איך אפשר לשפר ביצועים במחשב? תקציב 600-800 שח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לשפר ביצועים במחשב? תקציב 600-800 שח

wrecker

Recommended Posts

רציתי קצת לשפר את המחשב מבחינת ביצועים חשבתי להגדיל זכרון מ2GB ל 6GB (לקנות עוד 4)

רציתי לדעת אם זה יתן לי משהו או שהשיפור יהיה זניח? (אם יהיה לי 6GB אני כמובן אעבור ל64)

המפרט שלי כרגע:

CPU: Core2duo 6550 2333MHZ 1333FSB OC 3500MHZ 2000FSB קירור TT Big typhoon 120 VX

Mbord: GA-P35-DS3

Memory: 2GB 800MHZ OC1000MHZ

Gcard: GForce 9600GT 512MB TWINMOS XTOC

Hard Drive: 160GBX2 RAID0 + 500GB +250GBUSB + 80GB backup windows

מה הייתם ממליצים לי לשפר או להוסיף שיהיה יותר מהיר?

תקציב בערך 600-800 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לקנות כרטיס מסך אבל אני בנתיים לא מרגיש צורך, משחקים עובדים עדיין טוב בהגדרות הכי גבוהות..(חלקם עם AA ולפעמים עושה OC וזה בסדר) אחרת הייתי מחפש GF260 או משהו אחר

אני פשוט רוצה פעולה יותר חלקה של המחשב, הוא עובד טוב והכל נפתח כמו שצריך אבל תמיד אפשר יותר ;D, חשבתי שRAID ישפר הרבה אבל הוא לא לפעמים זה בכלל לא מורגש ואני לא מבין למה..

הייתי רוצה שפוטושופ יפתח יותר מהר, שפיירפוקס יעלה יותר מהר בהפעלה, ושבכלל הווינדוס ירגיש יותר קל

בכמה הזכרון ישפר לי את הביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, בוא נהיה קצת ריאליים, השידרוג האמיתי שיתן לך שפור הוא כרטיס מסך וזכרונות , תמכרור את הכרטיס מסך שלך ב350 ש"ח בערך ותוסיף עוד 700 ש"ח מהתקציב, כך תוכל לרכוש גם 2GB וגם 4850 שיתנו לך מחשב אחר לחלוטין ,זה הכל.

ד"א ,אם אתה תוהה לגבי מכירת הכרטיס שלך ז אני מבטיח לך שבמחיר הזה הוא יחטף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדש עולה 550-600 שח ויש לי את האריזה המקורית עדיין ככה שאני חושב שאני יכול למכור אותו ב300-350 בשקט

ואם כבר כרטיס מסך הייתי קונה GF260 או GF280

אבל זה לא העיקרון, אולי לא הבנתם אבל אני לא מחפש רק שיפור במשחקים אלה שיפור בפעולות המחשב עצמו, שתוכנות יפתחו מהר ויעבדו חלק יותר, זמני טעינה קצרים ..

אם אני מבטל paging file מזה עושה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיש לך מספיק וחווית המשתמש אמורה להיות חלקה.

בדוק מה רץ אצלך ברקע. אולי אנטי-וירוס, תוכנות spyware ועוד כל מיני תוספות שמעכבות את המחשב ואוכלות לך את כל הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל עובד סבבה.. אני רוצה יותר!

אין לי אנטי וירוס מותקן, אני מנקה את המחשב בערך פעם בשבוע וסריקות פעם בחודש, אני לא נכנס לאתרים לא בטוחים וגם לא משתמש במייל במחשב אלה אם כן זה לסיסמאות מאתרים ודברים כאלה לא קבצים ככה שהמחשב שלי שמור מהבחינה הזו.

מה שכן יש לי הרבה תוכנות שרצות ברקע וגאדג'טים אבל כל העיניין שאני לא רוצה לבטל אותם אלה שהכל יעבוד יותר מהר.. תמיד אפשר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף 2GB זיכרון ותבטל PAGEFILE ,ככה המחשב באמת ירוץ.

הבעייה היא שיש לך XP ,ו XP32 לא מזהה יותר מ3.2GB ככה שאתה די תקוע ,אחרי הכל עם 3.2 לא היתי רץ לבטל PAGEFILE ,תעשה שיקול לעבור למערכת הפעלה אחרת, XP64 או 64 לחילפין, אם לא בא לך? פשוט תוסיף זיכרון, זה גם ייתן עוד עבודה חלקה למרות שכפי שאמרו לפניי זה לא יכול להיות שזה לא עובד חלק, בטל לא עם ,תתקין תוכנת אנטיוירוס קבועה בנוסף ,תריץ סריקות של / ספייוורים ,תבצא איחוי, תבדוק מעלות, תראה ממה אתה לא מרוצה ואז תחליט אם לקנות ו/או להחליף למערכת הפעלה 64BIT .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי אין לי וירוסים. (אני לא אוהב אנטיוירוס הוא סתם מאט.. אנטיוירוס זה הוירוס הכי גדול! אני בד"כ מתקין עושה סריקות ומבטל אותו לגמרי)

המעבד שלי עובד על 25 מעלות.

המערכת שלי במצב טוב גם הווינדוס, רק רציתי לדעת מה אתם ממליצים להוסיף בתקציב הזה, לשמוע עוד הצעות דעות

אני חושב אם להוסיף 2 או 4 GB כרגע, וחושב אם לעבור לויסטה קלה או 64 (שלא היה לי נסיון טוב איתו ולא מעט באגים)

תודה לכל העונים! גם שכחתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...