאת) אז יתכן מאוד שאתה

לא תשים לב או יותר גרוע אתה פשוט תפספס את ההזדמנות כי אתה לא תיהיה מספיק בשל למערכת רצינית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן אתה קיצוני מידי

כניראה הייתה לך בחורה אם ביצים של פר הרבעה שסירסה לך את התחת

אבל אני לא הייתי רוצה בחורה שפוטה

ויש אבדל גדול בין בחורה עצמית לבין בחורה "ישראלית"

הבעיות שלי אם בחורות טיפוסיות בארץ זה לא הרצונות שלהן -בכלל לא

אלה הצורת דיבור\ביטוי\שפת גוף

יש יותר מידי בחורות בארץ שפשוט לא נשיות וזה כולל גם בחורות יפות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן אני אתיימר ובטח לא לנוכח החוויה "העשירה" שלך , אתה נתקלת באישה מסרסת ואכן זו חוויה מחורבנת למדיי .--

מדוע "מסרסת"??? ,באופן יחסי לכל הכלבות האחרות שיצאתי לפנייה וגם לאחריה גרושתי דווקא הייתה הפחות ביצ'ית מכולן.

בקשר לשאר , אני חושב שפשוט הטעם שלך בנשים משקף איזה צורך "חריג" והכוונה שלי היא :מדוע אינך בוחר בנשים טובות ? הרי אתה נשמע כאדם שהוא רציני ועמוק , זה סוג האישה שאתה זקוק לה , לא איזו שרלילה בעלת מוסר דליל עד אוורירי אם בכלל .

בחר לך אישה עם ערכים ומוסר , אישה מבית טוב עם הורים טובים ומטפחים . ( נניח כמו ענבל כאן ) .

אני דווקא תמיד בוחר בנשים היותר טובות (טובות במובן של אופי)תוך התפשרות ,אפילו רבה על חיצוניות,כל עוד הן לא כונפות שגורמות

לקטן שלי להתכווץ מפחד שהיא תשב עליי :kopfpatsch:

אני כמעט תמיד נימנעתי משרלילות\פרחות\שרמוטות.

למעשה אף פעם לא הייתה לי ממש חברה כזאת (מלבד פה ושם סצנות חולפות וחסרות משמעות).

גרושתי באה בכלל ממשפחה מסורתית,התלבשה בצניעות,אקדמאית ודווקא הייתה פמיניסטית מתונה למדיי.

כך שלמרות שענבל\עינבר\I-PINK דווקא מוצאת חן בעיניי,הרי שהסיכוי שהיא או מישהי אחרת עם המנטאליות

המקומית תעשה אותי מאושר ,(או שאני אותה)שואפת לאפס.

אני מבין את המסקנה ( השגויה ) שהגעת אליה והמסקנה איננה עומדת במבחן המציאות מפני שרוב הנשים ששוהות בבית יש להן את כל היום להשתרלל אם הן חפצות בכך עם כל מיני נותניי שרותים כאלו ואחרים .

בעניין הזה אתה טועה,לא זכור לי נותן שרות בודד(גבר) שנתתי לו להיכנס לביתי בשנים האחרונות (כן אני יודע שזה נישמע מוזר,אבל זה האמת יש לי

ידיים טובות ואני עושה הכול בבית החל מהעתקת נקודת גז\כבלים,החלפת צנרת מיים ועד להריסת קיר חוצץ).

ובכלל מדוע אתה יוצא מתוך נקודת הנחה שהיא בכלל תצא מהבית,בזמן שאני בעבודה,

או שתכניס מישהו פנימה(כוונה דו משמעית :smile1: :smile1:)?

אתה צריך להבין שאני חיי כיום במערכת מושגים וערכים אחרת לגמרי משלך ,שקרובה יותר לחרדים\ערבים או אם

תרצה-הטאליבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן אתה קיצוני מידי

כניראה הייתה לך בחורה אם ביצים של פר הרבעה שסירסה לך את התחת

אבל אני לא הייתי רוצה בחורה שפוטה

ויש אבדל גדול בין בחורה עצמית לבין בחורה "ישראלית"

הבעיות שלי אם בחורות טיפוסיות בארץ זה לא הרצונות שלהן -בכלל לא

אלה הצורת דיבור\ביטוי\שפת גוף

יש יותר מידי בחורות בארץ שפשוט לא נשיות וזה כולל גם בחורות יפות

מחזק,פשוט צריך לפתוח את העיניים זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה לך

יש ברשת אתר שנקרא ( בפרטי ) ואתה יכול להכיר שם גם בחורות ערביות שמבחינת המנטליות תוכל להיות מסופק בהן כמו כן אולי תנסה את מזלך במגזר "הרוסי" שם תוכל למצא נשים שהן מבחינה מנטלית " פרימיטיביות" ואני בטוח בהחלט כי הן תמצאנה אותך ראוי לאהבה ולכבוד שמגיעים לך ללא ספק , הן גם יפות וגם מבינות את עולם הערכים שלך .

