איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין..... - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא ליפול על כונפות בפגישות עיוורות-ולחסוך עוגמת נפש,כסף והרעלת קפאין.....

dan79

Recommended Posts

• תגובות 647
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

למי שכתב פה שלצאת לדייט עולה 150 שקל-

ממתי?

לא היה דייט אחד שבו הוצאתי כל כך הרבה. בדר"כ בדייט אני קונה קפה\בירה. זה בין 10 ל 30 שקל, נגיד. הבחורה כנ"ל. ככה שיוצאים בדר"כ ב 30-60 שקל. אם לצורך העניין הבחורה מזמינה משהו יקר (ולא יצאתי עם בחורה אחת שעשתה את זה)- אשים את החלק שלי וזהו. שתלך לעזעזל.

הערה: מדובר על דייט ראשון.

בנוגע לנישואין:

כל מה שתואר פה לגבי גירושין וכו' הוא הסיבה העיקרית לכך שבשורה התחתונה, אני ממש לא בטוח שאני בכלל רוצה להתחתן (אל באנדי חינך אותי היטב :silly:). ואם להתחתן- בגיל 30+ (שזו הבטחה שהבטחתי לעצמי).

הורגים אותי כל האנשים שמתחתנים בגיל 20, 21...ואפילו 23 ו 24 (כרגע אני בן 24). כאילו.....למה? למה לעזאזל?! עשיתם משהו רע?

אני בן 24 ואני רחוק מלהגיד שמיציתי את ה"פוטנציאל" בשוק. הייתה לי חברה שנראית טוב במשך שנתיים וחצי. אהבתי אותה וכל הבולשיט הזה.

אבל האם הייתי רוצה לחיות איתה מגיל 23 עד סוף חיי? לא. חד משמעית. בסוף נאלתי להיפרד ממנה. כי אחרי כזו תקופת זמן זה כבר או לכיוון חתונה או פרידה.

מה אני אגיד, אני לא מסוגל להתחייב לקשר לכל החיים בלי מספיק נסיון בתחום. אני חושב שצריך לצאת עם מלא בנות לפני התחייבות כזאת. כמו כן, אני בכלל לא מאמין שכל אחד יש "את האחת שלו". זו בולשיט שבו ההורים שלנו וסרטים אמריקאים זולים מאכילים אותנו בו. זה פשוט לא נכון.

הדבר שהכי הרג אותי זה שהחברה התחילה להגיד לי שכביכול "בזבזתי לה את הזמן" או איזה שטות כזו. מה לעזאזל את רוצה? (טוב, התשובה על זה ברורה)

אני בקשר בשביל להנות ממנו. בשביל להנות מהשהות עם בת הזוג- לא בשביל "שיצא מזה משהו". ברגע שאני אספיק להנות, אני מפרק את החבילה. חיים רק פעם אחת. לצערי הרב, רוב הבנות בעולם (וגם רוב הבנים בתכל"ס), לא חושבות כמוני. רוב האנשים חושבים שחייב "לצאת משהו" מהקשר. לי אין מושג מה אמור לצאת אף פעם. המטרה שלי בחיים היא להנות.

באופן כללי, בקשר רציני הדבר היחיד שמצליח להוציא מהמונוטוניות את רובן המוחלט של הזוגות הוא רק מריבות. אני מחפש בן (או בת, ליתר דיוק) אדם שאיתו זה לא יקרה לי. אני בספק עצום שזה יקרה.

עוד דבר שהורג אותי הוא הקטע הזה עם "המשפחה". WTF?

למה אמור להיות איכפת לי אם ההורים של הבחורה אוהבים אותי או לא? למה לעזאזל אמור להיות איכפת לי מהחברות שלה, מאחים שלה וכן הלאה?

