המלצה למחשב בקניה בארה"ב לשימוש משרדי - תקציב לא מוגדר - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב בקניה בארה"ב לשימוש משרדי - תקציב לא מוגדר

Muadib

Recommended Posts

אני מתנצל מראש על זה שהבקשה קצת vague, אבל בעצם זה פותח לכם הרבה אפשרויות...

אבא שלי קונה לאמא שלי למשרד שלה. אני לא חושב שהמפרט צריך להיות מטורף כי הצרכים שלה בסיסיים.

יחד עם זאת, הוא אמור לשרת אותה היטב לזמן ארוך.

חשוב שיהיה לה נוח -> מסך גדול (15'' ומעלה)

אין צורך ביציאות מיוחדות

למרות שהיא נשארת במשרד, זמן הסוללה צריך להיות ראוי כי היא לא תהייה צמודה לשולחן.

עדיף שיהיה צורב.

כמו כן, זה ממש לא קריטי, אבל עדיף שיהיה לו סגנון ;)

בכל זאת - מחשב לגברת...

כמו שכתבתי, התקציב לא מוגדר כיוון אבא שלי באמת יגיב אותו הדבר אם אני אגיד לו 3000 או 8000 שקל, העיקר שיהיה תמורה טובה למחיר.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן כמה נקודות לשקול:

1. מה חשוב יותר, עיצוב או איכות בניה? מהו מחשב עם "סגנון" לדעתך? אתה אומר שהמחשב צריך להחזיק מעמד לזמן ארוך אבל המצב כרגע הוא שרוב המחשבים האיכותיים יותר מעוצבים בסגנון רגוע ושמרני ולא צבעוני או "סקסי". ישנו מספר מצומצם של מחשבים איכותיים שזמינים עם קצת יותר צבע אבל בדר"כ מדובר על תוספת משמעותית למחיר. מצד שני, עיצוב זה עניין של טעם, אני אישית מעדיפה בהרבה את המראה העסקי ואולי למחשב שמיועד לעמוד במשרד זה דווקא יהיה יתרון.

2. גודל - כמה אמא שלך הולכת לנייד את המחשב הזה? מחשבי 15.4" אינם במיוחד ולא הייתי קונה כזה מחשב אם יש כוונה להוציא אותו מהמשרד על בסיס קבוע. הגודל משפיע גם על חיי הסוללה. אני לא יודעת מהם חיי "ראויים" להגדרתך אבל אפשר למצוא מחשבי 14.1" עם חיי טובים משמעותית ממה שזמין במחשבי 15.4".

3. האם חובה אחריות בארץ?

4. האם ישנה העדפה לרזולוציה מסויימת? מסך מאט או מבריק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, שאלות טובות...

אז ככה:

אחריות בארץ - חובה (נראה לי שזה מצמצם את המבחר, אבל זה שווה את זה...)

מסך מט

רזולוציה... אין לי מושג. היא גברת עם , אני לא רוצה להקשות עליה.

אותו עניין בעצם קשור לגודל - היא ככל הנראה לא תעביר אותו הרבה מעבר למשולחן העבודה לשולחן הקפה.

אמא שלי דיאטנית, היא מקבלת אנשים ובד"כ מעדיפה לשבת על שולחן קטן בצד ולא מאחורי השולחן המשרדי הגדול.

כך שכמו שאמרתי, היא לא מתניידת הרבה, אבל עדיף שלא תדאג בקשר לזמן הבטריה. לטעמי, 14.1'' מספיק, אבל אבא שלי מתעקש שפחות מ 15 זה לא נוח.

אחרון חביב - בעניין האסטטיקה - היא הייתה שמחה למחשב של "ליידי" אבל יש מספיק מחשבים מסדרות עסקיות שנותנים מראה אלגנטי ונעים.

למשל, קניתי עכשיו לחברה שלי Elitbook 2530p והוא מאד חתיך, מה שאי אפשר לומר על ה T43p שלי למשל...

תודה על הפידבק המהיר והמדויק, מקווה שעניתי לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכימה שהעיצוב של ה-Elitebook הרבה פחות "מרובע" אבל אין מחשב בסדרה הזו שמתאים לדרישות שציינת. ה-8530p זה מחשב של 15.4" אבל מגיע רק עם כרטיס מסך חזק שממש אינו נחוץ כאן ויאכל לה את הסוללה (וכמובן יעלה את המחיר לא מעט). ה-6930p זמין גם עם כרטיס מסך מובנה אבל זה מחשב של 14.1". שאר הדגמים בסדרה בגדלים האלו אינם מאיכות עסקית מלאה. בדר"כ יש אחריות מלאה בארץ על דגמים עסקיים (לפחות סדרות P ו-W ) אצל , מומלץ לקבל התחייבות בכתב.

ה-E6500 של דל נראה יחסית מעודן (הוא גם זמין בצבעים אם יש עניין בדבר הזה) וניתן לקנות אותו עם אחריות מורחבת שתקפה בארץ (קרא את הסטיקי בנוגע לרכישת מחשב נייד בארה"ב).

אם אתה רוצה אחריות בארץ אין אופציות מוצלחות יותר שעונות על הדרישות. אישית הייתי הולכת על ה-6930p ב-14.1", נשמע לי שהוא הכי קרוב להתאים לתיאור. אפשר להסתכל גם על מחשבים באיכות פחות טובה וזה יפתח עוד כמה אופציות מהסדרות החצי עסקיות של . על מחשבים צרכניים אין טעם להסתכל כי כמעט ולא ניתן למצוא כאלו עם מסכי מאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה.

נראה לי שנלך על ה E6500. את יודעת... בגלל שהוא אדום.

סתאם :P

האמת היא שהביקורות שקראתי עליו מעולות ונראה לי שהוא אכן מתאים לצרכים שלה.

אני העביר את זה לאבא להסתכלות.

שאלה אחת נוספת:

האם כדאי לשדרג את המעבד? ואם כן, אז כמה?

נ.ב: נראה לי שזו הזדמנות טובה להודות לך על כל התשובות המעולות. גם את ה 2530p רכשתי על פי המלצתך וחברה שלי לא הייתה יכולה להיות מרוצה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לדעתי לשדרג את המעבד, ה-P8400 יספיק בהחלט. אם יש תקציב להשקיע אז הייתי משקיעה את הכסף במקום בשדרוג המסך. כמו כן, בכל זאת ממליצה לקבל מדל התחייבות לאחריות, למרות שסביר להניח שכל מה שתצליח להוציא מהם זה את ההצהרה הסטנדרטית שהם שולחים אוטומטית לכל מי ששואל דבר כלשהו בנוגע לאחריות בינלאומית :P

שמחה לשמוע שחברתך מרוצה מה-2530p, הוא אצלי בתכנון בעתיד הקרוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה מסתכל? דרך האתר של אפשר לעשות CTO וניתן לבחור מסך LED ברזולוציה גבוהה יותר (יש גם מסך ברזולוציה מאד גבוהה שכבר עשויה להיות גבוהה מידי בשביל הרבה אנשים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...