ההבדל בין Ynet ל-NRG - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההבדל בין Ynet ל-NRG

leyaniv

Recommended Posts

דבר ראשון אני מחזק כמעט בכל מילה את arik100 ואת IG.

leyaniv - איך בדיוק אתה רוצה לשפר את החיים שלנו במדינת ישראל?

לתת חופש לחמאס ולטרור?

אם אתה באמת רוצה לעזור, תלך להתגייס לצבא, תעזור לחסל כל אחד מאלה שרוצים אותך בים ולא בישראל.

במקום זה אתה בא ומעביר ביקורת על המדינה שלך ובוכה על כמה שהערבים מסכנים.

אם לא הבנת את מה שמנסים להסביר לך כאן כבר 9 עמודים, הם הביאו את זה על עצמם.

בגלל אנשים שחושבים כמוך (וכמה בממשלה שדואגים לכסא שלהם אבל זאת לא הנקודה) עופרת יצוקה התדרדר, יצאנו משם והם עדיין ממשיכים לירות טילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא מהאספסוף של המדינה , שברוב חוצפתו מעיז להעביר ביקורת על המארחים שלו - אורח פורח , סתם טרול .

שבסופו של דבר ימצא את עצמו מצוי מנודה .

מי המארח????????????

ואתה מהאליטה של המדינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני אישית אולי ובצורה מסויימת וקטנה אבל אני מוכן להתעלם מימנה ) האמת שזה מה שטרולים מרגישים ולכן הם טרולים , הם לא מרגישים שזה באמת שלהם ולכן הם משתמשים בדברים מבחוץ כמשאב , ממש כמו שהטרול החברתי הזה משתמש בחברה הישראלית , כמשאב לעיצוב המהות שלו .

הטרול המחורבן הזה , הוא מסתכל על הכל כעל משאב להשיג את שלוות הנפש שלו - דבר שהוא אף פעם לא ישיג , כי הוא באמת מבפנים שונא את עצמו . ( אפילו יותר ממדינת )

אליטה ? אני ? - לא יודע , אני לא מאמין במושג הזה , הוא מושג של חלשים ואנשים ריקים , אני בן המקום , יליד מהאדמה , השמש והרוח שנושבת כאן , לכן אני מכבד את מי שנותן לי חיים וסביבה , אני לא מוכה שינאה עצמית ולכן אני לא חושב שמה שיצר ומקיים אותי ראוי ליחס של ביקורת ממני , אני רוצה לשפר ,לטייב אבל תמיד אני מקבל את המציאות ופועל על פיה , את הערבי אני אוהב , אבל זה לא אומר שאני אהיה עיוור לפעולתיו את המדינה אני אוהב , אבל זה לא אומר שאהיה מתיחס אליה כמובנת מאליה , אנשים אני אוהב , אבל זה לא אומר שאני לוקח את החרא מהם , אליטה ? אני ? המושגים האלו הם לא מהעולם שלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ?

אנחנו אלוהים , אתה אני ואפילו הטרול הזה הוא אלוהים , מה הקשר לאלוהים :s05:

אתה שאלת אותי שאלה אישית , עניתי לך בצורה אישית , שאני לא מחרבן היכן שאני אוכל , טרולים כן מחרבנים היכן שהם אוכלים כי הם חיים במחראות ( לכן הם רצים "לתקן" את העולם , כי זו האמת , הם חיים בחרא ואוכלים חרא ונותנים חרא ורואים חרא ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נראה לי שכחת כמה דברים בסיסים

הסיבות להקמת מדינת , לא היו סיבות לקיום דמוקרטיה של אנשים במזרח התיכון

הסיבות להקמת מדינת היו סיבות ציוניות , בכל העולם קיימות מדינות מוסלמיות , דמוקרטיות , דיקטטורות , אבל אף לא מדינה אחת יהודית , ציונית

העם היהודי , ש6 מיליון מאנשיו נהרגו בשואה החליט להקים לעצמו מדינה יהודית בלב המזרח התיכון , הוא לא חשב על דמוקרטיה , הוא חשב על מדינה יהודית , זה שמדינת - מדינת היהודים היא גם דמוקרטית זה בסדר גמור , אבל שלא תטעה פה מה שיותר חשוב , אנחנו קודם כל מדינת היהודים , ורק אח"כ דמוקרטיה

