ההבדל בין Ynet ל-NRG - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההבדל בין Ynet ל-NRG

leyaniv

Recommended Posts

אחת הבעיות העקרוניות היא החלוקה של השמאל החברתי של החברה לקבוצות מופלות:

יש אפליה כלפי ערבים - צריך אפליה מתקנת

יש אפליה כלפי נשים - צריך אפליה מתקנת

יש אפליה כלפי הומוסקסואלים - צריך אפליה מתקנת

יש אפליה כלפי מזרחיים -צריך אפליה מתקנת

יש אפליה נגד "מעמד הפועלים" - צריך אפליה מתקנת

וכו' וכו'

והם מנסים גם לקשור בין כל הדברים "נגד הכיבוש הגזענות והשוביניזם"

צריך להכיר שיש רק קבוצה אחת שזקןקה לזקוקה לזכויות - היחידים - שהם המיעוט האמיתי.

די מסכים מסכים איתך יש כל כך הרבה אפליה ונגד מספר אוכלוסיות שזה אפליה מתקנת שווה לתחת ועושה את המצב יותר גרוע

מרוב אפליה מתקנת אנחנו מפלים עוד יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זיבולי מוח של גיזענות ואפליה

התחת שפולט שטויות וחברו רפול , אכן יש אפליה של המיזרחיים ושל הערבים - אבל ההאפליה הזו היא תרבותית ולא גיזעית , אין שום חוק ( לצערי ) שמפלה בין גזע כזה או אחר , כל מי שרוצה להצליח יכול , אבל אתם שניכם ילדים מתלהמים וריקים שמחפשים למרוד במוסכמות משל זה היה אבא או אמא ובוחרים ברוב "חוכמתכם" להתבלט בצורה שיתנו לכם תשומת לב - אפילו אם היא שלילית - מה שעושה אותכם דיי טרולים למען האמת ( יחד עם קייל ביל דר' רון פול לשעבר ) ,

חלק מעשיריי הארץ הם ערבים שאינם מרגישים שום אפליה , אז בבקשה לפקוח את העיניים , ערבים יכולים להשתלב בכל תחום שהם רוצים ומבחינה חוקית ומשפטית הם אינם מופלים , נכון שיש בעיה עם הערבים ונכון שבתור תושבים של אותה מדינה כולם סובלים ממנה , אבל להאשים את היהודים זה רק להתבשם ולטבוע בתחושת הקורבן של הערבים - תבלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכבר סיכמנו שלפי הוידאו זה דיי ברור שהוא נפל בטעות, בלי מרכאות.

אני מסכים איתך, הבעיה היא עם אותם אנשים ( ::)) שאומרים שהיה צריך לעשות את זה במכוון.

עכביש, תבדוק את ספר החוקים של מדינת ותמצא כמה הפתעות (ולפני שתאשים אותי, ברובם המוחלט של אותם החוקים הבעייתיים אני תומך, וגם אם לא אז בוריאציה דומה אבל קצת שונה כן). אני לא הולך להכנס איתך לויכוח על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש אפליה של המיזרחיים ושל הערבים - אבל ההאפליה הזו היא תרבותית ולא גיזעית

האפליה היא גם תרבותית וגם גזעית

אין שום חוק ( לצערי ) שמפלה בין גזע כזה או אחר ,

ואם יהיה חוק כזה איך אתה יודע שאתה לא תהיה זה שיש עליו אפליה

חשבת על זה פעם?

כל מי שרוצה להצליח יכול

שטויות.

צריך גם להסתכל על הדרך

לדוגמה:

אם מדובר בילד חרדי, ערבי מוסלמי, עני, תוניסאי, אישה חרדית וכו... הדרך שלהם להצלחה מאוד קשה יחסית לאוכלוסיות אחרות

חלק מעשיריי הארץ הם ערבים שאינם מרגישים שום אפליה

יש עשירים שהם אתיופים

יש עשירים שהם מזרחים

יש עשירים שהם תוניסאים

אז אתה אומר לי שאין אפליה לאתיופים?

השאלה היא מה לא מה מספר העשירים אלה מה מספר המעמד הבינוני כי זה מה שקובע

אבל להאשים את היהודים זה רק להתבשם ולטבוע בתחושת הקורבן של הערבים - תבלו .