הערה : כאשר התכוונתי שרלילות , הכוונה הייתה ללא ערכים ולאו דווקא לצורת התנהגות "ערסית " .

וטוב אני מכבד אותך ולכן לא אנתח את התגובה שלך אבל רק אומר שאם אני קורא את התגובה שלך - עדיין הנוסח נותר אותו דבר , "נשים מסרסות " ואמר לך כך , נשים מסרסות הן פונקציה של גבר "פוסי" , כך שאני אינני מכיר ויודע את כל הסיפור שלך , יתכן שזה צרוף מקרים נדיר ויתכן שיש משהו בצורת ההיתנהגות הזו שלך שהופך אותן ו / או נותן להן את הפתח להיות כאלו , אני מאוד מקווה שזהו צירוף מיקרים נדיר ( אבל אני גם לא ממלא לוטו / טוטו - כך שאתה מבין לאן אני חותר ) אני בטוח שעם הזמן ומעט מודעות וקצת אומץ תוכל לשנות את צורת ההתנהגות שלך כלפיהן וודאי שהן תישתננה גם ואם לא אז מאחל לך את כל ההצלחה שבעולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע ... תמורת בין 10 ל20 אלף דולר תוכל לארגן לעצמך אחת כזאת , ולא תצטרך לצאת , להכיר , לבלות , לבזבז זמן יקר וכסף יקר , ואם היא תעצבן אותך , תוכל פשוט לנפנף מולה בדף עם הטלפון של משטרת ההגירה , והיא תסתום את הפה שלה , ותלך לבכות בפינה .

היה כאן חבר פורום נוסף שהעלה את הרעיון (עמוד 8 בשרשור) ואני אחזור על תגובתי דאז ,מפני שהיא תקפה גם לגביי הרעיון שלך:

קודם כל דן אני מבקש שתצרף אותי לרשימה ואולי נעשה הזמנה קבוצתית של תאילנדיות ( למרות שאני חושש שהליכה על אדמת הקודש יכולה להפוך אותן לכלבות אחרי מספר צעדים , אבל אני מוכן לקחת את הצ'אנס של כמה ימים של אושר בחברת אישה ולא כלבה )

חה,חה,חה.

גם אם לחלקיק שנייה המחשבה הזאת עברה לך בראש ברצינות,אז צר לי מאוד לאכזב אותך.

זה פשוט לא עובד כך.

SORRY אבל "בהזמנה קבוצתית" אתה יכול להשיג רק זונות תאילנדיות רקובות מבפנים ומבחוץ וכל זאת תמורת

סכומים מופקעים לסרסורים מהעולם התחתון שלא יהססו לשבור לך את ה-KNEE CAPS שלך ....

(מצטער לא יודע איך אומרים זאת בעברית)אם תאחר ביום תשלום בודד.....

בסופו של דבר,אישה,אפילו אישה תאילנדית מהאזורים הכפריים המבודדים בתאילנד שחונכה מילדות להיות כנועה ולרצות את הבעל,

איננה מוצר שאפשר להזמין מ- ואין כאן שום קיצורי דרך אפשריים.

גם כאן ,יש צורך במשיכה בסיסית אלמנטארית ורצון הדדי.

כפייה לאורך זמן לא תעבוד כאן ,אלא אם כאן אין לך התנגדות לגלות רעל בצלחת המרק שאשתך התאילנדית תכין לך....

לא ולא ,אתה תצטרך לנסוע אישית לאזור ,לשכור חדר רצוי אצל משפחה מקומית ולהתיידד איתה בצורה טבעית.

(שיטה יעילה זה להתנדב לארגוני סיוע שפועלים במקומות נידחים.בצורה כזאת העלויות שלך יהיו מינימאליות ואתה גם

תעזור לאוכלוסייה המקומית וגם תיצור הזדמנויות של היכרות עם בחורות פוטנציאליות ) .

