קנייה קבוצתית של כוננים קשיחים, פנימיים וחיצוניים (הצעות חלקיות לבינתיים) - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של כוננים קשיחים, פנימיים וחיצוניים (הצעות חלקיות לבינתיים)

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה קורה חבר'ה?

אני חושב לארגן עוד קנייה קבוצתית, אחרי כל הקודמות, והפעם של . (ה500GB שלי מפוצץ מידע, אז צריך עוד :))

אז לפני שאני אתחיל לבדוק מחירים מול החנות, אשמח אם תוכלו:

א) להמליץ על איזה דגמים, כדאי לברר מחירים (דגמים מומלצים של פנימיים וחיצוניים, גם כאלה שעדיין לא הגיעו לארץ, כמו הWD 2TB אם הוא יצא כבר)

ב) מי שמעוניין להכנס לקנייה הקבוצתית שיאמר, או שישלח לי הודעה פרטית (מי שירצה להצטרף כמובן לא מתחייב מראש ללא מחיר ידוע, אבל אני משער לעצמי שהמחירים יהיו יותר זולים מהמחיר הזול ביותר מזאפ)

אז בואו נתחיל :)

יכול מאוד להיות שאני אצטרף לקנייה הקבוצתית הזו.

אני צריך כונן של 500GB לפחות (לפחות). יש לי קצת בעיה עם הגודל של הספק כוח (אני משתמש בLIBERTY 400W כשיש לי 4 ליבות ו8800GTS..) אז עדיף שייקח כמה שפחות כוח מהספק. חוץ מזה, אני מאוד בתקציב, אז, גם תכניס לעניין :)

תעדכן כאן איזה כונן ובאיזה מחיר אתה מארגן, יש סיכוי רב שאני בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש F1 של 1.5TB שנמכר בחו"ל כבר?

יש F2 EcoGreen... נפח 1.5TB

לא יודע אם הוא נמכר בחו"ל

EviLeader, הספק שלך יכול להחזיק הרבה יותר, ראה את המפרט שלי. (אתה יכול להוסיף לו 3 מאווררים 92mm)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, בעיקר המומחים, אני אשמח להמלצות גם על דגמי ה1.5TB

כי רגע אני מכיר רק את מהסדרה הדפוקה.

זה בגלל שכרגע אין אף דיסק 1.5TB אחר בארץ... ;D

יש, כפי שכבר כתבו, 1.5TB מסדרת ה- F2 סל סמסונג (כוננים חסכוניים בחשמל עם ירידה מסויימת בביצועים) שעוד לא הגיעו לארץ, ב- 7200.12 של כנראה שידלגו על הגודל הזה ויקפצו ישר ל- 2TB ו- WD כבר עשו את זה ועברו ל- 2TB. אם ה- F2 יגיע לארץ והמחיר יהיה סביר - אני רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא F2, זה EcoGreen F2, שלא תתבלבל עם EcoGreen F1 ו-Spinpoint F1.

הצפיפות של 500GB בפלטה אחת מאפשרת כונני 2TB, אך לא אמרו שום דבר על 2TB, אז לא צפוי מהם 2TB.

והם לא ידלגו על 1.5TB כי זו ספינת הדגל של Barracuda 7200.12.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת עדכונים.

ניסיתי מול פנדה לבינתיים.

הרווחים על כוננים קשיחים מאוד נמוכים, לכן הוא לא יכול לתת לנו מחירים נמוכים כל כך.

לבינתיים, הוא עדכן בשבילנו מחירים לכוננים קשיחים של F1.

לאחר בדיקה שלו מול היבואן של , הם לא עובדים מול IVORY, ולכן IVORY נותנים מחיר הנמוך קצת יותר.

אעדכן בעמוד הראשי, ואני אבדוק עוד אפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...