למה צריך היום דיסקים ? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה צריך היום דיסקים ?

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עד אותו מקרה של פעם בחיים, שבו קרס ה-Windows באמצע העבודה עם התקן ה-, וכל ה-partition table שלו הלך. :)

זה עוד טיעון (קטן) לטובת עבודה עם דיסקים. אין ריכוז ענק של מידע חשוב במדיה בודדת, וגם אין סיכוי של אובדן נתונים פתאומי למעט בלאי / נזק פיזי.

ושלא תחשבו שאני לא רואה את היתרונות העצומים של עבודה עם פלאש/הארד דיסק לעומת דיסקים. אני רק אומר, שבמצבי עבודה מסוימים, דיסקים צרובים עדיין יכולים להועיל.

את האמת אני לא מת גם על ארד דיסק

ברגע שהSSD יהיו משתלמים אני ילך על זה

אני לא אוהב דברים שזזים במחשב או בכללי במוצר אלקטרוני

אני מעדיף צעצועים אלקטרונים שקטים ואמינים יש לי בארון N64 שבטח פועל עדיין (לא שיחקתי בו הרבה זמן )

וכמובן אין בו חלקים זזים

מוצרים בלי חלקים זזים אתה יכול להתעלל בהם והם עדיין יפעלו

תנסה לעשות דבר כזה אם דיסקים

לא סתם הMP3 החליפו את המיני דיסק והקומפקט דיסק עוד בתקופה שהמיני והקומפקט הציגו איכות עדיפה בהרבה

זה פשוט נוח הרבה יותר

אף שיר לא ניתקע לך שאתה מתאמן אם מבוסס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לא לשכוח שאחד מהמכוניות הכי הנפוצות הארץ (מאזדה 3) יש לה נגן מובנה וצריך התעללות על מנת להתקין משהו נורמלי.

אז האופציה הפשוטה היא לצרוב אודיו (הוא לא תומך בMP3).

וכמובן שיש את הצורך ולעביר מידע אבל אין מנת להעתיק מDOK לDOK וכאן הCD/DVD עושה את עבודתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיש, יש כיום המון מכשירי עם כניסות USB שאפשר לחבר את הDOK ולראות משם סרטים ישירות,

למי שיש קונסולות PS3\XBOX360 יכול להשתמש בתוכנות STREAMING שמשדרות את הסרט ישר מהמחשב ברשת דרך הקונסולה,

יש מגוון של שיטות לחבר את המחשב עם כבלים פיזיים לטלוויזיה, יש מחשבי יעודיים לסלון, מזרימדיות למינהן ...

בקיצור לא חסרות שיטות יותר נוחות ויעילות לצפות בתוכן מהמחשב בסלון מאשכרה לצרוב דיסקים, זה מיושן ולא יעיל.

כן... פעם אחרונה שניסיתי להסביר לחברים שלי למה אני לא צורב שום דבר מאז 2006... אחרי חצי שעה שאני מדבר הם עונים לי "נו צביקה יא זבל, תצרוב לי תסרט וזהו.."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם כבר לפני בערך שנה החלטתי שאני לא צורב, זה לא משתלם בעליל.

יש לי ~1.5TB ובנתיים מספיק, 8GB בטלפון ועוד 16GB במחזיק מפתחות.

בסטריאו באוטו עם חיבור של דיסק און קי ויש לו גם חיבור קידמי ל AUX לנגן או לאייפון.

צורבים רק לאחי .. שאין ברירה..

ומקרים נדירים של צריבת img שצריך וחוץ מזה אין שום סיבה הגיונית לצרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנייד החדש של אפל AIR שבעובי כחצי ס"מ איין בו ביכלל סידירום....בהצגת המחשב סטיב ג'ובס מנכ"ל אפל בעצמו אמר שעידן הדיסקים מת....איין בהם יותר שימוש...רק ....HD וכו'...ולדעתי צודק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת CD\DVD למחשב, תוכנות לדעתי זאת לא הבעיה, כמעט את כולם ניתן לקנות ברשת (ובתכלס כמה תוכנות משתמש ביתי כבר קונה).

הבעיה היא מערכת ההפעלה, הפתרון המיקרוסופטי מגיע אך ורק בדיסקים ולא עם המחשב (למעט לפטופים שמגיעים עם אימג').

גם לטיפול תקופתי אני לא מכיר עדיין שום שעובד 3-5 שנים בלי התקנה מחדש של מערכת ההפעלה.

גם סיפריות חייבות להסתמך על מדיות, אני לא רואה איך אפשר אחרת למי שלא מוריד מהאינטרנט.

ג'ובס יכול להגיד מה שבא לו בשביל למכור את החתיכת נייר טואלית שלו, אני חושב שעידן המדיות רחוק מלמות.

מבחינת גיבויים, בטוח שאני כבר לא אמשיך לגבות על מדיות.

אולי שה-HDDVD\BR יהיו יותר פופולרים אז היחס של המחיר לנפח יהיה משתלם יותר מהרדיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי שה-HDDVD\BR יהיו יותר פופולרים אז היחס של המחיר לנפח יהיה משתלם יותר מהרדיסקים.

זה כנראה בחיים לא יקרה. ה-HDDVD מת לפני שהוא נולד, וה-BR כנראה ימשיך את גורלו של ה-DVDRAM (מוצר נישה אזוטרי שלמעטים יש שימוש בו), למרות שהסיבות הן שונות. באופן כללי הגישה היום היא להתרחק ממדיות אופטיות. כש ה- לצריבה נכנסו לשוק, הם כבשו אותו בסערה והמחירים ירדו בקצב מטורף. ה-BD מדשדשים כבר כשנתיים ועדיין יקרים ונדירים כמו ביום הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה ללוח אם הראשון שיאפשר BOOT FROM ISO

אתה חושב מקובע מדי..

הרי בגלל שiso זה קובץ שמדמה דיסק CD אז בעתיד רק יכולים לצוץ בעיות.. לא עולה לי כרגע.. אבל באמולציה כמו באמולציה.. תמיד יש 1001 בעיות..

במקום זה, עדיף לדלג על שלב הביניים הזה ולעבור ישר לביוס עם מיני מערכת שתריץ קבצי הפעלה.. ואז פשוט להריץ את ההתקנה מה setup.exe שלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת כזאת תצריך תמיכה בחיבור לרשת להיות באמת יעילה וזה לא כזה פשוט כי אתה צריך מערכת שמאפשרת

ליכנס לאתר להוריד את התוכנות ולהתקין שזה מצריך גם מקום על הלוח אם גם ממשק גרפי גם לזהות רכיבים שדורשים דריברים ישר

בקיצור אם הם יגיעו לרמה הזאת חוץ מהעלות הנוספת לצרכן כבר למה רוב האנשים שהם משתמשים קלים

יצתרכו מערכת הפעלה נוספת ? אתה אופך את לוח האם שעלות תועלת משתלם למחיר שלו למשהו יקר יותר רק בשביל התקנה

זה לוח אם לא מחשב סגור

המחשב של הוא סגור ומגיע אם מערכת הפעלה מותקנת ככה ששם אין בעיה

אני חושב שאם כבר שיעשו תמיכה בהתקנה מכרטיסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...