חסלא את עם השטויות

אף אחד לא מאשים את היהודים לא מדובר פה ביהודים נגד ערבים או להפך מדובר פה על אפליה של אוכלוסיות שלמות או על רקע תרבותי או על רקע גזעי

ערבים יכולים להשתלב בכל תחום שהם רוצים ומבחינה חוקית ומשפטית הם אינם מופלים

שוב פעם לא מדובר רק על ערבים

כדי שבן אדם יוכל להשתלב הוא צריך שיהו לו את הכלים לכך מה שהמדינה לא נותנת לדוגמה: מוסדות חינוך נורמאלים וחוק חינוך חובה אמיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רפול - בלשון המעטה אתה לא יודע מה שאתה מדבר כי אתה מדבר מבחינת הרגש ולא מבחינת השכל - בתור תרגיל אתה צריך לנסות ולחשוב לבד איך להצדיק את הנקודה ההפוכה של מה שאתה אומר - כך תוכל להבין שדעה היא לא משהו שהוא אמת אלא בחירה , ברגע שתבין שדעה היא למעשה בחירה , תוכל להבין שהטענה לאפליה היא רגש של עצלנות שממש כמנו כוח ההתמדה של ניוטון או וישנו האל ההודי שהוא "המשאיר" כלומר הרגשות האלו ( קרי תחושת הקורבן וההיתבכינות המתלווה אליהם , במקרה הטוב היא הכח שמשאיר את המתלונן יהיה זה הערבי או האתיופי ו / או העולה חדש ו / או המיזרחי במצבו ה"דפוק" ובמיקרה הרע טקטיקה של הישרדות וניצול טפילי של שכבות מסויימות ו / או חלקים מימנה )

צר לי אבל : אם מדובר בילד חרדי, ערבי מוסלמי, עני, תוניסאי, אישה חרדית וכו... הדרך שלהם להצלחה מאוד קשה יחסית לאוכלוסיות אחרות - פחחח - אתה מצחיק , אני לא מכיר איש או אישה אחרת שהחיים שלהם אינם קשים - זו פרופגנדה זולה שבאה לשכנע אותך ( ואנשים חסרי יכולת מחשבה ) לשאת בנטל התשלום על ההחלטות שלהם , חבוב אני לא צריך לשלם על זה שהגברת החליטה "שאין עוד מילבדו " שהוא יפרנס אותה , אותו כנ"ל כל השאר , אתה תראה לי חוק שמונע ממישהו להיתפרנס ולהצליח , אני אסכים איתך .

האפליה היא תרבותית בלבד - זה שאתה לא מבין את ההבדלים לא עושה את זה אפליה . תעשה את מיבחן בוזגלו ותראה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי לזה אתה מתכוון:

מבחן בוזגלו" נהפך על ראשו: אזרחים מן השורה נמקים בבתי מעצר ובבתי סוהר על לא עוול בכפם, ואילו בכירים שניצלו את השררה כדי להיטיב עם עצמם ועם מקורביהם ממשיכים במירוץ לצמרת באין מפריע. המשפט הצבאי מקנה חסינות למפקדים שהפקירו ברשלנות פושעת את חיי חייליהם, או ניצלו ניצול מיני חיילות, וגם למתעללים בפלסטינים.

WTF

אין לי יותר מה להוסיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להעביר את התגובה לדיון על קצב - כי זה מה שאני טוען - אבל עדיין זה לא אפליה בין גזזעים אלא בין מעמדות .

תגיד אתה בכלל קורא את מה שאתה כותב - יש חוק לאפליה מתקנת , נו , אז מתקנים ושים לב שזה לא אפליה גיזעית אלא אפליה מעמדית ראה גם חוק ההסדרים , תבדיל בין תרבות , מעמד וגזע ( זה שהאשכנזים וכו' זה עדיין לא אומר שזה אפליה גיזעית - טוב לא חשוב ממש כי רק אנשים מיותרים מזבלים את השכל על אפליה במקום לשפר את מצבם העצמי ע"י עבודה ! ) ( חחח , ככה אני מבדיל בין טמפיטים עצלנים בכינים שמנווטים את האנרגיה שלהם למקום חסרי תוחלת לאנשים שיצליחו )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי לזה אתה מתכוון:

מבחן בוזגלו" נהפך על ראשו: אזרחים מן השורה נמקים בבתי מעצר ובבתי סוהר על לא עוול בכפם, ואילו בכירים שניצלו את השררה כדי להיטיב עם עצמם ועם מקורביהם ממשיכים במירוץ לצמרת באין מפריע. המשפט הצבאי מקנה חסינות למפקדים שהפקירו ברשלנות פושעת את חיי חייליהם, או ניצלו ניצול מיני חיילות, וגם למתעללים בפלסטינים.

