עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים. - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים.

nineball

Recommended Posts

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זה חדש לך?

כל המפלגה הזאת הוקמה על טהרת "רדיפת הכיסא", זה היה ככה מאז ומעולם...

ועדיין היא הלכה לבחירות במקום לשלם לש"ס כמה שצריך ולהישאר בשלטון.

באמת?! :screwy:

מפלגה שתומכת בנסיגה לקווי 67 היא מפלגת שמאל קיצוני!

קיצוני כן, לא כמו הימין הקיצוני.

תקרא את התגובה שהגבתי אליה ותתייחס להקשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועדיין היא הלכה לבחירות במקום לשלם לש"ס כמה שצריך ולהישאר בשלטון.

איזה חמוד אתה...

ציפיל'ה הלכה לבחירות כי היא לא הצליחה להקים ממשלה. נקודה. היא נכשלה. זה לא מתוך שום מחווה של רצון טוב.

מה זה "במקום לשלם לש"ס"? למה זה הכסף של אבא שלה? אתה חושב שאכפת לה? היא ידעה שהם דורשים דברים לא הגיוניים שהיא לא תוכל להעביר בכנסת בחיים (להזכירך התקציב צריך לעבור בכנסת והוא לא החלטה פרטית שלה) ולכן הבינה שאין לה ברירה אלא ללכת לבחירות, כי אף אחד לא רוצה לעזור לה להישאר בשלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לא תצליח להעביר בחיים?

אתה באמת מאמין שהתקציב לא היה עובר בגלל עוד מיליארד או שניים שהיא היתה מוסיפה לו בגין ש"ס?

זה חדש לך שש"ס "in it for the money"?

מי היה מפיל את הממשלה הזאת אם ש"ס היו מתרצים? העבודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר... ::)

כמובן שאם היא היתה "נכנעת" ומשלמת להם לפי דרישתם על מנת להשאר בשלטון,

היית כותב פשוט שהיא מוכנה לעשות הכל על מנת להשאר בשלטון.

אכן win win situation.

היא לא נכשלה, היא לקחה אחריות והלכה לבחירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני רואה.. ::)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3670572,00.html

"לבני צריכה לשקול לשבת באופוזיציה, לתקוף את המדיניות של הליכוד, ותוך שנה וחצי קדימה עשויה לנהל את המדינה".

בושה וחרפה, חבל ש-YNET לא מפרסמים את שמו של הדובר. אני מתאר לעצמי שאם המצב היה הפוך היינו שומעים דברים דומים מהליכוד, אבל זה עדיין מרתיח אותי.

על הזין המדינה, אנחנו רוצים את הכסא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני רואה.. ::)

בושה וחרפה, חבל ש-YNET לא מפרסמים את שמו של הדובר. אני מתאר לעצמי שאם המצב היה הפוך היינו שומעים דברים דומים מהליכוד, אבל זה עדיין מרתיח אותי.

על הזין המדינה, אנחנו רוצים את הכסא!

מה הבעיה עם זה?

גוש הימין קיבל את המנדט מהעם, שינהל את המדינה.

ככל שאני חופר יותר לעומק בנושא וקורא יותר כתבות, אני נדהם עד כמה ציפי לבני רק מחפשת את הכיסא, והשאר יבוא אח"כ

גועל נפש.

ראיה מאוד סובייקטיבית של המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סובייקטיבית?

אתה לוקח את ההצהרה הכי נייטרלית בעולם וטוען שהיא "סובייקטיבית"?

על איזה בסיס? על סמך מה?

בכל אחת ואחת מהכתבות שרואים, וכל אחת אחת מההצהרות שלה, היא מדברת רק על הכיסא, ולפעמים עושה טובה וזורקת מילה או שתים על מה שבעצם יקרה לשאר הממשלה ולמדינה.

אני לוקח משם ואומר את זה פה, זו לא דעה אישית שלי או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקה, קודם כל תירגע :)

אם קדימה נכנסת לקואליציה, זה כנראה עם הליכוד וליברמן (העבודה לא תיכנס כנראה, הימין "הימני" יותר אין לו מה לחפש שם)

במצב כזה, ששתי המפלגות הגדולות שוות, זה רק הגיוני שתהיה רוטציה (זה גם יתרום ליציבות כי למפלגה השניה תהיה סיבה לא להפיל את הממשלה)

אבל ביבי לא מוכן לוותר (מבחינתו בצדק, הימין ניצח) וליבני לא מוכנה לוותר (גם מבחינתה בצדק, המפלגה שלה שווה למפלגה הגדולה בכנסת, היא יודעת שאין סיכוי שממשלה ימנית חרדית של 65 ח"כ תחזיק מעמד והיא יכולה בקלות לחכות "לתורה", היא גם יודעת שביבי צריך אותה מאוד כדי לנסות וליישם אפילו חלק מהמצע שלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני טוען שרוטציה זה לא הגיוני, וזה לא שאני טוען שקדימה לא צריכה לשבת בקואליציה.

אני פשוט אומר שהיא צריכה להתרכז קודם בנקודה שתהיה בכלל קואליציה, ולא ב "איך אני אצליח לשבת על הכיסא".

הצעת רוטציה? בסדר, עכשיו חכי לתשובה מהצד השני. מה הטעם בלחרטט מסביב לזה בלי סוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הליכוד דוחף אותם לקיר

בזמן שאנחנו מקשקשים פה הוא סוגר עם מפלגות שהוא היה מעדיף לא לשבת איתן.

מה היא תעשה? תשב ותחכה?

היא גם מדברת עם ליברמן (שבעצמו אחראי למערבולות הנוכחיות במערכת הפוליטית ע"י כך שהוא לא הודיע רשמית שהוא חובר לנתניהו בממשלה ימנית אלא מנהל משא ומתן כדי לקבל בסוף יותר), היא תדבר גם עם ש"ס וגם עם העבודה, זה באמת חסר משמעות כי אין לה יכולת לעשות את זה וגם לא לגיטימציה מוסרית להקים כעת ממשלת שמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט, הליכוד דוחף אותם לקיר וביבי כבר עומד לסגור עם כמה מפלגות. אבל מה?

הוא עושה את זה בשקט.

הוא הכריז פעם אחת "אני ארכיב ממשלה רחבה ויציבה", וזהו.

אם ציפל'ה הייתה מבזבזת פחות זמן בהכרזות חסרות משמעות שרק מעצבנות את הציבור, ויותר זמן במחשבה על הצעד הבא או בהתחלה ממשית של הצעד הבא, המצב שלה (ושלנו) היה טוב יותר.

לציבור באמת שאין כרגע אמרה בנושא, את זכות ההצבעה הבוחר הישראלי כבר מימש, עכשיו שאותם נבחרים יסתדרו ביניהם- ושיעדכנו שיש תוצאות.

אם לבני הייתה יוצאת בהכרזה לציבור לגבי אופי הקואליציה שיש לגבש או תכנית אפשרית לגיבוש אחת כזו- מבורך בהחלט. אבל כרגע היא מתעסקת אך ורק במפלגה שלה ובעמדה שלה, זה מה שמעצבן אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...