נכון , יש הרבה דברים שהמדינה עושה הם אינם נכונים, אבל מעשים והתלאמותa של דעת קהל על הערכים היהודים במדינה בתואנה :" שאנחנו צריכים להיות כמו כל הארצות " אין להם מקום בכלל

ונכון בהרבה מאוד דברים יש לשאוף להגיע לשלמות ולמצוינות כמו בארצות אחרות אבל אל תשכח מאיפה באנו , ולא אנחנו לא כמותם ואפעם לא נהיה כמוהם

כנראה ששחכת כמה דברים בנוגע לציונות. גם אחרי שרוב הזרמים בציונות גיבשו את הרעיון של הקמת מדינה יהודית (וזה רק היה אחרי ועידת בילטמור ב-1942) היו שם קולות שקראו להקמת מדינה דו-לאומית, אבל הרוב קראו לחלוקת הארץ, כלומר שתי מדינות לשני עמים. כשאני אומר שאני לא ציוני, אני מתכוון שאני לא מקבל את המשמעות שהמילה מקבלת כיום. הציונות כיום היא לאומנית וגזענית, ורבים משתמשים במילה הזאת כדי לתאר את השאיפה לארץ השלמה. גם אם היתה קמה פה מדינה יהודית הלכתית טוטליטרית, מבחינתי ערך עליון הוא שיוויון בין תושבי המדינה, יהודים או לא יהודים. מדינת ישראל היא יהודית דמוקרטית, אך לדעתי היא צריכה להיות רק דמוקרטית ולהתנער מקשר לדת. התנערות מדת ומגזענות תאפשר לכל תושבי הארץ להרגיש שייכות למדינה ולהפנות משאבים לפיתוח ושגשוג. שום דבר לא מיחד את מדינת ישראל והיא יכולה להיות מדינה כמו כל מדינה מצליחה אחרת בעולם. אם אין לך שאיפות כאלו, אז אתה הוא זה שאין לו זכות קיום פה. מדינות שהיחוד שלהם הוא דת אחת שולטת הן לרוב מדינות נכשלות שגם אני וגם אתה לא היינו רוצים לגור בהן. זה משנה מאיפה באנו, אבל הרבה יותר חשוב זה לאיפה אנחנו הולכים. האינטרס המרכזי צריך של כולנו צריך להיות סיום הכיבוש והפרדת דת ומדינה, כדי שנוכל להתחיל להתעסק בדברים שהופכים כל מדינה מצליחה בעולם למצליחה.

שוב אתה מפספס את הנקודה פה , אנחנו מדינה יהודית , ומה לעשות שהמורשת שלנו מכתיבה לאכול אוכל כשר , אתה לא רוצה לאכול אוכל כשר? אל תאכל , אבל אל תסיט מהמורשת , ועם כל הכבוד כמו שאני רואה מסעדות לא כשרות ומתעצבן , ככה גם אתה יכול להתעצבן בשקט ,

אני לא מסיט אף אחד, אני מפנה אנשים לקרוא מידע ושכל אחד יעשה מה שהוא רואה לנכון. אני בטוח שעם מיסיונריות יהודית לא היתה לך שום בעיה למרות שהיא לרוב משתמשת בשיטת בזויות שגובלות בשטיפת מוח. המדינה היא יהודית אך החופש מדת מוגן בחוק כמו גם חופש הביטוי. אתה רואה מסעדות לא כשרות ומתעצבן? אני רק קורא אותך כותב את זה ומתעצבן. אני לא רואה בית כנסת ומתעצבן, אולי רק קצת מגחך, מסכנים....

אפחד לא חייב אותך לאכול כשר , שוב , יש מספיק מסעדות לא כשרות

לממן מוסדות דת? זו מדינה יהודית!!! ומורשת היהדות היא גם כשרות !!

כאילו שדוחפים לך אוכל כשר לפה , וכאילו זה רעל!!! ה' ישמור!! מה תעשה ,

כן מחייבים אותי לאכול כשר, הרבה מוצרים בארץ אי אפשר להשיג בכלל גרסאות חופשיות מכשרות שלהם. למה מסעדה כשרה חייבת להכין רק אוכל כשר ולא לתת ללקוחותיה אפשרות לבחור? הסיבה נקראת קנאות דתית. להזכיר לך שחופש מדת מעוגן בחוק, לדעתי זאת זכות לגיטימית לקנות בסופר בלי לממן מוסדות דתיים. ואם כבר ציינת את זה, אז אוכל כשר הוא כן סוג של רעל, במיוחד הבשר הכשר שאיבד את כל הטעם שלו והוסיפו לו כמויות של מלח מיותר.

