F.E.A.R. 2: Project Origin - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

F.E.A.R. 2: Project Origin - הדיון הראשי

klayton

Recommended Posts

לדעתי אין פה יותר מדי חדש והמשחק רחוק מלהיות חדשני וטוב כמו הראשון לתקופתו.

מחזק, הגרפיקה לא השתנתה בהרבה.

האפקטים דומים לראשון, הוא לא מחדש הרבה.

לא צריך לעשות מאומה גדולה ממנו.

סה"כ זה משחק טוב, אקשן ומתח בלתי פוסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחזק, הגרפיקה לא השתנתה בהרבה.

האפקטים דומים לראשון, הוא לא מחדש הרבה.

לא צריך לעשות מאומה גדולה ממנו.

סה"כ זה משחק טוב, אקשן ומתח בלתי פוסק.

*מהומה.

גם הראשון לא היה מי יודע מה איאיאי..לפחות לא משתווה לבאזז שנוצר סביבו..

הכל עניין של טיימינג..כשהמשחק הזה הוא המייג'ור טייטל הראשון שיוצא בחודשיים האחרונים בז'אנר המדובר,הוא יעורר איזשהו באזז,כי אין משהו אחר...אם הוא היה יוצא באותו יום כמו,נניח,אפיזוד 3 וגירס2 למחשב,אז קרוב לוודאי שאף אחד אפילו לא היה מדבר עליו..

בכלל,בזמן זה,כשמבחר המשחקים שיוצאים למחשב הולך ומתדלדל בכל פעם יותר ויותר,כל משחק חצי מפורסם יעשה את העבודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאהב את הראשון יאהב את זה לבטח

לי חבל על חברה מוכשרת כמו Monolith

שהוציאה משחקים גאוניים כמו "No One Lives Forever" "Aliens Versus "

ובמקום לפתח משחק חדש לגמרי, הוציאו משחק המשך שנראה כמו הרחבה לראשון עם מעט שיפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל מצב כלכלי לא משהו הם החליטו ללכת על בטוח ולהוציא משחק המשך כדי לא לקחת סיכונים עם מותג חדש.

גם הראשון לא היה מי יודע מה איאיאי..לפחות לא משתווה לבאזז שנוצר סביבו..

לא ממש מסכים, ב - 2005 כש - FEAR הראשון יצא הוא היה אחד ממשחקי ה - FPS הטובים ביותר והשבחים שקיבל הגיעו לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שאהב את הראשון יאהב את זה לבטח

לי חבל על חברה מוכשרת כמו Monolith

שהוציאה משחקים גאוניים כמו "No One Lives Forever" "Aliens Versus Predator "

ובמקום לפתח משחק חדש לגמרי, הוציאו משחק המשך שנראה כמו הרחבה לראשון עם מעט שיפורים.

גם ל No One Lives Forever היו המשכים. אני לא רואה שום בעיה עם המשכים הם יכולים להיות מצויינים (למשל GEARS OF WAR 2). הם מראש עבדו על Project Origin והתחילו לעבוד עליו אחרי שסיימו עם FEAR הראשון, למזלם "נתנו" להם בחזרה את הזכויות על השם FEAR כי לא היה להם מה לעשות עם זה (וכי הם המפיצה הגדולה היחידה שעוד איך שהוא חושבת על האנשים שמשחקים במשחקים אלה בסוף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בגלל מצב כלכלי לא משהו הם החליטו ללכת על בטוח ולהוציא משחק המשך כדי לא לקחת סיכונים עם מותג חדש.

לא ממש מסכים, ב - 2005 כש - FEAR הראשון יצא הוא היה אחד ממשחקי ה - FPS הטובים ביותר והשבחים שקיבל הגיעו לו.

מה שכתבתי הייתה חוות דעת אישית..

שיחקתי במשחק הראשון בדיוק כשקניתי את המחשב החדש..הגראפיקה אמנם הייתה בהחלט טובה,אבל מעבר להתרשמות הראשונית היה מדובר במשחק ליניארי להחריד,עם סביבות רעות ולא מגוונות,וגם קל למדי(אחרי שמוצאים את רוב הLIFE BOOST בעיקר..)

אני לא אומר שלא אהבתי את המשחק(ובעיקר את פיר קומבט לאחר מכן..),אבל המשחק קיבל ציונים של מאסטרפיס,והוא לא היה אחד כזה..

