למה צריך היום דיסקים ? - עמוד 5 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה צריך היום דיסקים ?

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הבנתי מה אתם לא אוהבים בSSD. המחיר יקר.

חוצמזה הם מעולים!!!!!

הם קטנים יותר ואני חושב שהם יחזיקו מעמד יותר מDVD ויותר מהארד ביחד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הזמן יגיד.. בינתיים הם לא אמינים עד שיוכח אחרת... זה ממש חדש וכבר שמעתי על מקרים שהם מתים סתם ככה.

וגם עד שלא יהיה אחד של 500 ג'יגה במחיר נורמלי זה לא אומר הרבה למטרות גיבוי נתונים... מהירות לא חשובה כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם פה "גאונים" .. הרי למה מגבים הארד דיסק ? כי הדבר הזה ימות מתישהו על בטוח (הוא ימות, אין פה משחק של סיכויים) אז אתם מגבים אותו על אותו חלק לא אמין ? מה ההגיון פה ?

דיסקים מחזיקים עשרות שנים לעומת זאת, ככה שגיבוי על דיסק יחזיק הרבה יותר זמן וזה רעיון הרבה יותר טוב.

כמה פעמים קראתי על FREE AGENT או כונן חיצוני אחר שמת אחרי חודשיים... זה פשוט לא חכם.

לא יודע מה איתך, אבל אני שומר על הדיסקים שלי בצורה הכי טובה שיש, ובכל זאת הם לא מחזיקים יותר מדי מעמד(ואני בכלל לא מזכיר דיסקים של מוזיקה)

יש לי כבר המון שנים של 40GB, שמחזיק מעמד בצורה נאותה יותר מכל דיסק אחר שהיה לי.

כוננים קשיחים לעומת דיסקים - יכולים להישמר הרבה יותר אם מאחים אותם כשצריך ושומרים על סביבה תקינה(טמפ')

עד שלא יהיה דיסק של 500GB במחיר נורמלי(ובכלל) ושלא נהרס - זה לא אומר הרבה למטרות גיבוי נתונים, אז אין על מה לדבר פה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ההבדל בין דיסק DVD/CD לבין מבחינת אמינות הוא בערך כזה:

(אם הדיסק קשיח ישן וכפי שאמר Milk-Inc הוא נשמר בתנאים טובים - הוא יחזיק לא מעט שנים.)

אם הדיסק קשיח חדש יחסית והוא נשמר בתנאים טובים - רוב הסיכויים שהוא ימות הם בחודשים הראשונים.

אם צורבים דיסק שנשמר בתנאים טובים - יש לו סיכוי להיות בלתי קריא מיד לאחר הצריבה ויש לו סיכוי נוסף למות בין שנה לעד 3 שנים, דיסק שלא ימות כמה שנים - סביר להניח שיחיה עוד הרבה.

זה מהנסיון שלי - וכמובן שיש יוצאי דופן, ברור שאפשרי שדיסק קשיח ודיסק ימותו בכל זמן קיים- אבל רוב המקרים בשתי המדיות הם בהתחלה כשלדיסקים גם סיכוי טוב להיות לא מזוהים לאחר כמה שנים. ובגלל שדיסק קשיח בעל יותר נפח ונוח יותר לפוצץ אותו במידע, הוא הרבה יותר עדיף - קונים 2 קשיחים, מגבים, ומתי שהנפח לא מספיק קונים שניים חדשים.. גם תמיד אפשר לשמש כגיבוי גם את הכוננים הישנים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין יותר מקצועי ואמין מטייפ קלטות,

יש לי ניסיון מוצלח עם הדגם הזה:

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=20520

(בארגון שעבדתי בו השתמשנו באחד כזה), אל תשכח לקנות עבורו בקר SCSI (הוא לא מתחבר ב-...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל היחס מחיר שלו לגיגה לא משתלם...

לא יודע, צריך לבדוק גיגה נכנסים ב1.54 מ"ר בעומק של 6 פיט. אני חושב שאם הטכנולוגיה של היום אפשר להכניס לשם הרבה.

וצריך לקחת בחשבון שאפשר גם לשים הרבה דברים על המצבה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...