מצידי כולם יכולים לתעב אותי. אני לא רוצה שום קשר איתם. אני בקשר בגלל הבחורה, לא בשביל לספק אותם. שוב- מחשבה שלא ממש משותפת לרוב האוכ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור ללארג' או לא. זה עניין של עקרון ושל תרבות- ועובדה שרוב הבנות לא מזמינות סעודות פאר בדייט ראשון מכמה סיבות:

א. זה כבד ומעיק ולא צריך את זה.

ב. נהוג שהדייט הראשון הוא על חשבון הגבר ואין מה לעשות, זה לא מנומס לגרום לו לשלם הרבה.

מי שהיא חסרת תרבות אני לא רואה טעם לשלם עליה. לאו דווקא בגלל הכסף (שגם עליו חבל) אלא בגלל העקרון. רוצה לאכול ארוחה, תשלמי בעצמך. אף אחד לא אמור לממן אותך.

בכלל, אני לא חושב שאף אחד מבני הזוג אמור לממן את הצד השני בקשר זוגי- לדעתי זו פשוט לא המטרה שלו (כמובן שיש שלב מסויים שבו אתה מפסיק להתחשבן על הכסף במידה מסויימת).

ומה כ"כ חכם בלהתחתן בגיל מוקדם? פרט לכך שכמובן יש יותר מבחר, אפשר להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דייט זו יציאה ולכן היא תעלה יותר ממה שאני מבין כעת לדבריך קרי "פגישה" ואכן אני מסכים איתך שפגישת היכרות לא צריכה לעלות הרבה , משהו בסגנון כוס קפה ועוגה - אני מבין למה אתה מתכוון אבל פגישה שניה ו / או להכנס למיטה לא יהיה מהכוס קפה ועוגה העלובים האלו - אוטומטית היא תסווג אותך כקמצן ואני לא מכיר דבר שיותר שנוא ודוחה נשים יותר מהמילה "קמצן" ( לא עוזרות מילים מכובסות כמו "מחושב" וכו' לפעמים המילה "סטודנט" יכולה לעזור , אבל רק אם זה סטודנט לרפואה ואם הוא חתיך הורס ) . נעזוב את חיי המין הפחות מוצלחים שלי בצד .

להתחתן בגיל צעיר זה טוב מהרבה סיבות כולל הכלכלית וכול החופש שיש לבילוי עם הילדים בשלב מאוחר יותר בחיים כמו כן היכולת והסיבולות הן גבוהות יותר בגיל הצעיר , בקיצור הבן אדם מגיע לגיל 45 כאשר הכל מסודר אצלו קרי המשפחה והקרירה ועכשיו הוא יכול לחיות . אבל טוב זו רק דעתי , כמו כן האחוזים (מבוסס על מידע סוביקטיבי ובילתי מוכח בעליל קרי ההיגיון שלי ) של המתגרשים מבין הזוגות שמתחתנים צעירים הוא נמוך יותר ובנוסף בני הזוג "לומדים" לחיות אחד עם השני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש שזוג צעיר מתחתן מוקדם מין הסתם הוא גם לוקח משכנתה שמנה

וגירושים זה יכול להיות עסק מאוד בעיתי במקרה של משכנתה גדולה

ואם יש ילדים אז בכלל הבעל נידפק

ככה שתיהיה בטוח שחלק מהזוגות הצעירים האלו חיים ביחד בגלל אזיקים כלכלים

אם נגדיר את זה ככה

תחשוב על מצב של זוג אם ילדים קטנים (המון כסף נישפך על ילדים קטנים )

משכנתה גדולה

ואכשיו רוצים לפרק את החבילה כי לא טוב ביחד -חדשות בשבילך לא תמיד זה אפשרי כלכלית

אלה אם מישהו הולך לגור באוהל \אם ההורים

ואז במקום זה אנשים בוחרים בברירה הכי סבירה שזה לטחון הרבה שעות בעבודה או לחלופין לטחון את המזכירה ...

ולא להיות הרבה בבית שמאמלל אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cut the bullshit

אתה מתרץ את העובדה שאתה לבד ובלי דירה ואתה לא מצליח.

