ההבדל בין Ynet ל-NRG - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההבדל בין Ynet ל-NRG

leyaniv

Recommended Posts

לא הבנתי איך מדיון על ערבי שנפל ממסוק הגענו לוויכוח על של מישהו, שלטענת מישהו אחר הוא מכוער :nixweiss:

ברוך הבא לפורום הכללי של HWZONE.

אה עכשיו הכל ברור, אתם מכירים...

לא.

המצב שלך קשה, שחכת לשים את כובע הנייר אלומיניום שלך היום או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על הערבי טחנתם מספיק - לי זה ברור שמבחינה מקצועית ואנושית החיילים לא היו עושים דבר כזה בכוונה תחילה , אם היו רוצים לבזבז אותו לא היו מביאים מסוק כדי לעשות את זה , היו יכולים פשוט לתת לשכב שם ולא לחלץ אותו .

ואני חושב בקשר לדיון המעניין הזה שהוא אכן מכוער ודומה לתחת כי מה שיוצא מימנו זה בעיקר חרא כך שאני אפילו לא צריך לעשות הצלבות עם הניק שלו , פשוט לקרא משפט אחת או שתיים ממה שהוא כותב .[br]פורסם בתאריך: 12.03.2009 בשעה 02:54:11

המצב שלך קשה, שחכת לשים את כובע הנייר אלומיניום שלך היום או משהו?

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו ראיתי את הוידאו וכמו שזה נראה הם באמת לא הפילו אותו בכוונה.

oh well, עדיין מגיע לו צל"ש גם אם זה היה בטעות.

בגלל העדר תוכניות מתאר והקצעת קרקעות, כמו גם מדינויות כמו יהוד הגליל והנגב, נאלצים תושבים רבים לבנות בתים ללא היתר בניה ולחיות כל חייהם בחשש מהריסה.

LOLOLOLOLOLOL מה?? אתה אמיתי?? חחחחחחחחחחחחחחחחחח

כן ממש מסכנים, הם נאלצים לבנות ללא היתר בניה, לא לשבור את הראש בבירוקרטיה ולא לשלם מיסים כמו כל אזרח במדינת ...

ממש אומללים... :(

ולי אין כסף לקנות BMW חדשה כל שנה, אז אני נאלץ לפרוץ לסוכנות של קמור , לגנוב לעצמי BMW 740 חדשה כל שנה, ולחיות כל חיי בחשש ממעצר וכניסה לכלא :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה בכוח מנסה להיות דביל?

אבל יש להם בית. הבעיה היא שהם בנו אותו בצורה לא חוקית. אתה מבין את המושג "לא חוקית" או שאני צריך לאיית לך את זה?

ובניגוד ליהודים שלפעמים עושים את זה (ואז באמת הורסים להם את הבית), אצל הערבים זה שכיח ביותר (למעשה כמעט לא קיים מישהו שבנה את הבית שלו בצורה חוקית) אבל אף אחד לא עושה כלום כי המשטרה מפחדת להתעסק איתם - בגלל מקרי העבר עם חבורת הברברים האלימה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה בכוח מנסה להיות דביל?

אבל יש להם בית. הבעיה היא שהם בנו אותו בצורה לא חוקית. אתה מבין את המושג "לא חוקית" או שאני צריך לאיית לך את זה?

ובניגוד ליהודים שלפעמים עושים את זה (ואז באמת הורסים להם את הבית), אצל הערבים זה שכיח ביותר (למעשה כמעט לא קיים מישהו שבנה את הבית שלו בצורה חוקית) אבל אף אחד לא עושה כלום כי המשטרה מפחדת להתעסק איתם - בגלל מקרי העבר עם חבורת הברברים האלימה הזאת.

מה אתה מנסה בכוח לעבור על החוקים של הפורום שאתה מנהל?

ממש יפה לך להסתתר מאחורי המילים "לא חוקי" בלי להכנס לשורש העיניין, זה מתאים לאנשים כמוך שגם רואים נסתרות וגם מתבטאים ברמה של ויכוח על פוגים בגן.

אם היו מוציאים מחוץ לחוק את הזכות שלך לנשום היית מפסיק לנשום? אם היו מונעים ממך חוקית לגור בבית, היית עובר לגור ברחוב?

בנוגע להריסת בתים, יש לך נתונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תאכילו את השמאלני (זה סוג של טרול אני מתאר לעצמי).