שתי מדינות לשני עמים , מנקודת המבט שלי רק בתנאים מאוד מאוד מסוימים , חוץ מזה , אני חושב שאפשר להגיע לפתרון הרבה יותר טוב לשני הצדדים אבל לא המקום לדון פה

ואני לא בטוח שיש רוב לזה לא בכנסת ולא בדעת הקהל

אנחנו לא כובשים ,אנחנו מגינים , תתחיל להבין את זה , בנאדם הבא להורגך השקם להורגו , שוב , זה יהיה פרדוקס לתת לאדם אחר להרוג אותך

תמצא לי סקר בו הפתרון של שתי מדינת לשני עמים לא מקבל את מירב הקולות.

ההתנתקות לא!! הצילה את חייהם של עשרות אנשים!!!

ההתנתקות הרסה את חייהם של עשרות אלפי אנשים והייתה הזרז לעלייה המטאורית של החמאס , ולמלחמת עופרת יצוקה

הפן היחיד הטוב של ההתנתקות זה שהיא טיפה שינתה את דעת הקהל העולמית עלינו, אבל שוב ,זה טיפה בים , וכמובן שהיה עדיף שהיא לא הייתה מתרחשת

יש לך מושג כמה אזרחים ישראלים נהרגו ברצועת עזה לפני ההתנתקות או שכבר הספקת לשכוח? משנת 2001 עד אמצע 2005 (תחילת ההתנתקות) נהרגו ברצועה יותר מ-150 אזרחים ישראלים ואנשי כוחות הבטחון. אין ספק שההתנתקות הצילה חיים של עשרות אנשים. לא ההתנתקות היא זו שהרסה את חייהם של תושבי עוטף עזה, אלא מדיניות ישראל אחרי ההתנקות היא שהרסה אותם.

ובנימה זאת , אתה בכלל היית באזור שפינו? אתה פעם ביקרת שם?

כבר אמרתי לך שהייתי נגד הפינוי של האזרחים, הייתי בעד לתת פיצוי למי שרוצה להתפנות (הרי המדינה דיי אחראית להתיישבות שלהם שם) אבל הייתי נגד פינוי בכח של מי שרוצה להשאר שם. לא ביקרתי שם, אבל מה זה משנה, בשביל טיעון דמגוגי? הייתי בצבא בזמן הפינוי ורציתי להשתתף בו אבל לא נתנו לי....

הערבים מחונכים מינקות לשנאת יהודים ולהרג , אין מה לעשות זה עובדה , זה עצוב אבל צריך להתמודד עם זה

"שנאה נובעת מפחד" שוב סיסמאות... המשפט הזה מתאים בנסיבות מסויימות אין להכליל

לפחוד מהערבים? למה לי לפחד מהם במדינה שלי? לשנוא אותם? כן , ערבים שדעותיהם הם אנטי ציוניות , אנטי ישראליות , ומעוניינים לרצוח להרוג יהודים ,ולקחת לנו את המדינה , כן אותם אני שונא עד מוות , אבל ערבים שהינם ישראלים לאו דווקא יהודים , וכל עוד מעשיים ודעותייהם אינם נוגדות את טובת המדינה ואזרחיה הם אזרחי ככלל מדינת ישראל , ואין לי שום בעיה איתם

הערבים מתחנכים לשינאה כי ההורים שולחים אותם ללמוד בבתי הספר של המסגדים. למה? בעיקר בגלל שישראל לא העבירה משאבים להקמת מערכת חינוך אלטרנטיבית בשטחים הכבושים. נכון שזה עצוב, אבל זה בעיקר הסיבה לכך שהפתרון היחידי הלגיטימי כיום הוא שתי מדינות לשני עמים, רק צריך לקוות שהמדינה תתעשת לפני שגם המצב של מערכת החינוך במגזר הערבי בתוך ישראל תוביל למצב בלתי הפיך.

שנאה נובעת מפחד זאת לא סיסמא, זאת אמת מדעית. פחד, קנאות וגזענות מובילים לשנאה. אם לא היית מפחד מערבים לא היית שונא אותם, וזה לא משכנע אותי כשאתה אומר אחרת. אתה מפחד שערבים יהרגו אותך, שישללו את צביון המדינה היהודית וכו'. אחרת לא היתה לך סיבה לשנוא אותם חוץ מ.... טמטום.