להגיד אין לי דירה כי לשלם משכנתא זה קשה ואין לי חברה כי להתגרש זה עצוב זה פטתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין

אולי - אבל זה לא הכללה ואיננו סותר את מה שכתבתי בנוגע לאיכות של נשואים בגיל מוקדם ( להלן לאחר הצבא בלבד ולא לפני - אלו דווקא נידונו לכישלון ) אז למען הסר ספק הגיל לגברים לעניות דעתי הוא 22 וצפונה ולנשים 21 וצפונה ( השנה הבדל גם בגלל הצבא )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cut the bullshit

אתה מתרץ את העובדה שאתה לבד ובלי דירה ואתה לא מצליח.

להגיד אין לי דירה כי לשלם משכנתא זה קשה ואין לי חברה כי להתגרש זה עצוב זה פטתי.

מה הקשר המצב שלי בכלל ?

וגם אז אני לא מתרץ את זה שאין לי חברה בגלל גירושין

הייתי רוצה חברה אבל זה לא קורה מכל מיני סיבות אחרות גירושים זה לא אחת הסיבות כי אני לא רוצה להתחתן

גם לא אם ה"אחת" -אני פשוט לא חושב שזה דבר נכון לעשות

בקשר לדירה\משכנתה עזוב מיצינו את זה כבר בדיונים אחרים

אני רק קישרתי את זה לנושא הדיון שזוגות במשכנתה כבדה קשה להם ליתגרש גם אם יש רצון ליתגרש

זה פשוט יכול להיות בעיה גדולה מאיך שאתה חושב ואני מכיר מספיק זוגות שנישארים ביחד בגלל העניין הכלכלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דייט זו יציאה ולכן היא תעלה יותר ממה שאני מבין כעת לדבריך קרי "פגישה" ואכן אני מסכים איתך שפגישת היכרות לא צריכה לעלות הרבה , משהו בסגנון כוס קפה ועוגה - אני מבין למה אתה מתכוון אבל פגישה שניה ו / או להכנס למיטה לא יהיה מהכוס קפה ועוגה העלובים האלו - אוטומטית היא תסווג אותך כקמצן ואני לא מכיר דבר שיותר שנוא ודוחה נשים יותר מהמילה "קמצן" ( לא עוזרות מילים מכובסות כמו "מחושב" וכו' לפעמים המילה "סטודנט" יכולה לעזור , אבל רק אם זה סטודנט לרפואה ואם הוא חתיך הורס ) . נעזוב את חיי המין הפחות מוצלחים שלי בצד .

להתחתן בגיל צעיר זה טוב מהרבה סיבות כולל הכלכלית וכול החופש שיש לבילוי עם הילדים בשלב מאוחר יותר בחיים כמו כן היכולת והסיבולות הן גבוהות יותר בגיל הצעיר , בקיצור הבן אדם מגיע לגיל 45 כאשר הכל מסודר אצלו קרי המשפחה והקרירה ועכשיו הוא יכול לחיות . אבל טוב זו רק דעתי , כמו כן האחוזים (מבוסס על מידע סוביקטיבי ובילתי מוכח בעליל קרי ההיגיון שלי ) של המתגרשים מבין הזוגות שמתחתנים צעירים הוא נמוך יותר ובנוסף בני הזוג "לומדים" לחיות אחד עם השני .

נשים גם לא סובלות נקניקים שמשלמים ומנקים אחריהן וכאלה שלא מעיזים להיות טיפה שונים מה100 האחרים שהיו איתה.

לפגישה שנייה אולי זה יוביל, אבל לא ויתר מזה.. אתה פשוט תהיה עוד אחד מ1000 ואין פה שום דבר מושך או מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר המצב שלי בכלל ?

