HEC 475VD - ספק רועש מדי? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HEC 475VD - ספק רועש מדי?

CreativeX

Recommended Posts

המחשב החדש שלי הגיע אלי, הכל מצויין, חוץ מהספק, HEC 475V . המאוורר שלו פשוט עושה רעש מעצבן, ואחרי זמן מה מול המחשב זה כבר בלתי נסבל. האם גם למי שיש פה את הספק הזה, גם אצלו זה רועש יותר מדי? למישהו יש הצעות מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי יש את הספק... בכלל לא רועש... נתקתי רגע את ה-5 מאוררים שיש במארז עצמו ואין בכלל רעש...

יש מצב שהרעש אולי מהמאוררים בתוך המארז שלך או זה שעל המעבד? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.pch.co.il/docs/pi1043758777.htm. מתחת לספק שקניתי פה, יש את אותו ספק, עם מאוורר פחות רועש, HEC (Heroichi) 475VD-T 2 fan Low-Noice Power Supply, יכול להיות שהייתי צריך לקנות אותו? או שמה שקניתי אמור להיות יותר רועש מזה, אבל לא עד כדי כך רועש?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוור ג'נרי כלשהו יעשה את העבודה מצויין, זה סה"כ ספק, ולא צריך משהו חייתי שיוציא ממנו את האוויר החם, מאוורר ג'נרי ושקט יספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר ג'נרי לא סתם נדפק, רק מסיבה כלשהי. ואני בטוח שעוד אנשים כאן יסכימו איתי שזה יספיק.

וה-LOW NOISE מגיע עם שתי מאווררים שהם מסתובבים לאט יותר מהמאוורר האחד של הספק הרגיל, וכך נוצר ספק שקט

*עריכה- אני הייתי אפילו מוציא מאוורר מספק ישן כלשהו ושם אותו, רק תבדוק שהוא שקט יותר מהנוכחי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה החיבור הוא שני פינים ורוב המאווררים מגיעים עם חיבוד של שלושה פינים, אז שים לב!

בקשר למאוורר שעושה רעש, שמור אותו, אולי תצטרך אחריות ואז תחזיר אותו ותתן לחנות :) {כי אם הם יראו שינוי פיזי, הם לא חייבים להחליף לך ספק, שים לב שאתה לא קורע את מדבקת האחריות!}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוור ג'נרי כלשהו יעשה את העבודה מצויין, זה סה"כ ספק, ולא צריך משהו חייתי שיוציא ממנו את האוויר החם, מאוורר ג'נרי ושקט יספיק.

יש מאווררים ג'נרים שהם רועשים יותר מדי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה החיבור הוא שני פינים ורוב המאווררים מגיעים עם חיבוד של שלושה פינים, אז שים לב!

אמת, אבל לפין השלישי אין שימוש במאוורר של ספק, כי תפקיד הפין השלישי זה העברת מידע ללוח האם על מהירות המאוורר, ולכן ניתן לחבר רק את הפינים של החיבור האדום והשחור לספק, הצהוב בד"כ זה החוט של המידע. (תבדוק את זה, כי יש מאווררים ג'נריים שהצבעים בחוטים שונים והם שחור ירוק וצהוב לדוגמא..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...