שוב , אתה רואה אותנו בתור מדינה רגילה ככל המדינות , הדבר לא נכון!!

אנחנו מדינת ישראל, מדינת היהודים

והתנהותך מזכירה עלוקה , טפיל שמוצץ דם מהפונדקאי עד שהוא גובר עליו , אך אל דאגה , אנחנו לא ניתן לזה לקרות

dd5f2b16fe.gif

leyaniv - איך בדיוק אתה רוצה לשפר את החיים שלנו במדינת ישראל?

לתת חופש לחמאס ולטרור?

אם אתה באמת רוצה לעזור, תלך להתגייס לצבא, תעזור לחסל כל אחד מאלה שרוצים אותך בים ולא בישראל.

במקום זה אתה בא ומעביר ביקורת על המדינה שלך ובוכה על כמה שהערבים מסכנים.

אם לא הבנת את מה שמנסים להסביר לך כאן כבר 9 עמודים, הם הביאו את זה על עצמם.

בגלל אנשים שחושבים כמוך (וכמה בממשלה שדואגים לכסא שלהם אבל זאת לא הנקודה) עופרת יצוקה התדרדר, יצאנו משם והם עדיין ממשיכים לירות טילים.

אפשר לסכם את הדרך לשיפור איכות החיים במדינה בסיום הכיבוש והתנערות מגזענות. כמובן שיש הרבה דרכים שיכולים להוביל לכך, אבל זה הרעיון הכללי. אחרי זה השיפור כבר יבוא לבד.

את הצבא שלי כבר עשיתי, אבל לא בגלל שרציתי אלא בגלל שזאת חובתי החוקית. הייתי יכול לתרום למדינה שלי הרבה יותר אם לא הייתי מתגייס, אבל את זה גיליתי רק אחרי שהתגייסתי.

זכותי להעביר ביקורת על המדינה בלי קשר לאם עשיתי או לא, זאת זכותי הדמוקרטית.

ועדות ממשלתיות ואגודות רבות הגיעו למסקנה חד-משמעית, שמדיניות ישראל ביחסה למיעוט הערבי היא שהובילה לפערי המעמדות, אז אם יש לך מידע אחר אשמח אם תראה סימוכין לגביו ונדון בו.

בנוגע לעופרת יצוקה, לפי סקר שראיתי בערוץ 10 שבוע אחרי תחילת המבצע, רק 16 אחוז מהתושבים האמינו שמבצע עופרת יצוקה ביכולתו להפסיק את ירי הקסאמים. גם אני לא האמנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ודאי התנערות מגיזענות והכיבוש - פחחחח

ומה היה בדיוק התרוץ של הנאצים לרציחת יהודים - תזכיר לי ?

והכובש כאן זה הערבי - זאת היא מדינת העם הישראלי והיהודי מאז ההיסטוריה , וגיזענות מיושמת היטב בעולם הערבי - טרול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה נתפס לשטויות זה משגע אותי.

אין לי עצבים וכוח להגיב על הכל, אבל כמה דברים קטנים:

הקטע עם הכשרות - אתה חי במדינה יהודית. מה לעשות? אתה מזלזל בדת בצורה ממש מרגיזה. אני חילוני לגמרי, אבל מה, כשזה מגיע לאנשים שמסביבי אני מכבד אותם, ואם אני יודע שיפריע להם אם אני אוכל צ'יזבורגר מול הפנים שלהם אני לא אעשה את זה. בגלל זה יש מסעדות כשרות.

ותפסיק עם כל הבולשיט הזה על לממן מוסדות דתיים ועל בשר בלי טעם.

ובלי קשר, אתה חי בסרט. הערבים האלה מביאים את כל החרא על עצמם. לא מבין למה אתה לא מסוגל לקבל את זה.

מה נראה לך? שסתם ככה יום בהיר אחד לא תהיה גזענות? למה שיקרה כזה דבר? השינוי צריך להתחיל אצל הערבים ולא אצלנו.

וברור שזאת זכותך להעביר ביקורת על המדינה, ברור, דמוקרטיה. אז מה? זה פשוט מגעיל.