וגם אז אני לא מתרץ את זה שאין לי חברה בגלל גירושין

הייתי רוצה חברה אבל זה לא קורה מכל מיני סיבות אחרות גירושים זה לא אחת הסיבות כי אני לא רוצה להתחתן

גם לא אם ה"אחת" -אני פשוט לא חושב שזה דבר נכון לעשות

בקשר לדירה\משכנתה עזוב מיצינו את זה כבר בדיונים אחרים

אני רק קישרתי את זה לנושא הדיון שזוגות במשכנתה כבדה קשה להם ליתגרש גם אם יש רצון ליתגרש

זה פשוט יכול להיות בעיה גדולה מאיך שאתה חושב ואני מכיר מספיק זוגות שנישארים ביחד בגלל העניין הכלכלי

לא כל גירושים נגמרים בחצי חצי, או בתשלום מזונות.

אל תשכח גם שזוג נשוי רוכש דירה אז הם רוכשים ביחד, אז במקרה שזה נגמר בחצי חצי מוכרים את הדירה ואם נשאר כסף (אחרי המשכנתא) הם מתחלקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשים גם לא סובלות נקניקים שמשלמים ומנקים אחריהן וכאלה שלא מעיזים להיות טיפה שונים מה100 האחרים שהיו איתה.

לפגישה שנייה אולי זה יוביל, אבל לא ויתר מזה.. אתה פשוט תהיה עוד אחד מ1000 ואין פה שום דבר מושך או מעניין.

ואתה מבין נשים ? אני מוריד את הכובע בפנייך .

למרות כל האמור לעיל כמו בשבוע סוף - "הדרדה מינית היא פונקציה של כמה חתיך אתה "

מבין - נשים ככה ונשים ככה , אם אתה חתיך הם תשלמנה עליך והן יוותרו לך על הכל ואם אתה כונף הן ימצאו כבר על מה ליפול עליך , כך שבאמת זה לא משנה אם אתה משלם בעדה או לא , זה משנה אם אתה ניראה טוב , כל השאר זה בולוני . ( אני מעדיף להינות כאשר אני יוצא אפילו לפגישה - כאשר יש לי פנאי - ולכן להוציא 150 שח' על קפה ועוגה ועוד משהו זה לא יותר מידי קריטי עבורי , אבל אתה רוצה לשחק אותה תקמצן המיוחד - זבש"ך ) ( אני רק בשבילך מקווה שאתה מספיק חתיך , כי אחרת אתה יכול לחבור לקרירין , שמעתי שיי בסופר פארם קנה בקבוק שמן תינוקות וקבל את השני חינם :xyxthumbs: )

וקרירי אני באמת לא מבין אותך , אתה מפחד מהקטע עם הבנות ( אני יודע שאותי זה הפחיד פחד מוות ) או שאתה ככה מעדיף אחרת והכוונה שלי היא דרכים נוספות או שזה באמת עיניין כלכלי , כי אתה יודע זה יכול להיות בעיה פשוטה מאוד לפתרון , הסיפוק שיהיה לך , חבל על הזמן , אתה תהיה בן אדם חדש לגמרי , אתה יודע שאני בעדך :biggthumpup:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וקרירי אני באמת לא מבין אותך , אתה מפחד מהקטע עם הבנות ( אני יודע שאותי זה הפחיד פחד מוות ) או שאתה ככה מעדיף אחרת והכוונה שלי היא דרכים נוספות או שזה באמת עיניין כלכלי , כי אתה יודע זה יכול להיות בעיה פשוטה מאוד לפתרון , הסיפוק שיהיה לך , חבל על הזמן , אתה תהיה בן אדם חדש לגמרי , אתה יודע שאני בעדך

אם אתה באמת רוצה לדעת יש לי בעיה משולבת ולא אני לא פוחד מי מין בכלל לא

הבעיה כזאת

1-אני יותר מידי בררן

2-חוסר ביטחון עצמי בבחורות שאני מעוניין בהן (לא קשור למין כל עניין ההתחלה והדיבור -אני פשוט לא זורם בזה ונילחץ כמו מטורף )

