עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL? - עמוד 15 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מישהו לא מצליח להוריד מ-TL?

מסבחה

Recommended Posts

עוד כשהייתי כמוכם בבעייה הזאת עם בינלאומי (עד שהחלפתי ספק) שמתי לב שעם הגירסה החדשה של יוטורנט 1.9, זה מוצא הרבה יותר מהר סידרים, מתחבר יותר מהר, ומגיע למהירות הרבה יותר סבירה, עדיין לא קילבתי מקסימום מהירות, אבל זה בהחלט משפר בצורה מהותית. אני ממליץ לכם לנסות ולבדוק בעצמכם.[br]פורסם בתאריך: 2.04.2009 בשעה 22:53:15

אולי הכוונה ל-protocol encryption? יש את זה מזמן - גם בגרסה 1.8 למשל.

ממש לא קשור, זה משהו בתוכנה עצמה, תנסו ותראו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בעיקרון ציוד שחוסם תעבורה מתעדכן גם הוא, למשל בדפי ההסבר של ה-NetEnforcer של חברת Allot מצויין איזה תוכנות P2P ואיזה גרסאות הוא מסוגל לזהות, יכול להיות שהבטא הספציפית הזאת עוד לא עודכנה ע''י החברה, אבל גם זה יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם utorrent 1.7.7 כי אמרו שמעל לגרסא הזאת אם מגבילים את העלאה ל10KB זה מגביל את מהירות ההורדה, עכשיו אתם אומרים שחייבים לשדרג ? מבאס.

לפני שמישהו אחד אומר תתחיל לשתף יא חרא וכאלה, שיעצור את עצמו טוב טוב כי שיתפתי מעל 750GB, אני מגביל את ההעלאה ל10KB בזמן שאני מוריד כי אני לא רוצה להפריע להורדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם utorrent 1.7.7 כי אמרו שמעל לגרסא הזאת אם מגבילים את העלאה ל10KB זה מגביל את מהירות ההורדה, עכשיו אתם אומרים שחייבים לשדרג ? מבאס.

לפני שמישהו אחד אומר תתחיל לשתף יא חרא וכאלה, שיעצור את עצמו טוב טוב כי שיתפתי מעל 750GB, אני מגביל את ההעלאה ל10KB בזמן שאני מוריד כי אני לא רוצה להפריע להורדה.

לא יודע איך זה הולך בארץ

אבל בתיאוריה זה לא אמור להפריע

אני מוריד על 260 (2MB)

ומעלה על 120 (1MB)

יציב לכל אורך ההורדה

ואחרי שאני מסיים להוריד מהירות העלאה לא משתנה

יכול להיות שבארץ מבטיחים לך נגיד 5MB הורדה וחצי מגה העלאה אבל זה כלול ב5MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מדברים שטויות.. אני כבר שנים מוריד עם גירסאות בטא מTL TB ועוד מלא אתרים סגורים ואין שום בעיות ולא העירו לי על זה...

פשוט תנסו את הגירסה שאמרתי לכם, זה נותן להתחבר ליותר סידרים, יש מן עקיפה לחסימה שבזק או ספקים אחרים עושים וזה מוריד במהירות הרבה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה תקופה באמת שפרוקסים עזרו לי, אבל מלפני איזה חצי שנה... אי אפשר. כמו כן גם TD אי אפשר. מעניין באמת איך אפשר? אני משער שיש לו ספקית חדשה יחסית כמו אקספון או אורנג שטווח הכתובות שלהם עוד לא נכנס לטווח שחוסמים(בינתיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מדברים שטויות.. אני כבר שנים מוריד עם גירסאות בטא מTL TB ועוד מלא אתרים סגורים ואין שום בעיות ולא העירו לי על זה...

פשוט תנסו את הגירסה שאמרתי לכם, זה נותן להתחבר ליותר סידרים, יש מן עקיפה לחסימה שבזק או ספקים אחרים עושים וזה מוריד במהירות הרבה יותר טובה.

מה שטותי בלהיצמד לחוקים?

זה שלא עלו עליך לא הופך את זה להמלצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שטותי בלהיצמד לחוקים?

זה שלא עלו עליך לא הופך את זה להמלצה

זה לא רק אצלי, המון מורידים בעזרת גירסאות בטא, זה ממש לא נוגד את החוקים.

אני בכל אופן באתי לעזור, מי שרוצה מוזמן לנסות, מי שלא רוצה לנסות, שלא יגיד שמוריד לו חרא וביינתים לא עושה כלום כדי להתגבר על הבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...