עדיין בתול - חייב לצאת מזה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדיין בתול - חייב לצאת מזה

AZO

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודעת אם זה רק הראש, אני חושבת שלהיות "מוכן" לקיים יחסי מין בגיל 13 זה קצת מוזר בעיני, אולי רק בעיני לא יודעת...

ההתפתחות האנושית לוקחת זמן ככה שאי אפשר להגיד שילד בן 13 הוא בוגר מבחינה שיכלית ורגשית מבחור בן 16 או 18...

אני ממש לא חושבת שצריך למהר ולשכב בגילאים כאלה כמו 13-14, לאן בדיוק הזמן רץ??? למה למהר לזה? לא יהיה זמן עוד כמה שנים?

אני באמת לא מבינה את זה, ואני גם לא באמת מאמינה שילד בן 13 לצורך העניין באמת הכיר את אהבת חייו ורוצה לממש את האהבה ע"י יחסי מין,

אני לא חושבת שילד בן 13 בכלל מבין מה זאת אהבה ובכלל איך מרגישים שמאוהבים באמת... נכון שהיום בנים ובנות כאחד שוכבים לא רק מאהבה,

אלא סתם בשביל הנאה, ואני לגמרי מצדיקה את זה אבל יש גבול לגיל שזה קורה... ילד בן 13 לא צריך לשכב עם ילדה למען ההנאה...

אולי רק אני חושבת ככה ואולי לא, אבל זה באמת נושא שכבר מאוד התפתח במדינה שלנו, ואני רואה המון ילדים צעירים (!!!) שוכבים בזמן שהם בכלל

צריכים להתרכז באיך להיות ילדים ולשים את יחסי המין בצד כרגע ולתת לזה עוד כמה שנים כדי שהם יתפתחו באופן ריגשי במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה חברים איזה חברים קח את האוטו של ההורים צא להסתובב תראה בנות תחחיל איתן תביא אותן אלייך לבית וייאלה ממה כל הסימפוזיון?

אפר להכיר ברשת

אפשר ברחוב

י בבית ספר

לא חסר איפה להכיר ואיפה לעשות זאת

פשוט תנסה וזה כבר יבוא אחרי כמה דחיות

חשוב:

בשום מקרה לא בכוח ונגד הרצון

בשום מקרה בלי אמצעי מניע

ובכל מקרה , בלי נשואות

פשוט זרום על מי שבאה (בגדר הטעם הטוב , אל תצפה לבר רפאלי , וגם לא לקורין אלאל פשוט תחפש מישהי נורמלית )

מורן , אצל בנות זה שונה..16-17 לפעמים 15 ו14 זה הגלאים

אצל בנים זה יכול להיות מ13 ומעלה כי בעצם מהגיל הזה ההתפתחות המינית מתחילה ומתחילה המשיכה ובעצם אותו רצון..

לי זה קרה בגיל 14

אומנם לא הייתי מוכן והיא הייתה גדולה ממני אבל זה קרה

ואחרי שזה קרה קיבלתי תפנית וצורת מבט אחרת על כל העניין..

לפני זה חששתי וחשבתי איך זה יקרה מי יעשה מה ואם הוא לא.....(את יודעת) וכאלה..

ואחרי שזה קרה הכל כבר נפתר והבנתי מה פחות או יותר

כמובן שיש עניין של נסיון , אבל לפותח התראד אמליץ פשוט לזרום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לא אמרתי שהוא צריך ללכת ברחוב ולצעוק את זה אבל הוא גם לא צריך להחביא את זה ולהתבייש בעובדה הזאת, ואם באמת חבר יבוא וישאל אותו

אם הוא בתול או לא, אז אני לא רואה בלהגיד את האמת משהו רע...

אל תשכח שהחברה היא זאת שגרמה לנו להיתפס למחשבה שיש גיל מסוים שאותו אסור לעבור ועדין להיות בתול... בדרך כלל הוא גיל התיכון, 16-17 משהו כזה

ואני באמת חושבת שזה פסול, לא צריך להכריח אדם (בת או בן) לשכב כי הם הגיעו לגיל הזה שהחברה מצפה מהם להפסיק להיות בתולים

לדעתי הפעם הראשונה צריכה להיות עם אדם שבאמת אוהבים, ואם זה בגיל 15 למה לא? אבל שלא ישכבו סתם ככה, או בשביל הנאה בלבד, זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה ?