אדי מרפי בסטנד-אפ הגדול מכולם "בגסות"---RAW (מומלץ מאוד לצפות בו.אני מאמין שבחיפוש

קצר אתה יכול למצוא אותו ולהוריד אותו בתוכנת שיתוף הקבצים החביבה עלייך.אם לא תימצא ,תבקש ואני אעלה אותו לרשת

בעצמי ואשלח לך לינק להורדה) התייחס לנושא ואמר משהו כמו:

"גם אם אני אמצא כושית עם נזם באף רוכבת ערומה על ג'ירפה ואני אביא אותה לאמריקה ,אז בתוך שנה היא תדרוש את הזכויות שלה

ותזרוק אותי מהבית עם תביעת מזונות אסטרונומית בעזרתו של עורך דין חלקלק,החברות שלה והמשטרה"

(ציטוט לא מדויק שלקוח מזיכרוני).

האמת שיש לכך פיתרון פשוט,יעיל ואפקטיבי שלקוח הישר מבני ברק ומאה שערים ,אבל הוא ידרוש ממך הקרבה מסוימת,כדלהלן:

לקחת את המיקרוגל,מעבד המזון מכונת הכביסה הטלביזיה הרדיו והמחשב ולזרוק לפח או לפחות לנעול אותם בחדר נעול שרק לך

יהיה גישה אליו או לפחות להגביל את הצפייה באמצעות ביטול ערוצים(במיוחד ערוץ 2 ,ערוץ הטלנובלות וערוצי הסרטים שמראים

את מיטב הזבל ההוליוודי הפמיניסטי).

מומלץ לשים צלחת לוויין ולהתחבר לערוצים פקיסטניים\איראניים----גם אם היא תלמד עם הזמן פקיסטנית\פרסית זה ממש לא

יסייע לקלקולה כאן.

כמובן לא לשלוח אותה לאולפן לעברית ואת הזבל חביבי , תצטרך להתרגל לזרוק לבד

אם אתה לא רוצה שהשכן "יעשה " אותה.

אם כבר אז עדיף שלא תלמד שום שפה שהרי אחרי כמה ימים היא כבר תלמד לבדה איך לעשות לך מסג' בגב ולרגליים ושאר פינוקים

שאם אני אתן כאן פירוט גרפי שלהם אז ללא ספק אני אקבל כאן באן מיידי וקבוע....

בנוסף לכך,תצטרך להפוך אותה לעקרת בית במשרה מלאה.

(לשם כך ,נועדה זריקת מעבד המזון מכונת הכביסה לפח----אישה חסרת תעסוקה עלולה לצאת מדעתה וממילא

הבגדים יוצאים הרבה יותר טובה בכביסה ידנית ,וגם הסלטים יוצאים הרבה יותר טוב בחיתוך ידני ואוהב ,במיוחד

כשהכנת הסלט\הכיבוס נעשה כשהיא לובשת חצאית בלבד ,ללא שום דבר מתחת....

יאמי,אין שום דבר יותר טוב מלאכול אותה (ואני לא מתכוון במובן הקניבאלי ,כן?)

לפני שאתה אוכל את מעשה ידיה.

ברור שתצטרך כמו בכל אישה להשקיע בה ,לטפח אותה ולטייל איתה ובעיקר לפנק אותה במיטה.

היה סרט על מלחמת וייטנאם (אפוקליפסה עכשיו), שבו הגיבור אומר :

I LOVE THE SMELL OF fresh NAPALM IN THE MORNING

אני אומר :

I LOVE THE SMELL OF fresh pussy IN THE MORNING

אולם לי אישית אין בעיה לעשות זאת כאשר אני יודע שאשתי היא באמת "שלי ",נקייה,נאמנה..

ולא איזו כלבה פמיניסטית ,שלך תדע איזה קולגה\שכן\יזיז\חבר לשעבר " עשה " כמה שעות לפני שהיא חזרה הביתה.

אותי אישית מכבה בחורה שתלטנית שכל הזמן מנסה לאלף ולשנות אותך,מבקרת אותך,פוזלת כל הזמן מסביב במחשבה שהדשא של השכן ירוק יותר ,

חושבת שהייתה מסוגלת "לתפוס " מישהו יותר טוב וגם דואגת להזכיר לך זאת בכול ויכוח שטותי שמסתיים באיום של גירושין מצידה.

אם יש לך מספיק כסף (לי, יש תודה לאל ובעיקר לעצמי) תוכל לוותר על עבודתה מחוץ לבית,כך שההשפעה החיצונית עלייה מצטמצמת

עד כדי אפס.....