וכל התגובות שלך נראות כמו הסיכומים של המורה שלי בשיעור הסטוריה. דבר דוגרי - בלי לחפור ולהתעסק במה שמסביב.

בנוגע לסקר הזה, 16% ובלה בלה, מעניין אתה יודע את מה. מה זה קשור בכלל למטרה שלו ולמה שהוא *לא* השיג?

והשיא - "שנאה נובעת מפחד זאת לא סיסמא, זאת אמת מדעית. פחד, קנאות וגזענות מובילים לשנאה. אם לא היית מפחד מערבים לא היית שונא אותם, וזה לא משכנע אותי כשאתה אומר אחרת. אתה מפחד שערבים יהרגו אותך, שישללו את צביון המדינה היהודית וכו'. אחרת לא היתה לך סיבה לשנוא אותם חוץ מ.... טמטום."

רבאק - אני שונא את המורה לאנגלית שלי. ואני לא מפחד ממנה אם היה לך ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ודאי התנערות מגיזענות והכיבוש

תבין שיש גזענות ויש כיבוש בשטחים (שלדעתי אין לי מושג מה אנחנו עושים שם)

ומה היה בדיוק התרוץ של הנאצים לרציחת יהודים - תזכיר לי ?

אחת מהתרוצים המרכזיים היה שהם בוגדים

והכובש כאן זה הערבי

פה אתהטועה בגדול הכובש הוא לא ערבי

גם אנחנו לא כובשים

המציאות במקרה הזה היא לא שחור ולבן מציעה לך לקראו קצת על העלייה ישובי חומה ומגדל ובאופן כללי ללמוד היסטוריה

וגיזענות מיושמת היטב בעולם הערבי - טרול

גם אצלנו כלפי אחד ושני הגזענות מיושמת בצורה מאוד טובה

אני לא מסכים לכל הדברים ש leyaniv כתב אבל יש בדבריו הרבה הגיון והרבה מאוד שאיפה לטובת המדינה

אם יש משפט אחד שאני מאוד מסכים איתו הוא המשפט הזה:

שנאה נובעת מפחד

ובלי קשר, אתה חי בסרט. הערבים האלה מביאים את כל החרא על עצמם. לא מבין למה אתה לא מסוגל לקבל את זה.

מה נראה לך? שסתם ככה יום בהיר אחד לא תהיה גזענות? למה שיקרה כזה דבר? השינוי צריך להתחיל אצל הערבים ולא אצלנו

השינו צריך להתחיל אצל שנינו ועדיף שזה יהיה אצלינו

נכון הערבים מבאים את זה על עצמם אבל חלאס צריך לעשות משהו אי אפשר להמשיך ככה כל שני וחמישי צבאי אחרי כל צבאי הצבא והעורף נחלש ים ונשחקים יותר ויותר

אני שונא את המורה לאנגלית שלי. ואני לא מפחד ממנה אם היה לך ספק.

אולי בתת מודע אתה כן מפחד אני לא יודע

ולא מדובר פה על המורה לאנגלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שהם מביאים את זה על עצמם אז מן הסתם שהם יתחילו לשנות ולא אנחנו.

גם בלתי אפשרי שנשנה דעה כשהצד השני ממשיך באותה התנהגות שגורמת לדעה שלנו להתקיים. (מצטער על הניסוח העילג)

ברור שלא מדובר פה על המורה לאנגלית - זאת סתם דוגמא.

יש מקרים ששנאה נובעת מפחד, ויש כאלה שלא. ותאמין לי שאני לא מפחד. סך הכל בנדאם מגעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין שיש גזענות ויש כיבוש בשטחים (שלדעתי אין לי מושג מה אנחנו עושים שם)

אחת מהתרוצים המרכזיים היה שהם בוגדים

פה אתהטועה בגדול הכובש הוא לא ערבי

גם אנחנו לא כובשים

המציאות במקרה הזה היא לא שחור ולבן מציעה לך לקראו קצת על העלייה ישובי חומה ומגדל ובאופן כללי ללמוד היסטוריה

גם אצלנו כלפי אחד ושני הגזענות מיושמת בצורה מאוד טובה

אני לא מסכים לכל הדברים ש leyaniv כתב אבל יש בדבריו הרבה הגיון והרבה מאוד שאיפה לטובת המדינה

אם יש משפט אחד שאני מאוד מסכים איתו הוא המשפט הזה:

שנאה נובעת מפחד

השינו צריך להתחיל אצל שנינו ועדיף שזה יהיה אצלינו

נכון הערבים מבאים את זה על עצמם אבל חלאס צריך לעשות משהו אי אפשר להמשיך ככה כל שני וחמישי צבאי אחרי כל צבאי הצבא והעורף נחלש ים ונשחקים יותר ויותר

אולי בתת מודע אתה כן מפחד אני לא יודע

ולא מדובר פה על המורה לאנגלית

ופחד נובע מחוסר ידע.