3-יתר יושר -מה לעשות אין לי אבא מליין ולא למדתי בארדוורד ואני גם לא ישקר בזה

ואני גם לא יגיד לבחורה שאני רק רוצה לרכב עליה שאני אוהב אותה -אם הייתי עושה את זה כבר הייתי רוכב קצת

אבל לא יכול לפגוע

4-קמצנות יתר -לא מרוויח הרבה לא רוצה להוציא הרבה וזה כולל גם מצב שאין לי משלי בגילי המופלג

זה הוצאה כספית גדולה

5-כבר לא כל כך שם זין -אני מתרכז בלנסות לשפר את המצב הכלכלי שלי

במקום לנסות למצוא נסיכות שלא רוצות אותי

כל העניין של "מה יש לך להפסיד " זה בולשיט

שבחורה שאתה רוצה אומרת לך לא ליציאה זה כואב ומדכא הרבה יותר מלהיות לבד בלי לנסות

בקיצור בגלל זה אני ככה ולא לא רוצה "עזרה" או דיון שיתמקד בי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנסה לשפר את המצב שלך כבר שנים.

אולי תגיע למסקנה "שהמצב שלך" הוא החיים שלך ותתמקד בלהפיק מהם את המיטב (כלומר להנות כל יום ולא להתמקד בלהנות בדירה משלך בגיל 50).

שיהיה.

בכל מקרה, כל אחד ודעתו. לדעתי להתחתן בגיל מוקדם זו טעות רצינית. בלי קשר לכלכלה- אלא בעיקר בקשר הרגשי.

אני בן 24 ואני עדיין מרגיש "ילד". לא רואה את עצמי כבול למסגרת כזו ולא רואה טעם להיות כבול אליה.

בשורה התחתונה זה סתם מסמך וסטטוס שלא אומר יותר מדי. אהבה זו אהבה וקשר בריא הוא קשר בריא, בלי קשר ל"חותמת הגומי" הזו.

שלא נדבר על זה שאני לא רוצה שאיזה רב מצחין יחתן אותי, אבל זה כבר לא העניין פה.

ובנוגע ל"להבין בנות"- אין כזה דבר.

בנות הן משוגעות, אי אפשר להבין אותן, אי אפשר לצפות להבין אותן, אי אפשר למצוא הגיון במה שהן אומרים ומה שהן עושות.

ככה זה , Take it or leave it.

נתקלתי בהרבה אמני פיק אפ שכביכול יש להם את נוסחת הקסם (וכן- אני יודע שהם אומרים שהדבר הכי חשוב זה תרגול, אבל עדיין). כולם הם "מומחי" פסיכולוגיה של האישה ושל קשר וכו'. בשורה התחתונה, אחרי הרבה מאוד בדיקה, הכל נכון במידה מסויימת, אבל במידה יחסית קטנה. בסך הכל זה בולשיט ואי אפשר באמת להבין את האישה, מה גם שלכל אישה יש את השגעונות שלה (מה שכן- כולן משוגעות :smile1:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין

מתוך כבוד אני לא אנתח את התגובה שלך - אני רק אסכם אותה , קרירי ( מתוך חיבה שמבוססת על היכולת שלך להיות אמיתי ולא להתבייש במה שאתה ואני אישית מעריך את התכונה הזו בבני אדם כלומר אנשים אמיתיים ) אתה מפחד או שיש לך בעיה שכמו שאמרתי יכולה להיות מתוקנת בצ'יק , אם אתה רוצה לדון בזה בפרטי איתי אתה יכול .

אני מחבב את התגובות שלך ( ראה מאמר בסוגריים ) למרות שאני ככה ליפעמים שולח עקיצות קטנטנות לכיוון שלך , אף אחת מהן איננה מתוך רוע אלא מתוך צחוק .

בנות שוות כל מאמץ - אפילו מכוערות וכונפות , האנרגיה שאתה מקבל לאחר מכן זה משהוא שאי אפשר להסביר רק להרגיש בקיצור חיים במובן הכי עמוק שלהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...