מומלץ גם לנקוט בשיטה של החרדים\הקווקזים ולהכניס אותה להריון בצורה שיטתית ,בצורה כזו שבכול פעם שהיא רק מתאוששת

מההיריון האחרון ,מייד להכניס אותה להריון שני,כך שלא יהיה לה בכלל כוח נפשי ופיזי לעמוד על דעתה.

הילדים גם יעסיקו אותה רוב הזמן.

אגב,תוכל לוותר בכיף על קניית מטרנה ושאר תחליפי חלב ארורים של כלבות פמיניסטיות.

מצידך רצוי שהיא תניק את הילדים עד בר-מצווה שהרי זה ידוע שאישה מניקה לא מסוגלת מבחינה הורמונאלית להיכנס להריון.

אגב,מומלץ להצטרף ליניקה ,חלב אם אמיתי הוא בריא מאוד ומתקתק ובכול מקרה טעים לאין שיעור מהחלב התעשייתי

מתוצרת תנובה\טרה.

תחשוב כמה כסף תוכל לחסוך על קניית חלב וקונדומים.....

(גרושתי הכלבה הפמיניסטית עבדה בהיי-טק ,הרוויחה יותר ממני ובכל זאת ,את כל הכסף שלה הייתה שורפת על קוסמטיקה,איפור ,בגדים

תכשיטים ובעיקר חזיות של 400 שקל-נו טוב היו לא שדיים באמת גדולים- שחייבו קניית חזיות מיוחדות עם חיזוקי מתכת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן - אני משתתף בצערך

לא רק בגלל מה שעברת אלא בגלל המצב שאתה בו עכשיו

גם אם הפוסט האחרון היה ציני (הוא היה ציני, נכון?) זה עדין כואב לשמוע

מבחינתי, אם האישה שמולי לא שווה בערכה לי זה מאוד turn-off

הדבר האחרון שאני רוצה זה מישהי חסרת פלפל שתקבל את מה שאני אומר

מבחינתי אני רוצה מישהי שתשבור לי את תפיסת העולם (או לפחות תגרום לי לחשוב עליו שוב ושוב) שתמיד אני לא בטוח מה המשפט הבא שהיא הולכת להגיד

ומה אתם מתרחקים לחו"ל, חסרות בחורות טובות בארץ? יש מתחת לכול אבן פה צריך רק למצוא אותן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה גברים בדיון הזה שלקרא להם "חזירים" היה מעליב את החזירים.[br]פורסם בתאריך: 9.04.2009 בשעה 22:14:14

התגובה שלי היא כוללנית ולא מתייחסת רק לדברייך אלא גם לאחרים כאן:

לא מעוניין בשיפחה במובן הקלאסי של המילה.

אבל גם לא ב- BITCH עצמאית ומשוחררת.

תתפלא,אבל הסקס אינו המטרה העיקרית בסיפור.

בסופו של דבר ,אני רוצה מישהי שבסוף היום אני יכול לחבק(וכמובן ושהיא תחבק אותי חזרה,אחרת כל זה לא שווה שום דבר)

ושאני אוכל להיות רגוע שהיא שלי במלוא מובן המילה (במיוחד במובן הפיזי של העניין)אחרת אני לא מסוגל לפתח רגשות

עמוקים כלפי אף אחת ומאבד את החשק להשקיע ביחסים.

כשאני חושב על זה בדיעבד ומנתח את הסיבות לכישלון נישואי שהתחילו בצורה חלומית אני מגיע למסקנה שמה שהוביל לזה,הן:

1.רמיזות חוזרות ונשנות מצידה ,שהיא הייתה יכולה "לתפוס מישהו טוב יותר"-האמירה הזאת ערערה לי את הביטחון העצמי,

,פשוט פצעה אותי מאוד מבפנים וגרמה לי לחשוב מחשבות שליליות הולכות ומתגברות.

2.ויכוחים חוזרים בגין סיבות מטופשות שנסובו על מאבקי שליטה,מה שדמה לזוג ששט בקיאק,אבל חותר בצורה

נגדית כך שהקיאק בעצם מסתובב במקום ולא מתקדם קדימה.

3.אבל הקש ששבר מבחינתי את גב הגמל היו האיומים החוזרים בגירושין מצידה.

בסופו של דבר,זה מה שהטיס אותי להגיש את הבקשה לגירושין,מפני שזה דבר אחד להיות על תנאי(הסעיף הראשון) ולסבול

מויכוחים מדמי פעם ,אבל לחיות תחת איומים של עזיבה,פשוט לא הייתי מוכן....