חאלס עם הבולשיט הזה. במיקרה של הערבים אנחנו יודעים טוב מאוד למה יש לנו סיבה לפחד ולמה יש לנו סיבה לשנוא אותם.

כעם, הם חבורה של רוצחים וגנבים שמתרבים כמו ערנבים, ובמיקרה, נכון לעכשו אנחנו המטרה העיקרית של הרצחנות שלהם.

אתה מדבר על שיוויון?!

איזה שוויון?

השוויון שהם רוצים זה שהם יהייה פה, ואנחנו לא. אם זה שוויון מבחינתך, אז מה אני אגיד לך- תהייה בריא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערבים האלו, מה כבר עשינו נגדם? זה לא כאילו חוקקנו חוקים גזעניים נגדם,

באמת לא חוקקנו חוקים גזעניים נגדם, יפה שאתה מכיר בזה.

או עשינו הכל כדי למנוע מהם זכות דיור בסיסית.

מה? המדינה מונעת מערבים לגור בדירות? מוזר, כי אני עובד עם לא מעט ערבים, הן כעמיתים לעבודה והן כלקוחות, ועוד לא שמעתי מאחד מהם שהמדינה מנעה ממנו לבנות או לקנות או לשכור דירה.

לא חילקנו משאבים על בסיס גזעני, לא הפקענו להם מחצית מהשטחים שהיו בבעלותם מקום המדינה.

הפקיעו גם ליהודים, ביג דיל.

כשהרגנו מפגינים באוקטובר 2000, הגשנו כתבי אישום כנגד כל המעורבים.

"מפגינים", אוי, כמה שקט ושליו. מה הם בסה"כ עשו, עמדו בצד הכביש עם שלטי מחאה וסתם ככה באו השוטרים הרשעים וירו בהם. בחייאת דינאק. אני במקרה חזרתי מבאר שבע למרכז באותו ערב ואני זוכר מכוניות שרופות בצידי הדרך. ואנשים כמותך אוהבים לשכוח, אבל באותו יום נהרגו 14 אנשים - שלושה עשר ערבים ויהודי אחד, שמכוניתו נסקלה באבנים. כלומר לא מדובר כאן על מפגינים שלווים אלא על מתפרעים אלימים.

לא מגישים כתבי אישום רק כדי שאתה וחבריך תהיו מרוצים, מגישים כתב אישום כשחושבים שנעברה עבירה ושניתן להוכיח זאת בבית משפט. מצד שני, היו כמה מקרים שהם שוטר ירה בערבי ואח"כ הורשע בבית המשפט, אז איך זה מסתדר עם התיזה שלך?

ובכלל מדיניות בשטחים בכלל לא דומה לאפרטהייד בדרום-אפריקה.

נכון, היא באמת לא דומה.

[br]פורסם בתאריך: 13.03.2009 בשעה 01:45:45

זה שהם מהווים 20 אחוז מאוכלוסיית המדינה ושטח השיפוט של הרשויות הערביות הוא 2.5 אחוז משטח המדינה, זה סבבה נכון?

יש שקרים, שקרים נתעבים וסטטיסטיקה - מארק טויין. והרגע הראית שוב כמה חכם הוא היה.

המספרים האלו, בהנחה שהם נכונים, רק מראים איך אפשר לעוות כל עובדה כך שתתאים לצרכים שלך.

בוא נתחיל עם זה שהערבים לא מהווים 20% מאזרחי המדינה אלא יותר בכיוון של 15%. שנית, חלק נכבד מהערבים בכלל לא גר בשטחי השיפוט של רשויות ערביות - מה עם הערבים בחיפה, למשל? אתה סופר אותם אבל מתעלם מהשטח עליו הם יושבים בחישוב שלך. שלישית, אתה מתעלם מכך שחלק גדול שמטחה של המדינה לא מוקצה לאף רשות מקומית, למשל שמורות טבע ושטחי אש. מי יודע, אולי עוד יצא שליהודי יש פחות שטח לנפש מאשר לערבי.