WTF

אין לי יותר מה להוסיף

אתה תראה לי חוק שמונע ממישהו להיתפרנס ולהצליח , אני אסכים איתך .

חוק חינוך חובה

קצת הגיון:

ניקח את החוקים של אפליה מתקנת

כמו שאתה יודע חוק "נולד" כדאי לענות על צורך מסוים או לתקן משהו אז זה שיש חוק נגד אפליה ואפליה מתקנת אומרת שיש אפליה

איך לעזאזל הגעת לזה? :kopfpatsch:

חוק נגד אפליה נועד למנוע את האופציה, ואפליה מתקנת זה רק אומר שיש אוכלוסיות מפגרות שזקוקות לחוקים מיוחדים כדי לא לחזור לחיות על עצים, והן לא מסוגלות לחיות במסגרת החוקים הרגילים שתקפים עבור השאר (לפחות לא בשלב זה).

בעיקרון אין לי בעיה עם אפליה מתקנת- יש לי בעיה כשהמדינה מנסה לכפות את התיקון הזה (=להוצא מהח^א) אוכלוסיה שבמקום להגיד תודה עוד נושכת את היד שמאכילה...

וכדי לעשות את הויכוח ליותר מעניין:

זה כמו שהמזרחיים הפלו את העולים מברה"מ לפני 15 שנה, ועכשו הם אלה שמשלמים להם משכורת בהרבה מיקרים (או שסתם הייה להם העונג לפטר אותם)...

לא חייבים לענות לי על זה- אני לא מתכוון להמשיך את הדיון... סתם הייה לי משעמם :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון - ^תודה על ההערה*

LEYANIV , אתה אחד מסוג האנשים , שהם האויבים הכי חמורים של מדינת , היהדות , והציונות

אתה תוקף אותנו - יהודים/ישראלים , בכל המישורים האפשריים

כמו סרטן שתוקף את הגוף מבפנים , ככה אתה פועל , בשקט בשקט אתה הורס את כל המערכות של הגוף

אתה חיה בישראל , ואתה כאילו יהודי , או שאתה בעצם נוצרי/מוסלמי , אבל בעצם אתה שום דבר מאלה

אתה לא מזדהה לא עם סממנים יהודיים , ולא עם סממנים ישראלים

אין לך שום זכות קיום במדינה שלנו, ואנשים כמוך צריכים למגר ולגרש , בדיוק כמו שממגרים את הסרטן שהורס את הגוף , וכמה שיותר מוקדם יותר טוב

ולמה בעצם?

אני יגיד לך :

*אין לי בעיה עם אנשים שלא שומרים כשרות ואוכלים מאכלים כאלה ואחרים , אבל כן יש לי בעיה עם אנשים שמסיתים לאכול אוכל לא כשר, וכו'

אפחד לא אמר לך לאכול כשר , אל תגיד לאחרים מה לעשות

*אתה בעד מסירת כל חלק ואדמה משטחי מדינת בשביל "שלום" , וגם בטח היית בעד הגירוש , וגם בטח שאתה גם לא מצטער שהייתה בעדה , ואתה גם כנראה לא רואה את זה בתור טעות חמורה שנעשתה , אתה בעצם תחלק את כל מדינת כרצונך

* אתה מסמפט ערבים שהורגים את "אחיך" היהודים , ושונא את "אחיך" היהודים , פרדוקס כמובן , אבל גם דברים כאלה קיימים

אתה לא מחובר למעשה בשום חיבור לאנשים שחיים במדינה הזאת , אז למה בעצם אתה חי פה? יהיו הרבה ארצות ערביות שיהיו מוכנות לקבל אנשים כמוך

ל MILFORED : אם נעשה שימוש כלשהו בהרשאות שיש לך על מנת לחשוף פרטים על המשתמשים באתר ,זה דבר חמור ביותר , ואין לעשותו