מורן , ההורמונים שיש בבשר של ההמבורגרים במקדונלנד , הגוף הוא שאומר מתי צריך לקיים יחסי מין , אבל הבחור הזה יותר מידיי סנוב ( עאלק , "יש ארבע בנות שדלוקות עלי וכו' " )

לפני מאתיים שנה הוא כבר היה אבא , הבעיה היא עם היתפתחות של תרבות ושל השכליות שמתגברת על הגופניות , הגוף של הבחור הזה היספיק לשפוך כבר כמה וכמה ליטרים של החומר הלבן הלבן הזה ואי בטוח שהוא כבר גמר כמה חבילות של סבון ושהוא אוסף קופונים של סופר פארם ומבצעים בסופר סל לשמנים , חליק טרונקיל , זה לא שהוא לא רוצה , הוא נימנע .

עכשיו , יכולה להיות בעיה רפואית , אבל אם הזיקפת בוקר שלו תקינה וחזקה אז כניראה שזה בראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

סורי אבל לא ממש הבנתי איך התייחסת לדברים שאמרתי... ומה רצית להגיד עם מה שכתבת

הכוונה שלי הייתה רק להתייחס לזה שרשם שזה זה לא הגיל זה הראש, אמרתי פשוט שההתפתחות היא ארוכה וילד בן 13 לא יכול להיות

מפותח מינית, שכלית או רגשית כמו בחור בן 18.

החברה היום בישראל ובכלל בעולם דורשת דברים מסוימים מאנשים וחבל שהרבה מקיימים את זה בניגוד למה שהם מרגישים, רוצים או מאמינים, זאת הייתה הכוונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בחור בן 13??? עומד לו בכלל??? לדעתי קטן מידי לפחות 16....

ולגביי הבחור הבעייתי , מצד אחד בא לך לאבד מצד שני לא בא לך על הבנות אולי יש לך נטיות מסתוריות יותר...

סתם טוב אני מבין אותך לגמרי קצת חוסר בטחון והבנות באמת לא מוצאות חן בעינייך אז תשכח אותן.. עזוב אין! חאלס!

ומה זה קשור שהוא סנוב אם הן רוצות אותו זכותן גם זכותו לא לרצות אותן

תצא לפאבים מועדונים תשתכר קצת יתן לך פוש ... יאללה זרום בן אדם ... תתחיל קשר זה לא חייב לקרות בחפוז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

סורי אבל לא ממש הבנתי איך התייחסת לדברים שאמרתי... ומה רצית להגיד עם מה שכתבת

זה פחות או יותר מה התכוונתי .V V V

הוא חרמן מת וכבר שנים משעשע את עצמו ( מאונן ) - לי זה נשמע כאילו הוא מוכן כבר לשגל - מה את חושבת ???

ואם יש לו בעיה שהיא איננה רפואית - זו כניראה בעיה בראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודעת מה הוא מרגיש וחושב, שאני אסיים את התואר שלי אני אעשה לו ניתוח מלא ואבדוק את הבעיות ומהם הפתרונות :)

בקיצור, לפי התשובות אליי אני רואה שיש הסכמה שגיל 13-14 זה מוקדם.... אחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בחור בן 13??? עומד לו בכלל??? לדעתי קטן מידי לפחות 16....

יש כאלה שמפותחים מספיק בגיל 13, ולפי דעתי בגיל הזה כמעט כל מי שתהיה לו הזדמנות ירצה לקחת אותה בשתי ידיים...

אני בן 16, יש לי חברה כבר כמעט שנתיים, הפעם הראשונה היתה בגיל 15 (מצידי אפשר היה לעשות גם לפני - אבל בנות עם השטויות שלהן ;) )

בקיצור - יש כאלה שמוכנים בגיל 13 ויש כאלה שיותר מאוחר, בגלל זה אני אומר שזה הראש ולא הגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכימה איתך חלקית, נכון שזה הגיל, אבל בגיל 13 היית מוכן לשכב איתה אם הייתה לך ההזדמנות?

אני לא יודעת מה קורה אצל בנים פיזית בגיל 13 ואם באמת זה אפשרי, אני לא יודעת, לא בקיעה בנושא נגיד ככה :)

וברור שכל בן יקפוץ על ההזדמנות, כי זה בן...

אתה צודק שלפעמים באמת זה הגיל, ויש כאלה שמוכנים בגיל 15 כמוך, אבל יש כאלה שלא, ורוצים לחכות למישהי מסוימת

או שהם פגשו אותה ועדיין לא מוכנים לאקט עצמו

שוב, זה מאוד אינדיווידואליסטי, אבל אני עדיין חושבת שילד בן 13 צריך להיות ילד ולא לחשוב על יחסי מין כל כך מוקדם, ילדות יש פעם בחיים

יחסי מין יבואו גם אחרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בגיל 11 עמד טוב

שלא תטעה.....

בקשר לכן בתול או לא

זה בכלל לא מדד לאשיות לבגרות או למשהו בכלל בבן אדם

קרה קרה לא קרה אז לא קרה ..

לא ביג דיל ..

אם כבר אתה ב18 ועדיין לא עשית

שמור את זה לחתונה חחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...