הגירושין הובילו אותי למסקנה שאני לא מעוניין בפמיניסטית ,אלא דווקא באחת שחונכה להיות צייתנית,כנועה ושמטרתה העיקרית בחיים היא לספק

את בעלה,כמו כמעט כל הנשים בעולם (3.25 מיליארד מתוך כ-3.5 מיליארד הנשים שחיות על פני כדור הארץ).

אבל הדבר הכי חמור שנתקלתי בו וסיכן את חיי תרתי משמע הייתה בגידה של אחת החברות שלי לאחר הגירושין

שהייתי איתה תקופה ארוכה מאוד והיא הייתה האחרונה שחשבתי ש-"תכניס לי את הסכין בגב".

מי שלא עבר בגידה ותפס את החברה שלו עושה את זה על חם עם הקולגה שלה לעבודה,אינו מסוגל

בכלל להבין על מה אני מדבר ולהתחבר לשינוי הקיצוני בהשקפת העולם שלי (זה כמו לקחת כושי מאמצע הג'ונגל באוגנדה

ולנסות להסביר לו מה זה ).

מהבגידה הזאת ,"למזלי" חטפתי "רק" חיידק אלים למדי בגרון אשר נימנה עם המשפחה של ה-"חיידקים הטורפים"

אשר עלולים לחדור למחזור הדם ולהוביל למוות או לפגיעה קשה באיברים הפנימיים.

סבלתי כמה חודשים טובים ממוגלה בלתי פוסקת מהגרון ,וחום חריג שנעה בין 37 ל-37.5 מעלות וכאבים וקושי בבליעה עד שאובחנתי בצורה נכונה

וקיבלתי אנטיביוטיקה חזקה מאוד שהכחידה את החיידק שקיבלתי "במתנה" אבל גרמה לי לשלשולים חריפים, גם זמן רב לאחר תום הטיפול.

באותו מידה,הייתי יכול לחטוף איידס ושורה ארוכה של מחלות מין אחרות כמו עגבת,כלמידיה,הרפס,סיפיליס,פפילומה

וגם מחלות שלא נחשבות כמחלות מין קלסיות ,אבל הן קטלניות לא פחות כמו הפטיטיס (HEPETITIS -C )

שגומרת את הכבד.

"מהחוויה" הזאת ,הגעתי למסקנה שאישה צריכה להיות בבית.נקודה.

רק כך אתה יכול לדעת בביטחון יחסי שאשתך באמת "נקייה"

זאת הנורמה בקרב כ-7מיליארד האנשים שחיים על פני כדור הארץ וכך צריך להיות.

הפמניזים כמו הומוסקסואליות וכמו הקומוניזם אלו הן תופעות חורגות שחורגות מאוד מהטבע האנושי הבסיסי וסופם להיכחד

ולהעלם בסופו של דבר או לכול היותר ולהישאר בקרב אחוזים זניחים של האוכלוסייה בדומה להומופיליה

ולמחלות בעלות רקע גנטי\סביבתי אחרות .

אם בודקים לעומק את הנושא מגלים שבקרב כל האוכלוסיות האנושיות המסורתיות שגם כיום מהווים את הרוב המכריע,

הגברים הם הדומיננטיים.

גם בקרב כל הקופים ואפילו הפרימאטים שמהם התפתחו ראשוני הקופים,מאז ומעולם הזכרים הם הדומיננטיים

וזה מתבטא בכל מובן אפשרי החל מגודל,משקל,כוח ואפילו נפח המוח.

אז שהפמיניסטיות הארורות לא יעבדו עליכם...... אנחנו ,אלו שחיים במדינות פמיניסטיות

(העולם המערבי שמונה בסך הכול כחצי מיליארד אנשים מתוך כ-7 מיליארד האנשים החיים על כדור הארץ כיום),

הם הסוטים האמיתיים בכך שאפשרנו להן להרים ראש ולהפר את הסדר והאיזון הנורמטיבי כפי שקבע הטבע

ועל כך אנחנו משלמים ביוקר רב ,בכל התחומים האפשריים החל מהרס מוסד המשפחה ואחוזי גירושין הולכים

ועולים משנה לשנה,ובכך שהרבה אנשים נמנעים מלכתחילה להקים בכלל משפחה.