ובכל זאת , חיפוש ראשון בגוגל העלה תוצאה של התמונה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LEYANIV , אתה אחד מסוג האנשים , שהם האויבים הכי חמורים של מדינת , היהדות , והציונות

אתה תוקף אותנו - יהודים/ישראלים , בכל המישורים האפשריים

כמו סרטן שתוקף את הגוף מבפנים , ככה אתה פועל , בשקט בשקט אתה הורס את כל המערכות של הגוף

אתה חיה בישראל , ואתה כאילו יהודי , או שאתה בעצם נוצרי/מוסלמי , אבל בעצם אתה שום דבר מאלה

אתה לא מזדהה לא עם סממנים יהודיים , ולא עם סממנים ישראלים

אין לך שום זכות קיום במדינה שלנו, ואנשים כמוך צריכים למגר ולגרש , בדיוק כמו שממגרים את הסרטן שהורס את הגוף , וכמה שיותר מוקדם יותר טוב

חחח תודה. לא יכולתי לסכם את זה טוב יותר.

אז בחלק מהדברים אתה צודק: אני לא ציוני ואני לא יהודי (וגם לא נוצרי או מוסלמי אם היה ספק).

אבל ברוב הדברים אתה פשוט מייצג את הדעה של הרוב המתלהם והשמרן. אני לא אויב של מדינת , אדרבה, אנשים כמוני אולי ישפרו את החיים שלי ושלך יום אחד. אני לא תוקף את המדינה, אני מעביר ביקורת קשה על הפעולות שלה. האם מדובר בבגידה? האם אין לי זכות קיום במדינה בגלל שאני לא מסכים עם דברים שהיא עושה? להזכיר לך שמדובר במדינה דמוקרטית?

*אין לי בעיה עם אנשים שלא שומרים כשרות ואוכלים מאכלים כאלה ואחרים , אבל כן יש לי בעיה עם אנשים שמסיתים לאכול אוכל לא כשר, וכו'

אפחד לא אמר לך לאכול כשר , אל תגיד לאחרים מה לעשות

אף אחד לא אמר לי לאכול כשר? כמעט כל סופר או מסעדה הם רק כשרים ולא מציעים אלטרנטיבה לא כשרה. כמעט כל מוצר יסוד במדינה הזאת אין לו אלטרנטיבה לא כשרה. בתור בנאדם לא דתי, למה עלי לממן מוסדות דת? אנשים חוזרים בתשובה כתוצאה ממסיונריות יהודית, אותם לא שכנעו לאכול כשר? למה לדעתך מותר לשכנע אנשים לאכול כשר אבל אסור לשכנע אותם להימנע מכשרות? כל אחד ואחד שאוכל כשרות פוגע בסביבה, בעצמו, בבעלי החיים, בחוש הטעם שלו וביכולת המחשבה העצמית שלו והוא תורם לאפליה גזענית ולמאפית הרבנות והבד"צים. אז כן, זכותי לנסות לשכנע אנשים להימנע מכשרות, ואם יש לך בעיה עם זה, בעיה שלך.

*אתה בעד מסירת כל חלק ואדמה משטחי מדינת בשביל "שלום" , וגם בטח היית בעד הגירוש , וגם בטח שאתה גם לא מצטער שהייתה בעדה , ואתה גם כנראה לא רואה את זה בתור טעות חמורה שנעשתה , אתה בעצם תחלק את כל מדינת כרצונך

חדרת למעמקי נשמתי וגילית את סודותיי הכמוסים. מתי אמרתי דברים כאלו?

אני בעד פתרון שתי מדינות לשני עמים, שזה הפתרון שיש לו רוב בכנסת, בעם, ובדעת הקהל העולמית.

לא הייתי בעד ה"התנתקות", מצידי היה שישאירו את כל התושבים שם, אני בעד הוצאת הכח הצבאי וסיום הכיבוש בתיאום עם הצד השני, מה שעדיין רחוק מלקרות. וגם אם הייתי בעד ההתנתקות, בפועל היא הצילה חיים של עשרות אנשים ולכן אין מה להצטער.