ממש קשה לי לחזור אל הנושא המקורי אבל תכלס אף פעם לא אהבתי את NRG , עכשיו גם הפסקתי לאהוב את YNET אבל זה לא קשור. NRG תמיד הרגיש לי אתר ברמה נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אפילו ברוטר.נט האולטרא ימני הרוב ריחמו עליו...

תכלס אין לדעת האם הוא הגיע לשם בטעות או בכוונה,וזה גם לא משנה..ניתן לראות בבירור כי מה שקרה לא היה מכוון ..אני לא חושב שהחיילים שזה עתה ירדו לשדה מוקשים להציל את אותו רצו להפיל אותו בכוונה כדי לרדת לשם שוב..

ואני לא גזען,אבל מה שכן,עדיף שזה קרה לערבי ולא ליהודי,כי כן,אני, כמו כל בנאדם נורמלי(כן,גם אתה),דואג קודם כל לעם שלי ואז לאחרים.

חבל רק שהמקרה הזה גורם לשם רע לאחת מיחידות העילית של צה"ל,שעושה יום יום עבודת קודש בלי שיתייחסו אליה כלל..ורק כשקורה מקרה כזה פתאום כולם קופצים שהם לא בסדר..פויה שמאלנים!דראעק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

מכל הערבים שאני מכיר (ויצא לי להכיר הרבה מהם. סטודנטים- ה"עילית" של החברה שלהם), הרוב המכריע לא הייה עושה את זה בידיעה שיהודים יקבלו את האיברים.

99% מהם הם היצורים הכי חסרי התחשבות שיצא לי לפגוש... אפילו התוכי שלי מבין שלא להציק לי כשאני מזיז אותו ממני.... מהם כמה שלא ביקשו שיהיו בשקט (באמצע הלילה)\ לא ילכלכו (או לפחות ינקו אחריהם), הם היו משתינים בקשת על מי שביקש, ועוד מאיימים שאם היא\הוא לא ישתקו, הם יתנו לה\ לו מכות... במילה אחת- חלאות.

אתה בטוח שאתה לא טועה עם האוכלוסיה המזרחית של ישראל? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל הערבים שאני מכיר (ויצא לי להכיר הרבה מהם. סטודנטים- ה"עילית" של החברה שלהם), הרוב המכריע לא הייה עושה את זה בידיעה שיהודים יקבלו את האיברים.

הרבה אנשים שהם דתיים לא תורמים איברים גם יהודים גם ערבים וגם נוצרים

כך גם הרבה יהודים דתיים לא יתרמו איברים בידיעה שערבי יקבל או חילוני נו אז?

99% מהם הם היצורים הכי חסרי התחשבות שיצא לי לפגוש... אפילו התוכי שלי מבין שלא להציק לי כשאני מזיז אותו ממני.... מהם כמה שלא ביקשו שיהיו בשקט (באמצע הלילה)\ לא ילכלכו (או לפחות ינקו אחריהם), הם היו משתינים בקשת על מי שביקש, ועוד מאיימים שאם היא\הוא לא ישתקו, הם יתנו לה\ לו מכות... במילה אחת- חלאות.

קראת אותי מצחוק

הא עכשיו הבנתי שאר האוכלוסיה בארץ אם תבקש מהם להיות בשקט יתחשבו ברגשות העדינים שלך נכון ???? הייתי רוצה לראות אותך מבקש שקט באוכלוסיה הלא ערבית הנאורה בשכונת התקווה ולראות את התוצאה בחדשות

חוץ מזה ככה זה אצל כל האנשים (ולא לא משנה אם הוא ערבי יהודי כחול לבן ירוק או כתום) אם הם לא יכבדו אותך אז הם לא ישתקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתם על תרבות דיון? איפה המנהלים שצריכים לשמור על הסדר בפורום? (אה שחכתי, המנהל משתתף בבלגן ונותן לגיטימציה לכולם)

עצוב איך שהדברים מתנהלים כאן. במקום להגיב לדברים וליצור דיון מעניין אתם עסוקים בלקרוא לי מכוער / דביל / טרול וכו'

לא שזה מעליב, זה אפילו קצת משעשע, אבל זה באמת מעיד על הרמה של האנשים שכותבים פה. חבל.

אם זה ימשיך ככה אתם תבריחו אנשים איכותיים מהפורום הזה ותשארו רק עם אלו שרמת השיחה שלה דומה לשל קוף לא מפותח במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...