מוזר מאוד, הכל נדלק, מסך לא! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוזר מאוד, הכל נדלק, מסך לא!

ccc

Recommended Posts

שמעו, שמתי את המעבד שלי בפעם הראשונה על הלוח, הדלקתי את המחשב והכל עבד, העלתי את הביוס לכוון הגדרות כי הוא זיהה לי אותו כ2000+ (ראה מפרט מקורי) מימין)

בקיצר כיוונתי את ההגדרות דיפולט של המעבד ועשיתי SAVE

המחשב עשה ריסט וקיבלתי את ההודעה

DO NOT POWER OFF WHILE IS SAVING YOUR SETTINGS

ושם זה נתקע, אז פשוט כיביתי את המחשב

ומאז הכל נדלק חוץ מהמסך, ניסיתי להחליף כרטיס מסך הוצאתי את הבטרריה לכמה דקות ואיפסתי ביוס, אבל כלום...

מה עושים? מה זה זה? חשבתי שאולי הבביוס מת, אבל גם שהוא מת לא אמור להיות תצוגה?

תודה רבה רבה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיפה אני מוצא כזה צ'יפ?

אני שותל את הישן ומחכה שנתיים שיגדל עץ ביוס? ;) :-\

הלוואי וזה היה אפשרי , אך לצערך נראה לי כי תצטרך להחליף אחד משני דברים , או את הלוח כולו או את הצי'פ שעליו יושב הביוס .

ולגבי למצוא כזה צי'פ , תנסה אולי בחנויות מחשבים/אלקטרוניקה/טכנאי מחשבים .

ופעם הבאה שאומרים לך לעשות משהו , תלמד מהזקן של אחרים ותעשה מה שאומרים לך ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה אני יעשה!! זה פשוט נתקע שם! לא הייתה לי אפשרות אחרת חוץ מלכבות את המחשב! מה זזו התאבדות של הלוח?

והוצאתי אותה ל10 דקות.. לא מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, שמתי את המעבד שלי בפעם הראשונה על הלוח, הדלקתי את המחשב והכל עבד, העלתי את הביוס לכוון הגדרות כי הוא זיהה לי אותו כ2000+ (ראה מפרט מקורי) מימין)

בקיצר כיוונתי את ההגדרות דיפולט של המעבד ועשיתי SAVE

המחשב עשה ריסט וקיבלתי את ההודעה

DO NOT POWER OFF WHILE IS SAVING YOUR SETTINGS

ושם זה נתקע, אז פשוט כיביתי את המחשב

ומאז הכל נדלק חוץ מהמסך, ניסיתי להחליף כרטיס מסך הוצאתי את הבטרריה לכמה דקות ואיפסתי ביוס, אבל כלום...

מה עושים? מה זה זה? חשבתי שאולי הבביוס מת, אבל גם שהוא מת לא אמור להיות תצוגה?

תודה רבה רבה לעוזרים

איזה לוח זה?

כמה זמן חיכיתה לפני שקבעתה שזה התקע?! :cwm13:

נסה לנתק את המחשב מהחשמל, ותפעיל מחדש, אמור להיות הביוס לפני השמירה ::)

עשיתי OC ללוח שלי שבמפרט, אחרי שעברתי ת'באס 220(שיניתי בביוס ל230, עשיתי שמירה, צצה לי גם ההודעה לא לכבות תמחשב)

היה לי בעיה דומה, שהמחשב "עבד" אבל ללא המסך, וכשהפעלתי מחדש(אחרי כיבוי מוחלט מרשת החשמל) המחשב עלה והמעבד היה במצב בטוח(מכפלה X באס 100MHZ :P)

אם לא מצליח להחזיר את הלוח לחיים, נסה לסחוט(=לנצל) את האחריות(תגיד שהתקנתה הכל לפי ההוראות, ואין POST)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי המלצה בשבילך , א. בכל מקרה נראה לי שתצטרך להחליף את הצי'פ או את הלוח כולו , אבל פעם הבאה לפני שאתה עושה משהו שאתה לא סגור עליו במאה אחוז תשאל ותתיעץ עם מישהו שיש לו ניסיון בתהליך שאתה רוצה לבצע , ככה תוכל לצמצם טעויות ובעיות . :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפרט שלי יש את כל הפרטים זאת המטרה שלו..., המחשב היה מנותק מחשמל, הלוח הוא כפי שיש במפרט NF7-SL REV 2

חיכיתי איזה 15 שניות! !!! עד שהחלטתי שהוא תקוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הזה עכשיו די מוכר לי. היה לי ריסט בזמן עידכון(ממש באמצע), וחשבתי הלך הלוח :'(

עשיתי דיסקט ביוס, שמתי למחשב, ואחרי כחצי דקה הלוח חוזר לחיים כמו גדול ;)

נסה לעדכן ביוס(דיסקט ביוס) מניסיון ללוח הזה יש הגנה, אם תשים כרטיס מסך PCI אמור לעלות לך חלוך שרשום בו

CHECKSUM ERROR

ובקשה לשים דיסקט ביוס :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...