"גם ל No One Lives Forever היו המשכים. אני לא רואה שום בעיה עם המשכים הם יכולים להיות מצויינים (למשל GEARS OF WAR 2). הם מראש עבדו על Project Origin והתחילו לעבוד עליו אחרי שסיימו עם FEAR הראשון, למזלם "נתנו" להם בחזרה את הזכויות על השם FEAR כי לא היה להם מה לעשות עם זה (וכי הם המפיצה הגדולה היחידה שעוד איך שהוא חושבת על האנשים שמשחקים במשחקים אלה בסוף)."

ACTIVISION ממש,ממש לא "נתנו" למונולית' את הזכויות על השם,אלא מכרו להם אותם בכסף,הרבה כסף(הרבה יותר ממה שהשם שווה לטעמי)..

אגב,אלא בכלל היו VIVENDI UNIVERSAL ולא אקטיוויז'ן..

וזה לא שלא היה להם מה לעשות עם השם,הם ניסו לחלוב את הפרנצ'ייז ובגדול(תוספות למחשב,גירסאות לX360 ופלייסטיישן 3..תיכננו גם משחק המשך משלהם..),אבל הם ראו שהצרכנים לא "קונים" את החרא שהם יצרו(הכל יחסי,כמובן) תחת שם הפרנצ'ייז,עשו אחד ועוד אחד והבינו שהם ירוויחו יותר אם ימכרו את הזכויות על השם למונולית',מאשר אם ימשיכו לייצר קקה משחקים עם הפרנצ'ייז..וזה מה שהם עשו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ACTIVISION היא חלק מ VIVENDI UNIVERSAL, אכן עד האיחוד של 2 החברות VIVENDI רצו לשמור את הזכויות של השם אבל בסוף בחרו לא לשמור חלק גדול ממה שהיה ל VIVENDI לפני האיחוד (זה כולל גם את WIC שהוא משחק מצויין ועוד רבים אחרים ש אמרו שלא מתאימים לאופי של החברה).

חוץ מזה טיפה חוש הומור לא יזיק ;) יש סיבה למה כתבתי "נתנו" ולא נתנו רגיל :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול מה שנכתב בפוסטים האחרונים זה פשוט ביזיון תתביישו לכם,

אני הייתי בשוק כשראיתי ושיחקתי בדמו ולא האמנתי כמה השתפר המשחק מהטרילוגיה הראשונה,הפילטרים מדהימים הגרפיקה מעולה ההפחדות מעולות האווירה מטורפת ומלחיצה...

קשה לי להאמין שאנשים אומרים שהשיפורים פה הם מינוריים ולא מורגשים זה פשוט מאוד בולשיט.

משחק מעולה,מחכה למלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול מה שנכתב בפוסטים האחרונים זה פשוט ביזיון תתביישו לכם,

אני הייתי בשוק כשראיתי ושיחקתי בדמו ולא האמנתי כמה השתפר המשחק מהטרילוגיה הראשונה,הפילטרים מדהימים הגרפיקה מעולה ההפחדות מעולות האווירה מטורפת ומלחיצה...

קשה לי להאמין שאנשים אומרים שהשיפורים פה הם מינוריים ולא מורגשים זה פשוט מאוד בולשיט.

למה אתה מתלהם?

גם אתה בסך הכל דיעה כמו כולם פה.

הגרפיקה בינונית.

הטקסטורות מיושנות.

אז יש כמה אפקטים, לא משהו שלא ראינו בשלוש שנים האחרונות

והרוב יסכימו עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתלהם?

גם אתה בסך הכל דיעה כמו כולם פה.

הגרפיקה בינונית.

הטקסטורות מיושנות.

אז יש כמה אפקטים, לא משהו שלא ראינו בשלוש שנים האחרונות

והרוב יסכימו עם זה

הגרפיקה בסדר גמור, לא צריך יותר מזה, אני מעדיף משחק עם גרפיקה בסדר וכל השאר טוב מאשר משחק כמו CRYSIS או 2 שניראים מצויין אבל משחקים לא משהו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה בסדר גמור, לא צריך יותר מזה, אני מעדיף משחק עם גרפיקה בסדר וכל השאר טוב מאשר משחק כמו CRYSIS או 2 שניראים מצויין אבל משחקים לא משהו בכלל.

הגרפיקה של המשחק מיושנת וזה היה אחד הגורמים המרכזייים גורם המשיכה העיקרי של המשחק הקודם.

וגם העלילה שלו לא מעניינת במיוחד והמשחקיות היא מיחזור פחות או יותר של המשחק הקודם (כאילו שלא הספיקו ההרחבות).

הוא בוודאי שלא יתעלה על קריייסיס שלדעתי הוא משחק טוב (למרות שאין מה להשוות ביניהם כי הם שונים למדי) ולגבי FC2 יכול להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...