* אתה מסמפט ערבים שהורגים את "אחיך" היהודים , ושונא את "אחיך" היהודים , פרדוקס כמובן , אבל גם דברים כאלה קיימים

אני לא מסמפט רוצחים, ערבים או לא ערבים, צריך למצות את הדין עם כל רוצח. אני לא שונא אף אחד, שנאה נובעת מפחד ואינני פוחד. אתה?

אתה לא מחובר למעשה בשום חיבור לאנשים שחיים במדינה הזאת , אז למה בעצם אתה חי פה? יהיו הרבה ארצות ערביות שיהיו מוכנות לקבל אנשים כמוך

נולדתי פה, המשפחה שלי פה, יש לי עבודה, חברים, שפה ותנאי מחייה טובים יותר מרוב תושבי העולם. למה לי לעבור? לעבור למדינה אחרת זה לברוח, ואין לי סיבה לברוח, טוב לי פה. אני מעדיף לבחור בדרך "הקשה", להשאר ולפעול כדי שיהיה כאן טוב יותר לכולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח תודה. לא יכולתי לסכם את זה טוב יותר.

אז בחלק מהדברים אתה צודק: אני לא ציוני ואני לא יהודי (וגם לא נוצרי או מוסלמי אם היה ספק).

אבל ברוב הדברים אתה פשוט מייצג את הדעה של הרוב המתלהם והשמרן. אני לא אויב של מדינת , אדרבה, אנשים כמוני אולי ישפרו את החיים שלי ושלך יום אחד. אני לא תוקף את המדינה, אני מעביר ביקורת קשה על הפעולות שלה. האם מדובר בבגידה? האם אין לי זכות קיום במדינה בגלל שאני לא מסכים עם דברים שהיא עושה? להזכיר לך שמדובר במדינה דמוקרטית?

אתה נראה לי שכחת כמה דברים בסיסים

הסיבות להקמת מדינת , לא היו סיבות לקיום דמוקרטיה של אנשים במזרח התיכון

הסיבות להקמת מדינת היו סיבות ציוניות , בכל העולם קיימות מדינות מוסלמיות , דמוקרטיות , דיקטטורות , אבל אף לא מדינה אחת יהודית , ציונית

העם היהודי , ש6 מיליון מאנשיו נהרגו בשואה החליט להקים לעצמו מדינה יהודית בלב המזרח התיכון , הוא לא חשב על דמוקרטיה , הוא חשב על מדינה יהודית , זה שמדינת - מדינת היהודים היא גם דמוקרטית זה בסדר גמור , אבל שלא תטעה פה מה שיותר חשוב , אנחנו קודם כל מדינת היהודים , ורק אח"כ דמוקרטיה

נכון , יש הרבה דברים שהמדינה עושה הם אינם נכונים, אבל מעשים והתלאמות של דעת קהל על הערכים היהודים במדינה בתואנה :" שאנחנו צריכים להיות כמו כל הארצות " אין להם מקום בכלל

ונכון בהרבה מאוד דברים יש לשאוף להגיע לשלמות ולמצוינות כמו בארצות אחרות אבל אל תשכח מאיפה באנו , ולא אנחנו לא כמותם ואפעם לא נהיה כמוהם

אף אחד לא אמר לי לאכול כשר? כמעט כל סופר או מסעדה הם רק כשרים ולא מציעים אלטרנטיבה לא כשרה. כמעט כל מוצר יסוד במדינה הזאת אין לו אלטרנטיבה לא כשרה. בתור בנאדם לא דתי, למה עלי לממן מוסדות דת? אנשים חוזרים בתשובה כתוצאה ממסיונריות יהודית, אותם לא שכנעו לאכול כשר? למה לדעתך מותר לשכנע אנשים לאכול כשר אבל אסור לשכנע אותם להימנע מכשרות? כל אחד ואחד שאוכל כשרות פוגע בסביבה, בעצמו, בבעלי החיים, בחוש הטעם שלו וביכולת המחשבה העצמית שלו והוא תורם לאפליה גזענית ולמאפית הרבנות והבד"צים. אז כן, זכותי לנסות לשכנע אנשים להימנע מכשרות, ואם יש לך בעיה עם זה, בעיה שלך.