מאז קום המדינה גדלה האוכלוסייה הערבית פי 7. כמות הישובים הערבים החדשים שהוקמו - 0.

וזה שקר, חד וחלק. תזכיר לי בבקשה מי התושבים של רהט, למשל? יהודים?

אבל למה בכלל צריך להקים ישוב ערבי? מה רע בישוב ישראלי? מה, הערבים לא יכולים לגור באותו ישוב עם יהודים? הרי בג"צ אוסר על הקמת ישובים ליהודים בלבד, אז למה להקים ישובים לערבים בלבד?

בגלל העדר תוכניות מתאר והקצעת קרקעות, כמו גם מדינויות כמו יהוד הגליל והנגב, נאלצים תושבים רבים לבנות בתים ללא היתר בניה ולחיות כל חייהם בחשש מהריסה.

"נאלצים", עלאק. הם גם "נאלצים" לא לשלם ארנונה לרשות המקומית שלהם ואז אין לה כסף לדאוג לביוב שזורם להם ברחוב, הם גם "נאלצים" לא לשלם את חשבונות המים שלהם ואז מקורות סוגרת את המים לישוב כולו, הם גם "נאלצים" לא לחגור חגורות בטיחות ברכב ואז שיעור הנפגעים בתאונות דרכים בישובים ערביים גדול בהרבה מזה שבישובים יהודים... או לחליפין זו בעיה של מנטליות.

לירות על מנת להרוג בכל מתפרע, אחלה. כשהמתנחלים שרפו צמיגים באמצע צמתים גם בהם היה צריך לירות?

נו באמת. אתה חושב שהיו רק 13 מתפרעים? היו אלפים. אפשר לחשוב שהשוטרים הבודדים שנאלצו לעמוד מול כל ההמון המשולהב הזה (והיו רק בודדים וללא ציוד לפיזור הפגנות כיוון שהמשטרה, שהעריכה שהמהומות יהיו בירושלים, ריכזה שם את הכוחות) ירו באוטומט על כל מי שזז. אפשר לחשוב שכל מה שהמתפרעים הערבים עזו היה להבעיר כמה צמיגים. מה עם השלכת אבנים לעבר מכוניות בנתיב תנועה מרכזי? מה עם הצתת תחנת דלק (שלמרבה המזל נכשלה)?

כשמתנחלים יסכנו חיי אדם ולא יהיו כוחות מספיקים כדי לעצור אותם באמצעים בלתי קטלניים, יירו גם עליהם.

איזה חובות חלות על מישהו שלא מקבל זכויות של אזרח?

אלו זכויות בדיוק אין לערבים?

[br]פורסם בתאריך: 13.03.2009 בשעה 02:01:38

IG, התרבות של חלק גדול מהערבים בארץ לא קיימת ואין הרבה מה לעשות בנידון, אין פתרון מהיר.

עשרות שנים של הקצאת משאבים גזענית יצרו פה תרבות, תת תרבות, ותרבות ערבית.

אני כל כך אוהב את הראיה החד-צדדית של השמאל הקיצוני - גם כשהם כבר מוכנים להודות שהערבים עזו משהו לא בסדר, זו עדיין אשמתנו. ::)

מוזר, אבל תמצא את אותה תרבות גם במצרים, ירדן, לבנון וסוריה, שלא לדבר על מדינות רחוקות יותר. אנחנו באמת צריכים להקצות יותר משאבים לערביי מצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטרול תחת הזה ,

כיבוש , פרעות תרפ"ט היו בגלל הכיבוש ? הגיזענות ?

השינאה של הערבים היתחילה הרבה ליפני הקמת המדינה והליכאורה כיבוש .

אין שום כיבוש בשטחים ישנה הגנה אקטיבית מפני שהם לא שולטים על עצמם - אפילו החמאס היום הוציא הצהרה שהוא לא שולט בירי הרטות לעבר .

שמע מאוחר , אני יכול להגיד בברור שאתה חיי מפרופגנדה ולא מבין כלום על ערבים , כמו כן אתה אכול שינאה עצמית ובעל אהבה להלקאה עצמית , יש לי כמה הצעות קונסטרוקטיביות עבורך , אולי בפעם אחרת .

הלואי והייתי יודע לכתוב כמו איסתרא :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...