אגב,ברוב ארצות העולם המערבי הגידול באוכלוסייה המקומית שלילי ,כלומר יותר אנשים מתים מאשר נולדים,

ישראל היא היחידה שיוצאת מהכלל(כל מי שיעשה חיפוש קצר יגלה את העובדות המספריות בעצמו)

עוד תופעה מני רבות של הפימניזים זה ילדים שגדלים ללא אב ,או גרוע מכך, ילדים זרוקים ונטושים במוסדות וברחובות.

אולם התופעה העיקרית והכי נרחבת של הפמיניזם זה בעיקר אומללות של כול אלו שנשארים נשואים

גם של הגברים ולא פחות מכך גם של הנשים.

אגב,אם מחר בבוקר מוסדות כמו המשטרה ,הפרקליטות ובתי המשפט יחדלו לתפקד

רוב רובן של הנשים הנשואות יחטפו כמה סטירות טובות שיאפסו אותן כמו שצריך......והתרבות הפמיניסטית הארורה

תעלם מהר יותר מהחומה שהפרידה בין מזרח גרמניה למערבה ובדומה לפסל של לנין שהיה קרוב לביתי וראיתי

כילד איך אנשים מסתערים עליו עם פטישים של 10 קילו ומנתצים אותו לרסיסים כאשר רק מספר ימים קודם לכן אילצו

אותי בבית הספר ובקומסומול לשנן בעל פה שירים קומוניסטיים ברוח המהפכה ולהתאמן לקראת המצעד השנתי ,בנפנוף

בדגלים כשהמון אנשים עומדים ומריעים......

אגב,במקרה שבו מוסדות השלטון יפסיקו לתפקד, רוב רובן של המנהלות ימצאו את עצמן עפות ישר דרך החלון במקום

עבודתן ורצוי מקומה גבוהה ככול האפשר(פנטזיה אישית שלי שהייתי מממש באופן מיידי

ואפילו הייתי מוכן לשים עשרות אלפי שקלים כדי להגשים אותה אם לא הייתי צריך לשלם אחר כך ב-JAIL TIME).

הערה:

אני אישית מעולם לא הכיתי את חברותיי וגם לא את גרושתי.

כאשר הגעתי למצב שבו הדם עלה לי לראש ,העדפתי פשוט לצאת החוצה לעשות טיול רגלי

ואם זה חזר על עצמו יותר מדי פעמים על עצמו ,בחרתי פשוט לחתוך ולהיפרד יפה,לפני שהמצב הגיע לטונים

גבוהים מדי.

אבל אם הנסיבות החוקיות היו מאפשרות זאת ,אז אני בכייף הייתי מצליף קלות בישבנן

עם עיתון מקופל על מנת להעמיד אותן במקומן בדומה למה שעשיתי עם הרועה הגרמני שלי

כאשר הוא היה קטן ונהג לעשות את צרכיו ברחבי הבית (וזה למיטב הבנתי לא הופך

אותי לסדיסט/אלים או משהו בסגנון.......).

Go see a shrink........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בטעות נכנסתי לתראד הזה.... ונשארתי בו כי הוא כל כך הזויי שזה כל כך טוב! :cool2:

נשאר לי לאחל בהצלחה לכל הדורשים הכרות. :xyxthumbs:

נ.ב. רק שתדעו שככל שתהיו על המחשב כך הביטחון העצמי שלכם יירד, אז אם אתם בקטע של חיפוש חברה, זה הזמן לעזוב את המחשב ולהתחיל לפתח את הביטחון העצמי שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הצצה נוספת בכמה מהתגובות האחרונות המטורפות ומרמת המימרור שעולה מהם :kopfpatsch:

אני חושב שהגיעה הזמן לשנות את שם התרד:

לאיך לא ליפול על משוגעים עם בעיות זעם שיביאו אותך את הילדים שלך ואת עצמם לעמוד ראשי של העיתון ...

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריה, הבעיה היא לא להיות על המחשב.

סחבק על המחשב המון זמן ביום, אבל עדיין מחזיק חברה כבר 7 חודשים.

פשוט עניין של לבנות ביטחון, חוץ מזה שלהכיר בני\ות זוג דרך האינטרנט זה בסדר

ונולדים מזה זוגות מוצלחים מאוד אפילו יותר מפנים מול פנים וזה מוכח.

הכל שאלה של החיבור שנוצר, והזרימה משם.

בקשר לביטחון, חשוב על מנת לעשות את הצעד הראשון- להזמין, ואולי כדי להעביר קצת מהדייט הראשון.

תאזרו אומץ לזה וזהו אח"כ זה כבר עניין של אם הבן אדם מתאים לך או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...