שוב אתה מפספס את הנקודה פה , אנחנו מדינה יהודית , ומה לעשות שהמורשת שלנו מכתיבה לאכול אוכל כשר , אתה לא רוצה לאכול אוכל כשר? אל תאכל , אבל אל תסיט מהמורשת , ועם כל הכבוד כמו שאני רואה מסעדות לא כשרות ומתעצבן , ככה גם אתה יכול להתעצבן בשקט ,

אפחד לא חייב אותך לאכול כשר , שוב , יש מספיק מסעדות לא כשרות

לממן מוסדות דת? זו מדינה יהודית!!! ומורשת היהדות היא גם כשרות !!

כאילו שדוחפים לך אוכל כשר לפה , וכאילו זה רעל!!! ה' ישמור!! מה תעשה ,

חדרת למעמקי נשמתי וגילית את סודותיי הכמוסים. מתי אמרתי דברים כאלו?

אני בעד פתרון שתי מדינות לשני עמים, שזה הפתרון שיש לו רוב בכנסת, בעם, ובדעת הקהל העולמית.

לא הייתי בעד ה"התנתקות", מצידי היה שישאירו את כל התושבים שם, אני בעד הוצאת הכח הצבאי וסיום הכיבוש בתיאום עם הצד השני, מה שעדיין רחוק מלקרות. וגם אם הייתי בעד ההתנתקות, בפועל היא הצילה חיים של עשרות אנשים ולכן אין מה להצטער.

שתי מדינות לשני עמים , מנקודת המבט שלי רק בתנאים מאוד מאוד מסוימים , חוץ מזה , אני חושב שאפשר להגיע לפתרון הרבה יותר טוב לשני הצדדים אבל לא המקום לדון פה

ואני לא בטוח שיש רוב לזה לא בכנסת ולא בדעת הקהל

אנחנו לא כובשים ,אנחנו מגינים , תתחיל להבין את זה , בנאדם הבא להורגך השקם להורגו , שוב , זה יהיה פרדוקס לתת לאדם אחר להרוג אותך

ההתנתקות לא!! הצילה את חייהם של עשרות אנשים!!!

ההתנתקות הרסה את חייהם של עשרות אלפי אנשים והייתה הזרז לעלייה המטאורית של החמאס , ולמלחמת עופרת יצוקה

הפן היחיד הטוב של ההתנתקות זה שהיא טיפה שינתה את דעת הקהל העולמית עלינו, אבל שוב ,זה טיפה בים , וכמובן שהיה עדיף שהיא לא הייתה מתרחשת

ובנימה זאת , אתה בכלל היית באזור שפינו? אתה פעם ביקרת שם?

אני לא מסמפט רוצחים, ערבים או לא ערבים, צריך למצות את הדין עם כל רוצח. אני לא שונא אף אחד, שנאה נובעת מפחד ואינני פוחד. אתה?

נולדתי פה, המשפחה שלי פה, יש לי עבודה, חברים, שפה ותנאי מחייה טובים יותר מרוב תושבי העולם. למה לי לעבור? לעבור למדינה אחרת זה לברוח, ואין לי סיבה לברוח, טוב לי פה. אני מעדיף לבחור בדרך "הקשה", להשאר ולפעול כדי שיהיה כאן טוב יותר לכולנו.

הערבים מחונכים מינקות לשנאת יהודים ולהרג , אין מה לעשות זה עובדה , זה עצוב אבל צריך להתמודד עם זה

"שנאה נובעת מפחד" שוב סיסמאות... המשפט הזה מתאים בנסיבות מסויימות אין להכליל

לפחוד מהערבים? למה לי לפחד מהם במדינה שלי? לשנוא אותם? כן , ערבים שדעותיהם הם אנטי ציוניות , אנטי ישראליות , ומעוניינים לרצוח להרוג יהודים ,ולקחת לנו את המדינה , כן אותם אני שונא עד מוות , אבל ערבים שהינם ישראלים לאו דווקא יהודים , וכל עוד מעשיים ודעותייהם אינם נוגדות את טובת המדינה ואזרחיה הם אזרחי ככלל מדינת ישראל , ואין לי שום בעיה איתם

שוב , אתה רואה אותנו בתור מדינה רגילה ככל המדינות , הדבר לא נכון!!

אנחנו מדינת ישראל, מדינת היהודים

והתנהותך מזכירה עלוקה , טפיל שמוצץ דם מהפונדקאי עד שהוא גובר עליו , אך אל דאגה , אנחנו לא ניתן לזה לקרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...