מכונית: אוטומטית או ידנית? - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכונית: אוטומטית או ידנית?

Tomerb1

Recommended Posts

נשחק- בדיוק כמו שזה נשמע. מופעל לחץ גדול יותר על כל החלקים (מנוע, גיר וכו'), וזה גורם לבלאי מוגבר.

מה שכן, אני בכלל לא בטוח לגבי זה שגיר ידני נשחק יותר או אם יותר, אז עד כמה זה משמעותי...

זה לא הגיר, זה הקלאצ' שנשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 244
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נשחק- בדיוק כמו שזה נשמע. מופעל לחץ גדול יותר על כל החלקים (מנוע, גיר וכו'), וזה גורם לבלאי מוגבר.

שטויות

החלק היחיד שנשחק הוא הקלאץ', וגם אם תיקח בחשבון החלפת קלאץ' כל שנתיים שלוש זה עדיין יוצא יותר זול מעלות דלק והטיפולים של גיר אוטומטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בגיר אוטומטי יש קלאצ'ים שנשחקים. ואז צריך לעשות שיפוץ לגיר.

תענוג לא זול...

אני נוהג בפולו עם גיר ידני ונהנה מאד.

אני מתבאס רק אם אני פוצע איזו רגל בריצה או משהו, ואז זה לא נעים לנהוג.

בגולף האוטומטית של אחי גם נחמד, אבל משעמם יחסית לידני אפילו שזה יותר חזק ויותר מהיר (מנוע 2.0 לעומת 1.4 :( )

ואני מרגיש פחות שליטה על אוטומטי. (יש השהיה קצרה בתגובה של הרכב ללחיצות על הגז.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקום אחד הוא ליד השוק- בעליה מהמקום שממנו יוצאים הטסטים (מאחורי "גליל סנטר") לכיוון שיכון א'- דרך איפה שפעם היתה חברת "כפריס" (לא יודע איך קוראים למקום הזה עכשו) ומוטל "ממן" או מומו :P

מקום שני הוא מעל "בית גינסבורג", בפנייה מהכביש שמגיע מבית הספר "רעות" לכיוון התיכון הדתי\ שיכון ב'. נראה לי שזו העליה הכי מטורפת בעיר...

מקום שלישי זה גם ליד "גליל סנטר"- בפניה מהכביש שמגיע מכיוון "טיולי אלון" לכיוון אותו המקום שממנו יוצאים הטסטים...

גם בכביש לאזור כפר חיטים יש קטע מאוד תלול, וגם בכביש של מיצפה יש חלק כזה- אבל שם אין צורך לעצור (בניגוד למקומות שציינתי...)

יש עוד כמה פניות מטורפות באזור שיכון ג'\ד' אבל אלה הכי תלולות נראה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאמת שרובוטית יותר טובה מבחינת ביצועים מכפולת מצמד? חביבי כנראה שאינך מבין כלל על מה אתה מדבר.

תיבת כפולת מצמדים קורעת בביצועים כל ידני, הרי כתבתי, עשו ניסוי ביפן ובכל מקום אפשרי, לקחו שתי נהגי מירוץ מקצועיים, הושיבו אותם על אותן המכוניות בדיוק, אחת ידנית והשנייה כפולת מצמד DSG, הנהג מירוץ העביר הילוכים במהירות מטורפת אבל השני? רק לחץ על הגז ופשוט טס לו מהעיינים... אז אין מה להתווכח?

קודם כל, בתיבה כפולת מצמד, הגיר מכין את ההילוך הבא כבר מראש וההחלפה נעשית מאוד מאוד מהר מכיוון שההילוך מוכן רק להחליף. אתה יודע איך DSG עובדת? כנראה שלא.

בבקשה לינק, אשר מוכיח לך ללא ספקת, את עליונותה של תיבות כפולות מצמד למינהן במיוחד ה- DSG! אלופי דריפט קינגים ומירוצים למינהן מנסים ובודקים, שווה לראות ולהבין לפעם אחת בלבד.

http://www.youtube.com/watch?v=gmMNRQ1GJ3o

אז עם מה אין להתווכח? :smile1:

דרך אגב, עדיף לא לפלוט יותר מדי שטויות בכללי.

:s07:

לפני אתה כותב שטויות עדיף שתדע על מה אתה מדבר, תיבה כפולת מצמד היא תיבה רובוטית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה דביל? הוא בסך הכל התבלבל וכתב רובוטית במקום ידנית, לא יכולת להסיק את זה לבד לפי תוכן ההודעה או שהפסקת לקרוא אחרי משפט אחד?

בסך הכל משפט אחד קדימה: "תיבת כפולת מצמדים קורעת בביצועים כל ידני"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

IG רק בגלל שאני מחבב את התוכי שלך בתמונה ,

ראשית , שיפוע מודדים על פי הפרשי רום ביחס למרחק - כלומר אורך הכביש ובכמה מטרים עלית או ירדת .

שנית אני אביא לך ציטוט משרשור של טיוליי אופניים .

http://sf.tapuz.co.il/shirshur-1046-123577349.htm

מסכים שיש בישראל עליות יפהפיות מכל הבחינות, ובעיקר הנוף שמשתנה בין צפון ודרום, מזרח ומערב. מסכים שיש קטעים ביהודה ושומרון ואף על הגבול (מי עמי-מצפה אילן שאני מכיר מי שמחפש רוכב עם ביצים לעשות את הקטע היפהפה הזה.....) שמעוררים השראה.

אירופה, עם זאת, לא נגמרת באלפים ובדולומיטים ולא במסלולי הגרנד טורים. יש בטוסקנה, בגרמניה, בשוודיה, בנורוגיה ועוד מקומות עליות קשות וטכניות, עם שיפועים אגדיים וקטעים טכניים שמורידים מהאוכף גם רוכבים מנוסים (בהר ברוקן בגרמניה חזיתי בלא פחות משני רוכבים עומדים בתד ומקיאים את נשמתם. יש שם קטעים עם שיפועים של 15% בסרפנטינות של מעל 20% ששימשו שבילי גישה לג'יפים של מזרח גרמניה וברית המועצות בימי המלחמה הקרה).

ושתהיה בעיניין - השיפועים בגילבוע הם בערך 8% כך למרות שאני מכיר את טבריה ( ולא רע ) אני בספק רב אם המד זוית יעזור לך כאן . - חחח .

אם יש אבן על כביש בזוית 45 מעלות הרכב מתהפך אחורה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהוא מטיל בספק כבד את העובדה שנהגת ברכב הזה, במיוחד בהיותך בן 18 כפי שכתוב לך בפרופיל.

הוא יכול להטיל ספק כמה שהוא רוצה אבל זה לא ממש ישנה עובדות. לא שמישהו פה ממש יודע איך אני ניראה אבל לפחות תמונה כדי "להוכיח"

n810089816_528780_4117.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמישהו פה ממש יודע איך אני ניראה אבל לפחות תמונה כדי "להוכיח"

איך אז זאת הוכחה??? אף אחד לא יודע איך אתה נראה. אתה מראה תמונה שהעלת לפייסבוק שמראה מישהו מחייך ונוהג במרצלגו , עם פירסומת לאיזה סרט של פירלי (לא ממש הבנתי מה זה), על מסלול. מה אתה מוכיח פה?

אף אחד מיכם לא יודע איך אני נראה אבל הנה תמונה שלי ב F16

93197367gfzJUY_ph.jpg

ד"א אני רק בן 18...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...