עשיתי ה-כ-ל פ-י-ק-ס, עדיין לא עובד, הצילו ! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשיתי ה-כ-ל פ-י-ק-ס, עדיין לא עובד, הצילו !

Svideo

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אותי זה שיגע פעם.....

ניראה לי שהבעיה היא יכולה להיות בטלויזיה, שהיא לא רק צריכה להיות על video, אלא גם צריך לשנות שם משהו בהגדרות. זה שונה מטלויזיה לטלויזיה, אבל בכל מיקרה, אצלי היהצריך להעביר ל bb שיעבוד על מצב off

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתמונה הראשונה ניסית להעביר לאפשרות "כפול" ובטלוויזיה להעביר לAV? מה הם השלבים שביצעת ולא קרה כלום?

כיביתי את המחשב והטלויזיה,

הדלקתי את הטלויזיה על AV

הדלקתי את המחשב

ואז ניסיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אותי זה שיגע פעם.....

ניראה לי שהבעיה היא יכולה להיות בטלויזיה, שהיא לא רק צריכה להיות על video, אלא גם צריך לשנות שם משהו בהגדרות. זה שונה מטלויזיה לטלויזיה, אבל בכל מיקרה, אצלי היהצריך להעביר ל bb שיעבוד על מצב off

מה זה BB ? מה אתה מציע לי לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר איפה זה בדיוק (זה במחשב של אחותי... אז אני לא יכול לבדוק) אבל יש אפשרות במסך עם הציור של הגשר... להוסיף "מסך שלא מזוהה על ידי הכרטיס" ואז זה פותח לך את היציאה תמיד...

אם אתה רוצה, שלח לי הודעה לפרטי או לאיסיקיו 24638960 ומחר אחרי שאחותי תעורר אני אברר לך בדיוק את הדרך...

נדב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח לעבוד ביחד עם המסך והטלוויזה, הבעיה היא ה REFRESH RATE, הטלווזיה שלך היא בטח 75 HZ +-, הייתי ממליץ להוריד את ה REFRESH RATE ל60 ולנתק את המסך מהמחשב ואז להדליק אותו כשהוא מחובר לטלווזיה וחשוב שהטלוויזיה תהיה בערוץ מתאים (AV) אותו ערוץ של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי אבל TVTOOL על כל גרסאותיו לא תומך ה GF כל סדרת ה MX

מהסיבה שהבקר TV הוא מיושן ונמצא על המעבד הגרפי בניגוד לשאר הכרטיסים (ATI וסדרת ה GF FX ו G4 TI )

הדרך היחידה שלך היא להשתמש בכבל אחיד (ללא העברה מS-VIDEO ל RCA או משהו כזה)

ודרך הדריבר לבחור בתצוגה דרך הTV .

במידה וכרטיס לא מזהה שיש TV מחובר הוא לא יתן לך לעבור.

לכן ודא שאתה עושה את כל מה שאמרתי .

בדרך כלל אין פשוט מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...