תגידו יש תחליף ל winamp ? - עמוד 5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו יש תחליף ל winamp ?

Vaz

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך לעזאזל אתה יכול לתת תוכנה לניגון סרטים כמו MPC כאלטרנטיבה לווינאמפ...

זו תוכנה ורסטילית ודורשת מעט , זו הסיבה שאני ממליץ.

למקרה שלא ראית, יש בתוכנה אופציה לplaylist ואפשר לנגן שירים בדיוק כמו בתוכנות אחרות.

ראה קובץ מצורף.

מי צודק עכשיו? ;D

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו , שומעים ב aimp2 הזה יותר טוב.....או שאני מדמיין ?

מה שמעצבן שאתה מחליף שירים אז יש תשאריות של השיר הקודם ואז זה עובר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WINAMP מאז גרסה 3 ומעלה פשוט הפך להיות בלווטוור בלתי נסבל עם כל הדברים שהוא מנסה להתקין בדיפולט והנסיונות שלו לצלצל הביתה.

כו כן, הוא לא תומך מ"הקופסא" בקריאה של קבצי CUE שמקושרים לקבצי FLAC APE או WAV. מאז אני עברתי לFOOBAR לכל קבצי האודיו.

דווקא לא הייתי צריך להגדיר את הFOOBAR בשביל לעבוד איתו כמו שאני רוצה(סתם תפריטים פשוטים).

ו WINAMP נמצא הרבה יותר זמן מ10 שנים, בזמנו הייתי מנגן איתו בחלונות 3.11 עם חלון שדומה מאוד למה שהFOOBAR היום.

אני מסכים שהFOOBAR אולי יכול היה להיות יותר ידידותי אם אפשר היה לשים אותו בCOMPACT MODE ושגם לי בהתחלה הוא נראה "מעפן" אבל עם הזמן למדתי להעריך אותו.(להבהיר יש לי 2ג'יגה זכרון, אבל עדיין הWINAMP נראה לי בלווטוור).

לסרטים: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שאתה לא מדמיין, אלא לראשונה בחייך מגלה את "נפלאותיו" של האקולייזר שכנראה מופעל שם כברירת מחדל.

מה אתה צוחק עליי ? מה אקולייזר ? גם ל winamp יש אקולייזר פשוט שאתה רק לוחץ on ו auto והוא עובד.

בתוכנה הזו שומעים יותר טוב.....וגם יש פונקציות של לנגן את השיר מהר יותר , ודריבל וכל מיני אפקטים.

היא גם עולה יותר מהר. יש לי פליייסט של 25 אלף שירים..והיא עולה בשניה שזה ממש מגניב.

רק הדבר היחיד שמפריע לי בה שלא הצלחתי לסדר פלאגין של last.fm אבל נראה לי שעברתי.....היא גם לוקחת פחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שגם ב-winamp יש אקולייזר, מה הנקודה שלך?

אין דבר כזה "תוכנה ששומעים בה יותר טוב", זה וה-decoder הוא אותו decoder.

יש לי פליייסט של 25 אלף שירים

זה דבר ממש דבילי מצידך לעשות, אני מוכרח לציין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לזה שאפשר להתקין תוספים לוינאמפ, כן?

ובסקין הקלאסי, עד גירסה 5.35 הוא סבבה לגמרי מבחינת מקום שהוא תופס...

לגבי רשימות ארוכות- מה אתם עושים אם אתם רוצים למצוא איזה שירר ספציפי?

אישית אני לא שם יותר מדיסקוגראפיה של להקה\ אומן אחד, ממויין לפי אלבומים- ובד"כ אני יודע באיזה אלבומים נמצאים שירים שאני מחפש...

לסרטים- הכי טוב BSP-PRO. קצת כבד, אבל אוכל את כל השאר בלי מלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...